Jump to content
dj-thanos

Ενα απλο & ταπεινο Polaki 9n... :p

Recommended Posts

Ο γνωστός σε όλους μας βελτιωτής Dahlback μετά το Golf που δημιούργησε με τα 1000 αλογάκια, επανήλθε και βελτίωσε ένα Polo 9N κάνοντας το 900 άλογα, με τετρακίνηση παρακαλώ. Για πάρτε μάτι:

pic1ss9.jpg

pic1ss9.182b82560b.jpg

pic2jq1.jpg

pic2jq1.475c7524e4.jpg

pic4tk8.jpg

pic4tk8.1b88b0bd89.jpg

pic5kr1.jpg

pic5kr1.ecc57b6aa4.jpg

pic6pz9.jpg

pic6pz9.628f3dab19.jpg

10ch4.jpg

10ch4.6420e6e38e.jpg

86874860pq8.png

86874860pq8.8ed7291397.jpg

45759238zg5.png

45759238zg5.42f0805d92.jpg

38406291cl1.png

38406291cl1.13fecff6d4.jpg

pic11wy1.jpg

pic11wy1.2f6e98d222.jpg

pic13qm7.jpg

pic13qm7.8de11aebcd.jpg

pic14di1.jpg

pic14di1.dc4b2efda7.jpg

pic15ai7.jpg

pic15ai7.fc55b85911.jpg

pic16am8.jpg

pic16am8.64af2e1820.jpg

ακουσα οτι το πουλαει γιατι βαρεθηκε να παιζει.οποιος εχει 250.000 ευροπουλακια μπορει αν το παρει!

υγ σορρυ αν το εβαλα σε λαθος μερος

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα είναι σε λάθος topic. Στις αγγελίες έπρεπε να το βάλεις!!! χα χα χα B)

Link to comment
Share on other sites

250.000 ευρώ για να έχω ένα αμάξι που μόνο να μπορώ να το έχω για 5 λεπτά τον μίνα δεν αξίζει και εας είναι το ποιο "τούμπανο" πόλο που υπάρχει! είμαι ένας από τους ποιο φαν και ένθερμους υποστηριχτές του Polo αλλά αυτό με ξενίζει...

Link to comment
Share on other sites

250.000 ευρώ για να έχω ένα αμάξι που μόνο να μπορώ να το έχω για 5 λεπτά τον μίνα δεν αξίζει και εας είναι το ποιο "τούμπανο" πόλο που υπάρχει! είμαι ένας από τους ποιο φαν και ένθερμους υποστηριχτές του Polo αλλά αυτό με ξενίζει...

λευτερη λες να το αγορασω και να ησυχασω?μετα ουτε θα ψαχνουμε για μηχανικους ουτε για τιποτα... tongue.gif

αν και το δικο μου ιδιο ειναι απλα ειναι ασημι tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασε το να έχω με κάποιον να παίζω tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif:lol: :lol: :lol: :lol: ;):whistling::D :D

Link to comment
Share on other sites

το συγκεκριμένο δεν είναι polo. Eίναι ένα εντελώς custom σασσί που του έχουν προσαρμόσει φτερά, πόρτες, προφυλακτήρες από vw polo.

Link to comment
Share on other sites

το συγκεκριμένο δεν είναι polo. Eίναι ένα εντελώς custom σασσί που του έχουν προσαρμόσει φτερά, πόρτες, προφυλακτήρες από vw polo.

Ή για να το θέσουμε πιό σωστά είναι ένα polo 9N S1600 που του έχουν αλλάξει το πάτωμα και φυσικά το μοτέρ κλπ.

Και dj-thanos σωστή είναι η ενότητα που το έβαλες αλλά άν ψάξεις λίγο καλύτερα το forum θα δείς ότι ήδη υπάρχει θέμα για το συγκεκριμένο polo.

Παρ'όλα αυτά πάρε κι ένα βίντεο να το δείς εν δράσει....

Link to comment
Share on other sites

Ή για να το θέσουμε πιό σωστά είναι ένα polo 9N S1600 που του έχουν αλλάξει το πάτωμα και φυσικά το μοτέρ κλπ.

Και dj-thanos σωστή είναι η ενότητα που το έβαλες αλλά άν ψάξεις λίγο καλύτερα το forum θα δείς ότι ήδη υπάρχει θέμα για το συγκεκριμένο polo.

Παρ'όλα αυτά πάρε κι ένα βίντεο να το δείς εν δράσει....

sorry τοτε.γραψε λαθος! :D

thanks για το video!

Link to comment
Share on other sites

κανένα 6Ν πρέπει να κάνει κανένας σαν αυτό το Project ;)

Link to comment
Share on other sites

;) ....

αλλά τι να λέει τον πάω μια σε απόσταση, να δούμε πιανού θα μείνει πρώτο από βενζίνη και στα πόσα χιλιόμετρα χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

παντως αν το δεις εξωτερικα ειναι κουκλακι.μεσα δε μου αρεσει!και οπως και να το δεις ειναι πολυ ακραια και αναξιοπιστο.

οσο για τη βενζινη εχω την εντυπωση πως η μανικα δε βγαινει ποτε απο πανω tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

όντως το εσωτερικό δεν υπάρχει για να πεις εάν είναι ωραίο tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

όντως το εσωτερικό δεν υπάρχει για να πεις εάν είναι ωραίο tongue.gif

το πορμπαγκαζ το εχει κλεισει με το ρεζερβουρ.αν θες να πας ενα ταξιδακι τα πραγματα που θα τα βαλεις?χαλια χαλια tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

θα είναι η νέα αεροτομή custom made και θα λέγετε βαλίτσοαεροτομή! αχαχααχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Καθαρά αγωνιστικό παιδιά,φοβερό αμάξι.Τί να το κάνει το εσωτερικό?Για πρόσθετο βάρος? :ninja:

Λευτέρη 6ν μπορεί να μήν υπάρχει αντίστοιχο αλλά κάτι μου λέει ότι θα το κάνεις εσύ :blink: .

Link to comment
Share on other sites

Καλα δεν εχει Aircondition? tongue.giftongue.gif

Αφού δεν έχει δεν θα το πάρω μετά... <_<:o:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Search before post. Είναι το 1000οστό θέμα για αυτό το αμάξι.

αν οντως υπαρχει ξανα το ειπα και παραπανω απλα σβηστε το :mellow:

εψαξα δεν βρηκα κατι αντιστοιχο το ποσταρα so simple! <_<

Link to comment
Share on other sites

Καλα δεν εχει Aircondition? tongue.giftongue.gif

και να ηταν το μονο που δεν ειχε καλα θα ηταν tongue.gif

παντως το αμαξι τα σπαει εξωτερικα!!!ειναι ολα τα λεφτα!!!!!!

λετε να κανουμε ενα group bye και να του πουμε να φτιαξει και τα δικα μας ετσι??????? tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.