Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

Aυριο στην πιστα των Σερρων εχει προγραμματισμενο drift show απο διαφορες ομαδες απο ολη την ευρωπη αν ψηνεται να παει κανεις προς τα εκει ας το γραψει μπας παμε παρεα μερικα vw απο θεσσαλονικη. Θα ειναι καλη φαση και θα εχει μπολικο καμμενο λαστιχο :o

http://www.kingofeurope.net/2009/drift/index2.html

Edited by Κοσμάς
Link to comment
Share on other sites

Aυριο στην πιστα των Σερρων εχει προγραμματισμενο drift show απο διαφορες ομαδες απο ολη την ευρωπη αν ψηνεται να παει κανεις προς τα εκει ας το γραψει μπας παμε παρεα μερικα vw απο θεσσαλονικη. Θα ειναι καλη φαση και θα εχει μπολικο καμμενο λαστιχο :o

http://www.kingofeurope.net/2009/drift/index2.html

Κοσμά το σκέφτηκα αυτό που λες αλλά να ξέρεις ότι από όταν βγάλανε τις εξέδρες εκτός από μια , δεν αξίζει να πάς λόγω του ότι δεν γίνεται να είσαι έξι ώρες όρθιος. ¶σε που έχει απομείνει μόνο μια και όποιος κάτσει έκατσε !! Όσοι έχουν γυμνασμένες μέσες θα είναι οκ αλλά οι άλλοι θα πιάνουν τις μέσες τους για όλη την υπόλοιπη εβδομάδα μετά από 5ωρη ορθοστασία ! Εγώ πάντως δεν ψήνομαι ..

Link to comment
Share on other sites

Ποση ηταν η διαφορα?

3¤ η σοκολάτα - 2,5¤ ο καφές = 0,50¤ ! tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif:o :o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

οχι φιλε μου πριν παω στον μηχανικ ειπα δεν παω να δω την παρεα αλλα δεν σας βρηκα και ποιο περα στην εξοδο

ειδα ενα passat ειχε πλευρισει την καντινα εκει εισασταν?

και μωλις τελειωσα απο τον μηχανικ ηρθα εκει 12.00

ουτε το πρωι αλλα ουτε μετα ειδες τυχη αστα να πανε

¶ και τώρα που το θυμήθηκα όταν τελειώσαμε με τις δυναμομετρήσεις η ώρα ήταν 11:40 ακριβώς ! Γι αυτό δεν μας βρήκες και μετά που ήρθες ! Γκαντεμιά στο φουλ ! :o :o

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παίδες! Από τις 9:00 που βρεθήκαμε στο ΤΙΤΑΝ, τώρα γύρισα σπίτι μου!... <_< Πτώμα είμαι...

Περάσαμε πολύ ωραία. Είχαμε μερικά ανοιγματάκια στο τέλος, με του Κοσμά και Μάκη να έχουν ενδιαφέρον, και φυσικά με εμένα και τον Χρήστο να είναι τζάμπα βενζίνες! tongue.giftongue.giftongue.gif

Κρίμα που δεν μπορέσαμε να μετρήσουμε το αμάξι μου... :thumbsup: Ήταν 7 λετπά πάνω στο δυναμόμετρο κι έκανε συνέχεια kick down. Όχι και τίποτα, αλλά την Παρασκευή το πήγα stage 2 της APR και ήθελα να δω τι κάναμε. Βέβαια στον δρόμο πάει πολύ καλύτερα και φαίνεται η διαφορά. Καλά θα ήταν να είχαμε και νούμερα από το δυναμόμετρο... <_< Δευτέρα θα στείλω e-mail στην Ross Tech μπας και υπάρχει κόλπο να απενεργοποιώ το kick down με το VagCom... <_<

Κρίμα που δεν ήρθανε αρκετοί. Αυτοί χάσανε βέβαια!...

Φωτογραφίες αύριο από εμένα, γιατί είμαι λιώμα τώρα... B)

Link to comment
Share on other sites

Σημερα που περασα απο ΙΚΕΑ ειχε ενα περιπολικο εκανε βολτες απεξω κ μετα που πηγα καρφουρ ηταν ενα περιπολικο απεναντι στο νοσοκομειο κ ειχε σταματησει

ενα ΝΙSSAN 350Z & 1BMW κ τους εγραφε...κριμα κ ειχα ορεξη σημερα μετα απο μια βδομαδα αρρωστος..Σφιξανε πολυ τα πραγματα

Αυριο για την το drift show ετοιμαζω την μπλουζα VWCLUB tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

θελωω να μαθω τι εγινε με μακη κοσμα.

Ανοίξαμε τρείς φορές!!Και στις τρεις ήμουν μπροστά!!!Αυτό!!

Υ.Γ.:Νίκο καλή ξεκούραση και με την ησυχία σου όσο αναφορά τις φωτό!! <_<

Edited by turbomakis
Link to comment
Share on other sites

Ανοίξαμε τρείς φορές!!Και στις τρεις ήμουν μπροστά!!!Αυτό!!

Υ.Γ.:Νίκο καλή ξεκούραση και με την ησυχία σου όσο αναφορά τις φωτό!! B)

Τςς ετσι να ακουω οτι πανε καλα τα αμαξια μου... <_<

Link to comment
Share on other sites

ατσσς ωραιος ο μακης..

απο σταση ανοιξατε τριτες τι;

more info plz εχει μπει το μικροβιο μεσα μου εδω και κατι μερες..

εσπασα τον κουμπαρα μου αλλα δεν φτανουν για εξατμιση γαμω το :/

Link to comment
Share on other sites

Τςς ετσι να ακουω οτι πανε καλα τα αμαξια μου... <_<

Το ποσο καλα παει θα κριθει οταν θα βαλω κι εγω down pipe, αγωνιστικο καταλυτη, εισαγωγη και κατεβω Βολο για τις τελευταιες ρυθμισεις, ωστοσο παει πολυ ωραια του Μακη και απο τα 3 πατηματα που καναμε το ενα βγηκε καλο και ηταν απο 3ες χαμηλα εως και τα 190-200 χλμ και ειχα τον Μακη περιπου 3 αυτοκινητα μπροστα!

Αντε τελος το off topic κανεις για Σερρες ? tongue.giftongue.gif Εγω ξεκιναω

Link to comment
Share on other sites

Με ταλαιπωρησε η ιωση τελικα και δεν καταφερα να ειμαι παρων χθες.. Ηδη σημερα ειμαι καλυτερα και θα φυλαχτω οσο μπορω μεχρι το Σαββατο για να μην χασω την εκδρομη στις Σερρες... <_<

Link to comment
Share on other sites

@golfakias εγω γιατι δεν εχω ακουσει καλα λογια για τα προγραμματα του exelixis οσον αφορα τα TSI?μακαρι να ειναι καλο για να το εχω στα υποψιν

@Rocco-85 εσυ περασες-εκανες το προγραμμα η τοποθετησες καμια εξατμιση κ κανα βαρελακι?

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

golfakias δλδ τα 3 αυτοκινητα δεν τα κερδιζεις απο προγραμμα εισαγωγη;

μπακαλιστικα γυρο στα 9 αλογακια..

και αν δεν ειναι τα αλογα ειναι και η ροπη..

εγω γιαυτο ρωτουσα αν θα μετρουσε ο μακης...

αλλο το dyno στο βολο που μετραει ο κοσμας αλλο εκι που εβαλε ο μακης το προγραμμα και αλλο να μετρουσαν και οι δυο ιδια μερα με ιδιες θερμωκρασιες υγρασια πιεσεις αερα.

το πιο παει καλυτερα φενεται ωταν και τα δυο η τα οποιαδηποτε δυο ειναι στο ιδιο σταδιο.

τοτε μπορεις να καταληξεις στο πιο παει «καλυτερα» αν και ολα αυτα ειναι ρευστα.

σορρυ για το offtopic παιδια <_<

have fun στα meeting

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε και οι δικές μου φώτο. Βίντεο μάλλον από Δευτέρα αν και δεν έχουν τίποτα το διαφορετικό από του Speedy!!! <_<

img2399k.jpg

img2400i.jpg

img2402d.jpg

img2405d.jpg

img2406.jpg

img2407l.jpg

img2414ul.jpg

img2418.jpg

img2419x.jpg

img2426h.jpg

img2427r.jpg

img2430.jpg

img2433sg.jpg

img2434a.jpg

img2436y.jpg

img2439h.jpg

img2440.jpg

img2441wl.jpg

img2442.jpg

img2443wk.jpg

img2444l.jpg

Edited by Νίκος
Link to comment
Share on other sites

Το πρωτο Νικο ειναι edition 30???

Βαρυ το παπλωμα,δυσκολο ξενυχτι δεν μπορεσα να ερθω.Εδω ειμαστε δεν χανομαστε παντως :D

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε μακη κουβεντα κανουμε..

γιωργο edition 30 junior ειναι ή edition kosmas !

μπραβω παντως ειναι πολυ ωραιο φτου!

Edited by poenstar
Link to comment
Share on other sites

ναι ρε μακη κουβεντα κανουμε..

γιωργο edition 30 junior ειναι ή edition kosmas !

μπραβω παντως ειναι πολυ ωραιο φτου!

ναι το ξερω ;)

απλως κοροιδευω το edition Kosmas ;):):D :D :D :D :D<_<

Αχρηστε Κοσμα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.