Jump to content
Guest super sayian

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΚΥΡΙΑΚΗ 13/1

Recommended Posts

Guest BassakosVR6
Αμα θα ερθεις εσυ, τοτε θα ερθω κι εγω. Με τα της συζηγου και τεκνα new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif .

Μπασσακοοοοοοο δε φερνεις και τις ζαντες μαζι!!!!

Βιτακο θα ερθεις η εχεις μιτινγκ με τους αλλους thumbsdown.gifthumbsdown.gif ?????

yeap! ! θα τις φερω! :)

Link to comment
Share on other sites

κατα πασα πιθανοτητα θα ερθω και εγω μαζι με την κοπελα μ αλλα παιζεται γιατι μου βαλανε νοθευμενη βενζινη( :huh::angry::thumbsup:rocket.gifmachinegun.giffire.giffire.giffire.gifnew_grrrr.gifnew_grrrr.gifnew_grrrr.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gif αντε να μην τους χαρακτηρισω τωρα)και "κοβεται" ωρες ωρες το γκαζι(εν κινηση) και θα δω αν θα ερθω παντως μεχρι αυριο θα εχω ενημερωσει σιγουρα

Link to comment
Share on other sites

epitelous uparxoun pithanotites na ertho!!!!meta apo toses sunan tiseis pou tis vlepo mono sta mail!!!! tongue.gif
Ean ta katafero tha peraso.
Ean ta katafero tha peraso. tongue.gifpost-6651-1199990046_thumb.jpg
mesa kai egw!!!!eukairia na ta kataferw na erthw

ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ και να σας γνωρισουμε απο κοντα....

Γραφουμε μονο με ελληνικους μικρους χαρακτηρες!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά και από εμένα. Σαν νέο μέλος και εγώ, λέω να σκάσω μύτη για πρώτη φορά :blink: . Θα χαρώ να σας γνωρίσω και από κοντά.

Edited by johnym
Link to comment
Share on other sites

Ειναι κανεις που μενει κοντα στην πευκη π.χ. μαρουσι να κατεβουμε παρεα μαζι?? Οχι τιποτα αλλο αλλα να κανουμε και χαβαλε!!! Ας στειλει π.μ. για να συναντηθουμε καπου.

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχη περίπτωση να έχει κανείς αυτοκόλητα του Club μας στη συνάντηση?

Βεβαιως και θα υπαρχουν αυτοκολλητα στο Do It. Oπου δεις πολυ κοσμο μαζεμενο, εκει θα 'ναι tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει μία πιθανότητα να μην λερθω λόγω κάποιου προβλήματος της τελευταίας στιγμήςαλλά δεν ξέρω σίγουρα....πάντως αξεσουάρ όλο και κάποιος θα χει....θα φροντίσω γι αυτό....

Link to comment
Share on other sites

εκτος απροοπτου θα κατεβω με family παρεα +5

αλιως +1

cu

aaaa....κανεις απο τα μερι μου θα κατεβει?? ;)

Edited by kaloburn
Link to comment
Share on other sites

H πρωτη συναντηση του vwclub για το '08 εγινε πραγματικοτητα. Για μια ακομη φορα η παρουσια του vwclub εγινε αισθητη σε ολους στο do-it. :):rolleyes::rolleyes: Εεεεεεεεεεεεεεεεεεεευγε. :thumbsup::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ΈΕΕΕΕΕτσι μπράβο!

Έγινε αισθητή η παρουσία μας, με αρκετά νέα μέλη με πολύ όρεξη και κέφι, είδαμε και αγαπημένες φάτσες από τους κλασσικούς γνωστούς άγνωστους.

Είχαμε και τον μικρό Πετράκη που παρόλο το χθεσινοβραδυνό μασαμπούκιασμα που ξέρω ό,τι έριξε, εξακολουθούσε να πεινάει αρκετά ώστε να χτυπήσει και ένα Club Sandwitch :thumbsup:

"Ντύσαμε" και με αυτοκόλλητα τα αυτοκίνητα αρκετών νέων μελών, γενικότερα περάσαμε σούπερ!!!

Θα γράψω -όσους θυμάμαι- που παρεβρέθησαν, όσους δεν θυμάμαι... προκαταβολικά συγγνώμη και... ενημερώστε να σας βάλω στη λίστα :)

  1. Tolias
  2. JIMMAKOS
  3. GEOPAN +1
  4. BassakosVR6
  5. blackadder
  6. doggy
  7. NOS + Bad Girl + 1
  8. svouras
  9. tafos16v + 2
  10. PetroseMelissia + Bunny
  11. scirocco
  12. scirocco 2 + 1
  13. BillVWRuleZ
  14. johnym
  15. trelaras582
  16. Golf-Plus
  17. MIXOSGOLFGT
  18. ToT
  19. Chatilas
  20. ReApEr

Σίγουρα έχω ξεχάσει... αρκετούς :rolleyes:

Ένα μυαλό χειμώνα καλοκαίρι, δεν είχα φέρει και το σημειωματάριο... οπότε... για σφυρίξτε το, να σας βάλω στη λίστα :rolleyes:

Α! Και... για φωτογραφίες... εδώ:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=189

Link to comment
Share on other sites

ΈΕΕΕΕΕτσι μπράβο!

Έγινε αισθητή η παρουσία μας, με αρκετά νέα μέλη με πολύ όρεξη και κέφι, είδαμε και αγαπημένες φάτσες από τους κλασσικούς γνωστούς άγνωστους.

Είχαμε και τον μικρό Πετράκη που παρόλο το χθεσινοβραδυνό μασαμπούκιασμα που ξέρω ό,τι έριξε, εξακολουθούσε να πεινάει αρκετά ώστε να χτυπήσει και ένα Club Sandwitch :thumbsup:

"Ντύσαμε" και με αυτοκόλλητα τα αυτοκίνητα αρκετών νέων μελών, γενικότερα περάσαμε σούπερ!!!

Θα γράψω -όσους θυμάμαι- που παρεβρέθησαν, όσους δεν θυμάμαι... προκαταβολικά συγγνώμη και... ενημερώστε να σας βάλω στη λίστα :)

  1. Tolias
  2. JIMMAKOS
  3. GEOPAN +1
  4. BassakosVR6
  5. blackadder
  6. doggy
  7. NOS + Bad Girl + 1
  8. svouras
  9. tafos16v + 2
  10. PetroseMelissia + Bunny
  11. scirocco
  12. scirocco 2 + 1
  13. BillVWRuleZ
  14. johnym
  15. trelaras582
  16. Golf-Plus
  17. MIXOSGOLFGT
  18. ToT

Σίγουρα έχω ξεχάσει... αρκετούς :rolleyes:

Ένα μυαλό χειμώνα καλοκαίρι, δεν είχα φέρει και το σημειωματάριο... οπότε... για σφυρίξτε το, να σας βάλω στη λίστα :rolleyes:

Α! Και... για φωτογραφίες... εδώ:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=189

Εμμμμμμμμμμμμμμμ γινοταν μιτινγκ χωρις σβουρα???? Εεεεεεεεεεεεεεεεεεε οχι δα.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον οσοι δν ηρθατε εχθες χασατε!απλα γινοταν ο χαμος κλασσικα περασαμε παρα πολυ καλα με γελιο και χαβαλε και ο nos εκανε παλι τον βεζινοπωλη[αυτη την φορα στο δικο μ αμαξι(αχ τι θα καναμε χωρις τον αυτον tongue.giftongue.giftongue.gif )]και περα απο την πλακα ειναι απο τα καλυτερα παιδια(οχι πως ολοι απο το club δν ειναι)και τον ευχαριστω παρα πολυ για την βοηθεια εχθες! worthy.gifworthy.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδια εμενα μου ετυχε ενα σοβαρο οικογενειακο θεμα και εν μπορεσα να ερθω......... :(:cry: θα ερθω στην επομενη ομως.........

Link to comment
Share on other sites

λοιπον οσοι δν ηρθατε εχθες χασατε!απλα γινοταν ο χαμος κλασσικα περασαμε παρα πολυ καλα με γελιο και χαβαλε και ο nos εκανε παλι τον βεζινοπωλη[αυτη την φορα στο δικο μ αμαξι(αχ τι θα καναμε χωρις τον αυτον tongue.giftongue.giftongue.gif )]και περα απο την πλακα ειναι απο τα καλυτερα παιδια(οχι πως ολοι απο το club δν ειναι)και τον ευχαριστω παρα πολυ για την βοηθεια εχθες! worthy.gifworthy.gif

Τhanks ρε φίλε λες να ανοίξω Κανά πρατήριο οποίος μένει εμένα παίρνει αλλά θέλω και τον συνεταίρο μου τον golden golf μαζί μου :cry:tongue.giftongue.gif

όντως ήταν πολύ ωραία με αρκετά νέα μέλη και οπός είπαν και οι προλαλήσαντες πάλι ρεζίλι γίναμε :(

Α! Κωστάκη κάτι ποσοστά της αδερφής μου λεει αναφέρθηκαν -_--_-:lol:

Link to comment
Share on other sites

ξεχασες να βαλεις ton ReApEr στην λιστα!!!! :cry::(:lol:

added!

sorry -_-

Α! Κωστάκη κάτι ποσοστά της αδερφής μου λεει αναφέρθηκαν -_--_--_-

Are you talking to me? I hope not!!!

Link to comment
Share on other sites

εγώ δεν ήρθα γιατί προέκυψε κάτι της τελευταίας στιγμής....του προχθεσινού βραδιού εννοώ....!!!!μία φορά και γω μπορώ να λείψω.....

Link to comment
Share on other sites

kaldio... θέλω να πιστεύω ότι μόλις ξύπνησες και το έγραψες αυτό....

ΕΧΘΕΣ έγινε η συνάντηση..... dooooh!!!

new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.