Jump to content
Guest super sayian

Συνάντηση στο Escape Center στο Ιλιον

Recommended Posts

Guest super sayian

Αυτη τη Κυριακη η λεσχη θυμαται ενα μερος που εχει να επισκεφτει καιρο!

Ραντεβου λοιπον Εscape Center στο Ιλιον για καφεδακι κ κουβεντα! Ωρα προσελευσης 15:30.

Δηλωστε συμμετοχη εδω για την καλυτερη εξυπηρετηση ολων μας.

Συμμετοχές

  1. Metal Drummer
  2. lillian_tsi
  3. drspeed +1
  4. Storm +?
  5. Natalia_F
  6. nikkosnet
  7. Maggie
  8. GraveDigger +2
  9. BAD BOY
  10. polotsik
  11. svouras
  12. MIXOSGOLFGT
  13. ToT
  14. Mythos

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

Ναταλια το γραφει στον τιτλο αλλα θα το γραψω και στο ποστ γιατι ο Χρησταρας τα επινε παλι και ξεχαστηκε tongue.gif

nikkosnet + Maggie will be there.

Link to comment
Share on other sites

Ναταλια το γραφει στον τιτλο αλλα θα το γραψω και στο ποστ γιατι ο Χρησταρας τα επινε παλι και ξεχαστηκε tongue.gif

nikkosnet + Maggie will be there.

emoticonoops7ytgl7.gifΣωστα...

Και εγω μέσα μιας και ειναι και διπλα στο σπιτι μου το meeting.

Link to comment
Share on other sites

ΑΜΑΝ παλι συναντηση........??? tongue.giftongue.giftongue.gif

Εννοειτε πως θα ερθω!!! :lol:

99,9% μεσα κι εγω +ευδοξια, χαρης

επιτελους θα γνωρισει ο μικρος πετρακης καινουριο φιλο [τον χαρη] :):D:D:lol::lol:

Edited by polotsik
Link to comment
Share on other sites

Kala meeting χωρις σβουρα γινεται????? hearts.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.gif Εεεεεεε δεν γινεται πως να το κανουμε new_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gif

Link to comment
Share on other sites

Kala meeting χωρις σβουρα γινεται????? hearts.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.gif Εεεεεεε δεν γινεται πως να το κανουμε new_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gif

και γώ φυσικά μέσα απλώς να μας θυμήσετε και λίγο πώς πάμε γιατί τόσο καιρό που έχουμε να πατήσουμε το πόδι μας εκεί άντε να το βρούμε..

tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Bγαινετε Λ. Δημοκρατιας και θα το δειτε. Ειναι τεραστιο αποκλειεται να το χασετε, εχει και ενα Champion Μαρινοπουλος που θα το χρησιμοποιησουμε ως Parking.

Link to comment
Share on other sites

Bγαινετε Λ. Δημοκρατιας και θα το δειτε. Ειναι τεραστιο αποκλειεται να το χασετε, εχει και ενα Champion Μαρινοπουλος που θα το χρησιμοποιησουμε ως Parking.

Carrefour είναι παιδιά το supermarket και έχει φανάρι για να στρίψεις οπότε θα το δείτε.

Κατά 99% θα έρθω κι εγώ για να πάρω το βάπτισμα μιας και μέχρι τώρα δεν τα έχω καταφέρει να έρθω σε κανένα άλλο meeting.

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΟΣΜΟ..........

Για να ανεβαινουμε οι γνωστοι....!!!

οπως καταλαβες εσυ εγω κι αλλοι 10 θα μαστε ολοι κι ολοι ;)

και 1 παρατηρηση τωρα που το ειδα: δεν εχετε βαλει την συναντηση στις ανακοινωσεις να το βλεπουν ολοι εχετε αφησει μονο την εκδρομη στη ναυπακτο

Edited by polotsik
Link to comment
Share on other sites

οπως καταλαβες εσυ εγω κι αλλοι 10 θα μαστε ολοι κι ολοι ;)

και 1 παρατηρηση τωρα που το ειδα: δεν εχετε βαλει την συναντηση στις ανακοινωσεις να το βλεπουν ολοι εχετε αφησει μονο την εκδρομη στη ναυπακτο

Εδώ είναι το επίσημο πρόγραμμα συναντήσεων όπου και αναφέρεται....

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=17202

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Την κυριακή επειδή θα είμαι εκτός αθηνών έκτακτα θα πάρει ταλεφτά γιατην εκδρομή ο nikkosnet...όσοι θα στείλουν μέσω τραπέζης λεφτά θα συννενοηθούν μαζί μου....στον νίκο μόνο μετρητά....

¶ντε που είναι οι υπόλοιποι.....ΚΟΥΝΗΘΕΙΤΕ......

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

νικος [εγω δηλαδη] +χαρης-ευδοξια + μαλλον 1-2 ακομη

Link to comment
Share on other sites

ξεκιναω σε λιγο, θα φερω μαζι κι ενα φιλαρακι μου που εχει 4αρι γκολφ , δεν ειναι μελος αλλα ενδιαφερεται να γινει!

οποτε doctordim + 1 . cu there guys!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.