Jump to content
kouliss

Καλοκαιρινό Night Cruise

Recommended Posts

Να φέρετε μαζί σας μαγιό για παν ενδεχόμενο και επίσης ψάθα ή πετσέτα ή οτιδήποτε για να κάτσετε στην παραλία.....

Link to comment
Share on other sites

τον γκαβό τον θέλετε;

Αν ναι ... είμαι μέσα!

Βέβαια δε ξέρω αν θα είμαι σε θέση να οδηγήσω οπότε μπορεί να χρειαστώ να με κουβαλήσει κάποιος (κανένας εθελοντής; )

Link to comment
Share on other sites

έλα εσύ πρόεδρε και μην ανυσηχείς....όλο και κάποιος θα βρεθεί με πρώτο πρώτο εμένα.....

Εσένα θέλουμε δίπλα μας και τα άλλα άστα!!!!!

Θα μας βλέπει πλέον με......άλλα μάτια ο πρόεδρος......και θα τα βλέπει όλα..γι αυτό προσέξτε...!!!!

Για να βλέπω και τους υπόλοιπους....που κρυφτήκατε ρεεεεεεεεεεεεεεεε????????

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Θα είμαι κι εγώ παρόν.

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΗΝ ΔΟΥΛΕΥΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ!ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΕΙ ΠΑΛΙ Η ΠΑΛΙΟΠΑΡΕΑ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΟΥΜΕ ΣΕΙΣΜΟ!!!

Link to comment
Share on other sites

Σκάσανε και τα VR6 της παρέας....ο Bassakos λείπει.....

Μάνε κρύψου....φέρνω βελόνα εγώ (μιας και στο είδος μου) για το ράψιμο...!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
Σκάσανε και τα VR6 της παρέας....ο Bassakos λείπει.....

Μάνε κρύψου....φέρνω βελόνα εγώ (μιας και στο είδος μου) για το ράψιμο...!!!!!!

αντε να δουμε που θα στις βαλω μετα τισ βελονες :whistling::whistling:upyours.gifupyours.gif:D:D:Dtongue.gif

Edited by N.O.S.-->
Link to comment
Share on other sites

αντε να δουμε που θα στις βαλω μετα τισ βελονες :whistling::whistling:upyours.gifupyours.gif:D:whistling::whistling:tongue.gif

ε και εσυ που θα τις βαλεις?στο γαμπριατικο κουστουμι σου sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :D :D tongue.giftongue.gifB):lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, θα ήθελα να δηλώσω συμμετοχή για την αυριανή βόλτα, θα είμαι στις 09:30 στο ΣΕΦ. Γύρω απο την λίμνη είναι η συνάντηση ή στο πάρκιν; Επίσης, επειδή είναι η πρώτη φορά που έρχομαι σε βόλτα πρέπει να συναντήσω κάποιον εκεί ή απλά ακολουθώ τους υπόλοιπους; Επίσης, έχω παραγγείλει μια ηλιοπροστασία, από ποιόν θα πρέπει να την παραλάβω;

Link to comment
Share on other sites

από μένα.....έλα εσύ εκεί και μετά θα σε αναλάβουμε όλοι μαζί....

μάνο έχουμε βαπτίσια αύριο για το νέο μας μέλος....θα σε περιποιηθούμε δεόντως όπως όλους.....!!!!

έλα πλακίτσα κάνω....θα ρθεις εκεί στην λιμνούλα,θα μας δεις όλους συγκεντρωμένους και απλά φώναξε ντούμα πού είσαι??? και θα εμφανιστώ να σε αναλάβω εγώ.......καλή αρχή φίλε μου....

Και μην ξεχάσετε να φέρετε τα απαραίτητα γιατί αλλιώς θα κάτσετε κάτω στην άμμο....πετσέτες,ψάθες,κρεββάτια.κουβέρτες και ότι άλλο θέλετε είναι δεκτά.....

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
από μένα.....έλα εσύ εκεί και μετά θα σε αναλάβουμε όλοι μαζί....

μάνο έχουμε βαπτίσια αύριο για το νέο μας μέλος....θα σε περιποιηθούμε δεόντως όπως όλους.....!!!!

έλα πλακίτσα κάνω....θα ρθεις εκεί στην λιμνούλα,θα μας δεις όλους συγκεντρωμένους και απλά φώναξε ντούμα πού είσαι??? και θα εμφανιστώ να σε αναλάβω εγώ.......καλή αρχή φίλε μου....

Και μην ξεχάσετε να φέρετε τα απαραίτητα γιατί αλλιώς θα κάτσετε κάτω στην άμμο....πετσέτες,ψάθες,κρεββάτια.κουβέρτες και ότι άλλο θέλετε είναι δεκτά.....

ναι ναι θα τον δεις αδερφε φαινεται απο μακρια ενα ορθιο ενοχλητικο πραγμα ειναι που μιλαει ακαταπαυστα tongue.giftongue.gif

ΥΓ αν και off topic καλως ορισες στην ομορφη παρεα μας ! :o

Link to comment
Share on other sites

μαθε πρωτα να κατεβαινεις και θα ερθω με το Χρυσουλι μου tongue.giftongue.giftongue.gif:o:baby::lol: :lol:

Το νου σου.....μονο να μην εισαι μπροστα μου την ωρα που θα κατεβαινω γιατι σε βλεπω να αλλαζεις πιο νωρις το body kit και 8α ξεκινησω απο τον πισω προφυλακτηρα :lol::lol: μην μπεις και σε αλλα εξοδα καλοκαιριατικα.... tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Το νου σου.....μονο να μην εισαι μπροστα μου την ωρα που θα κατεβαινω γιατι σε βλεπω να αλλαζεις πιο νωρις το body kit και 8α ξεκινησω απο τον πισω προφυλακτηρα :o:baby: μην μπεις και σε αλλα εξοδα καλοκαιριατικα.... tongue.giftongue.giftongue.gif

Καθηστε καλα μην......σβουριξω αναποδες και φερω και το ψαροντουφεκο αυριο!!!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
Λεω να ερ8ω αν δεν σας πειραζει.... tongue.giftongue.giftongue.gif

μαζι με το Μαρακι...... ;)

Βασικα μας πειραζει αλλα τι να κανουμε οσο για σε θανασακι θα σε σενιαρω αυριο tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif:lol:;) ;) ;) ;)

Υ.Γ. καπιος κουραμπιες πηγε κατω σημερα και δεν βρηκε κανεναν χαχαχαχαχαχαχαχαχα tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Βασικα μας πειραζει αλλα τι να κανουμε οσο για σε θανασακι θα σε σενιαρω αυριο tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif;):lol:;) ;) ;)

Υ.Γ. καπιος κουραμπιες πηγε κατω σημερα και δεν βρηκε κανεναν χαχαχαχαχαχαχαχαχα tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif;):lol: :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol:

ητανε να ερθω κι εγω αλλα ετυχε κατι για αυριο το βραδυ και δεν ξερω ακομα

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδακια θα ερθω 11.30 με 12 γιατι κατι ετυχε ελπιζω να μην φυγετε να το ξενυχτησουμε!!!!

Link to comment
Share on other sites

skoda δεχεστε στην παρεα? :D

Θα κατεβω Αναβυσσο οποτε θα σας βρω στην παραλια. ;)

Ολοι οι καλοι χωρανε!!!!!!!!!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Ρε ρεμάλια κοιμάσται όλοι του καλού καιρού????

Εγώ και γύρισα 4+ και ξύπνησα να πάω για δουλειά.....ΕΛΕΟΣ ξυπνήστε....!!!!!! tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Περάσαμε τέλεια,περάσαμε καταπληκτικά σε μία πάρα πολύ καλή ατμόσφαιρα δίπλα στο κύμα, με πολύ πάρα πολύ κοσμό στο barακι και με όμορφες παρουσίες και με αρκετό κόσμο στο κομβόι και στην παραλία όπου καταλήξαμε.....

ήταν ένα υπαίθριο,ρομαντικό & υγρό meeting όπου όποιος δεν ήρθε απλά ΕΧΑΣΕ.....Λέτε να το ξανακάνουμε το σεπτέμβρη για να αποχαιρετίσουμε τοκαλοκαίρι με τον δικό μας τρόπο???

Ήταν παρών εκεί οι:

doggy

kouliss

polo1.6t

totos +1

redmanos +1

doumasj

subarogolfakias +1

bunny

lilliantsi +1

BAD BOY +1

kmp

bunny

trelaras582

skaraviaios

svouras

petrose melissia

lampros33

ANTONIS

panosvr6

Harry TSI

ΛΑΜΠΡΟΣ

whitestorm +1

scirocco

+2 νέα μέλη.....

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Καλημερες....Δυστυχως δε μπορεσαμε να ερθουμε με τη Ριτα διοτι το SLOWSPEED 2 πηγαινε πιο αργα και απο τη καθυστερηση....... rocket.gif:angry2:;)machinegun.gifknife.gifprotest.gifshockgun.giffire.gifnew_killother.gifnew_grrrr.gif

Ελπιζω να περασατε φοβερα.........

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.