Jump to content
kouliss

Kart Day Hellenic Vwclub

Recommended Posts

Kart-Day-23-09-2007-banner.gif

Φίλοι μας,

Ξεσκονίστε τα... «άλογα» σας... γιατί θα σας χρειαστούν!

Η μεγαλύτερη κοινότητα φίλων και κατόχων Volkswagen ξεκινά την κούρσα μοναδικών εκδηλώσεων της περιόδου 2007 - 2008 με ένα πρωτάθλημα... το όνομα του οποίου είναι

KART DAY HELLENIC VWCLUB

Θα «ταΐσετε» τα άλογα σας στην πίστα SPEED WAY στην ΚΟΡΙΝΘΟ

Ο ταβερνιάρης θα σας ζητήσει 10..ευρωαργύρια για το σανό

Όταν ο ήλιος θα έχει περπατήσει μέχρι τις 23 Σεπτεμβρίου και με γωνία 11:00 ωρών

Αν δεν ξέρετε να οδηγήσετε το κάρο σας μέχρι εκεί ελάτε στο καφενείο ΔΙΟΔΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (δεξιά) όταν ο κόκορας λαλήσει 10:15 ακριβώς... και...

το κομβόι θα ξεκινήσει

η εθνική θα πλημμυρήσει

και το Volkswagen θα χλιμιντρήσει

Εμείς πάντως στις 11:00 θα είμαστε στο γήπεδο και θα παίρνουμε πόζες με τα αμάξια μας είτε από χαμηλά (βλέπε γη)... είτε από ψηλά (ουρανό)!!!!

Κι αν κατεβείτε από τον ουρανό ... στις 11:30 η δράση θα ξεκινήσει και το πρωτάθλημα kart του Hellenic VWCLUB θα αρχίσει!

Η αδρεναλίνη κόκκινη θα ρέει και το γκάζι θα δυναμώνει την μουσική του οργανοπαίκτη!

Κέφι, Διασκέδαση, Τρέλα κερνάει ο DJ! Εσείς φέρτε τον καλύτερο χρόνο για να βγείτε νικητές και να συνεχίσετε στο πρωτάθλημα!

Αν χάσετε δώρο δεν θα πάρετε! Μα αν κερδίσετε ... πολλά να μην ζητήσετε! Σαμπάνια θα έχουμε για σένα... Φανταστικέ ΝΙΚΗΤΗ!

Και εκπλήξεις... για τους άλλους :) ...αν φυσικά είστε γρήγοροι και όχι αερολόγοι...

ΕΝΑ EVENT ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ

Σας περιμένουμε εκεί...

ΠΙΣΤΑ KART

SPEED WAY

ΑΡΓΟΥΣ 23

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

6932 745070

Δηλώστε συμμετοχή τώρα με το γνωστό τρόπο...

  1. doumasj
  2. doggy
  3. marine
  4. quicksilver
  5. BAD BOY
  6. phantom
  7. ramos
  8. Afterdark
  9. ΨΗΛΟΣ
  10. drspeed
  11. Geopan
  12. raven
  13. BassakosVR6 (?)
  14. TheGreat +2/3
  15. DarthCotsos
  16. MaRine
  17. Kaiaphas
  18. NOS
  19. ΓΙΑΝΝΗΣ (?)
  20. kaldio +1
  21. stel-th
  22. konstantinos passat
  23. petrose Melissia + Bunny
  24. svouras (?)
  25. george5152
  26. lory (?)
  27. G.P.

Εκ του Δ.Σ. της ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΙΣΤΙΚΗΣ - ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΛΕΣΧΗΣ ΦΙΛΩΝ ΚΑΙ ΚΑΤΟΧΩΝ VOLKSWAGEN ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ

Edited by doggy
Link to comment
Share on other sites

μα και φυσικά θα είμαι εκεί.......

με την πράσινη σκύλα μου φυσικά.....

ΕΣΥ ΘΑ ΛΕΙΠΕΙΣ ???

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Κατά 99.9% δεν θα είμαι εκεί, καθώς θα είμαι δίπλα σας στο ATS την ερχόμενη Κυριακή (Βόρειος για... Δεν μπορώ να είμαι κάθε μέρα Αθήνα!), αλλά +10000000000 στο φιλοσοφικό και φιλολογικό Ταλέντο του Κοσμά!

ΚΟΣΜΑΣ ΔΑΓΚΩΤΟ ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ! Μακάρι να τα έλεγαν έτσι και οι πολιτικοί όπως εσύ!! :):lol:

Link to comment
Share on other sites

δεν το χανω με τιποτα στον κοσμο.κοσμοιστορικο γεγονος ειναι αυτο...

Σιγουρα πραγματα,11 και σημερα ... αντε να μαζευομαστε...

Link to comment
Share on other sites

Καλα ΚΟΣΜΑ εγραψες εεεε!!!

ΜΕΣΑ με την GOLFARA μου!!!!!!!

ΝΑ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΑΛΙΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝΕ ΟΙ ΝΕΟΙ!!!!

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

Καλα ΚΟΣΜΑ εγραψες εεεε!!!

ΜΕΣΑ με την GOLFARA μου!!!!!!!

ΝΑ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΑΛΙΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝΕ ΟΙ ΝΕΟΙ!!!!

θα το χασω λογω δουλειας :)

Link to comment
Share on other sites

Ι'll be there tongue.gif

Stoilas, θα πω του doumasj που έχει επικοινωνήσει με την πίστα να μας ενημερώσει εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Γκου χου γκου χου.....

Εμ θα με συγχωρέσετε που δεν το γραψα ενώ μου το χε πει ο άνθρωπος?¶νθρωπος είμαι και γω και ξεχνάω...

Λοιπόν:

Κόστος συμμετοχής 10 ευρώ

Δηλαδή όλοι θα τρέξουνε τουλάχιστον μία φορά.....όποιος προχωράει δεν πληρώνει....Πριν αρχίσουμε θα μαζέψω εγώ τις συμμετοχές και τα λεφτά και μέχρι να λήξει ο πρώτος γύρος - όπου όλοι θα κάνουμε από ένα χρονομετρημένο αγώνα - θα μπορεί οποιοσδήποτε να πάρει μέρος...Μετά θα αρχίσουνε οι νοκ άουτ γύροι.....

Για δηλώστε και οι υπόλοιποι συμμετοχή.....Αν δεν έρθετε θα χάσετε.....Θα σας αρέσει...

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω πως ο συγκεκριμένος χρήστης ήθελε να δηλώσει τη συμμετοχή του, και όχι να κάνει απλά quote όλο το ποστάρισμα του Κοσμά, οπότε κι έγινε edit το συγκεκριμένο, μιας και δεν γραφόταν κάτι παραπάνω!

Edited by Latousakis
Link to comment
Share on other sites

Εννοειται πως θα μαι και γω εκει.....Ας κερδισει ο πιο γρηγορος......

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΜΑΡΤΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ?ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΕΣΑ ΕΙΜΑΙ tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Edited by ΨΗΛΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Θα σου βάλω 40 κιλά έρμα για να είμαστε ίσα στα κιλά και μετά θα σε σκίσω... ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Αλλά ίσως σε λυπηθώ και σε αφήσω να με περάσεις, για μια φορά και εσύ... ΧΑΧΑΧΑΧΑ

¶ντε, ανυπομονώ ο ήλιος να περπατήσει μέχρι τις 23 Σεπτεμβρίου και με γωνία 11:00 ωρών. Έχω να κάνω από 12 χρονών καρτ...

Link to comment
Share on other sites

μεσα κι εγω αντε να δουμε τι μπορουμε να κανουμε...

επιτρεπεται να βαλουμε μεσα τα τουτουνια μας? :cry:

Link to comment
Share on other sites

μεσα κι εγω αντε να δουμε τι μπορουμε να κανουμε...

επιτρεπεται να βαλουμε μεσα τα τουτουνια μας? :whistling:

τα αυτοκίνητα θα μπουν μέσα μόνο στην αρχή για φωτογράφιση και μόνο - μέγιστη ταχύτητα στην πίστα 20χλμ. :):D :D :D :D -...Μετά θα βγουνε έξω και θα αρχίσει το ματς.....

Ωραιο event..

Μεσα και εγω +2ή3 φιλοι..

Μπα...πώς το παθες?να ψάξουμε στα πρακτικά πότε ήταν η τελευταία σου εμφάνιση σε meeting.....

ΤΣΙΤΑ ΤΑ ΓΚΑΖΙΑ ΜΑΓΚΕΣ....ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΙΝΑΝΕ ΑΚΟΜΑ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.