Jump to content
doggy

Απορίες για το φόρουμ

Recommended Posts

εεε..... χμ....

χρησιμοποιείς proxy server? Η σύνδεσή σου είναι μέσω 3G (με καρτούλα σε laptop)? Μπας και έχουν κανένα transparent proxy και σου κάνει "κουλαμάρες"?

Link to comment
Share on other sites

εεε..... χμ....

χρησιμοποιείς proxy server? Η σύνδεσή σου είναι μέσω 3G (με καρτούλα σε laptop)? Μπας και έχουν κανένα transparent proxy και σου κάνει "κουλαμάρες"?

οχι Κωστα δεν δουλευω proxy αλλα δουλευω internet on the go εδω κ μηνες πρωτη φορα το κανει αυτο κ οχι καθε φορα αλλα την πρωτη που μπαινω καθε μερα σημερα δεν το εκανε καθολου. :D
Link to comment
Share on other sites

χμ... transparent proxy μου βρωμάει... on the go = ?

Link to comment
Share on other sites

οχι Κωστα δεν δουλευω proxy αλλα δουλευω internet on the go εδω κ μηνες πρωτη φορα το κανει αυτο κ οχι καθε φορα αλλα την πρωτη που μπαινω καθε μερα σημερα δεν το εκανε καθολου. :o

Στείλε μου σε παρακαλώ ΠΜ με το κινητό σου ώστε να κάνω μια αλλαγή στο προφίλ σου και να μου πεις μετά αν επιλύθηκε το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

κ εγω εχω ενα προβληματακι...sorry προκαταβολικα αν εχει αναφερθει ξανα, αλλα δεν ειχα την υπομονη να διαβασω 20 σελιδες...

δε δουλευει το "view new posts". μπηκα σημερα μετα απο πολυ καιρο και δε μπορω να δεχτω σαν απαντηση το "it is possible that there are none to show..."

any help??

ευχαριστω

--

iasonas

Link to comment
Share on other sites

Guest Grouper_8L

Να ρωτήσω , τι ακριβώς παίζει με το VWClub NewsBot ??

Κάνει αναφορά σε πολύ καλά άρθρα τα οποία υπάρχουν, που??? Το link που δίνει πάντα σε πάει σε ένα site

http://www.topix.net/rss/topstories/topstories.xml, στο οποίο ποτέ δεν έχω βρει το σχετικό άρθρο που αναφέρει το Bot σε αυτή την σελίδα.

1)Από που τα βρίσκει τα άρθρα?

2)Γιατί κλειδώνει το post από την στιγμή που μπορεί να είναι κάτι ενδιαφέρον και να "σηκώνει" συζήτηση?

:D

Link to comment
Share on other sites

Το Bot λαμβάνει τα άρθρα απο την σελίδα που ανέφερες. Ωστόσο για να βρεις το άρθρο θα πρέπει να το αναζητήσεις στην σελίδα που στέλνει ο δημιουργός της είδησης. Λογικά επειδή το Bot λαμβάνει αρκετά νέα ίσως πρέπει να ψάξεις λίγο πιο πίσω απο την πρώτη σελίδα που σου δίνει.

Τα κλειδώνει γιατί οι συζητήσεις αυτές μπορούν να σβηστούν αυτόματα απο το σύστημα. Έτσι αν γράψεις κάτι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να σβηστεί πριν το δει κάποιος. Και φυσικά εσύ να παραπονεθείς ότι στο έσβησε κάποιος αλλά δεν ισχύει.

Link to comment
Share on other sites

Guest badtime_2

θα ηθελα να ρωτησω καποια πραγματα σχετικα με το caro μου..

golf II gti 1.8. σε ποιον πρεπει να απευθυνθω??

ευχαριστω εκ των πρωτερων!! -_-

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα και καλωσορισες.

Θα πας στο αντιστοιχο section με τα golf και στις κατηγοριες που εχει εκει,θα ανοιξεις αυτην που σε ενδιαφερει.

Link to comment
Share on other sites

κ εγω εχω ενα προβληματακι...sorry προκαταβολικα αν εχει αναφερθει ξανα, αλλα δεν ειχα την υπομονη να διαβασω 20 σελιδες...

δε δουλευει το "view new posts". μπηκα σημερα μετα απο πολυ καιρο και δε μπορω να δεχτω σαν απαντηση το "it is possible that there are none to show..."

any help??

ευχαριστω

--

iasonas

Kαι σε μενα το εκανε και το κάνει , για παραδειγμα σημερα ! Ειχα να μπω 2 μερες και μου εβγαλε αυτο ακριβως ^ ;)

Ευχαριστώ !

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Guest Grouper_8L

Κάτω αριστερά στην κεντρική σελίδα , κοιτάξτε μία γραμμή πάνω από εκεί που γράφει τους online χρήστες και θα δείτε το "Τα σημερινά ενεργά Θέματα" . Αφού λοιπόν μπείτε στην κεντρική σελίδα περιμένετε γύρω στα 10 δευτερόλεπτα και πατήστε το. Θα σας βγάζει κάθε φορά 3 σελίδες με τα τελευταία posts.

Από τότε που το είδα το συνήθισα και δεν ξαναπάτησα View new posts γιατί όντως κάνει κάτι περίεργα.

:huh:

Link to comment
Share on other sites

Κάτω αριστερά στην κεντρική σελίδα , κοιτάξτε μία γραμμή πάνω από εκεί που γράφει τους online χρήστες και θα δείτε το "Τα σημερινά ενεργά Θέματα" . Αφού λοιπόν μπείτε στην κεντρική σελίδα περιμένετε γύρω στα 10 δευτερόλεπτα και πατήστε το. Θα σας βγάζει κάθε φορά 3 σελίδες με τα τελευταία posts.

Από τότε που το είδα το συνήθισα και δεν ξαναπάτησα View new posts γιατί όντως κάνει κάτι περίεργα.

:thumbsup:

πολύ καλό tip φίλε μου, ευχαριστώ πολύ.... μου άνοιξες τα μάτια!!! :mellow:

Link to comment
Share on other sites

Μηπως έγινε καμμιά αλλαγή στο forum για οικονομία χώρου?? Σε κάθε topic, με ένα κλικ ανοίγανε όλα τα σχετικά posts. Εδώ και κάνα πενταήμερο έπαψαν να ανοίγουν. Ναί μεν εμφανίζονται όλα, όμως πρέπει να κάνω κλικ στο καθένα ξεχωριστά. Δηλαδή για να διαβάσω π.χ. τα τρία τελευταία posts σ' ένα topic, θα πρέπει να κλικάρω στο κάθε ένα απο αυτά.

Είναι γενικό το κακό? :mellow:

Link to comment
Share on other sites

Μηπως έγινε καμμιά αλλαγή στο forum για οικονομία χώρου?? Σε κάθε topic, με ένα κλικ ανοίγανε όλα τα σχετικά posts. Εδώ και κάνα πενταήμερο έπαψαν να ανοίγουν. Ναί μεν εμφανίζονται όλα, όμως πρέπει να κάνω κλικ στο καθένα ξεχωριστά. Δηλαδή για να διαβάσω π.χ. τα τρία τελευταία posts σ' ένα topic, θα πρέπει να κλικάρω στο κάθε ένα απο αυτά.

Είναι γενικό το κακό? :mellow:

Μπορεις να κανεις κλικ στο Options , Display Modes και να βαλεις Standard , μου το εκανε κι εμενα πριν καμια βδομαδα ! :thumbsup:

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Tι μηνυμα σου βγαζει?

Πατας αποθηκευση?

Ελεγχεις μηπως το μεγεθος της ειναι μεγαλο και εκτος των οριων που σου λεει για φωτογραφια avatar?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.