Jump to content
kouliss

Hellenic Vwclub @ Athens Tuning Show 2007

Recommended Posts

Guest PanosVR6

περασαμε σουπερ, ειδικα εχθες που ειμασταν και πολα ατομα μεχρι και το κλεισιμο.ολα τα λεφτα ηταν οταν τα μεγαφωνα ελεγαν για την εξαφανιση του 10χρονου πετρου ευαγγελατου εκει στην κυριολεξια πηγαμε να γκρεμισουμε το περιπτερο απ τα γελια!!!!δε σε χαλασε πετρακη,για να μην πω για τον μανωλη που ειχε φρικαρει με τα σχολια που ακουγε η βανεσα που ποζαρε μπροστα στο golf του παναγιωτη,ο πετρακης εδειξε και τις χορευτικες του ικανοτητες σε ασματα που κοροιδευει μιας και ειναι και απο τα βορεια προαστια,σιγα σιγα μας δειχνεις τι πραγματικα γουσταρεις οποτε θα να αναλαβω προσωπικα να σε ξαναβαφτισω ξερης εσυ πως ετσιιιιιιιιιιιι??????????,και φυσικα οσοι δεν ηρθαν χαιδαρι μετα εχασαν,χοντρη μασαμπουκα με πολυ γελιο ετσι θανο???παντα τετοια παιδια και του χρονου καλυτερα και με περισοτερο γελιο

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από το νετ , ήταν όμορφο το στέκι του vwclub.

To μκ2 το πορτοκαλί γαμάτο...

Το σμαρτακι που ήταν τίγκα στα ηχεία

Τα δεκάδες EVo ... και s2k ....

Αν και τα παιδιά ήταν ζαλισμένα από τα db tongue.gif είχαμε μια σύντομη κουβεντούλα ... έτσι για να γνωριστούμε...

ΒΑDBOY ωραίος... :D

Και του χρόνου με ακόμη μεγαλύτερη επιτυχία και πολλά νέα μέλη!

Πιστεύω να τα πούμε και στην πανελλήνια...

Link to comment
Share on other sites

Τα Fuel Girls εδωσαν ρεστα στην τελευταια τους εμφανιση, εχω ολο το video το οποιο χαρακτηριζεται ως συλλεκτικο hearts.gif

Φτιάξτε κανα dvd ρε παιδιάάάάά!!!!!!! new_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Σσσσσσσσσσσσσσσσσσ.........Μην τα λες όλα.....!!!!

Stay here και δεν θα χάσεις.....

κατι foto περιμενουμε κ.Ντουμα μην ξεχνιομαστεεεεεε ...... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Φετος η εκθεση ηταν μαυρο χαλι.. ηρθα απο θεσ/νικι με αλλους 2 φιλους φαγαμε απο 200ε ο καθενας και περασαμε χαλια οσο αφορα την εκθεση. Ηταν εσχος κ τζαμπα λεφτα και κουραση.Μονο μεσα στα περιπτερα αξιζε και παλι ετσι κσι ετσι. Οσοι δεν πηγαν ηταν τυχεροι για μενα..

Link to comment
Share on other sites

Φετος η εκθεση ηταν μαυρο χαλι.. ηρθα απο θεσ/νικι με αλλους 2 φιλους φαγαμε απο 200ε ο καθενας και περασαμε χαλια οσο αφορα την εκθεση. Ηταν εσχος κ τζαμπα λεφτα και κουραση.Μονο μεσα στα περιπτερα αξιζε και παλι ετσι κσι ετσι. Οσοι δεν πηγαν ηταν τυχεροι για μενα..

Φέτος η έκθεση ήταν γ@μ@τη απλά γιατί κατέβηκα από Θεσσαλονίκη! Τα σπάσαμε όλα στο περίπτερό μας! Μέχρι και τις καρέκλες, όταν μετά την μ@λάκυνση εγκεφάλου του Τεό, και την ερώτηση από την Σταυρούλα του γειτονικού club αν αντέχει η καρέκλα, βρέθηκε σωριασμένος σαν σακί με πατάτες! Σκηνικό το οποίο επαναλήφθηκε, με τον Λουκά (GolfiiGT) να κάθεται, τον ΤοΤ στην αγκαλιά του, και μετά από την ίδια ερώτηση να τους βλέπουμε και τους 2 κάτω, με το Λουκά να έχει τον ΤοΤ αγκαλιά (βεντούζα βεντούζαααα!!!! tongue.gif )!

Πολλά ευχαριστώ σε όσες γυναίκες μας βοήθησαν στο περίπτερο, συμπεριλαμβανομένου και του προέδρου (αχ τι βυζάκια ήταν αυτά!!!!), αν και τη δικιά μου την ευχαρίστησα κατ' ιδίαν αργότερα χτες!!!!

Πολλά ευχαριστώ σε όσους ξεροστάλιασαν μαζί μας στον ήλιο και στον αέρα όλο το Σ/Κ που ήμουν εκεί, αλλά και στους μόνιμους που ήταν εκεί από την Τετάρτη!

Πολλά ευχαριστώ σε όσα παιδιά ήρθαν από Κρήτη μέχρι και Εβρο μόνο και μόνο για να μας δούνε!

Πολλά ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και στον ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ που θυσίασε επί 5 ημέρες το αυτοκίνητό του για τις ανάγκες του club μας!

Πολλά ευχαριστώ στο Catering για τα ανυπέρβλητα Hot Dog!

Ολοι ήσασταν υπέροχοι! Ελπίζω και του χρόνου να είμαστε όλοι μαζί, μια καλή παρέα εκεί! :D

ΥΓ> Ευχαριστούμε και όσους έμειναν μετά το πέρας της έκθεσης μέχρι τις 11 και κάτι ψιλά στο περίπτερο για να βοηθήσουν να το ξεστήσουμε, και μετά ακολούθησαν στη Λαδορίγανη όπου έπεσε το τρελό γέλιο στην ανασκόπηση!

ΥΓ2> Εχω το πρωτότυπο βίντεο με το νησιώτικο χορό γύρω από το αμάξι του Παναγιώτη!

Link to comment
Share on other sites

....ΥΓ2> Εχω το πρωτότυπο βίντεο με το νησιώτικο χορό γύρω από το αμάξι του Παναγιώτη!

το θέλω.....όπως και δήποτε.....

Link to comment
Share on other sites

Φέτος η έκθεση ήταν γ@μ@τη απλά γιατί κατέβηκα από Θεσσαλονίκη! Τα σπάσαμε όλα στο περίπτερό μας! Μέχρι και τις καρέκλες, όταν μετά την μ@λάκυνση εγκεφάλου του Τεό, και την ερώτηση από την Σταυρούλα του γειτονικού club αν αντέχει η καρέκλα, βρέθηκε σωριασμένος σαν σακί με πατάτες! Σκηνικό το οποίο επαναλήφθηκε, με τον Λουκά (GolfiiGT) να κάθεται, τον ΤοΤ στην αγκαλιά του, και μετά από την ίδια ερώτηση να τους βλέπουμε και τους 2 κάτω, με το Λουκά να έχει τον ΤοΤ αγκαλιά (βεντούζα βεντούζαααα!!!! tongue.gif )!

Πολλά ευχαριστώ σε όσες γυναίκες μας βοήθησαν στο περίπτερο, συμπεριλαμβανομένου και του προέδρου (αχ τι βυζάκια ήταν αυτά!!!!), αν και τη δικιά μου την ευχαρίστησα κατ' ιδίαν αργότερα χτες!!!!

Πολλά ευχαριστώ σε όσους ξεροστάλιασαν μαζί μας στον ήλιο και στον αέρα όλο το Σ/Κ που ήμουν εκεί, αλλά και στους μόνιμους που ήταν εκεί από την Τετάρτη!

Πολλά ευχαριστώ σε όσα παιδιά ήρθαν από Κρήτη μέχρι και Εβρο μόνο και μόνο για να μας δούνε!

Πολλά ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και στον ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ που θυσίασε επί 5 ημέρες το αυτοκίνητό του για τις ανάγκες του club μας!

Πολλά ευχαριστώ στο Catering για τα ανυπέρβλητα Hot Dog!

Ολοι ήσασταν υπέροχοι! Ελπίζω και του χρόνου να είμαστε όλοι μαζί, μια καλή παρέα εκεί! <_<

ΥΓ> Ευχαριστούμε και όσους έμειναν μετά το πέρας της έκθεσης μέχρι τις 11 και κάτι ψιλά στο περίπτερο για να βοηθήσουν να το ξεστήσουμε, και μετά ακολούθησαν στη Λαδορίγανη όπου έπεσε το τρελό γέλιο στην ανασκόπηση!

ΥΓ2> Εχω το πρωτότυπο βίντεο με το νησιώτικο χορό γύρω από το αμάξι του Παναγιώτη!

ρε απατεώνα για μάς τη ψυχή του περιπτέρου δε λές τίποτα ??

φτού σου ρε...

:Dtongue.gif

Link to comment
Share on other sites

A NAI!!!!! Για να μην μπερδευόμαστε....

Athens Tuning SHOW λέγεται, όχι Athens Tuning SALLON/Exhibition...

Για να ξεκαθαρίζουμε με όσους νόμισαν πως πηγαίνουν στο Σαλόνι Αυτοκινήτου, ή σε κάποια έκθεση! Σόου ήταν, και λογικό είναι να μην έχει το κύρος και την αίγλη μιας έκθεσης, αλλά ένα δικό της στυλ!!!

Link to comment
Share on other sites

A NAI!!!!! Για να μην μπερδευόμαστε....

Athens Tuning SHOW λέγεται, όχι Athens Tuning SALLON/Exhibition...

Για να ξεκαθαρίζουμε με όσους νόμισαν πως πηγαίνουν στο Σαλόνι Αυτοκινήτου, ή σε κάποια έκθεση! Σόου ήταν, και λογικό είναι να μην έχει το κύρος και την αίγλη μιας έκθεσης, αλλά ένα δικό της στυλ!!!

πάλι μας ξέχασε....

καλάααααα

έγινε καλώς.....

Link to comment
Share on other sites

Επίσης να ευχαριστήσω κι ΟΛΟΥΣ τους άλλους, εκτός του Μιχάλη, γιατί πήγαινε κόντρα στη γυναίκα μου!! <_<:D

ΤΟ ΧΟΡΕΥΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΤΟΥ Hellenic VW Club εν δράσει!!!!! tongue.gif

Edited by VeeDub Latou
Link to comment
Share on other sites

Επίσης να ευχαριστήσω κι ΟΛΟΥΣ τους άλλους, εκτός του Μιχάλη, γιατί πήγαινε κόντρα στη γυναίκα μου!! <_<:D

ΤΟ ΧΟΡΕΥΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΤΟΥ Hellenic VW Club εν δράσει!!!!! tongue.gif

latou δε τρωγεσε με τιποτα ^_^;):lol::lol:

Edited by VeeDub Latou
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχαχαχ

Πέτρος: "έχω να δηλώσω ότι βρέθηκα μετά από 17 χρόνια" χαχαχαχαχαχα

και

NOS: "Έχει βγάλει την αδερφή μου στο κλαρί για να φτιάξει το μπ**ρδέλο του"

χαχαχαχαχαχα έλιωσα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Επίσης να ευχαριστήσω κι ΟΛΟΥΣ τους άλλους, εκτός του Μιχάλη, γιατί πήγαινε κόντρα στη γυναίκα μου!! ;):thumbsup:

ΤΟ ΧΟΡΕΥΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΤΟΥ Hellenic VW Club εν δράσει!!!!! tongue.gif

έτσι ε? έγινε μάγκας καλώς..

Link to comment
Share on other sites

Αν και τα παιδιά ήταν ζαλισμένα από τα db tongue.gif είχαμε μια σύντομη κουβεντούλα ... έτσι για να γνωριστούμε...

ΒΑDBOY ωραίος... B)

Τhanx φιλε μου θα τα πουμε σιγουρα στην παννεληνια αν ερθεις φυσικα....εγω εκει θα ειμαι ;)

κατι foto περιμενουμε κ.Ντουμα μην ξεχνιομαστεεεεεε ...... :thumbsup:

εχουμε ραμματα και για την γουνα σου μην φοβασε.....τρεμεις οταν γραφω σχολια και εχω εμπνευση τρελη...ειδες τι εφτιαξα του Πετραν.....σε ολο το αεροδρομιο ακουστηκε η ανακοινωση μου :lol::lol::lol:

Πολλά ευχαριστώ σε όσους ξεροστάλιασαν μαζί μας στον ήλιο και στον αέρα όλο το Σ/Κ που ήμουν εκεί, αλλά και στους μόνιμους που ήταν εκεί από την Τετάρτη!

ΥΓ> Ευχαριστούμε και όσους έμειναν μετά το πέρας της έκθεσης μέχρι τις 11 και κάτι ψιλά στο περίπτερο για να βοηθήσουν να το ξεστήσουμε, και μετά ακολούθησαν στη Λαδορίγανη όπου έπεσε το τρελό γέλιο στην ανασκόπηση!

σου αρεσε στο Χαιδαρι εεε???επεσε πολυ μασα και πολυ μπυρα.....

χαρηκα που σε γνωρισα και απο κοντα Latou kai Iwanna και ολα τα μελοι που μας επισκευτηκαν ;)

ωπ τι βλεπω??ο πετρος σερνει τον χορο??ελα μωρη τερματοφυλακαρα..αυτα ειναι...

Τα σπας ρεεεε...!!!

lick.giflick.giflick.giflick.gif

Tον σερνουμε θελεις να πεις......ο Πετραν ειναι απο ΒΟΡΕΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ και δεν ξερει απο αυτα..... :lol::lol::lol:tongue.giftongue.gif

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον να πω και εγω τα δικα μου πολυ ωραιο το show μεσα

χαλαλι τα 15€ για τα πολυ ωραια κ......κια που ειδα με τον Golden

αλλα το γυφτριλικι το εξω για τι να το

υποστουν τα αμοιρα τα αυτακια μου ...οντως Geokafre

αυτα λεγαμε με Douma

προτεινω στους διοργανωτες την επομενη φορα

να μαζεψουν τους καφρους στην αλλη ακρη της πιστας .....

Link to comment
Share on other sites

... ...οντως Geokafre

αυτα λεγαμε με Douma......

geokafre..... :D:rolleyes::lol: :lol: ξέχασες όμως να του πεις:"πάρε να χεις..." έλα ρε συ γιώργο και σε περίμενα τόσες μέρες....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.