Jump to content
Andreas4023

εντυπωσεις απο Passat Cc (test Drive)

Recommended Posts

Και τα δύο αλλά το Passat το οδηγώ καθημερινά το Polo είναι για πιο special days ;)

Link to comment
Share on other sites

φιλος μου παραγγειλε το sciroco σημερα το 160αρι.τον εψησα και τον εβαλα στην vw οικογενεια!!!δεν ξερει ακομα τιμη,του ειπαν γυρω στα 24000 θα φτασει...

Link to comment
Share on other sites

φιλος μου παραγγειλε το sciroco σημερα το 160αρι.τον εψησα και τον εβαλα στην vw οικογενεια!!!δεν ξερει ακομα τιμη,του ειπαν γυρω στα 24000 θα φτασει...

Το ξέρω ότι είμαι 10000% off topic αλλά θέλω να ρωτήσω κάτι. Από ποιά αντιπροσωπεία το παρήγγειλε?? Έχουν προμηθευτεί οι αντιπροσωπείες φυλλάδια, αξεσουάρ και τιμές??? Ρώτησα στον Μανδύλα και μου είπαν μέσα Νοεμβρίου, ρώτησα ΕΤΕΑ και μου είπαν μέσα Οκτωμβρίου. Στην Αθήνα το έχουν φέρει? Εν τω μεταξύ πριν μια εβδομάδα γυρνούσα σπίτι από την δουλειά και είδα μια νταλίκα φορτωμένη με καινούργια VW και το τελευταίο που είχε ήταν ένα ασημί Scirocco! Αν ήξερα και που το πήγαινε... :D Θέλω να πάρω στη γυναίκα μου το 14άρι με τα 160PS αλλά ακόμη έχουν μαύρα μεσάνυχτα στις αντιπροσωπείες...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Νίκο αυτό σίγουρα θα πήγαινε Αθήνα για test drive για τα περιοδικά. Συγχαρητήρια πάντως διότι όσο πας και μεγαλώνεις την οικογένεια VW. :D

Link to comment
Share on other sites

Test Drive Scirocco πρέπει να έχει και ο Καψιόχας στην ¶ρτα που το πάει μία στα Γιάννενα μία εδώ στην Πρέβεζα και μία στο Αγρίνιο

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Νίκο αυτό σίγουρα θα πήγαινε Αθήνα για test drive για τα περιοδικά. Συγχαρητήρια πάντως διότι όσο πας και μεγαλώνεις την οικογένεια VW. :D

Δεν ήταν για Αθήνα... Το πέτυχα στην Εγνατία Οδό με κατεύθυνση ανατολικά, πριν τον κόμβο για Έδεσσα (όπως ερχόμαστε από την Εθνική)... Σίγουρα κάπου βόρεια πήγε. Ίσως να το πήρε ο Παζαρόπουλος...

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω ότι είμαι 10000% off topic αλλά θέλω να ρωτήσω κάτι. Από ποιά αντιπροσωπεία το παρήγγειλε?? Έχουν προμηθευτεί οι αντιπροσωπείες φυλλάδια, αξεσουάρ και τιμές??? Ρώτησα στον Μανδύλα και μου είπαν μέσα Νοεμβρίου, ρώτησα ΕΤΕΑ και μου είπαν μέσα Οκτωμβρίου. Στην Αθήνα το έχουν φέρει? Εν τω μεταξύ πριν μια εβδομάδα γυρνούσα σπίτι από την δουλειά και είδα μια νταλίκα φορτωμένη με καινούργια VW και το τελευταίο που είχε ήταν ένα ασημί Scirocco! Αν ήξερα και που το πήγαινε... :angry2: Θέλω να πάρω στη γυναίκα μου το 14άρι με τα 160PS αλλά ακόμη έχουν μαύρα μεσάνυχτα στις αντιπροσωπείες...

Νικο ο φιλος μου το εκλεισε απο καψιοχα,του ειπε οτι θα του ερθουν τα πρωτα τελος οκτωμβριου,του εχει δωσει φυλλαδιο με τα standar του αυτοκινητου αλλα οχι τιμες για τα εξτρα.παντως τα standar του ειναι αρκετα ικανοποιητικα απο εκει και περα το φορτωνεις με οτι θες!θα του ζητησω το φυλλαδιο να δω τι εχει και θα σε ενημερωσω.

Link to comment
Share on other sites

Θυμάσαι black που κάλο έβλεπες το Α5? ΕΕΕ τώρα μου έχει κάτσει στο κεφάλι και εμένα :thumbsup::o:rolleyes:;) και ιδικά το 2.0 TFSi 211... :lol: αλλά δύσκολη επιλογή και ανάμεσα σε αυτό και το CC...

Link to comment
Share on other sites

Θυμάσαι black που κάλο έβλεπες το Α5? ΕΕΕ τώρα μου έχει κάτσει στο κεφάλι και εμένα :(:whistling: :whistling: :whistling: και ιδικά το 2.0 TFSi 211... :) αλλά δύσκολη επιλογή και ανάμεσα σε αυτό και το CC...

πολυ ωραιο τα Α5 ρε φιλε!τι να σου πω,η επιλογη ειναι δυσκολη,αναλογα με τις αναγκες και την εμφανιση πιστευω οτι εσυ θα κρινεις ποιο σου ταιριαζει!αντε να ευχηθω καλοριζικο;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Θυμάσαι black που κάλο έβλεπες το Α5? ΕΕΕ τώρα μου έχει κάτσει στο κεφάλι και εμένα :lol: :lol: :lol: :lol: και ιδικά το 2.0 TFSi 211... :D αλλά δύσκολη επιλογή και ανάμεσα σε αυτό και το CC...

Dark τι θα λεγες για το Α5 3.0 TDI Quattro?? ;) Δεν τολμω να φανταστω ροπη!!

Το Passat CC το βγαζει μονο διλιτρο diesel ε? Για καποιον που γραφει 30-40000χλμ τον χρονο αξιζει...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ξεκινησε η παραδοση τους? Γιατι το πρωι πετυχα ενα κατω απο τη δουλεια μου και το χαζευα . Το ειχε παρει σε ενα καφετι-γκρι, δεν ξερω και τον κωδικο του χρωματος για να σας πω. Το μονο που μπορω να πω ειναι, οοοοολα τα λεφτα.

Link to comment
Share on other sites

Dark τι θα λεγες για το Α5 3.0 TDI Quattro?? :D Δεν τολμω να φανταστω ροπη!!

Το Passat CC το βγαζει μονο διλιτρο diesel ε? Για καποιον που γραφει 30-40000χλμ τον χρονο αξιζει...

Και δε μένει Αθήνα ή Θεσσαλονίκη!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ξεκινησε η παραδοση τους? Γιατι το πρωι πετυχα ενα κατω απο τη δουλεια μου και το χαζευα . Το ειχε παρει σε ενα καφετι-γκρι, δεν ξερω και τον κωδικο του χρωματος για να σας πω. Το μονο που μπορω να πω ειναι, οοοοολα τα λεφτα.

svoura ειχαν φερει καποια κομματια με λιγα εξτρα παραπανω και οποιος ηθελε και του εκανε το επαιρνε!εγω ηθελα κατι παραπανω και θα περιμενω μεχρι γεναρη!το χρωμα που ειδες εχω παραγγειλει και το λενε καφε light!

Link to comment
Share on other sites

svoura ειχαν φερει καποια κομματια με λιγα εξτρα παραπανω και οποιος ηθελε και του εκανε το επαιρνε!εγω ηθελα κατι παραπανω και θα περιμενω μεχρι γεναρη!το χρωμα που ειδες εχω παραγγειλει και το λενε καφε light!

Αυτο ακριβως το χρωμα εννοουσα το καφε light :D . Οντως πρεπει να ειχε καποια extra, απο εξω διεκρινα την ηλιοροφη, και το δερμα. Φαντασου μεσα τι θα παιζει worthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Dark τι θα λεγες για το Α5 3.0 TDI Quattro?? :lol: Δεν τολμω να φανταστω ροπη!!

Το Passat CC το βγαζει μονο διλιτρο diesel ε? Για καποιον που γραφει 30-40000χλμ τον χρονο αξιζει...

μπα 2.0TFSi και με ένα προγραμματάκι είναι special :lol: χιλιόμετρα δεν κάνω άντε το πολύ 14.000κμ με το ζόρι!

black-magic golf

Το χρώμα αυτό μου φαίνεται ότι ταιριάζει ποιο πολύ από όλα τα άλλα στο CC ! τέλειο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Το χρώμα αυτό μου φαίνεται ότι ταιριάζει ποιο πολύ από όλα τα άλλα στο CC ! τέλειο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπορείς να βάλεις μια φωτό πιο χρώμα εννοείς γιατί δεν έχω και το προσπέκτους πρόχειρο.

Προσωπικά είμαι μεταξύ μαύρου πέρλα ή λευκού!!

Link to comment
Share on other sites

μπα 2.0TFSi και με ένα προγραμματάκι είναι special :D χιλιόμετρα δεν κάνω άντε το πολύ 14.000κμ με το ζόρι!

black-magic golf

Το χρώμα αυτό μου φαίνεται ότι ταιριάζει ποιο πολύ από όλα τα άλλα στο CC ! τέλειο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

και εγω ετσι πιστευω γι'αυτο το πηρα σε αυτο το χρωμα.το μαυρο δεν του πηγαινε του εκοβε της καμπυλες!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

αυτό το χρώμα είχε και το πρώτο CC που έφερε εδώ και πουλήθηκε μέσα σε 5 μέρες ! θυμάμαι που πόσταρα γι' αυτό και είχα βγάλει και φωτογραφίες!

Link to comment
Share on other sites

αυτό το χρώμα είχε και το πρώτο CC που έφερε εδώ και πουλήθηκε μέσα σε 5 μέρες ! θυμάμαι που πόσταρα γι' αυτό και είχα βγάλει και φωτογραφίες!

Αυτό λες; http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?s=&...st&p=244745

Ωραίο αλλά παραμένω στα αρχικά. Μαύρο πέρλα ή λευκό!!

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω σε μαύρο που είδα ένα δεν με άρεσε άποψή μου! και ο καλύτερος συνδυασμός είναι το χρώμα αυτό και με μπεζ δέρματα και ξύλινη επένδυση θα είναι μούρλια!

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω σε μαύρο που είδα ένα δεν με άρεσε άποψή μου! και ο καλύτερος συνδυασμός είναι το χρώμα αυτό και με μπεζ δέρματα και ξύλινη επένδυση θα είναι μούρλια!

Μπεζ δέρματα (μαμά) δεν παίζουν. Μαύρα, άσπρο-μαύρο ή καφέ είναι οι επιλογές. Όσο για την ξύλινη επένδυση... μπλιαχ!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπεζ δέρματα (μαμά) δεν παίζουν. Μαύρα, άσπρο-μαύρο ή καφέ είναι οι επιλογές. Όσο για την ξύλινη επένδυση... μπλιαχ!!!

δεν μπορεί να μην έχει μπέζ? σοβαρά δεν έχει επιλογή μπέζ χρωματισμό του δερμάτινου σαλονιού?

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορεί να μην έχει μπέζ? σοβαρά δεν έχει επιλογή μπέζ χρωματισμό του δερμάτινου σαλονιού?

Σοβαρότατα!!! Οι επιλογές είναι 3: ολόμαυρα, άσπρα-μαύρα, καφέ. Γι'αυτό και είχα ξεκινήσει το poll για το τι δέρμα. Σκεφτόμουν την εδώ τοποθέτηση λόγω επιλογής χρώματος.

Edited by R1der
Link to comment
Share on other sites

απογοητεύτηκα... αλλά στην Γερμανία γιατί τότε είχα βρει μερικά με μπεζ ? να είναι άλλων προδιαγραφών?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.