Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

Πεμπτη 25-11 , και ωρα 22.30 , θα πραγματοποιηθει συναντηση στο P2 του Carrefur MAKEDONIA ... θα ερθουν και παιδιά απο Λάρισα και Κατερίνη ! Οσοι πιστοί προσέλθετε ! το βράδυ θα είναι μεγάλο με πολλεεεεες δοκιμές ! Be there !

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω μιλησει και με τον speedy....

Υπαρχει ενδεχομενο σε περιπτωση που ο καιρος το επιτρεψει να ερθουμε απο Λαρισα/Κατερινη/Λιτοχωρο μια βολτα στα μερη σας!

Εχουμε ορισει συναντηση αν θυμαμαι καλα στο P2 και ωρα κατα τις 10+!

Για σιγουρα θα σας στειλω πριν ξεκινησουμε απο Λαρισα...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω μιλησει και με τον speedy....

Υπαρχει ενδεχομενο σε περιπτωση που ο καιρος το επιτρεψει να ερθουμε απο Λαρισα/Κατερινη/Λιτοχωρο μια βολτα στα μερη σας!

Εχουμε ορισει συναντηση αν θυμαμαι καλα στο P2 και ωρα κατα τις 10+!

Για σιγουρα θα σας στειλω πριν ξεκινησουμε απο Λαρισα...

Ναι εγω την κανονισα ! χαχαχαχα

Αντε σας περιμενουμε !

Link to comment
Share on other sites

Golfακιας...ωραια φιλε μου....

Αν ειναι ο καιρος καθαρος θα ερθω σιγουρα....

Αν δεις typer μαυρο εγω θα ειμαι αυτος....αααα και για να μην μπερδευτουμε επειδη θα ειναι αλλο ενα...ειναι μαυρο,γνησια ζαντα μπλε μπουλονια και R888 μπρος πισω!!!

Αλλιως αν δεις ενα edition25 golf....με ενα απ τα 2 θα ερθω!Οποιο εχει βενζινη!αχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

9 η ωρα θα ξεκινησουμε απο Λαρισα...

1.Corsa Opc φιλτρο-εξατμιση...(τρεχει με 1σταδιατο corsa δεν εχει προβλημα το παιδι)

2.Corsa Opc φιλτρο εξατμιση...

3.Corsa Opc φιλτρο...

4.Golf TSI...1στ σταδιο...

5.Mini Cooper R56 Αuto προγραμμα(16" ζαντες...Τρεχει σχεδον με ολα του ανταγωνισμου!)

6.Vw golf gti 25 1st stage...κατα 99% θα ερθει μαζι μας!

7.Seat Ibiza Cupra 20vt(1st stage+mpek maf)

8.Honda civic ep3 type-r 1st stage!

Αυτοι ειμαστε οι σιγουροι!

Απο εκει και μετα θα συναντησουμε στο Λιτοχωρο καποιους φιλους...

9.Vw Golf mkv gti K04 setup(Αξιζει να το δειτε...κοκκινο με 18" Ultraleggera+ 10pot Tarox!!!!!)

10.Audi S3 20vt....external...!Το αμαξι δεν ειναι ετοιμο...φτιαχνιεται ακομη..αν και ειναι ακομη και τωρα πολυ καλο...αλλα με 1Bar δεν βαζεις κοντρα!!!

11.Astra Opc φ-ε...

Θελουμε να ερθουν ενα 207RC παπα πολυ καλο για 1st stage απο overload!

Και opc corsa 2860rs by overload!

To corsa απλα δεν υπαρχει...

Ανοιγει με αντιστοιχο ibiza ξηλωμενο και πανε μαζι....ενω το opc ειναι ντυμενο και με εργαλεια! rocket.gif

Edited by Jubi
Link to comment
Share on other sites

Τι Corsakia είναι ???? Πολύ πράμα!!!! Που και πότε θα μαζευτείτε ?

Το ΒΤ Corsa είναι ο Γιώργος με AutoSpeed αυτοκόλλητα ?

Για Ρ2 μου ειπανε...!Ναι του Γιωργου ειναι...γνωστος ως rage!

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε ρε παιδιά η συνάντηση κάθε 1η και 3η Πέμπτη του μήνα???:thumbsup:

Μάλλον ματαιώθηκε ο σχεδιασμός.....

Speedy υπάρχει καμιά εξέλιξη???

Link to comment
Share on other sites

Η επόμενη θα γίνει στις 09/12 και ώρα 19.00 , θα αναρτηθεί και θέμα μεσα στο σκ για το που , συμμετοχές κλπ .

Link to comment
Share on other sites

να κανω μια διορθωση

ΔΕΝ ειναι επισημες συναντησεις οποτε speedy μην κανεις αναρτηση στο section συναντησεις , ειναι στα πλαισια του Night cruize που αντι να τραβιομαστε σε παρκινκ κ σε κοντρομερη την πεφτουμε σε ενα καφε

ΑΛΛΟ οι συναντησεις αλλο η ευρεση 1 μερους για στεκι...κ καλο θα ηταν το στεκι να ειναι ενα κ οχι 2-3

αυτα απο μενα

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά στις 09/12 ημέρα Πέμπτη και ώρα 19:00 θα βρεθούμε στο Café Les Amis , για το που ακριβώς είναι και που θα παρκάρουμε δείτε εδώ http://img593.imageshack.us/img593/3732/33242342342.jpg !!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.