Jump to content
kouliss

Συνάντηση Αττικής, Κυριακή 8 Ιουνίου, 16:00, Vive Mare

Recommended Posts

Με μια δροσερή συνάντηση ξεκινούμε τις καλοκαιρινές εξορμήσεις της παρέας μας!

Τα μέλη της Αθήνας μπορούν να απολαύσουν αυτή την Κυριακή 08/06/2008 στις 16:00 τον καφέ τους ή ότι άλλο έχουν κατά νου στο Vive Mare στη παραλία της Βούλας (στο ύψος που συναντιούνται η Λ. Βουλιαγμένης με την Λ. Ποσειδώνος).

Φυσικά μπορείτε να έρθετε μόνοι σας ή με την δική σας παρέα!

Ειδικά σε αυτή την συνάντηση τα άλλογα σας θα έχουν θέσεις για ταϊσμα οπότε φροντίστε να αναφέρετε ότι είστε από την λέσχη Hellenic VWClub ώστε να απολαύσουν και αυτά τον ήλιο και την θάλασσα!!

Όσοι έχετε παραγγείλει μπλούζες θα μπορέσετε να τις παραλάβετε. Όσοι τις έχετε μπορείτε απλά να τις φορέσετε. Αν δεν έχετε... φροντίστε να παραγγείλετε εδώ.

Δηλώστε την συμμετοχή σας, για την καλύτερη οργάνωση μας, με τον γνωστό πλέον τρόπο ψευδώνυμο, +αριθμός συμμετοχών (π.χ. kouliss, +1)

******* Ιδιαίτερα γεγονότα *********

30 Ιουνίου - 6 Ιουλίου - Εαρινή Εβδομάδα Αιμοδοσίας VWClub

Χαρίστε 15 λεπτά απο το χρόνο σας για να σώσετε μια ζωή!

Δώστε αίμα σε ένα απο τα νοσοκομεία της χώρας για την τράπεζα αίματος Λέσχη Αυτοκινήτων Hellenic VWClub του Γ.Κ. Νικαίας.

*********************************

Συμμετοχές

petrose melissia +1

GrayGolf

NOS +1

svouras

doumasj

nanos ?

trelaras

passatoumpas

k.mystirios

goldengolf

raven

BillVWRuleZ

mythos

mixosgolfgt

knight_rider

peterf +1

polo 1.6t +2

varonos +1

Golf-Plus

Giorgos79 ?

Φιλικά,

η ομάδα διαχείρισης.

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Δηλώνω υπεύθυνα οτι μετά από 5 ώρες βασανιστηρίων απο Σμήναρχο NOS και σύζηγο τελικά υπέκυψα στην πρόσκληση για καφέ στο Vive Mare. Ο χρυσός πύραυλος και το καινουργιο ασημί φουσκωτό με κουπια Polo μου θα προσγειωθούν στο τραπέζι του VW club. Παραλούμε οι καφέδες να είναι στην ώρα τους...!!! <_<

Link to comment
Share on other sites

Καλα θα παιξει μιτινγκ στα λημερια μου και δεν θα ερθω??????? ;) Μην τρελαθουμε!!! worthy.gif<_< Μεεεεεεεεεεεεεεεεεεσα και εγω.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα λείπω, δυστυχώς....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Εγω μπορι να κατεβω,αν δεν παω στα Ιωαννινα.

Να δωσο το παρων απο ΚΟΖΑΝΗ. :o:blink::blink:

Link to comment
Share on other sites

Πετρακηηηηη S3 εχεις ειπαμε ετσι???Παιδες μπορει να σας προλαβω καθως θα ερθω μετα τις 6 λογω δουλειας αλλα και επειδη το Αουντι κλαμπ κανει meeting στο ιδιο μερος και θα ειμαι εκει με τον ασπρο σιφουνα επιτελους το παιρνω Παρασκευη!!!

Link to comment
Share on other sites

Και η μαύρη γαζέλα θα είναι εκεί.....

μαυρη γαζελα το ενα πρασινη σκυλα το αλλο....αν παρεις ασημι αμαξι πως θα το βγαλεις?σιαμαια γατα? :):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

count me in darlings tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Πετρακηηηηη S3 εχεις ειπαμε ετσι???Παιδες μπορει να σας προλαβω καθως θα ερθω μετα τις 6 λογω δουλειας *αλλα και επειδη το Αουντι κλαμπ** κανει meeting στο ιδιο μερος και θα ειμαι εκει με τον ασπρο σιφουνα επιτελους το παιρνω Παρασκευη!!!

*: ναι καλά....μας τα παν και άλλοι.....ψεύτη.....ιχιιχιχιχιιχ

**:τώρα μιλάς σωστά....εσύ θα σαι ο κούκος?

μαυρη γαζελα το ενα πρασινη σκυλα το αλλο....αν παρεις ασημι αμαξι πως θα το βγαλεις?σιαμαια γατα? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:-_-

count me in darlings tongue.gif

θα το σκεφτώ μέχρι τότε....κάτι θα βρω όμως :):lol:

Link to comment
Share on other sites

*: ναι καλά....μας τα παν και άλλοι.....ψεύτη.....ιχιιχιχιχιιχ

**:τώρα μιλάς σωστά....εσύ θα σαι ο κούκος?

θα το σκεφτώ μέχρι τότε....κάτι θα βρω όμως :lol::lol:

Μετα τον αγωνα F1 θα ερθω και εγω :lol:

Link to comment
Share on other sites

Count me in :)

Μετα τον αγωνα F1 θα ερθω και εγω ;)

Η F1 ειναι στον Καναδα! Οποτε μαλλον αργα θα ειναι ο αγωνας για εμας, οχι μεσημερι ;)

Link to comment
Share on other sites

Count me in :)

Η F1 ειναι στον Καναδα! Οποτε μαλλον αργα θα ειναι ο αγωνας για εμας, οχι μεσημερι ;)

Και γώ μάλλον θα μαι εκεί

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να ερθω αν και θα ειναι η πρωτη μου φορα οπωτε καταλαβαινετε,θα ειναι ολιγον τι περιεργα.Με την εννοια του οτι δεν ξερω κανεναν σας.θα δουμε..

Link to comment
Share on other sites

Πετρακηηηηη S3 εχεις ειπαμε ετσι???Παιδες μπορει να σας προλαβω καθως θα ερθω μετα τις 6 λογω δουλειας αλλα και επειδη το Αουντι κλαμπ κανει meeting στο ιδιο μερος και θα ειμαι εκει με τον ασπρο σιφουνα επιτελους το παιρνω Παρασκευη!!!
Μαγκες ακυρο την Κυριακη δεν θα εχω τον ασπρο σιφουνα μαλλον απο τριτη θα ειναι στα χερια μου τελειωτικα οποτε θα ερθω με του κουμπαρου μου!!!Οσο για εσενα Ιπποτη της ασφαλτου ελα και θα σε μυησουμε(στον σατανισμο) tongue.gif μια χαρα!!! :lol: Edited by goldengolf
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να ερθω αν και θα ειναι η πρωτη μου φορα οπωτε καταλαβαινετε,θα ειναι ολιγον τι περιεργα.Με την εννοια του οτι δεν ξερω κανεναν σας.θα δουμε..

Ελα συ και μη σε νοιαζει tongue.gif Ολοι μια παρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεα ειμαστε :lol::thumbsup: Κανεις απο Πευκη μερια, να κατεβουμε κονβοι??????

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

παιδια ειμαι καινουργιος και θελω να ερθω με την κοπελα μου...πειτε μου πως γινεται?

τι εννοεις πως γινεται?περνεις το τουτου σου και την κοπελα σου και τσουπ ερχεσαι και μας γνωριζεις-σε γνωριζουμε B) B) B)tongue.giftongue.giftongue.gif:lol::thumbsup::lol: :lol:

δν υπαρχουν ντροπες!!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Απλά το λέω για όλους όσους έρθουν ότι με το που φτάνετε στο πάρκιγκ του μαγαζιού λέτε ότι είστε του vwclub και τα αράζετε τα αμάξια όπου σας υποδείξουν.....Για να ναι όλα μαζί και να λιάζονται

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.