Jump to content
activious

Συζήτηση σχετικά με τις κάρτες μέλους Hellenic Vwclub

Recommended Posts

Οπως και να έχει, δε φέρομαι εναντίον σου, και τα παραπάνω τα γράφω προς όλους. Τώρα, αν κάποιος έχει το τόσο μυαλό να γυρίσει και να μου πει "μπράβο μαλάκα που δε σκέφτηκες τα 50 ευρώ και που τα έσκασες για να συντηρείται απλά ο σέρβερ", τότε αυτός δεν έχει μέρος εδώ μέσα, γιατί πολύ απλά δε σέβεται τουλάχιστον τα χρήματα όποιου άλλου τα έδινα πριν από εμάς για το κάθε τι μικρό. Οποιος με αποκαλέσει για τον οποιο άλλο λόγο, με γεια του με χαρά του! Επιλογή μου ήταν, και, όπως λέει και ο Ευαγγελάτος και ξέρει και ο Κοσμάς και ο Νίκος.... Είμαι large και πληρώνω! Ειδικά όταν έρχεται στα πιτόγυρα και τις σκεπαστές!! ;)

να κάνω μία ερώτηση ? πόσοι είναι VIP αυτη την στιγμή με τα 50 ευρω ?

Edited by JETRING
Link to comment
Share on other sites

80 να σου πω εγώ..

το θεωρείς επιτυχία αυτό το νούμερο ? εγω πάντως όχι

σε παλιότερο post Μου είχα προτείνει μικρότερη συνδρομή καποιοι έπεσαν να με φάνε οταν εβγαλα λογαριασμο το πόσα μπορούν να μαζευτούν με μικροτερη συνδρομή , ενώ κάποιοι αλλοι μου είπαν οτι τόσο πρέπει να είναι γιατι είναι πολλά τα έξοδα και πρέπει να μαζευτούν αμεσα χρήματα.

να σου πω ρε συ και κάτι άλλο ? οι περισσότεροι που θα γραφόντουσαν θα το έκαναν για τις παροχές και δυστυχώς αυτό το ποσο δέν συμφέρει να το δίνουν γιατι δέν πρόκειτε να το αποσβέσουν

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ, όπως το προτιμάς.. Ας γίνει πιο μικρό το κόστος! Κανένα πρόβλημα! Αρα κομμένα τα δωράκια... Και θα μου πεις, "ποιος τα ζήτησε".... Θα σου πω ΟΚ, επιλογή του ΔΣ να τα δώσει... Από εκεί και μετά, επειδή οι Ελληνες το έχουμε όταν είμαστε στην απ'έξω να μιλάμε, και στο νοσοκομείο να γινόμαστε ΠΑΝΤΑ οι Dr. House, προσπαθώντας να αναλύσουμε on-the-fly περιμένοντας τη σειρά μας, το τι έχει ο άλλος, και να καταλήγουμε σε βαρύγδουπες ασθένειες, που πριν να μπει ο άλλος ο καημένος ο ασθενής μέσα εμείς τον έχουμε κάνει να θέλει αν αυτοκτονήσει, έτσι το κάνουμε κι εδώ... ΟΛΟΙ ξέρουμε τα έξοδα συντήρησης ενός σέρβερ και της συντήρησης μιας λέσχης, αλλά κανένας δεν τα αναφέρει χαρτι και καλαμάρι, προκειμένου να μας (σαν υπέρμαχος το λέω), να ΤΟΥΣ την πει στο ΔΣ, λέγοντας πως μας παραπλανούν...

Και εγώ το ποστάρισμα που έλεγε πως "ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΚΑΛΥΦΘΟΥΝ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΤΗΣ ΑΡΧΙΚΟΠΟΙΗΣΗΣ, ΟΡΙΣΤΗΚΕ Η ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΣΤΑ 50 ΕΥΡΩ, ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΑΝΑΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗΣ ΤΗΣ ΤΙΜΗΣ", το θυμάμαι... Σίγουρα άμα έχουμε 100 μέλη με 50 ευρώ, είναι 5000 τα ευρώ, και καλύπτουμε πολλά πράγματα (όπως πιστέυετε). Αν έχουμε 200 μέλη με 50 ευρώ, τότε έχουμε καλύψει και την έδρα, αυτή την γαμορημαδιασμένη, που όλο λέμε πως θα αποκτήσουμε, κι όλο δεν την αποκτούμε... Γιατί; Γιατί μια ΕΔΡΑ, δεν είναι κάτι που θα γίνει για 1 μήνα, και ούτε είναι κάτι που θα γίνει ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΣΧΗ. Στην έδρα, πάνε ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ..... Και αυτό ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ CLUB ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΟΜΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΡΥΘΜΙΣΗ ΠΟΥ ΝΑ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΕΙΣΟΔΟΣ ΣΕ ΜΗ ΜΕΛΗ. Να σου πω πως για να κάνον χρήση των υπηρεσιών θα είναι pay-per-use, να πω ναι... Και μην πληρώσουν ποτέ συνδρομή! Αλλά κατάλαβε το κι εσύ ρε Αχιλλέα, και όλοι σας, πως κάποια πράγματα που ζητάτε, κάποιοι έχουν δώσει κώλο πραγματικά για να γίνουν μέχρι τώρα, και κάποιοι θα δώσουν και φρέσκο κώλο από το Μάιο... Τουλάχιστον σεβαστείτε κάποιες ενέργειες που προσπαθούν να γίνουν από τους λίγους για τους πολλούς...

Μη μαυρίζετε τα πάντα... Μπορεί ο Κώστας ή ο Κοσμάς, ή ακόμα κι εγώ, και ο οποιοσδήποτε να σας φαίνονται/φαινόμαστε γελοίοι εντελώς που τα ακουμπάμε; Εγώ θα πω χέστηκα.... Το κάνω γιατί στηρίζω κάτι που αγαπάω, και γιατί δε γουστάρω να σκάω 200ρικα στα μπουζούκια! Κάποιοι ΔΕΝ μπορούν να δώσουν τα χρήματα... ΟΚ, σεβαστό... Θα προτείνω εγώ προσωπικά και στο λέω εδώ κι όλας, σαν ενεργό μέλος της λέσχης, και θα το δει και το ΔΣ, στα μέλη που ΜΠΟΡΟΥΝ να αποδείξουν πως έχουν οικονομικά προβλήματα, να γίνεται η καταβολή σε 2 ή σε 4 δόσεις (ανά 6μηνο ή ανά 3μηνο). Και όταν μαζευτούμε μια ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ με κάρτες, θα μειωθεί και το κόστος της... Δε θα έχουμε μετά ανάγκη τα παραπανίσια λεφτα. Τι να κάνουμε... Στην αρχή ΠΑΝΤΑ κάποιοι πονάνεν παραπάνω...

Κι επειδή είμαι και ελ. επαγγελματίας, να στο πω κι όλας πως όταν άνοιξα το μαγαζί μου, δεν περίμενα βοήθεια από κανέναν.. Νεος στους προμηθευτές, νέος στις τράπεζες, νέος στην ηλικία.... ΜΑΥΡΟ ΠΡΟΒΑΤΟ με λευκό Τειρεσία Το χειρότερο μείγμα! Και για 3 χρόνια πριν αρχίσω τις δουλειές (μετά το στρατό δηλαδή), μάτωσα για να μπορέσω να κάνω καλή αρχή. Αλλά τώρα εξομάλυνα τις τιμές, και είμαι χύμα στον ανταγωνισμό..

Οπότε τι θέλω να πω; Εμεις που τα ακουμπήσαμε, είμαστε οι αρχή στην εταιρία... στην κλίκα... Στη ΛΕΣΧΗ.. Πες το όπως θέλεις... Εσείς, αν θέλετε, περιμένετε, και μόλις τα μαζέψουμνε, και μπορέσουμε να ανασάνουμε, δώστε τα μειωμένα που θα ζητηθούν... ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΜΗ ΜΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ, ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΒΟΥΤΑΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ. Και τώρα έχουμε ήρεμη συζήτηση... Σκέψουκάποια άτομα στην αρχήηηηηηη του θέματος με τις κάρτες που μόνο μαχαίρια δε βγάλανε!

Δεν σας κατηγορούμε όσους δε θέλετε να δώσετε τη συνδρομή. Ομως από τη στιγμή που δουλεύει προς συμφέρον ΟΛΩΝ, τουλάχιστον ΜΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΤΕ ΟΥΤΕ ΕΣΕΙΣ ΕΜΑΣ.

Αυτά, και συγνώμη για τη μακρυγορία. ομως κάπως έπρεπε να τα αναλύσω, γιατί είπα πως πλέον δε μπορώ να φανταστώ πως μιλάω με ώρισμα σκεπτόμενα άτομα και εδώ και 6μήνες δε βγάζουμε μια απλή άκρη.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή πραγματικά η όλη κατάσταση με έχει κουράσει, φαντάζομαι και πολλούς άλλους αλλά περισσότερο γιατί δεν πιστεύω οτι βγάζουμε άκρη θα πρότεινα όχι σαν "VIP" μέλος αλλά σαν απλό μέλος να όριστεί μέσω δημοψηφίσματος ενας τόπος και ώρα να συζητήσουμε αποκλειστικά αυτό το θέμα. Όλοι μαζί. Να κάνουμε έναν απολογισμό του προβλήματος και να τα βρούμε ήρεμα όμορφα και ωραία. Χωρίς ύβρις, νεύρα και χαρακτηρισμούς. Να είναι εκεί όλο το Δ.Σ. και όλοι αυτοί που έχουν να πούν κάτι μεμπτό. Πιστεύω οτι μέσω forum άκρη δεν θα βγεί. Θα πρότεινα αυτή η συνάντηση να γίνει πριν τις εκλογές, εάν συμφωνείται και εαν είναι εφικτό να γίνει αυτό, γιατί όλοι έχουμε τις δουλειές μας και τις υποχρεώσεις μας που είναι πάνω από όλα.

Έχω συνηθίσει για ότι κάνω να μην το μετανιώνω. Θέλω να πω ότι αν έδωσα + ¤5 για ένα μπλουζάκι ή ¤50 για μια κάρτα μέλους ή + ¤ 10 για ένα δωμάτιο σε μια εκδρομή, έστω και ας μην ήταν εις γνώση μου, εγω προσωπικά νιώθω ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΣ για την μικρή συμβολή μου σε αυτήν την λέσχη και δεν με ενδιαφέρει να σας πω την αλήθεια που έχουν πάει αυτά τα χρήματα και ούτε θα ζητήσω από κάποιον να μου απολογηθεί. ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΓΟΥΣΤΑΡΑ αν μου επιτρέπετε την έκφραση. Γιατί πέρναγα περνάω και ελπίζω θα περνάω καλά. Γιατί ήταν επιλογή μου να αγοράσω ένα μπλουζάκι ή μια κάρτα μέλους ή να πάω μια εκδρομή με το VWclub.

Μακάρι να μπορούσα να σας κάνω να το δείτε και εσείς έτσι γιατί σε αυτήν την ζωή υπάρχουν πολύ πιο σοβαρά προβλήματα. Βλέπετε τι γίνεται κάθε μέρα γύρω μας? Η ζωή είναι μικρή. Αδράξτε την. Δεν αξίζει τον κόπο να ασχολούμαστε τόσο πολύ με τέτοια δευτερεύοντα θέματα.

Σας παρακαλώ εαν αγαπάτε αυτό το VWclub πραγματικά δώστε τόπο στην οργή σας και ελάτε να περάσουμε όλοι καλά όπως ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ. ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ!!!

Σας ζητάω συγνώμη αν σας κούρασα. Δεν έχω κανένα συμφέρον να σας τα λέω αυτά. Δεν είμαι μπλεγμένος πουθενά απλά τα τελευταία 3 χρόνια έχω περάσει πολλά και βλέπω τα πράγματα "αλλιώς".

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας ;)

Edited by Σπύρος
Link to comment
Share on other sites

...Εσείς απλά πήρατε μια απόφαση, την ανακοινώσατε και μετά περιμένατε από εμάς να σας στηρίξουμε! Δεν είναι έτσι μια "παρέα"!

...

Σωτήρη, για να υπάρχει εμπιστοσύνη σε μία σχέση όπως της λέσχης με τα μέλη, πρέπει να υπάρχει απόλυτη ειλικρίνεια! Για μένα υπάρχουν πολλές μαύρες τρύπες στην ιστορία και έχω χάσει την εμπιστοσύνη μου. Δεν είναι θέμα κοροιδίας, αφέλειας ή χαζομάρας. Έχει να κάνει καθαρά με την εμπιστοσύνη.

1ον όσων αφορά την απόφαση, δεν υποχρέωσε κανείς κανένα. Θα μπορούσαν να έχουν γραφτεί όλοι, ή και κανένας.

Μα ρε Γιώργο γαμώτο δεν ήρθατε ποτέ να συζητήσετε face to face με τα παιδιά αυτά, μα περιμένετε μόνο να γραφτεί κάτι και να λέτε πάλι αοριστίες. Για πιο λόγο κάποια Πέμπτη, κάποια Κυριακή, όσοι έχετε προβληματισμό να έρθετε να το συζητήσετε, και ίσως επιτύχετε πιο πολλά, απ' ότι να μπαίνετε και να παραπονιέστε μια φορά το 6άμηνο. Και μη μου πεις πως Κώστας, εσύ, Αχιλλέας, Νίκος και άλλοι που τους ξέρεις και τους ξέρω, αλλά δεν είναι σωστό να τους αναφέρω, μιας και δεν γράψανε εδώ δεν βρήκατε μία Πέμπτη, μία Κυριακή να έρθετε να τα συζητήσετε.

να κάνω μία ερώτηση ? πόσοι είναι VIP αυτη την στιγμή με τα 50 ευρω ?
το θεωρείς επιτυχία αυτό το νούμερο ? εγω πάντως όχι

σε παλιότερο post Μου είχα προτείνει μικρότερη συνδρομή καποιοι έπεσαν να με φάνε οταν εβγαλα λογαριασμο το πόσα μπορούν να μαζευτούν με μικροτερη συνδρομή , ενώ κάποιοι αλλοι μου είπαν οτι τόσο πρέπει να είναι γιατι είναι πολλά τα έξοδα και πρέπει να μαζευτούν αμεσα χρήματα.

να σου πω ρε συ και κάτι άλλο ? οι περισσότεροι που θα γραφόντουσαν θα το έκαναν για τις παροχές και δυστυχώς αυτό το ποσο δέν συμφέρει να το δίνουν γιατι δέν πρόκειτε να το αποσβέσουν

Αχιλλέα, η απόσβεση είναι το ελάχιστο που μπορεί να σου προσφέρει η κάρτα. Σίγουρα σε κάτι θα σου φανεί χρήσιμη. Και ξαναρχόμαστε στα παλιά καλά μπλα μπλα μας. Έχετε βγει στη γύρα να δείτε πόσο είναι οι συνδρομές σε λέσχες, οι οποίες δεν είναι ούτε καν στη διαδικασία επισημοποίησης;;; Μόνο 1 club είναι φθηνότερο που είναι νομίζω δωρεάν.

Link to comment
Share on other sites

Αχιλλέα, η απόσβεση είναι το ελάχιστο που μπορεί να σου προσφέρει η κάρτα. Σίγουρα σε κάτι θα σου φανεί χρήσιμη. Και ξαναρχόμαστε στα παλιά καλά μπλα μπλα μας. Έχετε βγει στη γύρα να δείτε πόσο είναι οι συνδρομές σε λέσχες, οι οποίες δεν είναι ούτε καν στη διαδικασία επισημοποίησης;;; Μόνο 1 club είναι φθηνότερο που είναι νομίζω δωρεάν.

δεν μιλάω για μένα, προσωπικα δεν με ενδιαφέρει αν θα κάνω αποσβεση η οχι. δες και ένα Pm

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά το «προσωπικά» είναι η λέξη που κάνει τη διαφορά. Απλά να προσέχουμε τι γράφουμε.

Link to comment
Share on other sites

πω πω ρε πουστη μου...

τι σκατα ηθελες ρε ντογκ να το κανεις επισημο?

ο καθενας οτι του καυλωσει λεει.... και απαντατε κιολας...

πωωωωωωωωω

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όχι άλλο κάρβουνο........

Μάγκες λίγο υπομονή ακόμα και τα πράγματα θα αρχίσουν να διαφαίνονται προς τα πού βαίνει η κατάσταση.

Είπα και παλιότερα ότι εικασίες και διάφορες άλλες σπέκουλες και σενάρια δεν έχουν νόημα αν δεν μπορούν να αποδειχθούν.

Ας έχουμε λίγο υπομονή!

Link to comment
Share on other sites

πω πω ρε πουστη μου...

τι σκατα ηθελες ρε ντογκ να το κανεις επισημο?

ο καθενας οτι του καυλωσει λεει.... και απαντατε κιολας...

πωωωωωωωωω

εδω γιατι δεν πέφτει warn???? η κανένα ban να στρώσει χαρακτήρα ???

Edited by JETRING
Link to comment
Share on other sites

Τα warns δεν κοινοποιούνται πάντα και δεν φαίνονται σε όλους. Μόνο ο user βλέπει το status του.

Link to comment
Share on other sites

Εκτός αυτού, ο χρήστης δεν καταφέρεται προσωπικά με την φραστική επίθεση, εκτός της επίθεσης κατά του προέδρου, ο οποίος μπορεί να κρίνει (δε μπορώ να γνωρίζω αν το έκρινε ήδη) αν θα δώσει κάποια τιμωρία. Πέραν αυτού όμως, ας σκεφτούμε και λίγο λογικά, πως για να φτάσει ένας παλιός διαχειριστής να λέει λέξεις του στυλ "πο..τη μου", και "κ..λώσει" και λοιπά σχετικά, κάποιοι τον έχουν εξοργίσει σε έτοιο βαθμό, που να λέει πως πρώτα είναι και ο ίδιος *μη επιτρεπόμενη λέξη* που κάθεται κι ασχολείται. οπως το είπα κι εγώ κατ' επανάληψη.... Οπως αν δεις και σε άλλα τόπικ που παραθέτω, τα έχει χώσει ΚΑΙ ο doggy ακόμα.... Οπότε λοιπόν, ας αρχίζουμε να δίνουμε warn!

Αλλά για να τα χώσω και λίγο...

Ειλικρινά έχω βαρεθεί να βλέπω ορισμένους να τους τρώει ο κώλος τους και να περιμένουν πως και πως να σκάσει μια μικρή σπίθα και να θυμηθούν όοοοτι τους καπνίσει. Έθεσε ένα ερώτημα ο Χρήστος, οκ δεκτόν, του απαντήσαμε και πήγε να ξεκινήσει ένας υγιής διάλογος.. ε αρχίδια αφού δυστυχώς γουστάρετε ορισμένοι να ρίχνετε το επίπεδο της κουβέντας -εκτός αν το κάνετε χωρίς να το θέλετε, οπότε μάθετε να μιλάτε και να κάνετε συζήτηση-.

Να δούμε ως πότε θα σας τρώει και θα σας βαράει αυτό που σας βαράει στο κεφάλι και θα γαμάτε όλες τις συζητήσεις εδώ μέσα.

¶ντε γειά τώρα -με κάνω ban για 1 εβδομάδα- αλλά θα σας παρακολουθώ.

+30% στο doggy για εξύβριση λοιπόν.

Μερικές φορές, φίλε Αχιλλέα, σκέψου πολύ καλά τι λες, πριν το πεις, γιατί η αντίδραση του Κώστα προέκυψε από τις απανωτές άστοχες απαντήσεις σου...

Και στην τελική, όλοι έχουμε μια *μη επιτρεπόμενη λέξη* στον εγκέφαλο, και πετάμε κι από μια βρισιά τώρα και μετά... Χωρίς να το ξεφτιλίζουμε όμως!

Μου δίνω κι εμένα ένα 10% για τη "*μη επιτρεπόμενη λέξη*" που είπα... Κι άλλο ένα 10% γιατί το επανέλαβα για να τονίσω πως η βρισιά ήταν η λέξη *μη επιτρεπόμενη λέξη* Κι άλλο 10% γιατί ήμουν τόσο *μη επιτρεπόμενη λέξη* για να το καταλάβω από την 1η φορά... Κι άλλο ένα 10%.............. ετσι πάει το σενάριο, και μυαλό δε βάζετε.

Link to comment
Share on other sites

.

Μερικές φορές, φίλε Αχιλλέα, σκέψου πολύ καλά τι λες, πριν το πεις, γιατί η αντίδραση του Κώστα προέκυψε από τις απανωτές άστοχες απαντήσεις σου...

Και στην τελική, όλοι έχουμε μια *μη επιτρεπόμενη λέξη* στον εγκέφαλο, και πετάμε κι από μια βρισιά τώρα και μετά... Χωρίς να το ξεφτιλίζουμε όμως!

καταρχήν ΑΣΤΟΧΕΣ ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ??? γιατι ρε ΜΟΝΟ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ???? τι ειναι αστοχο ρε ΤΟ ΟΤΙ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ?? ε ? ΤΟ ΟΤΙ ΛΕΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΤΑΚΤΙΚΗ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΦΤΕΙ ΠΟΛΛΟΙ ΛΙΓΟΙ ????

ΤΟ ΟΤΙ ΛΕΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙ Ο κοσμας ΣΑΝ ΔΙΚΑΣΤΗΣ!!!!!!???

ΤΙ?????????????????/?

ποιοσ ξεφτιλισε τι ΕΓΩ ??? Ο BASSAKOS ????? O CHRISMK2???? ΠΟΙΟΣ ???? ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΜΑΣ?????

δεν αναφέρεται προσωπικά??? για δια βασε τι έγραψε ..... " ο καθενας (δηλαδη εγω , εσυ, ο χρηστος ,ο κωστας) λέει οτι του καυλώσει,,και εσείς του απαντάτε"

Edited by JETRING
Link to comment
Share on other sites

καταρχήν ΑΣΤΟΧΕΣ ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ??? γιατι ρε ΜΟΝΟ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ???? τι ειναι αστοχο ρε ΤΟ ΟΤΙ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ?? ε ? ΤΟ ΟΤΙ ΛΕΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΤΑΚΤΙΚΗ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΦΤΕΙ ΠΟΛΛΟΙ ΛΙΓΟΙ ????

ΤΟ ΟΤΙ ΛΕΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙ Ο κοσμας ΣΑΝ ΔΙΚΑΣΤΗΣ!!!!!!???

ΤΙ?????????????????/?

ποιοσ ξεφτιλισε τι ΕΓΩ ??? Ο BASSAKOS ????? O CHRISMK2???? ΠΟΙΟΣ ???? ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΜΑΣ?????

δεν αναφέρεται προσωπικά??? για δια βασε τι έγραψε ..... " ο καθενας (δηλαδη εγω , εσυ, ο χρηστος ,ο κωστας) λέει οτι του καυλώσει,,και εσείς του απαντάτε"

Ξεκινάμε:

1ον Όποιον και να ρωτήσεις ΕΚΤΟΣ club τα λεφτά είναι ελάχιστα.

2ον Έχουν γραφτεί λίγοι, γιατί υπήρξε αντίδραση στην αρχή και τα νέα μέλη ήταν επιφυλακτικά, επίσης έχουν φτιαχτεί άλλα 8 club.

3ον Ο Κοσμάς είναι υποχρεωμένος να σας αντιμετωπίζει έτσι. Δεν είμαστε σε συνάντηση που θα κάνουμε την πλάκα μας. Καταφέρεστε κατά του ΔΣ με πολύ σοβαρές κατηγορίες. Κάποιος πρέπει να κρατήσει το ύφος αυτό. Έτυχε να είναι ο Κοσμάς.

Link to comment
Share on other sites

Έχω μάθει τόσα χρόνια που ασχολούμαι με ότι ασχολούμαι, πως με τις φωνές δεν βγάζουμε άκρη. Γενικότερα στη ζωή μας. Επίσης όταν φωνάζουμε χάνουμε το δίκιο μας... οπότε ρε συ Αχιλλέα τι ωρύεσαι;

Αναφέρομαι στα κεφαλαία που ισοδυναμούν στον γραπτό λόγο με την έντονη φωνή.

Δεν υπάρχει λόγος για εντάσεις, ένα λανθασμένο παράδειγμα έκανε και ο ¶ρης, δεν υπάρχει λόγος να ανεβάζουμε τις εντάσεις ξανά.

Αχιλλέα, στην προκειμένη περίπτωση ο Χρόνης, δεν αναφέρθηκε σε συγκεκριμένα ονόματα, αναφέρεται γενικότερα στα όσα έχουν δει τα ματάκια μου εδώ όοοοολα αυτά τα χρόνια και ειδικά από την στιγμή που η λέσχη έγινε επίσημη (εκτός αν θεωρείς πως είστε οι μόνοι που ασχολείστε με αυτό το θέμα αλλά θα σε απογοητεύσω, είναι και άλλοι στο παιχνίδι), οπότε δεν το θεωρώ σωστό να κατηγορείς και τον Χρόνη τώρα.

Οκ έγινε "καυστικός" και μίλησε, το πως έχω πράξει ως admin του forum, δεν το γνωρίζεις όντως αλλά σε διαβεβαιώ πως σε τέτοια θέματα δεν μεροληπτώ υπέρ κανενός εδώ μέσα.

Ήδη μετράω 40% σε warns και αν προσθέσω και τα όσα είχε αναφέρει ο Latousakis ε σιγά σιγά είναι να ψάχνετε για administrator για το forum.

Για πολλοστή φορά θα παρακαλέσω να γίνεται πολιτισμένη κουβέντα ώστε να έχει ένα νόημα και να έχουμε έναν ουσιαστικό λόγο να ασχολούμαστε με το εν λόγω θέμα.

Αν παραξενευτήκατε που δεν έχω αρχίσει τα "γαλλικά για προχωρημένους" πάλι είναι γιατί τα παραπάνω τα λέω υπό την επήρεια lexotanil, τα οποία άρχισα να δοκιμάζω για να μην αρχίσω τα σκληρά ναρκωτικά με τα όσα τραβάω εδώ μέσα...

Υ.Γ.

Κανονικά είμαι banned για να μη ξεχνιόμαστε... άσχετο με το ότι είμαι admin και μπορώ και ποστάρω... ^_^

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ.

Κανονικά είμαι banned για να μη ξεχνιόμαστε... άσχετο με το ότι είμαι admin και μπορώ και ποστάρω... :o

ελπιζω να γνωριζετε κυριε Κουταλη Κωνσταντινε οτι αυτο λεγεται καταχρηση εξουσιας...

καλυτερα τωρα? ;)

Link to comment
Share on other sites

ειμαι μελος οχι VIP(αλλα σκευτομαι να γινω) εδω και δυο χρονια, τους τελευταιους 4 μηνες μπορω να πω οτι πηγαινω τακτικα σε συναντησεις και θα ηθελα να κανω ενα σχολιο χωρις να θελω να παρω το μερος κανενος!

τοσες συναντησεις κανουμε γιατι δεν κανονιζουμε να βρεθουμε ολοι να βρουμε μια λυση αν ειναι δυνατο αυτο?

τους μαγκες του πληκτρολογιου τους εχω φαει στη μαπα σε πολα chat room, θεωρω οτι ειμαστε μεγαλα παιδια και τις οποιες διαφορες μας τις λυνουμε με διαλογο.

κανονιστε οι διαφωνουντες και τα vip μελη να βρεθειτε και να τα πειτε απο κοντα, τοοοοσο δυσκολο ειναι?

ειμαι ο Scirocco08 και μοοοοοοοοοοοοολις...τελειωσα!!!!

παω να φαω παγωτο και club ;)

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΣΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΤΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ

Φιλε μου στειλε mail στο info@vwclub.gr και θα σου απαντησουν τα παιδια.

Edited by geok100
Link to comment
Share on other sites

Katana,

στέλνεις ένα email στο info@vwclub.gr όπου θα αναφέρεις πως ενδιαφέρεσαι να μάθεις για την κάρτα μέλους και θα σου σταλούν όλες οι απαραίτητες πληροφορίες.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω και γω την καρτούλα!

Στέλνω και το email στο info@vwclub.gr και αναμένω!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.