Jump to content
COSTAS_

Technical Reference Manuals

Recommended Posts

μηπως υπαρχουν και για tiguan?

θελω να περασω καλωδιωση για κοτσαδορο και δεν ξερω πως βγαινουν τα πλαστικα μεσα στην καμπινα

Link to comment
Share on other sites

μηπως υπαρχουν και για tiguan?

θελω να περασω καλωδιωση για κοτσαδορο και δεν ξερω πως βγαινουν τα πλαστικα μεσα στην καμπινα

Δεν υπάρχει κάτι για Tiguan.

Η καλωδίωση για κοτσαδόρο είναι δύσκολη υπόθεση, όχι τόσο στο πέρασμα μπροστά όσο στην συδεσμολογία τους.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ Κώστα, ανεκτίμητη η προσφορά σου.

Όσο για μένα με Touran Tsi & DSG κιβώτιο μυρίζομαι ότι ίσως έχεις και άλλα.

Αν δεν σου είναι μεγάλος κόπος ρίξε μια ματιά τι σου βρίσκεται (Touran, Tsi, DSG)

και αν θέλεις πόσταρε ή στείλε μου με Π.Μ. τις πηγές σου (άντε να δροσιστούμε και μείς που έχουμε σπανιότερα αυτοκίνητα).

Ευχαριστώ και καλό καλοκάιρι να' χουμε.

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ, τα ζητούσαν πολλοί φίλοι και υπάρχουν και πολλά ακόμα για GOLF 5 (πιο τεχνικά).

Οποιοσδήποτε άλλος χρειαστεί κάτι ανάλογο, για τα μοντέλα Passat, Golf, Polo, Sharan, Touareg, Beetle κλπ και οποιαδήποτε χρονολογίας, μπορεί να μου ζητήσει να του στείλω κάποιο manual.

Κώστας

Και μόνο για την προθυμία σου, σου είμαστε υποχρεωμένοι.

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

μηπως παιζει τιποτα απο polo 6N(1996)

Tα προ 10ετίας και βάλε τεχνικά εγχειρίδια είναι για μούτζες. Δες ένα που βρήκα για το Polo και θα καταλάβεις .. πόσο έχουν βελτιωθεί τα πράγματα από τότε εως σήμερα, τουλάχιστον στα Manuals.

Polo

Σου προτείνω, εαν θέλεις γρήγορα να δεις κάποιο διάγραμμα ή να βρείς κάποιο εξάρτημα, να χρησιμοποιήσεις το ETKA OnLine το οποίο είναι πλήρες και αρκετά απλό. Κάνε ένα απλό registration και είσαι ok.

enjoy it !!!

ETKA OnLine

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

εχει κανεις υποψη του που συνδεεται σειρηνα?Στο vag com αναφερει κλειδωμα ξεκλειδωμα και εχει επιλογη για αναβοσβημα φλασ και σειρηνα.Προφανως ειναι extra .Που μπορει να συνδεεται αυτη?

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Κώστα συγχαρητήρια για την πολύ! Καλή δουλειά σου. Μήπως υπάρχει κάτι για το νέο Scirocco???

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Κώστα συγχαρητήρια για την πολύ! Καλή δουλειά σου. Μήπως υπάρχει κάτι για το νέο Scirocco???

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Για το νέο Sirocco δεν έχω κάτι. Μόνο για το παλαιό.

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Κώστα μήπως κατά τύχη σου βρίσκεται κάτι για το Tiguan?

Αν όχι θα προσπαθήσουμε να βολευτούμε με του Golf όπου είναι ίδια (για τα οποία σε ευχαριστούμε!!!)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Κώστα μήπως κατά τύχη σου βρίσκεται κάτι για το Tiguan?

Αν όχι θα προσπαθήσουμε να βολευτούμε με του Golf όπου είναι ίδια (για τα οποία σε ευχαριστούμε!!!)

Δυστυχώς φίλε, δεν έχω.

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση σου, αν σου πέσει κάτι στα χέρια για το νέο scirocco ανέβασε σε παρακαλώ! Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτική Δουλειά και ένα μεγάλο ευχαριστώ!!!!

Αν κάποτε βρεις και για άλλα αυτοκίνητα τις οικογένειας και έχεις την όρεξη δώσε και σε εμάς κάτι =@

Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτική Δουλειά και ένα μεγάλο ευχαριστώ!!!!

Αν κάποτε βρεις και για άλλα αυτοκίνητα τις οικογένειας και έχεις την όρεξη δώσε και σε εμάς κάτι :)

Να είσαι καλά. Οτι θέλεις στείλε μου PM

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ, τα ζητούσαν πολλοί φίλοι και υπάρχουν και πολλά ακόμα για GOLF 5 (πιο τεχνικά).

Οποιοσδήποτε άλλος χρειαστεί κάτι ανάλογο, για τα μοντέλα Passat, Golf, Polo, Sharan, Touareg, Beetle κλπ και οποιαδήποτε χρονολογίας, μπορεί να μου ζητήσει να του στείλω κάποιο manual.

Κώστας

Αγαπητέ Κώστα καλησπέρα, επειδή έχω φαέι όλο το Internet προσπαθώντας να βρώ ενα πληρες manual για vw polo 1,9 dsi 6n του '99 και το μόνο που έχω βρεί ειναι η φωτογραφία του :sad:,

θα το εκτιμήσω αφάνταστα αν το έχεις να μου το δώσεις. :help:

Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Ευγενέστατος !

Θα είσαι δυνατός και στις γυναίκες σίγουρα.

To Polo σου είναι 1.9 SDi (AEY) ?

Κάτσε να ρίξω μια ματιά και θα σου πω

Κώστας

Edited by COSTAS_
Link to comment
Share on other sites

Κωστα πραγματικα αυτα εδω ειναι πραγματα που ψαχνει πολυ κοσμος. Εισαι απιστευτος σε εκλιπαρω θελω για passat b6 οτι εχεις κ αν δεν μπορεις να τα ανεβασεις στειλε ενα pm απο που τα κατεβαζεις για να τα κατεβασω μονος μου.Ευχαριστουμε...

Χαίρομαι που τα βρίσκετε χρήσιμα.

(Εχεις pm)

Κώστας

Κωστα καλημερα, θα σου ηταν ευκολο να μου στειλεις κι εμενα για το B6 ???

Ευχαριστω...

Edited by ccc
Link to comment
Share on other sites

εχουμε manual για κιβωτια DSG? 7αρι ή 6αρι? Εχω το SSP της VW για το 6αρι..

Εχω Technical manual για κιβώτιο DSG/ 6-τάχυτο / Golf - Jetta 5

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.