Jump to content
kouliss

Kart Day Hellenic Vwclub

Recommended Posts

μα δε φταίω εγώ.. περνάγανε πολύ γρήγορα που να τους προλάβω..

ενω η μαυρομαλλουσα ηταν σταθερη.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ενω η μαυρομαλλουσα ηταν σταθερη.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

δε σε πιάνω τι εννοάς με αυτό ??

δεεεεεεεεεεεεεεεε καταλαβαίνω εγώ τι εννοείς αν καταλαβαίνει κάποιος άλλος δε ξέρω..

και στο κάτω κάτω αφού δεν έχεις δεί τα βίντεο κ δε ξέρεις τι έχουν μέσα τι μιλάς δές'τα πρώτα και μετά σχολίασε..

Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΟΣ.......αξιζουν πολλα συγχαρητηρια στους διοργανωτες....και σε αλλα τετοια παιδια!!!!!!!

:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΟΣ…!!!

Τι να πω….όλοι και όλα ήταν ΥΠΕΡΟΧΑ….Μα περισσότερο από όλους ήσασταν εσείς οι πρωταγωνιστές της όλης μέρας, τα μέλη του καλύτερου club για VOLKSWAGEN στην ΕΛΛΑΔΑ…

Όλα ξεκίνησαν υπέροχα.. Με το που έφτασε το κομβόι από την ΑΘΗΝΑ μπήκαν τα αυτοκίνητα κατευθείαν στην πίστα έτσι ώστε να παρθούνε οι αντίστοιχες φωτογραφίες. Αφού οι περισσότεροι ήπιανε λίγο καφεδάκι και βγήκανε και οι απαραίτητες φωτογραφίες τότε μαζευτήκανε οι συμμετοχές και το πρωτάθλημα άρχισε.

Speaker του όλου event ήταν ο αγαπητός μου φίλος και μέλος μας, ΠΙΤ ( PETEFORMANCE ) που ήρθε από την ΠΑΤΡΑ μόνο για μας….

ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ…

Επίσης βοηθήσανε στο μικρόφωνο εκτός από μένα και οι: NOS, PetrosMelissia, BAD BOY… ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ…

Στην τελική 6αδα όπου ήταν και ο μεγάλος τελικός πήρανε μέρος οι:

Marine

MP05

Stelth

Drspeed

Νίκος

Στέλιος LEON

Μετά από έναν συναρπαστικό αγώνα η τελική κατάταξη έχει ως εξής:

1ος Drspeed

2ος stelth

3ος MP05

Συγχαρητήρια στους νικητές αλλά και σε όλους όσους συμμετείχανε σε αυτό το KART DAY του HELLENIC VWCLUB…

Εγώ έχω να καταγγείλω τον θοδωρή (polo1.6T) γιατί με τραυμάτισε με σκοπό να ξαναμπεί 2ος γιατί πριν από λίγα δευτερόλεπτα τον είχα προσπεράσει με άψογο τρόπο…Τραυματίστηκα αλλά συνέχισα…Πάντως το group αυτό ήταν από τα πιο επεισοδιακά μιας και τα είχε όλα….

Αξιοσημείωτο γεγονός που μου έκανε πολύ καλή εντύπωση ήταν το group των γυναικών που συμμετείχε και έκλεψε την παράσταση όπως μόνο αυτές ξέρουν και όλοι το ευχαριστηθήκαμε….ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στο μέλος μας Bunny που πήρε την 1η θέση επάξια…(αφού ο άνδρας της -PetrosMelissia- δεν μπορούσε να πάρει 1η θέση πήρε την δόξα η ίδια)….ΜΠΡΑΒΟ ΕΛΕΝΗ….

Όσοι έχουν video και φωτογραφίες από το event θα παρακαλέσω να τα φέρουν ή στο ATHENS TUNING SHOW ή σε κάποιο meeting ή τις πέμπτες στον BASSAKOSVR6 και να πείτε ότι είναι για μένα….

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΘΕΡΜΑ τον ιδιοκτήτη της πίστας SPEED WAY κ. Σάκη για την παραχώρηση του χώρου και αφού τα κάναμε π@υτ@ν@ σηκωθήκαμε και φύγαμε….Ακόμα θα φτιάχνουν την πίστα οι άνθρωποι….Αλλά δεν πειράζει….Έτσι ήμαστε εμείς…Σε κάθε μας πέρασμα γίνεται ΣΕΙΣΜΟΣ….

Από μεριάς Δ.Σ. της Λέσχης μας θα ήθελα να σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ όλους για την συμμετοχή σας αλλά και για τον κόπο σας να ρθείτε έως την ΚΟΡΙΝΘΟ…..Αξίζετε πολλά περισσότερα…ΟΛΟΙ….Εμείς θα κάνουμε πάντα τα καλύτερα για σας αφού εσείς είστε η ΔΥΝΑΜΗ του HELLENIC VWCLUB…..

Και μην ξεχάσετε: Το HELLENIC VWCLUB συμμετέχει με δικό του περίπτερο στο 3ο INTERNATIONAL ATHENS TUNING SHOW 2007 στο CLUB AREA και σας περιμένει όλους εκεί….Πληροφορίες: IATS 2007

Link to comment
Share on other sites

Ολα πολυ ομορφα ....χμ...κατι θελω να πω αλλα ...

τεσπα θα το πω Geopan απλα ΠΑΡΕ ΝΑ ΕΧΕΙΣ *5

και αλλη φορα να θυμασε ολα αυτα που σου

εδειξα μεσα στην πιστα... θα σε βοηθησουν

καιι βεβαια η αλλη η τσουτσου που δεν ηρθε και

απλα εμεινε στις δηλωσεις δεν απαντω....ΤΕΛΟΣ.

Edited by G.P.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο εμένα!

Περάσαμε πολύ ωραία!

Μπράβο σε όλους όσους κατάφεραν να έρθουν...Μπράβο και στον Πίτ, που μας ήρθε! :thumbsup:

Είδαμε τρελές κόντρες με πολύ πάθος και αρκετά απρόοπτα... tongue.giftongue.giftongue.gif

Ελπίζω να το ξανα κάνουμε...σύντομα, γιατί φάνηκε ότι περάσαμε όλοι πολύ καλά!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

Μπραβο και απο μενα στα παιδια που οργανωσαν αυτο το τρελο event !!!

Μπραβο στον νικητη και ραντεβου στο athens tunning show

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος (NOS) ήπιε ότι υγρό μπορούσε να πιει, από τσάι, μπύρα τσίπουρο, ούζο, νεράκι παγωμένο και δεν θέλει τη δημοσίευση;!

χεχεχεχεχε! Το φόρουμ είναι ανοιχτό για τις φωτό και περιμένουμε με αγωνία κι εμείς που δεν ήμασταν εκεί να δούμε τα παραλειπόμενα!!! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος (NOS) ήπιε ότι υγρό μπορούσε να πιει, από τσάι, μπύρα τσίπουρο, ούζο, νεράκι παγωμένο και δεν θέλει τη δημοσίευση;!

χεχεχεχεχε! Το φόρουμ είναι ανοιχτό για τις φωτό και περιμένουμε με αγωνία κι εμείς που δεν ήμασταν εκεί να δούμε τα παραλειπόμενα!!! :thumbsup:

ευτιχοσ μπου μηκε η αδερφη μου μεσα και με εβγαλε ασπροπροσοπο :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ολα ηταν τελεια!!

Ριξαμε τρελο γελιο,για αλλη μια φορα ο Πητ εφτασε στην πηγη και νερο δεν ηπιε!!Δεν πειραζει Πητ...σε 2 χρονια παλι.χαχα

Link to comment
Share on other sites

τελικα δεν καταφερα να ερθω χθες....

κριμα....

θα εβγαινα πρωτη (στα καρτ) -_-

next time

Δεν πειράζει ... Την επόμενη φορά θα μας δείξεις ποια είσαι! :D

Περάσαμε καταπληκτικά!

Συγχαρητήρια στα παιδιά που πήραν τις πρώτες θέσεις και βεβαίως σε όσους συμμετείχαν. Ήταν όλοι τους απολαυστικοί!!

Όσο για τους διοργανωτές... ένα ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ που μας δίνετε την ευκαιρία να έχουμε τέτοιου είδους συναντήσεις. Εάν έχετε την δυνατότητα, να το προγραμματίζετε πιο συχνά και όχι μόνο μία φορά στα δύο χρόνια.

:D:D:D

Edited by dubbeR_Stoilas
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εγώ ένα δεν κατάλαβα.Στην τελευταία στροφή του τελικού είδαμε έντρομοι με τον stelth να έρχεται καταπάνω μας ένας τροχός από κάρτ!!!Ποιός θεός το κατάφερε αυτό?????????????????

O STELIOS-LEON την εκανε τη δουλια (καθοσ αυτουνου η ροδα ηταν) ΟΜΟΣ σαυτο τον βοηθισαι το παλικαρι με την πρασινη μπλουζα που η δουλια του ηταν να τρακαρει τουσ μροστινουσ του μπασ και καταγερει και περασει!!!

Link to comment
Share on other sites

Mπραβο guys..

Ωραια οργανωση...ειχαμε μεχρι και Dj... και κυπελα..και απ'ολα!

Παντα τετοια..

PS-->Γιαννη(douma) εχω κατι βιντεακια..αμα τα 8ελεις πες μου!

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΡΑΒΟ σε όλους ,τέλεια διοργάνωση!! :D:D !!Ως συνήθως θα πω εγώ την κακία!!!!Παιδιά λίγο πιο προσεκτικοί την επόμενη,δεν μου φάνηκε σωστό τα κορίτσια(σερβιτόρες)να ξεβουλώνουν τις αντρικές τουαλέτες και τα πεταμένα χαρτιά smurf2.jpgsmurf2.jpg Μπράβο σε νικητές και χαμένους και πάλι,πάντα τέτοια.....

Link to comment
Share on other sites

... Μ Π Ρ Α Β Ο στον DR S P E E D!

ηρθε, μας...κερδισε και εφυγε κυριος και να αφησει αυτα τα περι ''καλης διοργανωσης κτλ'' ετσι? πλακα κανω.

Ολοι μας νομιζω συμφωνουμε οτι ηταν καταπληκτικα! Αξιοσημιωτα γεγονότα 2 !!!!

α) Ολα τα φαβορι για τον τιτλο ( ΦΩΤΙΑΔΗΣ-''κουμπαρος'', PETEFORMANCE-''minaras , ΜΑRΙΝΕ-''μαχητής'') αποκλείστηκαν και κερδισαν τα outsides!

ΦΩΤΙΑΔΗΣ-''κουμπαρος' : μας εδειξες τι αξίζεις αλλά ατυχος,χωρις ψυχολογια

PETEFORMANCE-''minaras: με τον φοβο της ηττας απο τον ''κουμπάρο'' και με αγχος ,εγινε σκια του εαυτου σου! Τουλαχιστον ΣΗΚΩΣΕΣ ΜΙΑ ΚΟΥΠΑ...νερο κατι ειναι κι αυτο!

ΜΑRINE : M A X H T H S ΙΚΑΝΟΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΑΝΑΤΡΟΠΕΣ....ΑΤΥΧΟΣ

Β) περιεργα μηχανικα προβλήματα στο cart μου!!!! Δεν ξερω αλλα μαλλον ο Μιναρας τα κανονισε να τρεξει μονος του. Την 1η φορα το cart γιοκ-αλλαγη cart πριν καν ξεκινησουμε

την 2η φορα κλειστή η παροχη βενζινης

την 3η φορα βγηκε η αλυσιδα μεταδοσης 2 φορες

την 4η φορα και καλη μολις εχω παρει τα πανω μου και πριν συμπληρωθει ο 1ος γυρος τρελο κτυπημα στο κεντρο απο Scirocco 2-Πετρο και απο 2ος τελευταιος. Τελικα τερματισα 3ος αλλα το τρενο της προκρισης ειχε σφιρηξει 3 φορες!

Καταγγελω λοιπον την διοικηση DOGGY,DOUMA,ANTREA, kai φυσικα ΜΙναρα ως προτεργατες και εγκεφαλους σπειρας δολιοφθορας υπερ ΜΙΝΑΡΑ... ΝΑΙ ΝΑΙ H ΑΛΗΘΕΙΑ ΘΑ ΛΑΜΨΕΙ.

P.S α) Μανωλάκι καλυτερα το GOLFακι δωστο στην Βανεσσα μπας και δει καμια ασπρη μερα και πηγαινε για ψαρεμα, ξερει και απο παρκαρισμα!!! :lol::D:D

β) Ευτυχως το BUNNY πεταξε χωρις αντιπαλο και πιεση τερματισε στην 1η θεση γυναικων και μπορω να μιλαω και εγω!! :D

ΑΙΤΗΜΑ ΓΙΑ CART DAY 2 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ (ΑΝΟΙΞΗ ή καλοκαιρι & ΜΕΤΑ ΤΗΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

Edited by petrose Melissia
Link to comment
Share on other sites

να στε σίγουροι γιατί όπως εξέφρασε την επιθυμία η Bunny έτσι και θα γίνει από δω και πέρα...Και θα γίνετε πιο συχνά...

Και όπως προείπα: ΔΥΝΑΜΗ ΜΑΣ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ....ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ,ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

@NOS: σε περιμένω στην έκθεση κάτω να κάνουμε δημόσιες σχέσεις μαζί......και όλους τους υπόλοιπους...και θέλουμε και τις γυναίκες...είτε μέλη μας είτε κοπέλες των μελών....

@The great: Θα μου τα φέρεις όλα σε ένα cd στην έκθεση όταν έρθεις....ακι οι υπόλοιποι που έχετε υλικό φέρτε το σε μένα στην έκθεση ή στον BASSAKOSVR6 τις πέμπτες στο ΣΕΦ...

petrose Melissia: αν έβαζα μέσα την δικιά μου να τρέξει θα την έτρωγε την ΕΛΕΝΗ αλλά είπαμε...άστον να χαρεί και αυτός λιγάκι...Μας έδειξες τις προθέσεις σου από την αρχή μιας και σε έφερε στην ΚΟΡΙΝΘΟ η ελένη...Ούτε το golf δεν μπορείς να πας πλέον....Και θα σου κάνω μήνυση για συκοφαντική δυσφήμιση...Εγώ είμαι καθαρός...

ΟΛΟΙ ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΟΔΗΓΟΥΝ ΣΤΟ athens tuning show.......Με τα μπλουζάκια του HELLENIC VWCLUB σας θέλω....

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

να στε σίγουροι γιατί όπως εξέφρασε την επιθυμία η Bunny έτσι και θα γίνει από δω και πέρα...Και θα γίνετε πιο συχνά...

Και όπως προείπα: ΔΥΝΑΜΗ ΜΑΣ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ....ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ,ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

@NOS: σε περιμένω στην έκθεση κάτω να κάνουμε δημόσιες σχέσεις μαζί......και όλους τους υπόλοιπους...και θέλουμε και τις γυναίκες...είτε μέλη μας είτε κοπέλες των μελών....

@The great: Θα μου τα φέρεις όλα σε ένα cd στην έκθεση όταν έρθεις....ακι οι υπόλοιποι που έχετε υλικό φέρτε το σε μένα στην έκθεση ή στον BASSAKOSVR6 τις πέμπτες στο ΣΕΦ...

petrose Melissia: αν έβαζα μέσα την δικιά μου να τρέξει θα την έτρωγε την ΕΛΕΝΗ αλλά είπαμε...άστον να χαρεί και αυτός λιγάκι...Μας έδειξες τις προθέσεις σου από την αρχή μιας και σε έφερε στην ΚΟΡΙΝΘΟ η ελένη...Ούτε το golf δεν μπορείς να πας πλέον....Και θα σου κάνω μήνυση για συκοφαντική δυσφήμιση...Εγώ είμαι καθαρός...

ΟΛΟΙ ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΟΔΗΓΟΥΝ ΣΤΟ athens tuning show.......Με τα μπλουζάκια του HELLENIC VWCLUB σας θέλω....

ΕΓΙΝΕ ΚΑΛΟΣ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΟΛΟΙ ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΟΔΗΓΟΥΝ ΣΤΟ athens tuning show.......Με τα μπλουζάκια του HELLENIC VWCLUB σας θέλω....

Εκεί θα είμαι, με το μπλουζάκι του club το medium, που μου βγήκε λίγο σακούλα, και είναι στη μοδίστρα για να κοντύνει!

Τα λευκά, ή τα μαύρα μπλουζάκια;! Εγώ τα ετοιμάζω και τα 2!!!

Link to comment
Share on other sites

να στε σίγουροι γιατί όπως εξέφρασε την επιθυμία η Bunny έτσι και θα γίνει από δω και πέρα...Και θα γίνετε πιο συχνά...

Και όπως προείπα: ΔΥΝΑΜΗ ΜΑΣ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ....ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ,ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

Μας έδειξες τις προθέσεις σου από την αρχή μιας και σε έφερε στην ΚΟΡΙΝΘΟ η ελένη...Ούτε το golf δεν μπορείς να πας πλέον....

:D:D:D:lol: δεν σε χαλασε καθολου Πετρακη,μην δινεις δικαιωματα....επρεπε να το παρεις στην πυλη μην σε δει τοσος κοσμος!!!! upyours.gif

Οι FOTOS μπηκαν απο μενα.....αντε και οι υπολοιποι....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΝ ΜΙΧΟ ΓΙΑ ΤΟ ΥΛΙΚΟ(μερικες ειναι και δικες μου)!

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

Έτοιμο και ένα μικρό βιντεάκι απο χθές:

VW Club Kart Day

Ελπίζω να είναι καλή η ποιότητα αλλιώς θα πρέπει να το ξαναφτιάξω :D:D:(

Διορθωμένο το link

Ωραιο ειναι και εχεις και τους 2 αγωνες που ετρεξα....στα 40sec χαιρεταω με το ποδι θα ηθελα να μου πεις αν εχεις τον τερματισμο απο τον 2ο. δηλ λιγο μετα που εμεινε ο πετρος εξω απο το καφε στο 1:45 περναω 3ος μετα κατι γινετε απο πισω και περναω θεση....θα με υποχρεωνες...γιατι εχω την εντυπωση οτι ειχα την 2 θεση και εχω την απορια απο χθες LIVE που εγινε ενα μπερδεμα....

Δεν πρέπει να το έχω BADBOY, ότι έχω είναι στο Video αυτό.

Edited by kaldio
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.