Jump to content
doggy

Απορίες για το φόρουμ

Recommended Posts

Μπαα,

μου κάνει κι εμένα το ίδιο, που και που.

Αλλά όταν πηγαίνω ενότητα ενότητα

μου εμφανίζεται το σηματάκι της νέας δημοσίευσης δημοσίευσης

( tongue.gif )

Link to comment
Share on other sites

Guest CLSFox

Έχει 3 μέρες που η λειτουργία "View new posts" δε μου δουλεύει. Μου βγάζει ότι δεν υπάρχουν νέα posts ενώ υπάρχουν.

Με Firefox πάντα.

Link to comment
Share on other sites

Έχει 3 μέρες που η λειτουργία "View new posts" δε μου δουλεύει. Μου βγάζει ότι δεν υπάρχουν νέα posts ενώ υπάρχουν.

Με Firefox πάντα.

Είχα και εγω το ίδιο πρόβλημα. Κάποιο πρόβλημα είναι με τα cookies. Αν τα διαγράψεις πιθανότατα θα λυθεί το πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Ο τρόπος που έλυσα αυτό το πρόβλημα

ήταν με ρύθμιση του browser

ώστε να κάνει αυτόματα διαγραφή των cookies

όταν τον κλείνω.

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

επισης οταν πας στη γκαλερι να δεις φωτο στις σελιδες για τα σχολια που εχει οταν πατας την επομενη σελιδα σε βγαζει στην αρχικη του φορουμ

Link to comment
Share on other sites

new_killpc.gif

Σε όλες τις συντομεύσεις μεταβάσεων σελίδας το κάνει αυτό... :cry: Ρε παιδιά μήπως ήταν downgrade τελικά το upgrade? :cry:

Ναι ρε γαμώτο. Δεν μπορώ να αλλάξω σελίδα.... new_killpc.gifnew_killpc.gif

Link to comment
Share on other sites

Σελιδα μπορεις να αλλαξεις μονον με το ακολουθo τροπο.

Πηγαινεις κατω αριστερα που λεει π.χ. 14 σελιδες, πατας το βελακι ακριβως διπλα και σου εμφανιζει ενα ντουλαπακι που γραφεις με αριθμο σε ποια σελιδα θελεις να πας.

Πατας λοιπον τον επομενο αριθμο απο αυτον που βρισκεσαι, και παει!!!!

Πιστευω να το φτιαξουν συντομα το συνδρομο kokokokoko

Edited by stefanos patra
Link to comment
Share on other sites

Έχει την πλάκα του όμως! Εμένα πολύ μου αρέσει!!! :cry: Να το κάνουμε χαιρετισμό του VWclub: //kokokokoko Εμείς αντί για καθέτους, θα κουνάμε τον ώμο μας και μετά θα λέμε κοκοκοκοκο, σαν τα αφτιστικά! new_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Το σύνδρομο //kokokoko δεν ήταν τίποτα άλλο παρά ένα προγραμματιστικό σχόλιο που γράφτηκε από εμένα ώστε να εντοπίζετε εύκολα το σημείο που υπήρχε προγραμματιστικό σφάλμα (bug) και αφορούσε την πλοήγηση μεταξύ των σελίδων του gallery.

Δυστυχώς όταν η εταιρεία που κατασκευάζει το λογισμικό του φόρουμ εξέδωσε τη νέα έκδοση είχε στο σημείο εκείνο σφάλμα. Το οποίο τελικά εντοπίστηκε απο εμάς και τους ενημερώσαμε για το σημείο που υπήρχε το σφάλμα και τον τρόπο να το διορθώσουν. Τελικά εξέδωσαν στις 22/5 νέα έκδοση με την διόρθωση.

Υπο κανονικές συνθήκες το σχόλιο μου (//kokokoko) δεν θα έπρεπε να ήταν εμφανές στους χρήστες. Ωστόσο το Invision δεν αναγνωρίζει τους χαρακτήρες // ώς παράθεση σχολίου που βοηθά τον προγραμματιστή.

Η χρονική διάρκεια για να εντοπιστεί το σφάλμα και να διορθωθεί ήταν μεγάλη και για αυτό προσωπικά σας ζητώ συγνώμη για την όποια επιπρόσθετη δυσλειτουργία προκάλεσα.

Ευχαριστώ για την κατανόηση σας.

Link to comment
Share on other sites

Απορία : Ποιος μου έβαλε ακόμη 10% warn και γιατί;;;;

Πρέπει να σου έχει έρθει πμ για το warn, μαζί με την αιτιολογία! Αλλιώς μπορείς να πατήσεις πάνω στο 20% για να δεις τι σου γράφει ο αρμόδιος moderator!

Edited by Polakias
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να σου έχει έρθει πμ για το warn, μαζί με την αιτιολογία! Αλλιώς μπορείς να πατήσεις πάνω στο 20% για να δεις τι σου γράφει ο αρμόδιος moderator!

ok thnx

Link to comment
Share on other sites

Κάθε μέρα επισκέπτομαι το forum 5 φορές το λιγότερο. Παρατήρησα πώς τις ώρες αιχμής όταν πατάω το link για τις νέες δημοσιεύσεις μου βγάζει αυτό το μήνυμα:

Μήνυμα ιστοσελίδας

Συγνώμη, εμφανίστηκε λάθος. Εάν δεν είστε σίγουροι για το πώς να χρησιμοποιήσετε κάποια λειτουργία, ή δε γνωρίζετε γιατί λάβατε αυτό το μήνυμα λάθους, προσπαθήστε να συμβουλευτείτε τα αρχεία βοήθειας.

Το λάθος που διαπιστώθηκε ήταν:

Συγνώμη, αλλά δε βρήκαμε αποτελέσματα που να ταιριάζουν. Δοκιμάστε πάλι και διευρύνετε τα κριτήρια αναζήτησής σας. Εάν ψάχνατε για νέες δημοσιεύσεις από την τελευταία επίσκεψή σας, είναι πιθανόν να μην έχουν γίνει.

Το κάνει πάρα πολύ συχνά τελευταία με αποτέλεσμα να μη μπορώ να δώ τις τελευταίες δημοσιεύσεις και να χάνω επεισόδια.

Έχω σύνδεση ADSL 1024 και το έχω δοκιμάσει και σε σύνδεση Τ3 και σε διάφορους υπολογιστές όχι μόνο στο δικό μου και μου το κάνει τακτικά.

Καμιά λύση?

Cookies κλπ είναι όλα δοκιμασμένα. new_killpc.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Nightangel
Κάθε μέρα επισκέπτομαι το forum 5 φορές το λιγότερο. Παρατήρησα πώς τις ώρες αιχμής όταν πατάω το link για τις νέες δημοσιεύσεις μου βγάζει αυτό το μήνυμα:

Μήνυμα ιστοσελίδας

Συγνώμη, εμφανίστηκε λάθος. Εάν δεν είστε σίγουροι για το πώς να χρησιμοποιήσετε κάποια λειτουργία, ή δε γνωρίζετε γιατί λάβατε αυτό το μήνυμα λάθους, προσπαθήστε να συμβουλευτείτε τα αρχεία βοήθειας.

Το λάθος που διαπιστώθηκε ήταν:

Συγνώμη, αλλά δε βρήκαμε αποτελέσματα που να ταιριάζουν. Δοκιμάστε πάλι και διευρύνετε τα κριτήρια αναζήτησής σας. Εάν ψάχνατε για νέες δημοσιεύσεις από την τελευταία επίσκεψή σας, είναι πιθανόν να μην έχουν γίνει.

Το κάνει πάρα πολύ συχνά τελευταία με αποτέλεσμα να μη μπορώ να δώ τις τελευταίες δημοσιεύσεις και να χάνω επεισόδια.

Έχω σύνδεση ADSL 1024 και το έχω δοκιμάσει και σε σύνδεση Τ3 και σε διάφορους υπολογιστές όχι μόνο στο δικό μου και μου το κάνει τακτικά.

Καμιά λύση?

Cookies κλπ είναι όλα δοκιμασμένα. new_killpc.gif

Και σε μένα που έχω 1000άρα και Firefox το ίδιο κάνει συνέχεια

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.