Jump to content
Black Widow

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Θεσσαλία Και Κ. Ελλάδα

Recommended Posts

οποιος ενδιαφερεται για το αυριανο καφεδακι!!

για οποιαδηποτε πληροφορια μπορει να επικηνωνησει μαζι μου στον 6984878382 Νικος!!

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

αν εχω τελειωσει κατι δουλειες που θα εχω λαρισα μπορει να περασω και εγω για λιγο να τα πουμε απο κοντα...

27 του μηνος δεν θα ειμαι εδω παιδες καλα να περασετε

που θα εισαι???

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Παληκαρια σημερα εγω και ο κΩστ ηπιαμε το καφεδακι μας περασαμε καλα ..βγαλαμε και μερικες φοτο ..

εχω να σας κανω την εξης προταση που πιστευω μας διευκολινη ολους...

Μια φορα την βδομαδα να κανουμε συναντηση αλλα κα8ε βδομαδα και σε διαφορετηκα μερη

πχ

1 βδομαδα στην λαρισα

2 >> στον βολο

3 .>> στα τρικαλα

4 >> βλεπουμε

και να κανονησουμε οι συναντησεις μας να γινονται κα8ε σαββατο πχ ...

Link to comment
Share on other sites

γνωμη μου ειναι οτι δεν γινεται να κανουμε συναντηση Σαββατο.γιατι καποιοι δουλευουν ως αργα...μονο κυριακη

οσο για τις συναντησεις ,δεν γινεται να κανουμε καθε εβδομαδα για πρακτικους λογους.αλλα ανα 2 ή 3 μπορουμε ανετα...οταν γινει η επομενη συναντηση θα τα πουμε απο κοντα και θα βρουμε λυση...

Link to comment
Share on other sites

Συγκεκριμενα....πρεπει να το αποφασισουμε activious γιατι εγω οπως δεν γνωριζεις ακομα μου ειναι δυσκολο ετσι στο φλου να κανουμε συναντησεις λογω της δουλειας μου που δεν ειμαι λαρισα...αν γινει κατι τετιο θα ειναι πολυ καλο κ για μενα επισης να σας γνωρισω κ να ειμαι συχνα στις συναντησεις μας :)

Link to comment
Share on other sites

Φοτο απο την συναντηση μας στη λαρισα ...

μονο εγω και ο kwst:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?app=gallery&album=1456

Παληκαρια 99% θα παραβρεθω και εγω στης 27/11 δουλευω φισικα στις 3 αλλα για μια ωρητσα θα το πιουμε το καφεδακη μας!!

αντε να σας γνωρησουμε!!

Link to comment
Share on other sites

Activious δεν ηρθες να μου φερεις ενα ρε :p ... θα κανω παραγγελια να μου στειλουν το ειχα στο μυαλο μου!!!

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε εννοειτε :D πολυ καλες!!! αυριο θα τις περασω...οποιες ειναι διαφορετικες δλδ ;) καληνυχτω!

Link to comment
Share on other sites

παιδες αν κανονισετε κατι για 27 στειλτε μου και εμενα ενα πμ ειμαι νεος στο φορουμ και θελω να σας γνωρισω να πουμε καμια κουβεντα για το κοινο μας παθος (τα αυτοκινητα)

Link to comment
Share on other sites

Φοτο απο την συναντηση μας στη λαρισα ...

μονο εγω και ο kwst:

http://www.vwclub.gr...lery&album=1456

Παληκαρια 99% θα παραβρεθω και εγω στης 27/11 δουλευω φισικα στις 3 αλλα για μια ωρητσα θα το πιουμε το καφεδακη μας!!

αντε να σας γνωρησουμε!!

2 polakia στη συναντηση και ειναι κ τα 2 με πινακιδες Θεσσαλονικης :huh::o Που ειναι οι Λαρισαιοι;;;;; :whistling: Σε ενα μηνα γυριζω Λαρισα,θα κανονισουμε καμια συναντηση να σας γνωρισω και να τα πουμε :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα ετυχε να τα αγορασουμε με πινακιδες τετοιες :p ειμαστε Λαρισαιοι καργα (τουλαχιστον εγω ) :D θα περιμενουμε ολοι να σε γνωρισουμε ρε κορμιιιι :clapping:

Link to comment
Share on other sites

λοιπον?? μεσα για συναντηση την κυριακη??? το κανονιζουμε??? στο αρενα θα εχει αγωνα την κυριακη,οποτε δυσκολο να βρεθουμε εκει,που θελετε να παμε??

edit: ο νικοδημος επικοινωνησε με το cafe του ael fc arena και ειπαν πως μπορουν να μας διαθεσουν το χωρο για συναντηση σε 3 κυριακες απο τωρα (δηλαδη στις 11/12).. θελετε να το αφησουμε για τοτε η κανονιζουμε και καφεδακι αυτη την κυριακη???

Edited by doctordim
Link to comment
Share on other sites

λοιπον?? μεσα για συναντηση την κυριακη??? το κανονιζουμε??? στο αρενα θα εχει αγωνα την κυριακη,οποτε δυσκολο να βρεθουμε εκει,που θελετε να παμε??

edit: ο νικοδημος επικοινωνησε με το cafe του ael fc arena και ειπαν πως μπορουν να μας διαθεσουν το χωρο για συναντηση σε 3 κυριακες απο τωρα (δηλαδη στις 11/12).. θελετε να το αφησουμε για τοτε η κανονιζουμε και καφεδακι αυτη την κυριακη???

Εγω ειμαι μεσα για αυτην την κυριακη στισ 11/12 παει μακρια για που λετε να βρε8ουμε?

Link to comment
Share on other sites

Doctor, δεν το κάνετε για 11/12 καλύτερα; Για να σηκωθεί σχετικό θέμα και να σταλεί και mass mail ;)

Link to comment
Share on other sites

παιδες για 11/12 ουτε εγω 8α μπορεσω ..

κανονηστε για αυριο ...

αφου θελουν και αλλα ατομα για αυριο!!!αντε να πιουμε κανενα καφεδακι ...

φετος ε??? :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Επόμενη συνάντηση στις 11 Δεκεμβρίου στην Λάρισα. Σύντομα θα βγει και η επίσημη ανακοίνωση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παληκαρια τι κανουμε?? ποτε με το καλο θα πιουμε το καφεδακι μας εδω στη λαρισα ...

γιατη δεν βλεπω να βγαινει σχετικη ανακοινωση....???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.