Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

το προβλημα ειναι οτι εδω μεσα ΔΕΝ κανουμε μονο πλακα κ χαβαλε υπαρχουν κ αλλοι που διαβαζουν οι οποιοι δεν ειναι ολοι μεταξυ τους γνωστοι... το οτι δεν ποσταρουν ολοι εδω μεσα δεν σημαινει οτι δεν διαβαζουν κιολας το συγκεκριμενο thread δημιουργουντε λαθεμενες εντυπωσεις σε ατομα επανελέιμμενα...

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν λείξτε το και κανονίστε καμιά συνάντηση γιατί έχουμε και κάποια πράματα να δούμε με τα vag-com! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν λείξτε το και κανονίστε καμιά συνάντηση γιατί έχουμε και κάποια πράματα να δούμε με τα vag-com! biggrin.gif

βρε το εχεις ρημαξει με το vag com , ποιος σου ειπε οτι δινει αλογα >?

Edited by peolinio
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν λείξτε το και κανονίστε καμιά συνάντηση γιατί έχουμε και κάποια πράματα να δούμε με τα vag-com! :rolleyes:

βρε το εχεις ρημαξει με το vag com , ποιος σου ειπε οτι δινει αλογα >?

Κοσμά, φοβάται μην τον δυναμομετρήσουμε με το VagCom και του βγάλουμε τα πραγματικά άλογα (καμία 170-180δλδ).... :cry:

¶ντε πριν το Πάσχα να βρεθούμε... Τις μέρες που θα είναι 25η Μαρτιού και το ΣΚ που θα ακολουθεί, θα λείπουμε ή θα είμαστε διαθέσιμοι για καφεδάκι? Εγώ πάντως εδώ θα είμαι...

Link to comment
Share on other sites

25 μαρτιου που θα ειναι κ αργια πιστευω να βολευει ολους να παμε για ενα καφε κ να παιξουμε με τα vag..τι ωρα ειναι η παρελαση εμεις να παμε cosmos να γλυτωσουμε το πηξιμο.. κανα Cosmos η πουθενα αλλου?

Link to comment
Share on other sites

Ειδικά αν έχει καλό καιρό, το πρωινό της 25ης θα είναι μια χαρά!

Τώρα για το μέρος, φοβάμαι μην πλακώσουν όλοι εκεί... Μήπως να πηγαίναμε σε κανένα μέρος εκτός Θεσσαλονίκης? Όχι μακριά, κανένα 15λεπτο απόσταση. Απλά το λέω για να μη φάμε κανένα πήξιμο...

Link to comment
Share on other sites

Και εμεις που κανουμε παρελαση με τους καταδρομεις - ραμπο - πρασσινοσκουφιδες - βατραχανθρωπους >?<

Μην μπερδευτείς και πας στην παρέλαση!!! Τις ράφτρες τις βγάλανε από το σώμα πλέον...

Link to comment
Share on other sites

Μην μπερδευτείς και πας στην παρέλαση!!! Τις ράφτρες τις βγάλανε από το σώμα πλέον...

και εσυ εμ το σωμα των νεκροθαφτων μιας και εχεις ηδη τον καταλληλο εξοπλισμο σε θεματα μεταφορας μετακινησης εμπορευματος

Link to comment
Share on other sites

γιαυτο ειπα την ωρα τησ παρελασης εμεις αντι να παμε κεντρο να παμε Cosmos για να αποφυγουμε την κινηση σιγουρα οπου κ να παμε θα εχει κοσμο αλλα αυτο ειναι θα μοστραρουμε τα μωρα μας στον ηλιο κ στα αβυσσαλεα ματια των περαστικων

Link to comment
Share on other sites

και εσυ εμ το σωμα των νεκροθαφτων μιας και εχεις ηδη τον καταλληλο εξοπλισμο σε θεματα μεταφορας μετακινησης εμπορευματος

Όπως δεν καίω τζάμπα βενζίνη για να ανοίξω με το χαρχάλι σου, έτσι δεν θα χαλάσω τον χρόνο μου να σου απαντήσω! upyours.gif

γιαυτο ειπα την ωρα τησ παρελασης εμεις αντι να παμε κεντρο να παμε Cosmos για να αποφυγουμε την κινηση σιγουρα οπου κ να παμε θα εχει κοσμο αλλα αυτο ειναι θα μοστραρουμε τα μωρα μας στον ηλιο κ στα αβυσσαλεα ματια των περαστικων

Οκ. Πείτε εσείς που και πότε και είμαι μέσα! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Όπως δεν καίω τζάμπα βενζίνη για να ανοίξω με το χαρχάλι σου, έτσι δεν θα χαλάσω τον χρόνο μου να σου απαντήσω! upyours.gif

Οκ. Πείτε εσείς που και πότε και είμαι μέσα! :rolleyes:

Γίνεται να κάνουμε την συνάντηση στις 23 ή 24 του μηνός ???

Link to comment
Share on other sites

καντο 12 καλυτερα...

χμμμ , ειμαι μεσα, αλλα μυριζω μουρμουρα 25 Μαρτιου!τις γυναικες που τις στελνουμε τωρα τετοια μερα ή να τις ξεγελασουμε να τις παρουμε μαζι να χαζευουν βιτρινες στα μαγαζια στο cosmos?χεχεχε sillyhorse1rb5.gif

Edited by manos76
Link to comment
Share on other sites

παρτε τες μαζι σας ρε να χαζεψουν καμια βιτρινα :thumbsup: μετα τις κερναμε κ ενα καφε κ ολοι happy οι συναντησεις δεν ειναι αποκλειστικα για αντρες ξερετε..δεν κανουμε night cruise η οτιδηποτε underground καφε πινουμε χαλαρα κ χαζευουμε 8)

Link to comment
Share on other sites

Είπα 11 για να μπορέσουν να έρθουν και οι οικογενειάρχες του club ή να μπορέσουν να πάνε στις οικογένειες τους για μεσημεριανό φαγητό ;) Αλλ' αφού θέλετε 12 , 12:00 ! :good: Σας χαλάω εγώ χατίρι ? :)

Link to comment
Share on other sites

Μέσα κι εγώ μάγκες..

@Peolinio κανόνισε να'σαι κι εσύ εεεε????

Edited by the lagman
Link to comment
Share on other sites

κ σε ηξερα για αστραπογιαννο

lagman ειναι μακρυα ρε το παιδι κιλκις θεσσαλονικη δεν εχει φραγκα για 100αρα λογο REVO

απο το σπιτι για πλατεια με τα ποδια παει

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Ποιά έξοδα για βενζίνη ρε?? Αυτά είναι μούφες! Είδε ότι βγήκε και αλλο Revo στην παρέα και θέλει να την κάνει με ελαφρά πηδηματάκια... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

μονο με κατι Gt inov κ κατι αλλα γκολφακια με αρρυθμιες κ μαυριλες απο εξατμιση ξερει να βαζει κοντρες.εβαλε ομως κ το φιλαρακι του revo κ απο τοτε δεν ξαναπατησαν...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.