Jump to content
Black Widow

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Θεσσαλία Και Κ. Ελλάδα

Recommended Posts

Προς το παρόν να ξέρετε πως στις 31 Ιανουαρίου θα φάμε μεσημεριανό στην Λάρισα και μετά θα σβήσουμε 6 κεράκια σε μια τούρτα. :)

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν να ξέρετε πως στις 31 Ιανουαρίου θα φάμε μεσημεριανό στην Λάρισα και μετά θα σβήσουμε 6 κεράκια σε μια τούρτα. :)

new_sugkrotima.gifnew_happybirth.gif

Υ.Γ. Η τούρτα να είναι γαμήλια... Είμαστε φαγανοί!!! sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι λετε για Γρεβενα?

Υπαρχει δυνατοτητα? Για να ερθουν και τα μελη απο Γιαννενα λεω.

Για να μη σου πω και από Θεσσαλονίκη! :)

Αν είναι μέσα σε ΣΚ, μετράτε κι ένα Passat... ;) (τουλάχιστον).

Link to comment
Share on other sites

Νικο ποσο ειστε απο Γρεβενα? 1ωρα?

Με νορμάλ ταχύτητα (130-140), είναι 1:30 ώρα. Αλλά το θέμα είναι ότι ο δρόμος είναι ξεκούραστος και ούτε που το καταλαβαίνεις... :thumbsup: Αν κανονιστεί Σάββατο ή Κυριακή, εγώ είμαι μέσα για μια βόλτα στα Γρεβενά. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Με νορμάλ ταχύτητα (130-140), είναι 1:30 ώρα. Αλλά το θέμα είναι ότι ο δρόμος είναι ξεκούραστος και ούτε που το καταλαβαίνεις... :drinks: Αν κανονιστεί Σάββατο ή Κυριακή, εγώ είμαι μέσα για μια βόλτα στα Γρεβενά. ;)

Φυσικα!! Βολευει κι εμας απο Κ.Μακεδονια μια τετοια συναντηση... Αναμενουμε λοιπον!

Link to comment
Share on other sites

μεσα κ γω για γρεβενα!! κομβικο σημειο κ ευκαιρια για μεγαλη συναντηση παλι!! ;)

Φυσικα!! Βολευει κι εμας απο Κ.Μακεδονια μια τετοια συναντηση... Αναμενουμε λοιπον!

ειδες βασιλη?? θυμαμαι που το συζηταγαμε περσι το ενδεχομενο,να που λογικα θα γινει συντομα!!!

μεγαλο ενδιαφερον βλεπω για το συγκεκριμενο σημειο συναντησης, οποτε λογικα σ αυτο θα καταληξουμε.. παμε για την ημερομηνια τωρα,ποτε προτεινετε??

Edited by doctordim
Link to comment
Share on other sites

ειδες βασιλη?? θυμαμαι που το συζηταγαμε περσι το ενδεχομενο,να που λογικα θα γινει συντομα!!!

Σωστα Ηλια!! ;):thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Εν αναμονη καταληκτικης ημερομηνιας, λοιπον!!

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορειται να μου πειτε ποσες ωρες ειναι απο Βολο απο Λαρισα και απο Λαμια?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορειται να μου πειτε ποσες ωρες ειναι απο Βολο απο Λαρισα και απο Λαμια?

δημητρη αν δεν κανω λαθος (ας με διορθωσει ο χρηστος) η αποσταση τρικαλα-γρεβενα πρεπει να ειναι περιπου 1h 20min (δεν εχω παει,απο αυτα που ξερω).οποτε στο περιπου υπολογιζοντας λαρισα-γρεβενα ειναι 2h, βολος-γρεβενα 2h 40min κ λαμια-γρεβενα πρεπει να ειναι 2h 30min..

Edited by doctordim
Link to comment
Share on other sites

Αν παω μονος Ηλια θα το κανω γυρω στα 40 λεπτα λογο αυξημενης κινησης... :p :p

Τωρα αν παμε ολοι μαζι ειναι γυρω στη 1 ωρα πιστευω..

Προτεινω να κανουμε την συναντηση την Κυριακη 17 του μηνος....

Link to comment
Share on other sites

απο Βολο ειναι περιπου 2 ωρες και 45 λεπτα....λιγο μακρια για εμας... 8):nea: :nea:

νομιζω οτι Κοζανη ειναι καλυτερα παντος για την συναντηση...

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

31 στη λαρισα ειναι σιγουρο?

δωσε more info

Καρασίγουρο. Το μόνο που μπορώ να σε διαβεβαιώσω είναι πως η συνάντηση θα γίνει σε ταβέρνα της Λάρισας για μεσημεριανό φαγητό.

απο Βολο ειναι περιπου 2 ωρες και 45 λεπτα....λιγο μακρια για εμας... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

νομιζω οτι Κοζανη ειναι καλυτερα παντος για την συναντηση...

Μπορείς να πας Κοζανη και από εκεί να πιάσεις την Εγνατία για Γρεβενά :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Με νορμάλ ταχύτητα (130-140), είναι 1:30 ώρα. Αλλά το θέμα είναι ότι ο δρόμος είναι ξεκούραστος και ούτε που το καταλαβαίνεις... :rolleyes: Αν κανονιστεί Σάββατο ή Κυριακή, εγώ είμαι μέσα για μια βόλτα στα Γρεβενά. :blush:

Αντε παιδια ψηστε το για Γρεββενα βλεπω αρκετο κοσμο... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

μεσα κ γω για γρεβενα!! κομβικο σημειο κ ευκαιρια για μεγαλη συναντηση παλι!! :thumbsup:

ειδες βασιλη?? θυμαμαι που το συζηταγαμε περσι το ενδεχομενο,να που λογικα θα γινει συντομα!!!

μεγαλο ενδιαφερον βλεπω για το συγκεκριμενο σημειο συναντησης, οποτε λογικα σ αυτο θα καταληξουμε.. παμε για την ημερομηνια τωρα,ποτε προτεινετε??

αν και οποτε γινει αυτη.... πιστευω οτι καλυτερα Κοζανη παρα γρεβενα....

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν γίνει αυτή η συνάντηση, αλλά να ξέρετε ότι ο δρόμος θα είναι πολύ κούραση, λόγω Τεμπών!!! Η κυκλοφορία διοχετεύεται από Λάρισα, Τύρναβο, Ελασσόνα κλπ. Πολύ φορτηγό, λέμε... sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

Ας τα πούμε με το καλό στη Λάρισα πρώτα και στην εκεί συνάντηση το κανονίζουμε επιτόπου για Κοζάνη ή Γρεβενά.Πάντως ρε Πανούλη αν έφτασες Κοζάνη τα Γρεβενά ρε φιλαράκι 20' είναι δεν είναι τίποτα.Με καλό συντονισμό μάλιστα μπορεί να μαζευτεί κόσμος και ντουνιάς γιατί είναι πάνω στην Εγνατία(Ήπειρος,Δυτ. και κεντρική Μακεδονία,Θεσσαλία) και αν ψαχτούμε με άτομα που ξέρουν δεν χρεςιάζεται να πάμε μέσα στα Γρεβενά.

Υ.γ:Θα σε πάω στο καρναβάλι της Κοζάνης Πάνο!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε να αλλάξουμε την συνάντηση της 21ης Φεβρουαρίου και αντ'αυτής να κάνουμε κούλουμα όλοι μαζί την Καθαρά Δευτέρα 15 Φεβρουαρίου;

Μάλιστα έχω και μια πολύ καλή τοποθεσία να προτείνω: την τεχνητή λίμνη του Αλιάκμονα όπου είχα περάσει την Καθαρά Δευτέρα πριν από 2 χρόνια και το μυαλό μου έχει μείνει σε εκείνο το υπέροχο τοπίο!

Περιμένω απαντήσεις για να κινηθούμε ανάλογα.

Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε να αλλάξουμε την συνάντηση της 21ης Φεβρουαρίου και αντ'αυτής να κάνουμε κούλουμα όλοι μαζί την Καθαρά Δευτέρα 15 Φεβρουαρίου;

Μάλιστα έχω και μια πολύ καλή τοποθεσία να προτείνω: την τεχνητή λίμνη του Αλιάκμονα όπου είχα περάσει την Καθαρά Δευτέρα πριν από 2 χρόνια και το μυαλό μου έχει μείνει σε εκείνο το υπέροχο τοπίο!

Περιμένω απαντήσεις για να κινηθούμε ανάλογα.

πολυ καλη ιδεα....το φραγμα Πολυφυτου αλλα και ολη η λιμνη εχει καταπληκτικη θεα.....

Στις 14 μαλλον θα ειμαι Λαρισα.

περιμενω τηλεφωνο.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.