Jump to content
Black Widow

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Θεσσαλία Και Κ. Ελλάδα

Recommended Posts

Το καλοκαιρι περασε...Οι διακοπες τελειωσανε...Ο activious παντρευτικε.....

Καμια συναντηση θα κανουμε????????

Link to comment
Share on other sites

ξυπνατε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.

ωρα για συναντηση............ sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

activious, αν φωναξεις λιιιγο πιο δυνατα ισως ακουστεις κι εδω στη Β.Ελλαδα!! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

activious, αν φωναξεις λιιιγο πιο δυνατα ισως ακουστεις κι εδω στη Β.Ελλαδα!! :lol: :lol:

Μπαααα .... η Βόρεια Ελλάδα τα έχει προσχεδιασμένα όλα :lol::whistling:

Link to comment
Share on other sites

Μπαααα .... η Βόρεια Ελλάδα τα έχει προσχεδιασμένα όλα :lol: :lol:

Το γοργον και χαριν εχειν.... Αναμενουμε, λοιπον!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

ποτε ρε αλανια??ελπιζω να ειναι καπου για να μας βολευει ολους!!!η κοζανη εχει κατι καλα μαγαζια και επεισης εχει και το βραδυ κατι μαγαζαρεεεεεεςςςςςς.....

Link to comment
Share on other sites

bill ενα σου λεω αν ερθεις θα σου ξηλωσω τις πεταλιερες οποτε μην κανεις το λαθος κ ερθεις!

xaxaxaxaxaxaxa...... Ισως να ειναι πολλα αυτα που θα θελεις να μου ξηλωσεις!!! 8)

ποτε ρε αλανια??ελπιζω να ειναι καπου για να μας βολευει ολους!!!η κοζανη εχει κατι καλα μαγαζια και επεισης εχει και το βραδυ κατι μαγαζαρεεεεεεςςςςςς.....

Ανε, πλακα-πλακα ριχνεις μια πολυ γ@μ@τη εμμεση ιδεα για κοινη συναντηση... Για σκεφτειτε το εσεις οι mods!!!

Link to comment
Share on other sites

xaxaxaxaxaxaxa...... Ισως να ειναι πολλα αυτα που θα θελεις να μου ξηλωσεις!!! 8)

Ανε, πλακα-πλακα ριχνεις μια πολυ γ@μ@τη εμμεση ιδεα για κοινη συναντηση... Για σκεφτειτε το εσεις οι mods!!!

Καλη φαση για Σ/Κ για σκεφτειτε το αλλα για μια Κυριακη ειναι πολλα χιλιομετρα closedeyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχετε σκεφτει να κανουμε μια συναντηση στην αθηνα με την ευκαιρια του ATHENS TUNNING SHOW πιστευω οτι θα κατεβουμε αρκετοι απο εμας

+1000

Εγω παντως το σαββατο 25 θα ειμαι στο show.....

Link to comment
Share on other sites

ξυπνατε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.

ωρα για συναντηση............ sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

:p:p :p :p :p :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ποτε ρε αλανια??ελπιζω να ειναι καπου για να μας βολευει ολους!!!η κοζανη εχει κατι καλα μαγαζια και επεισης εχει και το βραδυ κατι μαγαζαρεεεεεεςςςςςς.....

¶ντε ρε παιδιά, δεν κάνουμε καμία συνάντηση όπως λέει ο Ανέστης στην Κοζάνη ??? Ξυπνάτε.... :)

Link to comment
Share on other sites

¶ντε ρε παιδιά, δεν κάνουμε καμία συνάντηση όπως λέει ο Ανέστης στην Κοζάνη ??? Ξυπνάτε.... :)

Κοζανη,γιατι οχι? Ή καμια Εδεσσα καλα θα ηταν ...

Link to comment
Share on other sites

Κοζανη,γιατι οχι? Ή καμια Εδεσσα καλα θα ηταν ...

Εγω λεω Πολυγυρο Χαλκιδικης :) Αλεξανδρουπολη :rofl: Σερρες ;)

Ρε παιδια Κεντρικη Ελλαδα ειμαστε θα διασχισουμε σε μια Κυριακη 2 νομους για να παμε Κοζανη ή 3 νομους για να παμε Εδεσσα?Για ενα καφε?Μιλαμε για πανω απο 200χλμ μονο να πας, οχι και να γυρισεις κιολας, δηλαδη να παμε να κολλησουμε πουθενα απο την κουραση?

ΔΕΝ ειμαι αρνητικος στο να γινουν τετοιες συναντησεις ισα ισα θα γουσταρω κιολας αλλα 2ημερο, να ερθω Σαββατο απογευματακι να δω, να κατσω, να ΚΟΙΜΗΘΩ το βραδυ έστω και 4 ωρες και Κυριακη απογευμα να φυγω.

Εγω προτεινω πρωτη συναντηση Βολο-Καλα Νερα που εχει και parking και αρκετα μερη για φαγητο καφε, ή Βολο-Αφησσο ή Βολο-Αγρια ή Βολο-Βυζιτσα ή Βολο-και οπως βγει αναλογα τα κεφια!

Link to comment
Share on other sites

activious, αν φωναξεις λιιιγο πιο δυνατα ισως ακουστεις κι εδω στη Β.Ελλαδα!! ;):wacko:

:whistling: :whistling: :whistling:

Μηπως εχετε σκεφτει να κανουμε μια συναντηση στην αθηνα με την ευκαιρια του ATHENS TUNNING SHOW πιστευω οτι θα κατεβουμε αρκετοι απο εμας

ελα απο το μαγαζι επειγοντως..........να τα πουμε...........

:blink::thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

κωλ.παιδο....μαυρη πετρα εριξες.μας ξεχασες.... :whistling:

Link to comment
Share on other sites

+1000

Εγω παντως το σαββατο 25 θα ειμαι στο show.....

κ εγω για σαββατο λεω να κατεβω...

Και εμείς εκεί θα είμαστε στο περίπτερό μααααααααααααααααααααας!!! :(

Link to comment
Share on other sites

Αν και λίγο αργά (τώρα το είδα), σε περίπτωση που παιχτεί τέτοιο σκηνικό, θα είμαι κι εγώ εκεί με Gti 6άρι φίλου, εκτός κι αν μου επιτρέπετε να έρθω με το ομόσταυλο Audi μου :(

Φυσικα, το συζηταμε μερες με τον Ανε και θα γινει κατι εκει στα μερη σας (Κοζανη-Πτολεμαϊδα) με μελη απο εκει... Αναλογα που μας βολευει!

Κανένα πρόβλημα αλλά απ' ότι βλέπω θα μας προλάβει η Πανελλήνια .... ίσως αργότερα κάτι γίνει ;)

Speedy, για τελος Σεπτεμβρη με αρχες Οκτωβρη το λεμε... Δεν θελουμε ομως να δημιουργηθει καποιο θεμα ή παρεξηγηση, αν ειναι κατι μας το λετε..

Οσον αφορα την συναντηση δυστυχως δεν μπορεσα να παρευρεθω... Το μονο σιγουρο ειναι οτι περασατε καλα οπως παντα! Τα λεμε στην επομενη... ;)

Υ.Γ 1 Στελιο το κερωμα σου φαινεται ακομη και σε τετοιες φωτο.. χαχαχα

Υ.Γ 2 Ανε, καποτε μου εκανες εσυ παρατηρηση για το look. Τωρα σου κανω εγω.. Πηγαινε γυαλισε κανενα λαστιχο ρε αδερφε.. Σαν αγροτικο που πηγε στα καπνα ειναι, ξεχωριζει γυρω γυρω!! χαχαχαχα

Υ.Γ 3 Rocco και παλι respect!

Link to comment
Share on other sites

Speedy, για τελος Σεπτεμβρη με αρχες Οκτωβρη το λεμε... Δεν θελουμε ομως να δημιουργηθει καποιο θεμα ή παρεξηγηση, αν ειναι κατι μας το λετε..

Εάν είναι να διεξαχθεί το παραπάνω χρονικό διάστημα που αναφέρεις δεν τίθεται κάποιο θέμα , απλά θα πρέπει να οργανωθεί σωστά και γρήγορα γιατί οι μέρες πλησιάζουν . Κι αυτό ώστε να ενημερωθούν όσο το δυνατόν πιο γρήγορα τα μέλη . Πολύ θα ήθελα να παρευρεθώ κι εγώ στη συγκεκριμένη συνάντηση άλλα δυστυχώς για εμένα έχω μια υποχρέωση ημερών στις αρχές Οκτώβρη (1-3) . Εάν γίνει πιο νωρίς είμαι σίγουρα κι εγώ μέσα .

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα, το συζηταμε μερες με τον Ανε και θα γινει κατι εκει στα μερη σας (Κοζανη-Πτολεμαϊδα) με μελη απο εκει... Αναλογα που μας βολευει!

Speedy, για τελος Σεπτεμβρη με αρχες Οκτωβρη το λεμε... Δεν θελουμε ομως να δημιουργηθει καποιο θεμα ή παρεξηγηση, αν ειναι κατι μας το λετε..

Θέλεται να γίνει συνάντηση στις 25 ή 26 Σεπτεμβρίου στην Κοζάνη ? Εγώ θα είμαι Κοζάνη μέχρι τέλος του μήνα.

Φυσικα, το συζηταμε μερες με τον Ανε και θα γινει κατι εκει στα μερη σας (Κοζανη-Πτολεμαϊδα) με μελη απο εκει... Αναλογα που μας βολευει!

Speedy, για τελος Σεπτεμβρη με αρχες Οκτωβρη το λεμε... Δεν θελουμε ομως να δημιουργηθει καποιο θεμα ή παρεξηγηση, αν ειναι κατι μας το λετε..

Υ.Γ 1 Στελιο το κερωμα σου φαινεται ακομη και σε τετοιες φωτο.. χαχαχα

χαχαχαχααχαχαχα. ;) ;) ;) ;)

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Θέλεται να γίνει συνάντηση στις 25 ή 26 Σεπτεμβρίου στην Κοζάνη ? Εγώ θα είμαι Κοζάνη μέχρι τέλος του μήνα.

Εγώ είμαι μέσα 25 , απλά προτείνω όσοι έχουν συντρόφους αυτόν τον καιρό ή είναι παντρεμένοι να τις πάρουμε μαζί μας :clapping: Τι λέτε ?

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.