Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

1ον) Εαν τιμούσες τα παντελόνια που φοράς θα έκανες πράξη αυτά που έλεγες .- Ακόμη έρχεσαι από τις 08 Οκτωβρίου ..... εγώ αυτό ξερω !!

2ον) λάθος δικό μου , μπέρδεψα τις ημερομηνίες με την άλλη συνάντηση που είχε κάνει ο Pagouras. ΜΗΝ μου λες οτι ειναι φτηνη δικαιολογία , γιατι κανεις δεν σε πιστεύει βρες αλλη φράση να πεις μπας και σε πιστέψει κανεις .. Και σε ξαναρωτάω στις 31/12 και ώρα 23:30 θα γίνει συνάντηση ! ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΈΡΘΕΙ ??? ΑΠΆΝΤΗΣΕ !

3ον) Από τυπάκια που τα λένε από πίσω , δεν δέχομαι υποδείξεις . Όποιος φοράει παντελόνια έρχεται και τα λέει ΜΠΡΟΣΤΑ !

4ον) Γιατί δεν μας λες ότι ο βαθύτερος σκοπός σου είναι : εδω λεμε οτι επιβαλλεται meeting mod Κ.Μακεδονιας-Θεσσαλονικης... ??? Ποιον άραγε να θέλεις να βάλουμε σε αυτή τη θέση ??

5ον) Από πότε η εξυπνάδα είναι πονηριά ? Δεν έβγαλα καμιά χολή , η χολή δική σου ήταν και την έκρυβες πολύ καλά καιρό τώρα ... στα πμ δεν είχες τι να μου απαντήσεις , εκεί φάνηκε ποιος ταπώνει ποιον . Όχι στο θεαθήναι !

Εγώ τουλάχιστον έχω τα κότσια να πω ότι έκανα λάθος .... εσύ οχι ....

1ον) Θα σου εκανα μια ωραια αναφορα προσβλητικη σε ολο το φορουμ να δουν τι ωραιο mod εχει το club, που θα μου πεις για παντελονια.. Κανω 150 χλμ για να ερθω ως εκει και καιω 30 ευρω βενζινη την φορα.. Ολα αυτα για εναν καφε.. Ομως παρ'ολα αυτα ημουν παρων τις περισσοτερες φορες... Τεσπα, δεν περιμενα κατι καλυτερο απο εσενα να πεις... Ας το κρινουν οσοι διαβασουν αυτα που γραφεις..

2ον) Εκανες λαθος τωρα.. Οκ σε συγχωρω! Αλλη φορα να προσεχεις! χαχαχαχαχαχα

3ον) Απ'οτι καταλαβα φοβασαι την δημοσια θεα.. Γιατι μαλλον σου αρεσει το καλαμι της θεση σου και φοβασαι μην την χασεις... Απο την στιγμη που εχει αναλογο θεμα θα τα ακουσεις κι απο εδω αλλα κι απο κοντα... Αν πλεον πατησει κανεις αλλη φορα, γιατι απο χθες να ξερεις αλλαξαν πολλα πραγματα... Δειξατε το τι ειστε!

4ον) Αυτο το κρινει η ηγεσια.. Εσυ θα μου πεις πως μπηκες σε αυτη τη θεση; χαχαχαχα

5ον) Μη με προκαλεις θα γινεις σουργελο.. Τα εχω ολα αυτουσια κρατημενα τα μηνυματα!! Θα προσβληθεις ασχημα με αυτα που μου ελεγες στα πμ... Σωπα και το ληγω εδω.. χαχαχαχαχαχα

Edited by Billgr4
Link to comment
Share on other sites

1ον) Θα σου εκανα μια ωραια αναφορα προσβλητικη σε ολο το φορουμ να δουν τι ωραιο mod εχει το club, που θα μου πεις για παντελονια.. Κανω 150 χλμ για να ερθω ως εκει και καιω 30 ευρω βενζινη την φορα.. Ολα αυτα για εναν καφε.. Ομως παρ'ολα αυτα ημουν παρων τις περισσοτερες φορες... Τεσπα, δεν περιμενα κατι καλυτερο απο εσενα να πεις... Ας το κρινουν οσοι διαβασουν αυτα που γραφεις..

2ον) Εκανες λαθος τωρα.. Οκ σε συγχωρω! Αλλη φορα να προσεχεις! χαχαχαχαχαχα

3ον) Απ'οτι καταλαβα φοβασαι την δημοσια θεα.. Γιατι μαλλον σου αρεσει το καλαμι της θεση σου και φοβασαι μην την χασεις... Απο την στιγμη που εχει αναλογο θεμα θα τα ακουσεις κι απο εδω αλλα κι απο κοντα... Αν πλεον πατησει κανεις αλλη φορα, γιατι απο χθες να ξερεις αλλαξαν πολλα πραγματα... Δειξατε το τι ειστε!

4ον) Αυτο το κρινει η ηγεσια.. Εσυ θα μου πεις πως μπηκες σε αυτη τη θεση; χαχαχαχα

5ον) Μη με προκαλεις θα γινεις σουργελο.. Τα εχω ολα αυτουσια κρατημενα τα μηνυματα!! Θα προσβληθεις ασχημα με αυτα που μου ελεγες στα πμ... Σωπα και το λιγο εδω.. χαχαχαχαχαχα

1)Αναφορά για ποιο πράγμα ? επειδή σε περιμένω να έρθεις να μου τα πεις μπροστά μου και όχι από το πληκτρολόγιο ? επειδή είπες πως θα έρθεις και ακόμη έρχεσαι ? είναι ν' απορεί κανεις μ' αυτά που λες...

2) Μάλλον έπρεπε να γίνεις κληρικός .

3) Δεν εχω να φοβηθώ τίποτα . Είμαι καθαρός και λέω την αλήθεια . Ακόμη και στο λάθος που έκανα παραδέχτηκα το λάθος μου . Εσύ που μόνο από το pc μας τα λες τι πρέπει να πούμε ? Έχεις επιχειρήματα ? Έχεις προσωπική άποψη ? Μας τα λες ή τα κρατάς για τον εαυτό σου ? Μονο να λες ότι υπάρχει πρόβλημα σε διαβάζω . Πρόταση καμιά , προσωπική άποψη πουθενά δεν εξέφρασες . Εκτός κι αν τα είπες όταν λείπαμε εμείς για το θεαθήναι και πάλι ! Επιμένεις σε πράγματα που ξέρεις πως είναι λάθος .

4) Για το πως μπήκα πάνε και ρώτα τον doggy θα σου τα πει όλα !!!!

5) Και να θελεις δεν μπορείς ... Προσωπικά στοιχεία θεωρούνται μεταξύ άλλων και τα προσωπικά μηνύματα και σύμφωνα με τους όρους χρήσης "Τα συγκεκριμένα στοιχεία παραμένουν στο αρχείο του διαχειριστή του δικτυακού τόπου, αξιοποιούνται μόνο για το σκοπό o οποίος έχει ήδη αναφερθεί και δεν κοινοποιούνται, προωθούνται, ανακοινώνονται, δημοσιεύονται σε οποιονδήποτε τρίτο (φυσικό ή νομικό πρόσωπο) και για κανένα λόγο με την εξαίρεση σχετικών διατάξεων του νόμου και προς τις αρμόδιες και μόνο αρχές. " οπότε θα πρέπει να στα διαγράψω .

Μάλλον εσύ γίνεσαι σούργελο με αυτά που μου γράφεις ... πιστεύεις σε μια άποψη , την lockάρεις στο μυαλό σου και επιμένεις χωρίς να ακούς ,να σκέφτεσαι το τι σου λένε οι άλλοι και δεν συζητάς . Δλδ πρεπει να ερθω σπίτι σου να μου πεις τι πραγματικά θελεις ?

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

σταματηστε τις διαμαχες κ πειτε τα απο κοντα

εγω δεν απανταω πλεον

αν νομιζουν μερικοι οτι θελουν να ειπωθουν κ αλλα ας ερθουν να τα πουμε

αυτο που γινεται δνε ειναι ωραιο ηδη καναμε ενα thread χαλια μην κανουμε κ αυτο

ποστ οφ τοπικ μονο διαγραφοντε απο ολους.δωστε ενα τελος κ αν θελετε κατι αλλο απο κοντα

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

5) Και να θελεις δεν μπορείς ... Προσωπικά στοιχεία θεωρούνται μεταξύ άλλων και τα προσωπικά μηνύματα και σύμφωνα με τους όρους χρήσης "Τα συγκεκριμένα στοιχεία παραμένουν στο αρχείο του διαχειριστή του δικτυακού τόπου, αξιοποιούνται μόνο για το σκοπό o οποίος έχει ήδη αναφερθεί και δεν κοινοποιούνται, προωθούνται, ανακοινώνονται, δημοσιεύονται σε οποιονδήποτε τρίτο (φυσικό ή νομικό πρόσωπο) και για κανένα λόγο με την εξαίρεση σχετικών διατάξεων του νόμου και προς τις αρμόδιες και μόνο αρχές. " οπότε θα πρέπει να στα διαγράψω .

Μάλλον εσύ γίνεσαι σούργελο με αυτά που μου γράφεις ... πιστεύεις σε μια άποψη , την lockάρεις στο μυαλό σου και επιμένεις χωρίς να ακούς ,να σκέφτεσαι το τι σου λένε οι άλλοι και δεν συζητάς . Δλδ πρεπει να ερθω σπίτι σου να μου πεις τι πραγματικά θελεις ?

Γελιοποιησε συνεχως!

Καταρχην δεν θα το εκανα κ.Speedy.. Δεν μετεδωσα, ουτε υπεκλεψα ποτε.. Εσυ το ξερεις καλυτερα απο εμενα, βεβαια, με τα copy violations!! χαχαχαχαχαχα

Αλλη μια φορα ομως που βγαζεις εσυ το κομπλεξ λεγοντας οτι θα μου τα διαγραψεις!! Κι αν το παμε ετσι, εσυ με ποιο δικαιωμα θα διαγραψεις τα πμ μου; Μηπως διαβαζεις και τα πμ που εχω με αλλα προσωπα;; Ε;;

Απο εμενα τελος... Αφηστε τα ολα ετσι πως εχουν να τα δουν ολοι και να σας θαυμασουν! Καλη επιτυχια στο εργο σας..

Link to comment
Share on other sites

Γελιοποιησε συνεχως!

Καταρχην δεν θα το εκανα κ.Speedy.. Δεν μετεδωσα, ουτε υπεκλεψα ποτε.. Εσυ το ξερεις καλυτερα απο εμενα, βεβαια, με τα copy violations!! χαχαχαχαχαχα

Αλλη μια φορα ομως που βγαζεις εσυ το κομπλεξ λεγοντας οτι θα μου τα διαγραψεις!! Κι αν το παμε ετσι, εσυ με ποιο δικαιωμα θα διαγραψεις τα πμ μου; Μηπως διαβαζεις και τα πμ που εχω με αλλα προσωπα;; Ε;;

Απο εμενα τελος... Αφηστε τα ολα ετσι πως εχουν να τα δουν ολοι και να σας θαυμασουν! Καλη επιτυχια στο εργο σας..

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Ξαναδιάβασε λίγο τι γράφω ... από το άγχος της αποτυχίας στο θεαθήναι μπερδεύεσαι . !

Δεν θα διέγραφα τα πμ σου . Το κείμενο των πμ που θα δημοσιοποιούσες σε κάποιο ποστ θα έπρεπε να διαγράψω . Είτε είναι άλλου μέλους είτε δικό μου το πμ το ίδιο είναι .

edit: Κι ούτε μπορώ να δω ή να διαγράψω πμ άλλων .. ετσι απλα για πληροφόρηση ...

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Οποτε να συντασσεις τις προτασεις σου καθαρα κ νοητα συμφωνα κ με τους ορους χρησης... Που να ξερω εγω τι σκεφτοσουν πανω στο τρεμουλο!!

Ειπα τελος ομως.. Συμφωνω με τον κ.mourh! Απλα κρατηστε τα γραφομενα για ιστορικα στοιχεια! Ισως πανω απο τα ερειπια οικοδομηθει κατι καλο στο μελλον... Με νεα προσωπα στο προσκηνιο! :blink:

Link to comment
Share on other sites

5ον) Μη με προκαλεις θα γινεις σουργελο.. Τα εχω ολα αυτουσια κρατημενα τα μηνυματα!! Θα προσβληθεις ασχημα με αυτα που μου ελεγες στα πμ... Σωπα και το ληγω εδω.. χαχαχαχαχαχα

5) Και να θελεις δεν μπορείς ... Προσωπικά στοιχεία θεωρούνται μεταξύ άλλων και τα προσωπικά μηνύματα και σύμφωνα με τους όρους χρήσης "Τα συγκεκριμένα στοιχεία παραμένουν στο αρχείο του διαχειριστή του δικτυακού τόπου, αξιοποιούνται μόνο για το σκοπό o οποίος έχει ήδη αναφερθεί και δεν κοινοποιούνται, προωθούνται, ανακοινώνονται, δημοσιεύονται σε οποιονδήποτε τρίτο (φυσικό ή νομικό πρόσωπο) και για κανένα λόγο με την εξαίρεση σχετικών διατάξεων του νόμου και προς τις αρμόδιες και μόνο αρχές. " οπότε θα πρέπει να στα διαγράψω .

Link to comment
Share on other sites

Το σωστο ειναι: "Οπότε θα πρέπει να στα διαγράψω όταν κι αν τα κοινοποιήσεις σε κάποιο post σου"!... Οκ μεντορα μου;

Edited by Billgr4
Link to comment
Share on other sites

Το σωστο ειναι: "Οπότε θα πρέπει να στα διαγράψω όταν κι αν τα κοινοποιήσεις"!... Οκ μεντορα μου;

Όπως εσύ άφησες να εννοηθεί ότι θα δημοσιεύσεις-κοινοποιήσεις έτσι κι εγώ άφησα να εννοηθεί το παραπάνω κομμάτι . Οκ κληρικέ μου ;

Δάσκαλε που δίδασκες και λόγο δεν εκράτεις ...

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Δάσκαλε που δίδασκες και λόγο δεν εκράτεις ...

Ασε με πηραν ολοι χαμπαρι! Γι'αυτο δν εμπαινα τοσο καιρο..

Καλη καρδια μωρε! Ολα λυνονται.. Καφεδακι θα ειναι;; Τσαγακι θα ειναι;.. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ασε με πηραν ολοι χαμπαρι! Γι'αυτο δν εμπαινα τοσο καιρο..

Καλη καρδια μωρε! Ολα λυνονται.. Καφεδακι θα ειναι;; Τσαγακι θα ειναι;.. :blink:

Όποτε σε βγάλει ο δρόμος κερνάω καφέ,τσάι,μπύρα .

Μετά από αυτό το ευχάριστο διάλειμμα ΑΎΡΙΟ ημέρα Πέμπτη στις 19:30 θα βρεθούμε στο Café Les Amis , για το που ακριβώς είναι και που θα παρκάρουμε δείτε εδώ http://img593.imageshack.us/img593/3732/33242342342.jpg !!

:blink:

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

τα οφ τοπικ θα διαγραφουν (οπως γινεται η τουλαχιστον προσπαθουμε) εφοσον διαβαστουν απο τους υπευθυνους για την καταβολη ποινων εφοσον υπαρχει παραβιαση ορων χρησης

οποιος εχει κατι να προσθεσει μπορει να το κανει αυριο η σε μια μελλοντικη συναντηση απο κοντα γιατι ακρη δε θα βγει απο εδω... δημοσιοι κατηγοροι διαδικτυακοι ειναι ευκολο να βρεθουν

απο κοντα ομως οποιος εχει το θαρρος κ τα επιχειρηματα τα βαζει κατω κ ομιλει κανοντας διαλογο με real time feedback και ανατροφοδοτηση χωρις να πεταει χολη κ υπονοουμενα γιατι το πραγμα εχει παει αλλου(εξαλλου φαινεται ξεκαθαρα οτι το προβλημα ειναι προσωπικο).Βεβαια η φαγωμαρα ηταν απο αρχαιοτατων χρονων χαρακτηριστικα του ελληνα.Τωρα στον (νεο)ελληνα της μεταπολιτευσης προστεθηκαν η εμπαθεια η ζηλεια και η κακεντρεχεια.

Να προσθεσω οτι το σκ γινομαι κουμπαρος σε φιλο κ μελος του κλαμπ οποτε δεν κραταω προσωπικες αντιπαλοτητες ουτε καταφευγω σε προσωπικους χαρακτηρισμους με ατομα που υποτιθεται τα ειπαμε κ ουτε με ενδιαφερει να συνεχισω εναν διαλογο που νοημα δεν βγαζει οποτε δεν εχει κ αξια.

ΥΓ επειδη βλεπω οτι δεν εχει γινει κατανοητο σε ορισμενα ατομα η συναντηση στη κοζανη (επειδη τα ειπα με συντονιστη που ατυπα εχει αναλάβει δραστηριοτητα) εγινε χωρις να παρθει ομοφωνα κοινη ημερομηνια διεξαγωγης.

Με ρωτησαν αν παρεξηγηθηκα κ απαντησα φυσικα οχι.Η ημερομηνια παρθηκε καθαρα γιατι εκεινη την ημερα βολευε την κοζανη κ τις γυρω περιοχες.επειδη δε βολευε εμενα δεν σημαινε οτι δεν επρεπε να γινει.oποιος θελει κ λοιπες εξηγησεις η δεν πιστευει η δεν καταλαβαινει να του δωσω κ το τηλ του ατομου που εκανα τον διαλογο.

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

να θυμησω οτι σημερα θα αποφασιστει απο κοινου εφοσον υπαρξουν προτασεις που προσφερουν λυσεις που θα γινοντε τα night cruise

θα εκτιμηθει η ευκολη προσβαση το παρκινκ κ ο χωρος

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα θα ερθω κι εγώ να μπει μια τάξη !

Νίκο σε περιμενω κι εσένα! :D

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: new_iloveyou.gif

Εγώ θα τους περιμένω όλους !

Μηδενός εξαιρουμένου !

Link to comment
Share on other sites

o golfakias μια χαρα μυριζε ! λιγο το decat σε καποια φαση αλλα τελικα ολα οκ!!

το επιβεβαιώνω κι εγώ ! όσες φορές ήρθαμε σε στενή επαφή εγώ με τον golfakia μύριζε μια χαρά ! πλυμένος ήρθε !

Link to comment
Share on other sites

Την καλημέρα μου σε όλους σας Κύριοι !

Σήμερα στις 09:57 προσπάθησα να έρθω σε τηλεφωνική επικοινωνία με τον χρήστη "Νίκος" , ώστε να ακούσω τα θέματα για τα οποία μιλάγαμε αυτές τις μέρες καθώς επίσης και για να ακούσω την προσωπική του άποψη. Οι κλήσεις συνολικά ήταν 4 στον αριθμό , εκ των οποίων στην 1η , 2η και 4η το τηλέφωνο καλούσε κανονικά αλλά καμιά φορά δεν το σήκωσε ! Στην 3η κλήση δεν είχε σήμα , διότι έβγαινε ο τηλεφωνητής.

Τα συμπεράσματα δικά σας .

Για εμένα το θέμα θεωρείται λήξαν .-

Link to comment
Share on other sites

Την καλημέρα μου σε όλους σας Κύριοι !

Σήμερα στις 09:57 προσπάθησα να έρθω σε τηλεφωνική επικοινωνία με τον χρήστη "Νίκος" , ώστε να ακούσω τα θέματα για τα οποία μιλάγαμε αυτές τις μέρες καθώς επίσης και για να ακούσω την προσωπική του άποψη. Οι κλήσεις συνολικά ήταν 4 στον αριθμό , εκ των οποίων στην 1η , 2η και 4η το τηλέφωνο καλούσε κανονικά αλλά καμιά φορά δεν το σήκωσε ! Στην 3η κλήση δεν είχε σήμα , διότι έβγαινε ο τηλεφωνητής.

Τα συμπεράσματα δικά σας .

Για εμένα το θέμα θεωρείται λήξαν .-

θα κοιμόταν ο άνθρωπος ... αυτές δεν είναι ώρες για τηλέφωνα με 5 βαθμους έξω, μέρα Παρασκευη ! new_rtfm.gif

Link to comment
Share on other sites

θα κοιμόταν ο άνθρωπος ... αυτές δεν είναι ώρες για τηλέφωνα με 5 βαθμους έξω, μέρα Παρασκευη ! new_rtfm.gif

χαχα λες ?

Στην δουλειά ήταν , στο facebook ήταν , και στο MSN επίσης μέσα ... τυχαίο ? Δε νομίζω !

G0lfakia1983 new_iloveyou.gif

Link to comment
Share on other sites

Για... να τα πάρουμε όλα με την σειρά...

Εμείς πάντως από δυτικά, τον ήπιαμε τον καφέ μας την Κυριακή, αφού η Πέμπτη πέρασε χωρίς καμία κίνηση...

Από την μία μπράβο σας αλλά από την άλλη θεωρώ πως η συγκεκριμένη δημοσίευση δεν είναι σχετική με το θέμα του Night Cruising @ Thessaloniki και τις "ανεπίσημες" συναντήσεις της Πέμπτης στη Θεσσαλονίκη και μου έκανε περισσότερο για flaming... έστω και άθελα από τον δημιουργό της.

ΥΓ νικο μη με ζουλας το χερι κ δε θελω να μιλησω για τα meetings που γινοντουσαν απο "πισω"ουτε πως γινοντουσαν που διοργανωνονταν κ ποιοι συμμετείχαν

αν παλι θελει μια παρεα να βρεθει σε ενα παρκινκ η στο σπιτι καποιου δικαιωμα τους αλλα δεν αφορα το club

Προς Θεού, αν γράφαμε όλοι μας ότι βγήκαμε για καφέ με τα Χ-Ψ μέλη τότε θα θέλαμε μερικά Terabytes για να καλύψουμε χώρο με φωτογραφίες κλπ.

Δεδομένου βέβαια πως -ευτυχώς- όλοι μας έχουμε δημιουργήσει και νέες παρέες μέσα από το forum & τη λέσχη.

ΥΓ βασικο συστατικο ειναι να υπαρχει ενα μαγαζι με παρκινκ με ευκολη προσβαση , να υπαρχει καποιο κονε με υπευθυνο - ιδιοκτητη και να λειτουργει ως "στεκι" ετσι ωστε να ειναι κατι το στανταρ κ ενας που δεν μπαινει συχνα στο φορουμ να ξερει οτι στο ταδε σημειο καθε 1 ή 2 πεμπτη του μηνα γινεται συναντηση...

Σωστό, όπως έχουμε καθιερώσει αντίστοιχα στην Αθήνα τις Πέμπτες με σημείο συνάντησης το Σ.Ε.Φ.

Ακριβώς βέβαια επειδή είναι "ανεπίσημες" (άσχετα αν υπάρχουν φορές που μαζεύουν πολύ περισσότερο κόσμο από τις επίσημες), δεν είναι υποχρεωτική η παρουσία όλης της ομάδας διαχείρισης / Δ.Σ της λέσχης κλπ. Για παράδειγμα εγώ, λόγω του προγράμματος μου τις Πέμπτες γυρίζω σπίτι μου κατά τις 11 και κατά συνέπεια δεν πηγαίνω σε αυτές.

[quote name='Speedy' date='07 December 2010 - 17:26:08' timestamp='1291735568' post='422297']
α)πράγμα που γίνεται πάντα !! όταν βρισκόμαστε σε συναντήσεις κάνεις δεν μιλάει , δεν προτείνει μέρη , μαγαζιά κλπ ώστε να τα κάνουμε στέκια μας. Δεν γίνεται να ξέρουμε όλα τα μαγαζιά της Θεσσαλονίκης ! Γι αυτό λέμε όποιος ξέρει ας μας πει ! Είχαμε βγάλει και θέμα για να βρούμε στέκι .... απαντήσεις 0 !

Όποιοι έχουν προβλήματα καλό θα ήταν να έρχονται να μας τα λένε και να προτείνουν λύσεις , όπως το έχουμε πει 100.000 φορές ! Αν δεν υπάρχουν κάποια τέτοια γεγονότα σημαίνει πως όλα βαίνουν καλώς .

Σκοπός δεν είναι οι διαξιφισμοί , σκοπός είναι να κάνουμε συναντήσεις όπως αρμόζει σε ένα club σαν το δικό μας !
[/quote]

Θοδωρή, ορθά μιλάς, όπως ανέφερε και ο billigr4 σε κάποια δημοσίευσή του, το έχω ξαναπεί ότι το VWClub έφτασε εδώ που είναι κυρίως μέσα από την αγάπη του κόσμου! Με την βοήθεια όλων πήγαμε και μπορούμε να συνεχίσουμε να πηγαίνουμε μπροστά. Στις συναντήσεις ναι μεν κοιτάζουμε να περάσουμε τέλεια, να μιλήσουμε με άτομα που έχουμε καιρό να δούμε κλπ αλλά θα πρέπει επίσης να γίνεται ένα υγιής διάλογος και να βρίσκουμε λύσεις στα όποια θέματα μας απασχολούν. Γουστάρετε όλοι σας πλέον στην Θεσσαλονίκη το να υπάρχει ένα σημείο συνάντησης για τις Πέμπτες. Είτε αυτό είναι κάποιο καφέ ή κάποιο πάρκινγκ να βρίσκεστε και να ξεκινάτε κονβόι για καφέ ή ποτό.

Μπράβο, μαζί σας... γουστάρω και εγώ με 1000 αλλά θα πρέπει να γίνει μια κουβέντα αν όχι από κοντά, έστω ηλεκτρονικά (με την μορφή ψηφοφορίας;) όπου να προτείνετε όλοι όσοι γνωρίζετε μέρη που να μπορούν να μας εξυπηρετήσουν ώστε να δούμε ποιο είναι το ιδανικό για να καλύψει τις "ανάγκες" μας. Καλός ο χαβαλές αλλά όπως και να το κάνουμε και οι mods δεν είναι Θεοί να μπορούν να κάνουν τα πάντα!!!

[quote name='Νίκος' date='07 December 2010 - 21:47:01' timestamp='1291751221' post='422351']
Ποιά meetings γινόντουσαν από "πίσω"? Δεν φαντάζομαι να εννοείς αυτά που γράφαμε στο section Passat, ε?? Γιατί από "πίσω" συνάντηση, που ανακοινώνεται στο φόρουμ 10 μέρες πριν, με χάρτη του σημείου συνάντησης και τηλέφωνα, δεν νομίζω ότι λέγεται από "πίσω", ε? Εγώ θα έλεγα "καλά που γινόντουσαν και αυτές", αφού πραγματοποιούνταν σε μια περίοδο όπου το club "επισήμως" δεν κανόνιζε τίποτα για την Θεσσαλονίκη, και αν θυμάσαι, αυτές οι συναντήσεις ήταν η αφορμή να συναντηθούμε, να γνωριστούμε και μετά να γίνουμε όλοι μια ακόμη μεγαλύτερη "τοπική" παρέα... :) Οπότε να φανταστώ ότι λες για κάτι άλλο?....
Επειδή όπως λες είναι βασικό να γίνεται κάθε τόσο η συνάντηση, είδαμε πόσο οργανώθηκε όταν έφτασε το κάθε τόσο την Πέμπτη που μας πέρασε... :) Και ακόμη και τελευταία στιγμή όταν ο Professor ξύπνησε το θέμα, το αγνοήσατε επιδηκτικά για μέρες, γράφοντας σε όλα τα άλλα sections του φόρουμ εκτός από αυτό! :D Για να μη πω για το πόσο τραγική ήταν η απάντηση του Speedy όταν μετά από μέρες, αγνοόντας τους πάντες, και δίχως ένα "ρε παιδιά είχαμε δουλειές και το ξεχάσαμε" (μπορεί να συμβεί στον καθένα), ρίχνει ένα ξερό "συνάντηση την άλλη Πέμπτη εκεί και τέτοια ώρα". Η οποία είναι πάλι ανατολικά... (πάει και το μια ανατολικά, μια δυτικά).
[/quote]

Αυτό λέμε Νίκο, να βγει ένα πρόγραμμα και να μην είναι όλα στο φλου. Για αρχή ας βγει κάτι για τις ανεπίσημες και μακάρι να φτάσετε σε ένα σημείο να μπορείτε να προγραμματίζετε από νωρίς για τους επόμενους 2-3 μήνες όπως γίνεται και σε άλλες περιοχές. Ξέρω πως είναι δύσκολο αλλά μακάρι να επιτευχθεί. Όσο για τις συναντήσεις που γίνονται από μικρότερες ομάδες μελών, αν και δεν το θέλουμε, δεν μπορούμε πάντα να το επιβάλλουμε. Όντως υπήρξε μια περίοδος όπου η Θεσσαλονίκη ήταν "νεκρή". Δεν υπήρχε ενδιαφέρον από κόσμο; Δεν υπήρχε κόσμος να μπορέσει να μας βοηθήσει; Όπως και να έχει τώρα υπάρχουν ευτυχώς για όλους μας ο Τάσος και ο Θοδωρής που είναι δύο παιδιά με όρεξη και με μεράκι για να τρέξουν όχι μόνο τις συναντήσεις αλλά και οτιδήποτε χρειαστεί για την Θεσσαλονίκη (συνεργασίες με καταστήματα -εκπτώσεις, για το καλό των μελών της λέσχης, να τρέξουν για αυτοκόλλητα, μπλουζάκια κλπ.)

Τέλος για το γεγονός πως δεν έγινε η συνάντηση, το μόνο σφάλμα μας σαν ομάδα είναι ότι δεν έγινε μια ανακοίνωση έγκαιρα πως αναβάλλεται η συνάντηση και τελικά θα πραγματοποιηθεί τότε.

[quote name='Νίκος' date='07 December 2010 - 21:47:01' timestamp='1291751221' post='422351']
Ευτυχώς που ως mod της περιοχής μας (και για τον Τάσο όχι μόνο για σένα), όταν κάνουμε συναντήσεις, λαμβάνετε τον λόγο και προσπαθείτε να μας οργανώσετε!!! Ανάθεμα και αν μια φορά, πήγατε να κάνετε κουβέντα που να αφορά την οργάνωση του club! Είναι τόσο δύσκολο, ανάμεσα στις τόσες κουβέντες που γίνονται στις συναντήσεις, να θέσει κάποιος το θέμα "οργάνωση των συναντήσεων"? Να μιλήσουν όλοι, να ακούσετε κι εσείς που είστε το οργανωτικό μέρος, τι μπορεί και θέλει ο καθένας? Να κάτσουμε να βρούμε μια χρυσή τομή τι βολεύει τον καθένα? Δεν λέω, γ@μ@τα περνάμε κάθε φορά, είμαστε μια πολύ καλή παρέα, κάνουμε τρελό καλαμπούρι, άλλα όταν φεύγουμε, κανείς δεν ξέρει πότε και που θα συναντηθούμε πάλι... -_-

Και με την ευκαιρία, για να ρίξω και τις μπιχτές μου (με το συμπάθειο). Εσείς είστε οι "mod με τα κόκκινα γράμματα στο φόρουμ". Εσείς θα ξεκινήσετε μια κουβέντα που θα έχει να κάνει με την οργάνωση του club.

Κι εγώ μαζί σου. Εξάλλου σαν άτομα, δεν έχω τίποτα μαζί σας, ούτε έχω να χωρίσω κάτι μαζί σας. Για αυτό και από κοντά δεν μου βγαίνει να σας τα χώσω κιόλας (αν και με τον Τάσο τα λέμε πιο χύμα!) :) Αλλά συγνώμη, ως οργνανωτική ομάδα, έχετε ένα θεματάκι, συντονιστείτε λίγο... ;)
[/quote]

Αυτό ακριβώς είπα και εγώ, όταν έχετε κάποιο θέμα όπως το σημαντικότατο των συναντήσεων, συζητήστε το! Και αν οι υπεύθυνοι δεν φέρουν εκεί την κουβέντα κάντε το εσείς!!!!

Αυτό θα πει βοηθάμε όλοι για το καλό του VWClub!

τραγική ? μάλιστα ...... για την ημερομηνία τα είπε ο mourh ... 30/12 και να γινόταν συνάντηση θα ήμουν εγω κι ο mourh . οπότε βλέπεις μόνος σου τον λόγο ...

θεωρητικά μπορεί να εφαρμοστεί , πρακτικά όμως όχι διότι δεν θα υπάρχει κενή ημερομηνία για επίσημη συνάντηση , κάτι το οποίο ξεχνάτε .... γι αυτό θέλουμε να κάνουμε ένα μέρος στέκι μας για τις ανεπίσημες συναντήσεις σε σταθερή ημέρα σε συγκεκριμένο σημείο και ώρα . έτσι θα είναι καλύτερο για όλους .

Σημασία έχει οι συναντήσεις να γίνονται -είτε ανεπίσημες ή και επίσημες- προκειμένου να μαζεύεται κόσμος και όχι να είναι μόνο 1-2 άτομα.

Το να γίνονται ανεπίσημες συναντήσεις την 1η και την 3η Πέμπτη, δεν είναι ούτε δική μου πρόταση, ούτε δικά μου λόγια! Να σας θυμήσω?...

Εγώ αυτό που ήθελα (να ξεκινήσει αυτή η κουβέντα) το πέτυχα, άρα το σχέδιο πέτυχε. Δεν με ένοιαζε αν θα ήμασταν 4, 14 ή 54... :) Αλλά ακόμη δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τα μπερδεύεις? Είπα εγώ για επίσημες συναντήσεις? Για να πίνουμε το καφεδάκι μας λέω...

ΧΑΧΑΧΑ!!! Πες μου. Πλάκα δεν κάνεις?? Για να γελάσουμε δεν το λες? Αν ήθελα να σχήσω το φόρουμ και να κάνω άλλο club με Passat, θα το είχα κάνει πριν χρόνια. Ίσα ίσα, εγώ είμαι αυτός που υποστηρίζω ότι δεν πρέπει να υπάρχουν Scirocco Club, Passat CC club κλπ. Όσο για τις συναντήσεις που γράφαμε τότε στο section Passat, έγιναν γιατί δεν κουνιόταν φύλλο στη Θεσ/νίκη, και οι χρήστες του φόρουμ θέλαμε να βρεθούμε. Αν το κάναμε κρυφά, δεν θα το ανακοινώναμε. Όπως επίσης, όταν ξεκίνησες να κάνεις κάποιες κινήσεις με συναντήσεις, μου είπες να το σταματήσουμε το τόπικ εκείνο, κι έτσι κι έγινε! Τσέκαρε να δεις τελευταίο ποστ. Και αυτό έγινε, γιατί πλέον πήγε να καλυφθεί η ανάγκη που υπήρχε, δλδ οι συναντήσεις για καφεδάκι στη Θεσσαλονίκη... Οπότε είναι εντελώς άκυρο αυτό που λες...

Καλά ρε, μαζί μιλάμε, χώρια καταλαβαίνουμε??? Για τις ανεπίσημες δεν μιλάμε τόσο καιρό για κάθε 1η και 3η Πέμπτη? Αν ήταν καμία κουλή ημ/νία, θα την αναβάλαμε. Και καλά το σκέφτηκε ο Τάσος, ότι 30/12 δεν θα υπάρχει ψυχή, το είπατε σε κανενάν? Όταν γράψανε/γράψαμε μερικοί που την πηδήξαμε την Πέμπτη, γιατί δεν το λέτε να μας ενημερώσετε?? Η συμπεριφορά σας στο φόρουμ, με τον τρόπο που γράφετε, είναι "αποφασίζουμε και διατάζουμε"...

Το "θέμα" Θοδωρή υπάρχει και το ξέρεις. Οπότε τι περιμένεις?? Να μαζέψεις υπογραφές??? Που είναι η πρωτοβουλία αυτών που οργανώνουν όταν μαζευόμαστε, να συντονίσουν την παρέα?....

Μάλλον τζάμπα κάθομαι και χαλάω τον χρόνο μου και τα γράφω όλα αυτά... Ίσως να λειτουργούν όλα άψογα και εγώ να είμαι στο κόσμο μου... Sorry και για την αναστάτωση...

Δεν έχει να κάνει με το ποιος ασχολείται άδικα και ποιος όχι γιατί δεν θεωρώ πως όλοι σας αναλώνεστε εδώ γιατί δεν σας ενδιαφέρει. Αν δεν σας ένοιαζε δεν θα "χαλούσατε την ζαχαρένια σας", προφανώς το γουστάρετε αλλά δεν έχει βρεθεί η "χρυσή τομή". Θα πρέπει όλοι μαζί λοιπόν, μέλη και mods να αποφασίσετε στο κάθε πότε και που θέλετε να γίνονται οι "άτυπες" ή "ανεπίσημες" (πείτε το όπως θέλετε) συναντήσεις των μελών της Θεσσαλονίκης, αλλά θα πρέπει να το αποφασίσετε όλοι σας ειδάλλως δίνετε το ελεύθερο να αποφασίσουν οι mods για εσάς.

Ζήτησα προτάσεις για καταστήματα που θα μπορούσαν να είναι στέκι μας ! Δεν μπορώ να ξέρω ΟΛΗ τη Θεσσαλονίκη απ' έξω ! Στην τελευταία συνάντηση ήμασταν 29 άτομα ! Ο κάθε ένας να έλεγε ένα μέρος θα είχαμε το λιγότερο 15 διαφορετικά μέρη να εξετάσουμε !!

Αυτό το είπα και πριν, θα πρέπει όλοι να βοηθήσουν!

παιδια το ξερω οτι ειναι night crusin το θεμα αυτο αλλα αφορα την οργανωση μας.εχει ειπωθει απο οτι ειδα κ σε προηγουμενα ποστ, να γινονται κ δραστηριοτητες.. Δεν ειναι μονο ο καφες. Ας κανουμε κ κατι το διαφορετικο και μια φορα τον μηνα ή ανα διμηνο να ξεφευγουμε κι εκτος.. Οπως λογου χαρη τα παιδια στην Θεσσαλια που οργανωνουν τις εκδρομουλες ανα τακτα χρονικα διαστηματα.εγω προσωπικα δουλευω καθημερινες μεχρι αργα κ μου ειναι δυσκολο να ερχομαι ανατολικα με την ψυχη στο στομα να προλαβω , ακομα πιο δυσκολα καποιος που μενει κ εκτος θεσ/νικης που πρεπει να κανει ολοκληρο ταξιδι για να ερθει μονο για 2-3 ωρες.πιστευω πως θελουμε ολοι (οι θεσσαλονικεις)να γωρισουμε κ αλλα μελη απο τις γυρω πολεις,αλλα αυτο τις καθημερινες ειναι λιγο δυσκολο για ολους μας.speedy θυμαμαι ησουν κι εσυ στην βεροια πριν το καλοκαιρι,ωραια δεν ηταν?.οπως κ η εκδρομη στην κοζανη,μονο ο κοσμας κ γω πηγαμε απο θεσ/νικη αλλα γνωρισαμε μελη απο ολη την δυτικη μακεδονια ,ηπειρο κ θεσσαλια κ μη μου πει κανεις οτι δεν περασε καλα εκεινη τη μερα!!αυτα εχω να πω απο τη δικη μου πλευρα,sorry αν ειμαι εκτος θεματος αλλα μια που ανοιχτηκε η συζητηση ειπα να πω τη γνωμη μου.

Το θέμα των εκδρομών, διαφορετικών συναντήσεων κλπ είναι κάτι που αφορά τις επίσημες συναντήσεις που γίνονται τις Κυριακές και είναι σαφώς πιο εύκολο να πραγματοποιηθούν (υπάρχει όλη η μέρα μπροστά μας για να την εκμεταλλευτούμε) και υπάρχει σίγουρα και μεγαλύτερη συμμετοχή κόσμου.

Γιατι ρε συ speedy , μονο για τα μελη της Βεροιας πηγαμε εκει ή και να ξεφυγουμε απο τα συνηθισμενα; Εμενα προσωπικα μου αρεσε κι αυτη η εκδρομη και η καθε εκδρομη,θεωρω πιο λυπητερο πως εμεις απο ολοκληρη Θεσσαλονικη δεν μπορουμε να μαζευτουμε 20-30 μελη να παμε καπου να δειξουμε δυνατα την παρουσια μας,ειδικα στην κοζανη ημασταν η απολυτη μειοψηφια.

Τέτοιου είδους εκδρομές θέλουν οργάνωση και επικοινωνία με τους κατά τόπους υπεύθυνους ώστε να γίνει σωστά η οργάνωση και να υπάρχει λαόοοοος!!!! :)

Τασο σημασια εχει η συμμετοχη κ αυτη οπως διαπιστωνεις κ εσυ ειναι φτωχη,ειτε ειναι στην πανελληνια ειτε σε μια συναντηση σε γειτονικη πολη.τη μια ηταν 4ημερο λογω 28ης οκτ κ την αλλη σαββατο κ δεν βολευε.πρεπει ομως να βρεθει μια χρυση τομη ετσι ωστε να μεινουν ολοι ικανοποιημενοι ειτε ειναι να οργανωθει μια εκδρομη ειτε ενας απλος καφες.

Πάντα κάποιοι θα μένουν με ένα μικρό παράπονο, σημασία έχει αυτό το παράπονο να είναι κάτι του στυλ... γαμώτο δεν μπόρεσα να πάω εγώ αλλά πήγαν τα άλλα 10-20-30 μέλη γιατί δεν γινόταν αλλιώς, δεν πειράζει όμως, θα πάω την επόμενη φορά!

[quote name='wobman76' date='08 December 2010 - 13:32:31' timestamp='1291807951' post='422465']
Τασο δεν διαφωνουμε απλα χρειαζονται μερικες βελτιωσεις,(περαν του αυτοκινητου μας),για να γινουν ακομα πιο ελκυστικες οι συναντησεις.Να βρουμε τροπους να ερθουμε σε επαφη με μελη κοντινων πολεων κ στο εσωτερικο μας το ζητημα ''δυτικα - ανατολικα'' θα βοηθουσε πολλα μελη να μεινουν σε μεγαλο βαθμο ικανοποιημενοι.Αρκει να κατσουμε να συζητησουμε ΟΛΟΙ μαζι και να βρουμε λυσεις.
[/quote]

A γεια σου!

[quote name='Billgr4' date='08 December 2010 - 15:25:37' timestamp='1291814737' post='422483']
Αυτα απο την συναντηση, παμε τωρα παρακατω και θα ειμαι σκληρος απεναντι σας πρωτον γιατι ετσι μιλησατε χθες και δευτερον γιατι ειδα πως οτι ειπαμε πριν μηνες απο το ενα αυτι μπηκε κι απο το αλλο βγηκε.. (Μην τα καθαριζετε τα αυτια καθε μερα.. Το "κερι" που βγαζει ο οργανισμος μας, ειναι η αμυνα μας σε διαφορες επιπλοκες που μπορει να εμφανιστουν στον κοχλια του αυτιου.. χαχαχα αστειο Νο2)
[/quote]

Πολιτισμέναααααα...!!!

[quote name='Billgr4' date='08 December 2010 - 15:25:37' timestamp='1291814737' post='422483']
Καταρχην εκθετεις ασυστολα τα μελη της Κοζανης με αυτο που λες.. Θα πρεπει να μαθεις να σεβεσαι τα μελη του φορουμ οπως απαιτεις βασει κανονων να σε σεβονται κι αυτα.. Κι εγω δεν εχω αυτοκολλητο παρ'ολο που τα αγορασα οπως και αλλα αξεσουαρ απο το κλαμπ, τι σημαινει; Οτι δεν ανηκω στην κοινοτητα αυτη;; Δηλαδη αν βαζω συνεχεια ΒΡ θα πρεπει να βαλω το αυτοκολλητο του πρατηριου να κανω διαφημιση;
[/quote]

Όχι βέβαια, ας μην πιάνουμε άκρα. Τα αυτοκόλλητα του Club τα έχουμε όλοι μας γιατί και γουστάρουμε το VWClub και θέλουμε να το διαφημίσουμε και γιατί μπορούμε έτσι έστω και εν κινήσει να "λέμε ένα γεια" να καταλαβαίνουμε ότι το αυτοκίνητο αυτό ανήκει στην παρέα μας!

[quote name='Billgr4' date='08 December 2010 - 15:25:37' timestamp='1291814737' post='422483']
Εσυ κυριε μου, καταλαβα οτι εισαι μεγαλος διπροσωπος.. Δυστυχως ενω τα βρηκαμε στο τηλεφωνο απο αυτα που εγραψες χθες εχασα καθε εικονα προς το προσωπο σου.. Ολο το club γνωριζει το ποιον του Νικου! Ξερουμε ποιος ειναι και τι χαρακτηρας ειναι.. Εσυ μας αποκαλυψες τον δικο σου... Ντροπη να ζητας γνωμες και ιδεες απο πισω και να βγαζεις "αποστασιακο" ενας μελος που προσπαθει να σε βοηθησει..

χαχαχαχα Ρε τι διαβαζουμε!! Η συναντηση ηταν κοινη αγορινα μου... [u]Κ.Μακεδονια- Δ.Μακεδονια-Ηπειρος[/u]...ηρθαν κ μελη απο [u]Θεσσαλια[/u] να σκεφτεις! Ειχε αναρτηθει πολυυυ καιρο πριν.. Μαλλον δεν εγινε απο εσας τους mods και "τσουχτηκατε" με αποτελεσμα να μην ασχοληθειτε παιρνοντας τηλεφωνα στα μελη μπας κ μαζεψετε κοσμο οπως εγινε κ στην πανελληνια φετος, αλλα και περυσι στο Show της Ευκαρπιας..
[/quote]

Σχετικά με πέρσι στο Show, επειδή είχα ανέβει και εγώ, δεν νομίζω να έπεσαν τηλέφωνα, αντιθέτως είχε ανακοινωθεί 1-2 μήνες πριν οπότε όοοολος ο κόσμος ήταν ενήμερος και μαζεύτηκε αρκετός λαός (αν αναφέρεσαι στο σόου του Παντελίδη όπου είχαμε και χώρο σαν VWClub). Από εκεί και πέρα δεν τίθεται θέμα του ποιος θα οργανώσει μια συνάντηση, σημασία έχει όμως να οργανωθεί σωστά, γι'αυτό υπάρχουν και οι δύο mods μας. Για να κάνουν και αυτό ανάμεσα στα όσα κάνουν ήδη για το VWClub, τόσο εντός όσο και εκτός της σελίδας μας.

[quote name='Billgr4' date='08 December 2010 - 15:25:37' timestamp='1291814737' post='422483']
Εγω θα πω αυτο που μου ειχε πει καποτε ο προεδρος doggy, ο οποιος ηταν ο μονος που μου μιλησε ντομπρα, ανοιχτα και ειλικρινα.. Το club απαρτιζεται απο τα μελη του, δηλαδη, εμας.. Ειναι οτι πιο ωραιο να δημιουργουνται παρεες εκτος club βασει γνωριμιων που αποκτησαμε απο 'δω μεσα.. Ειναι αυτο που μενει και θα το θυμομαστε... Μη το χαλατε εσεις οι mods αυτο το πραγμα, επειδη εγινε μια συναντηση ανεπισημη την Κυριακη..

Κι ενα τελευταιο, απευθυνομενος προς την ηγεσια του club.. Με ποια κριτηρια επιλεγονται οι meeting mods; Υπαρχει section που αναφερει τα ονοματα τους; Αν ναι, θελω να τα δω, διοτι εδω στη Κ.Μακεδονια-Θεσσαλονικη δεν βλεπω καποιον... Αν ειναι οι δυο πιο πανω κυριοι, τοτε μαλλον σκεφτειτε σοβαρα το ενδεχομενο να βαλετε εναν ακομη υπευθυνο μονο για τις συναντησεις...
[/quote]

Μα εδώ είναι το θέμα Βασίλη, ότι δεν πρόκειται για ανεπίσημη συνάντηση της Κυριακής, μια έξοδος φίλων για καφέ ήταν. Εγώ έτσι το βλέπω γιατί και οι ανεπίσημες συναντήσεις ανακοινώνονται στη σελίδα μας. Και αυτό προσπαθούν τα παιδιά να καθιερωθεί μια ημέρα που άτυπα θα βρίσκονται όλα τα μέλη. Ανάγκη για υπεύθυνο συναντήσεων για την ώρα δεν πιστεύω πως υπάρχει, δόξα το Θεό, μέχρι στιγμής τα καταφέρνουν οι δύο mods μας.

[quote name='Billgr4' date='08 December 2010 - 16:49:52' timestamp='1291819792' post='422503']
1ον) Θα ερχομαι οποτε γουσταρω φιλε οκ;; Δεν με πληρωνεις εσυ τις βενζινες, ΚΑΤΑΛΑΒΕΕΣ;; Εσυ να σκεφτεσαι αυτα που λες... Η επομενη συναντηση μετα τις 8 Οκτωβριου ηταν πριν δυο Πεμπτες κ δουλευα... Ενταξει; Δεν μπορεις να λες σε μενα που ημουν, γιατι ειμαι ο μονο απο μακρια που ερχομαι τοσο συχνα... Αντε σκεψου πρωτα τι γραφεις.....
2ον) Συναντηση Κοζανης: Αναρτηση θεματος 22/09/2010- Πραγματοποιηση 3/10/2010!! http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=38815
Τωρα γελα οσο θελεις, μικρε! [img=http://www.vwclub.gr/vwforum/public/style_emoticons//upyours.gif] [img=http://www.vwclub.gr/vwforum/public/style_emoticons//upyours.gif] [img=http://www.vwclub.gr/vwforum/public/style_emoticons//upyours.gif] [img=http://www.vwclub.gr/vwforum/public/style_emoticons//upyours.gif] Που θα μας βγαλεις κ ψευτες!
3ον) Ο στοχος ειναι προφανης! Ολοι σου την λενε κ δεν θελεις να καταλαβεις..
4ον) Οσο για την Αθηνα και την Θεσσαλια και τα Γιαννενα.. Θελεις πολυυυ ψωμι ακομα να τους φτασεις σε οργανωση... Ποια οργανωση, εδω λεμε οτι επιβαλλεται meeting mod Κ.Μακεδονιας-Θεσσαλονικης... Ενας με μερακι που να εχει χρονο κ διαθεση!
[/quote]

1. Λογικό, ας μην παραλογιζόμαστε. Δεν θα βάλει κανένας το μαχαίρι στο λαιμό κανενός, απλά -όπως το εκλαμβάνω εγώ- προκειμένου να γίνει σωστά διάλογος και να βοηθήσουν όλοι στην καλύτερη οργάνωση, χρειάζεται να βρεθείτε και από κοντά σε κάποια συνάντηση.

2. Ας μην περνάμε σε προσωπικούς χαρακτηρισμούς... οι προσωπικοί χαρακτηρισμοί και οι προσωπικές επιθέσεις δεν είναι αποδεκτές!

3. Το ίδιο...

4. Και μόνο το γεγονός ότι τα παιδιά προσπαθούν τους αξίζει ένα μεγάλο μπράβο! Από εκεί και πέρα, θα πρέπει όλοι να βοηθούν και να προτείνουν -πολιτισμένα- τρόπους για να γίνουμε όλοι μας καλύτεροι.

[quote name='Speedy' date='08 December 2010 - 17:06:26' timestamp='1291820786' post='422504']
1ον) Εαν τιμούσες τα παντελόνια που φοράς θα έκανες πράξη αυτά που έλεγες .- Ακόμη έρχεσαι από τις 08 Οκτωβρίου ..... εγώ αυτό ξερω !!
2ον) λάθος δικό μου , μπέρδεψα τις ημερομηνίες με την άλλη συνάντηση που είχε κάνει ο Pagouras. ΜΗΝ μου λες οτι ειναι φτηνη δικαιολογία , γιατι κανεις δεν σε πιστεύει βρες αλλη φράση να πεις μπας και σε πιστέψει κανεις .. Και σε ξαναρωτάω στις 31/12 και ώρα 23:30 θα γίνει συνάντηση ! ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΈΡΘΕΙ ??? ΑΠΆΝΤΗΣΕ !
3ον) Από τυπάκια που τα λένε από πίσω , δεν δέχομαι υποδείξεις . Όποιος φοράει παντελόνια έρχεται και τα λέει ΜΠΡΟΣΤΑ !

1. Θοδωρή, οι προσωπικοί χαρακτηρισμοί και οι προσωπικές επιθέσεις δεν είναι αποδεκτές.

2. Ηρεμία...

3. -βλέπε σχόλιο #1.

Κλείνοντας και εγώ να σας ανακεφαλαιώσω πως θα πρέπει όλοι σας να μάθετε να συνεργάζεστε και να μην κοιτάτε το πως θα βγάλετε ο ένας τα μάτια του άλλου (μέλη και mods!).

Και εσείς δεν μπορείτε να τα κάνετε όλα σαν μέλη (γι'αυτό υπάρχουν οι mods) αλλά και οι mods χωρίς την βοήθειά σας δεν μπορούν να ανταπεξέλθουν πλήρως. Και ειδικά εφόσον οι mods ζητούν την βοήθεία σας!

Και φυσικά για κανένα λόγο δεν θέλουμε να προσβληθεί κανείς! Σημασία έχει να γίνονται γ@μάτες συναντήσεις και να περνάμε όλοι μας τέλεια!

Τέλος όπου είδα να γίνονται προσωπικοί χαρακτηρισμοί ε όπως καταλαβαίνετε έχετε παραβεί τους κανονισμούς οπότε θα υπάρξουν και οι αντίστοιχες ποινές.

Ελπίζω να παραμείνουμε σε πολιτισμένη συζήτηση και να οργανωθούν όμορφες συναντήσεις!

FYI

ορισμένα είναι μέσα αντί για quote σαν code γιατί λόγω των πολλών quotes δεν έκανε post :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.