Jump to content
Caddyman

Το Vwclub.gr σε γνωστά περιοδικά βελτιώσεων!

Recommended Posts

ntoumaj εχεις δικιο εισαι καλυτερος σε ολα!ποτε θα κανονισεις κ για μενα??

ρε γμτ που ειναι αυτο το εμοτιον με το γλυφτη!?

Καλά εσύ ξέρουμε το φόντο πουθα κάνεις φωτογράφηση.....πίσω λοιπόν θα βάλουμε ορχήστρα από τα σκυλομάγαζα που πας..... new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif .........Αλέξανδρε και κ. πρόεδρε κωστάκη να ξέρετε όπως και οι άλλοι ότιο πάντα προσπαθώ για το καλύετρο του vwclub μιας και η παρέα αυτή μεταφράζεται με πολλούς τρόπους....Μόλις βρήκατε τον έναν.....Έχω πολλούς να σας βρω ακόμα.....Επίσης ετοιμάζεται κάτι πολύ καλό που τότε δεν θα ξέρετε από που σας ήρθε....Είναι πολύ δύσκολο να γίνει αλλά όταν υπάρχει θέληση όλα γίνονται.....Και θα παρουσιαστεί και ένα τούμπανο...............εντός μηνών αν όλα πάνε καλά.........

:);););););)ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΡΕ........ :heart::heart::heart::heart::heart::heart:

Link to comment
Share on other sites

Guest blue-smart-golf

μπράβο ρε Γιάννη!έτσι έτσι...αλλα του Πίτ το τούμπανο θα θελα να το δώ εξώφυλλο!βάλε τα δυνατά σου γιατί αξίζει!

Link to comment
Share on other sites

Thank you boys & girls!

Θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω σε 2 ατομα..

Πρωτα απο ολα στον Γερασιμο που ενδιαφερθηκε και κανονισε αυτην την φωτογραφιση,

και στον Γιαννη(Douma) που μας εφερε σε επικοινωνια.

***ΤΗANKS GUYS!***

Φίλε μου ήταν χαρά μου που βγάλαμε αστεράκι του club στο περιοδικό!!! Και εις ανώτερα!!!

Link to comment
Share on other sites

Τωρα εχει σειρα ο doggy? Ρε θα μας αφησετε σε ησυχια? tongue.gif

Ρε Νίκο... δες την προηγούμενη σελίδα... το περιοδικό κυκλοφορεί ήδη εδώ και 1 εβδομάδα τρέχα σε κανένα περίπτερο να το πάρεις!!!! <_<knife.gif

μπράβο ρε Γιάννη!έτσι έτσι...αλλα του Πίτ το τούμπανο θα θελα να το δώ εξώφυλλο!βάλε τα δυνατά σου γιατί αξίζει!

Ντόρια εσύ το πήρες να το δει ο brother σου? :lol::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Σημερα αξιοθηκα να το διαβασω το Power Techniques.

Ωραιο το αφιερωμα στο αμαξι του Αλεξανδρου. Απο τα ομοεφοτερα του club γραφουν και εχουν δικιο <_<

Οι φωτογραφιες να ηταν λιγο μεγαλυτερες να το ευχαριστιωμασταν tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

το ειδα και εγω και εμεινα εκπληκτος μιας και δεν ειχα μπει να το διαβασω,,,,,,,,,,,,ΕΥΓΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΝΙΣΑΝ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΗ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΣΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΤΟΥ,,,,,,,,ΤΟ ΚΟΥΚΛΙ!!!!!!!!!!!,,,,,Α,,,,ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΑΝΟΠΟΙΟ ΤΟΥ,,,,,,,,,,,ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

Θα έχει και fotos απο το dyno ???????

Eδω θα εχει ολοκληρο DVD ρε συ μαζι!!

Φωτογραφιες θα εχει αυτες που εχει σε καθε dyno day που γινεται.

Link to comment
Share on other sites

θα μπουν τα πιο δυνατά στο τευχος Μαρτίου? ΑΝ ειναι έτσι δεν έχω ελπίδες ;) , το πιο δίκαιο είναι να γίνει κλήρωση πάντως.

Στο τευχος Μαρτιου θα μπουν τα 11 απο τα 15 αυτοκινητα που μετρηθηκαν στην πρωτη δυναμομετρηση.

Το ποια θα μπουν θα αποφασιστει απο το ιδιο το περιοδικο,το οποιο εχει τον πρωτο και κυριο λογο.

Link to comment
Share on other sites

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕ ΤΕΛΕΙΟ ΚΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΤΟ ΒΟΥΒΟΥ ΣΟΥ!!!!!

ΑΠΟ ΟΠΟΥ ΠΕΡΝΑΣ ΤΟ ΧΑΖΕΥΟΥΝ ΟΛΟΙ!!!! Κ ΟΛΕΣ!!!!!!

ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙΣ ΜΕ 2-3 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΞΑΝΘΕΣ!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΝΕΕ ΜΟΥ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

θα μπουν τα πιο δυνατά στο τευχος Μαρτίου? ΑΝ ειναι έτσι δεν έχω ελπίδες B) , το πιο δίκαιο είναι να γίνει κλήρωση πάντως.
Στο τευχος Μαρτιου θα μπουν τα 11 απο τα 15 αυτοκινητα που μετρηθηκαν στην πρωτη δυναμομετρηση.

Το ποια θα μπουν θα αποφασιστει απο το ιδιο το περιοδικο,το οποιο εχει τον πρωτο και κυριο λογο.

ότι είπε ο φίλος κωνσταντινός με καλύπτουν απόλυτα αλλά θα σας πω και γω δύο πραγματάκια........

και στο τεύχος Απριλίου θα μπούνε τα 11 από τα 15....Δεν είναι δικιά μας η επιλογή αλλά μόνο του περιοδικού....Και δεν θα ανεχτώ από κανέναν να γυρίσει να πει γιατί μπήκε του τάδε και όχι το δικό μου και γιατί του άλλου κ.λ.π.. Διότι όλοι μα όλοι το γνωρίζατε αυτό πριν δηλώσετε συμμετοχή....Και δεν πιστεύω ότι το κάνατε για το περιοδικό αλλά για το vwclub.....

Στο dvd μόνο μας είπανε ότι επειδή μοντάρανε το πρώτο group και βγαίνει πάρα πολύ μεγάλο τους την είπανε οι "από πάνω" τους και για αυτό θα αναγκαστούν στο vcd να βάλουν τα 6 πιο δυνατά αμάξια από κάθε group.....

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕ ΤΕΛΕΙΟ ΚΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΤΟ ΒΟΥΒΟΥ ΣΟΥ!!!!!

ΑΠΟ ΟΠΟΥ ΠΕΡΝΑΣ ΤΟ ΧΑΖΕΥΟΥΝ ΟΛΟΙ!!!! Κ ΟΛΕΣ!!!!!!

ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙΣ ΜΕ 2-3 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΞΑΝΘΕΣ!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΝΕΕ ΜΟΥ!!!!!

δεν πάει με γυναίκες ρε σεις....δεν το ξέρατε????? new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΤΡΕΛΑΛΕΞΑΝΔΡΕ,,,,!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
δεν πάει με γυναίκες ρε σεις....δεν το ξέρατε????? new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΤΡΕΛΑΛΕΞΑΝΔΡΕ,,,,!!!!!!!!!!

Ναι δεν πάει με γυναίκες...

10003114sx.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ρε τι εισαστε εσεις....?

Ολα στην φορα...?

Αφηστε και τιποτα να μεινει μεταξυ μας!!!! B)

@Κωστα....εσυ με τις φωτογραφιες... πρεπει να σε προσεχω εσενα!!!

@Παναγιωτη-Βlackgolf220.. Thanks man!Σου εχω πει,οποτε θελεις να κυκλοφορησουμε μαζι.... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian
Στο dvd μόνο μας είπανε ότι επειδή μοντάρανε το πρώτο group και βγαίνει πάρα πολύ μεγάλο τους την είπανε οι "από πάνω" τους και για αυτό θα αναγκαστούν στο vcd να βάλουν τα 6 πιο δυνατά αμάξια από κάθε group.....

βασικα διαφωνω με αυτη τους την αποφαση γιατι αν το παρουμε ετσι τοτε θα μπουνε ολα τα 1.8τ μαμα κ μη κ ολα τα αλλα στην απ εξω που εχουν κανει κ μετατροπες

Link to comment
Share on other sites

Στο dvd μόνο μας είπανε ότι επειδή μοντάρανε το πρώτο group και βγαίνει πάρα πολύ μεγάλο τους την είπανε οι "από πάνω" τους και για αυτό θα αναγκαστούν στο vcd να βάλουν τα 6 πιο δυνατά αμάξια από κάθε group.....

οντος ειναι λιγο μ@λ@κια αυτο ας το βγαλουν 2πλο το dvd , Ας χαμηλωσουν τη ποιοτητα , ας κανουν κατι ρε αδερφε ....

και αν ειναι ετσι γιατι δεν λεγανε απο την αρχη . :)smurf2.jpg den βλεπω φως

Link to comment
Share on other sites

βασικα διαφωνω με αυτη τους την αποφαση γιατι αν το παρουμε ετσι τοτε θα μπουνε ολα τα 1.8τ μαμα κ μη κ ολα τα αλλα στην απ εξω που εχουν κανει κ μετατροπες

Xρηστο εδω παιζει αυτο που λεγαμε το πρωι,οτι αυτοι ειναι που κανονιζουν ποια αυτοκινητα θα μπουν και ειναι λογικο. :D

οντος ειναι λιγο μ@λ@κια αυτο ας το βγαλουν 2πλο το dvd , Ας χαμηλωσουν τη ποιοτητα , ας κανουν κατι ρε αδερφε ....

και αν ειναι ετσι γιατι δεν λεγανε απο την αρχη . :ninja:smurf2.jpg den βλεπω φως

Και αν το λεγανε απο την αρχη τι θα γινοτανε?

Το διοργανωσαμε για να μετρησουμε τα αυτοκινητα μας και οχι με κυριο λογο να τα παρουσιασουμε στο περιοδικο. :D

Link to comment
Share on other sites

Και αν το λεγανε απο την αρχη τι θα γινοτανε?

Το διοργανωσαμε για να μετρησουμε τα αυτοκινητα μας και οχι με κυριο λογο να τα παρουσιασουμε στο περιοδικο. ;)

τουλαχιστον θα ειμασταν ενημερωμενοι :)

kai den ua to mauainame 2 merew prin bgei to periodiko

εχει γινει μια μαλακια στο περιοδικο εχουν βαλει τη φωτο του ανδρεα ( διλιτρου ) σε 2 αυτοκινητα

αχααχχαχχαχαχααχχχα

αφασια λοττο και ετσι δεν ξερει τι εχει tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Και αν το λεγανε απο την αρχη τι θα γινοτανε?

Το διοργανωσαμε για να μετρησουμε τα αυτοκινητα μας και οχι με κυριο λογο να τα παρουσιασουμε στο περιοδικο. ;)

ΜΠΡΑΒΟ ρε κων/νε....πάλι καλά που καταλαβαίνεις γαι να μην βγω κακός και γω....

Ρε παιδιά δηλαδή τί θέλετε να μου πείτε ότι πήγατε εκεί για να προβληθείτε ή να δείτε τί κάνει το αμάξι σας?γιατί εγώ αυτό καταλαβαίνω....το να μπουν στο περιοδικό και το dvd κάποια μέλη μας -όποια θέλουν οι ίδιοι- για μένα και πάλι επιτυχία είναι....Μα πιο πολύ μετράω ότι μας διαθέσανε το δυναμόμετρό τους για να δούμε τί κάνουν τα αμάξια μας....Αν είναι κάθε φορά μετά από ένα γεγονός να γίνεται ολόκληρος λόγος και ντόρος με το ότι εμένα με έβαλε,εμένα με έκοψε,εμένα με έβαλε λίγο τότε δεν θα τελειώναμε ποτέ....Ο σκοπός ήταν η δυναμομέτρηση...κάποιοι ήρθαν για άλλον λόγο μου φαίνεται....οκ...πάω πάσο...

τουλαχιστον θα ειμασταν ενημερωμενοι :)

kai den ua to mauainame 2 merew prin bgei to periodiko

το ξέραμε ότι θα βγουν λιγότερα αμάξια στο dvd (6 για την ακρίβεια) από την δεύτερη επίσκεψη μας στο δυναμόμετρο που το είπε εκεί μπροστά σε όλους....Αλλά και πάλι δεν θα άλλαζε κάτι γιατί θα ήμασταν πολύ αφελείς να πούμε μας κοροιδέψατε πάμε να φύγουμε...ΕΛΕΟΣ ρε παιδιά...ώρες ώρες δεν καταλαβαίνω το σκεπτικό κάποιων...

Πάντως το περιοδικό το πήρα σήμερα είδα το άρθρο μέσα ( worthy.gifworthy.gifworthy.gif γεια σου ρε γεράσιμε.... worthy.gifworthy.gifworthy.gif ) πολύ καλό και πολύ ωραία τα αμαξάκια μας....Επίσης το vcd είναι όλα τα ευρώ....ένα 10λεπτο αφιέρωμα με 6 αμάξια (shocka,Blackpit,polo1.6t,blackgolf220,konstantinos_passat)Και ναι έχουν κάνει λάθος και στην φωτό....Α ρε παναγιώτη δεν θα δουν την φάτσα σου ποτέ.....

Για την ιστορία τα μέλη που έχουν μπει μέσα είναι τα εξής (με την αναφορά του περιοδικού):

ftd

ΕΛΛΗΝ

polo1.6T

stel-th

didymos

shocka

GTA__156

blackpit

blackgolf220

powergolf

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν Γεράσιμε ευχαριστούμε!! worthy.gif Το περιοδικό είναι πολύ τζάμι και τα VW CARS(ΤΑ ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΗΜΕΝΑ) άπαιχτα!!Ας ήταν και το δικό μου 200+ άλογα :);) για να έμπαινε στο Dynoday.Και για τέλος εγώ τα έχω με τα σεατάκια thumbsdown.gif ,τα ραλλάκια, thumbsdown.gif τα οπελάκια thumbsdown.gif και οτι άλλο υπάρχει ΚΑΤΩ απο εμάς!!!!!Ας μην τρωγόμαστε μεταξύ μας!VW UBERR ALLES

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.