Jump to content
GTa__156

ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ

Recommended Posts

Καλησπερα

Πλεον θα σας γραφω στο φορουμ σαν τεος κατοχος vw και σαν νην κατοχος SKODA μιας και σημερα το μεσημερα παρελαβα το καινουργιο μου οχημα . SKODA OCTAVIA GT

παιδια οτι και να πω ειναι λιγο , θα μου πειτε οτι ειμαι καυλωμενος λογο του οτι ειναι καινουργιο αλλα ρε παιδια το αμαξι ειναι τεραστιοοοοο απο επιδοσης ουτε καν μου περασε απο το μυαλο να το ανοιξω μιας και θελω να το στρωσω σωστα και ξεκουραστα για καμποσα χιλιομετρα . αυτο που μου αρεσει ειναι η ησυχια μεσα και εξω απο το αυτοκινητο , ειχα βαρεθει πλεον τη βαβουρα του γκολφ , το μονο που με χαλαει ειναι το παρκαρισμα που να παρκαρεις τη νταλικα ρε γαμωτο ? χααχαχαχαχαχα

αυτα ειχα να πω .

καλα να περνατε και εδω ειμαστε δεν χανομαστε :)

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο και καλοταξιδο να ειναι!!

Πολυ καλη επιλογη.Πιστευω η καλυτερη σε αυτα τα λεφτα!!

Παντως προλαβαινεις να γραφτεις και στους skodakides που κανουν GB για fmic απο Ibiza Cupra ( ο διαολος της βελτιωσης αρχισε χαχα).

Ποσο σου στοιχισε με το κλειδι στο χερι?

Ανεβασε και καμια φωτο!!

Link to comment
Share on other sites

Καλοταξιδο Γιωργο!

Ετσι ενα σβελτο οικογενειακο αυτοκινητο πλεον!

EDIT:

Χτες και οπως καθοmουnα στο παρκινγκ στο ΣΕΦ ακουω φφςςςςςς τςς αλλαγες και λεω να ενας γρηγορος, και τελικα ηταν ενα μπλε 3αρι με μαυρους προφυλακτηρες που φτερνιζοταν! Το ξερεις ? tongue.gif

Σου φωναξα αλλα χαμπαρι δεν πηρες tongue.gif

Edited by koukouroukou
Link to comment
Share on other sites

Καλοταξιδο Γιωργο!

Ετσι ενα σβελτο οικογενειακο αυτοκινητο πλεον!

EDIT:

Χτες και οπως καθοmουnα στο παρκινγκ στο ΣΕΦ ακουω φφςςςςςς τςς αλλαγες και λεω να ενας γρηγορος, και τελικα ηταν ενα μπλε 3αρι με μαυρους προφυλακτηρες που φτερνιζοταν! Το ξερεις ? tongue.gif

Σου φωναξα αλλα χαμπαρι δεν πηρες tongue.gif

ειχα βγει να κερασω τσαι , μιας και αυτα δεν μπορω να τα κανω με το οκταβια λεω να ξεκαπνιζω το γκολφ .

Link to comment
Share on other sites

Με καλυψανε τα παιδια παραπανω με τα λεγομενα τους.

Καλοριζικο και καλους δρομους. Αντε να στρωσει σιγα σιγα και μετα ποιος σε πιανει.

Σε περιμενουμε και σε καμμια συναντηση να το θαυμασουμε απο κοντα :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Καλορίζικο!!! Πολύ καλό! Θα κρατήσεις και την Golfara??? (Το όνειρό μου και εμένα μια μέρα!!!)

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο να το χαίρεσαι το νέο εργαλείο , είμαι κάτοχος μιάς Octavia 1.8T εδώ και 4 χρόνια και έχω μείνει πολύ ικανοποιημένος από αυτό. Μην βιάζεσαι να το ανοίξεις άλλωστε έχεις αρκετή ροπή από χαμηλά με το συγκεκρημένο κινητήρα.

Η δική μου άποψη είναι ότι μετά από τα 10.000 Χλμ για να φτάσεις στον κόφτη, τι το χρειάζεσαι άλλωστε με 5.500 στρ έχεις πάνω από 200Χλμ/ω και δεν υπάρχουν δρόμοι για τέτοιες ταχύτητες εδώ (άσε που είσαι πέρα για πέρα για φυλακή/αφαίρεση διπλώματος κ.λ.π) .

Χαλαράααα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.