Jump to content
Andreas4023

εντυπωσεις απο Passat Cc (test Drive)

Recommended Posts

Ειδηση σοκ!!!!Μετα απο καποιες πληροφοριες που ειχα(επιβεβαιωθηκαν σημερα)η vw καταργει ολα τα passat μοντελα(σενταν,βαριαντ,cc)και τη θεση τους θα παρει ενα νεο μοντελο που εχουν στα σκαρια με νεα ονομασια.Περαστικα μας!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ειδηση σοκ!!!!Μετα απο καποιες πληροφοριες που ειχα(επιβεβαιωθηκαν σημερα)η vw καταργει ολα τα passat μοντελα(σενταν,βαριαντ,cc)και τη θεση τους θα παρει ενα νεο μοντελο που εχουν στα σκαρια με νεα ονομασια.Περαστικα μας!!!!!

Το άκουσα και εγώ.....

Μάλιστα, είναι τόσο μεγάλο το κύμα κατάργησης που θα πάρει και τα Golf, Touareg, Tiguan.......

Η VW θα μείνει μόνο με Polo και Phaeton......... τα άκρα δηλαδή....... :D

Edited by George_K
Link to comment
Share on other sites

ναι ισχυει.με πηρανε εμενα σημερα τηλεφωνο οτι δεν μπορουν να γινουν αλλες παραγγελιες για το cc

θα μου δωσουν το καινουριο μοντελο μολις βγει,σε κανα διμηνο και θα δωσω και αλλα 5000 ευρω για

να το παρω.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι, έτσι!!! Θα είμαστε συλλεκτικοί όσοι το προλάβαμε το cc!! :)

Μπας και πήρε χαμπάρι η VW ότι το CC αρέσει αλλά είναι 4θέσιο οπότε ετοιμάζει κάτι παρόμοιο που να προσφέρει και τις 5 θέσεις του απλού passat;

Link to comment
Share on other sites

Ειδηση σοκ!!!!Μετα απο καποιες πληροφοριες που ειχα(επιβεβαιωθηκαν σημερα)η vw καταργει ολα τα passat μοντελα(σενταν,βαριαντ,cc)και τη θεση τους θα παρει ενα νεο μοντελο που εχουν στα σκαρια με νεα ονομασια.Περαστικα μας!!!!!

παιδια δεν ισχυει κατι τετοιο γιατι μιλησα σημερα με τον προισταμενο στην vw πατρας (ειναι και λιγο γνωστος)και μου ειπε οτι δεν υπαρχει τετοια περιπτωση απο την στιγμη που το cc δεν το εχει ουτε ενα χρονο και το passat limousine το καινουριο θα ερθει στην ελλαδα το 2010-2011.αν ειχε σκεφτει να κανει κατι τετοιο δεν θα εκανε αυτες τις κινησεις.

Edited by black-magic golf
Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν ισχυει κατι τετοιο γιατι μιλησα σημερα με τον προισταμενο στην vw πατρας (ειναι και λιγο γνωστος)και μου ειπε οτι δεν υπαρχει τετοια περιπτωση απο την στιγμη που το cc δεν το εχει ουτε ενα χρονο και το passat limousine το καινουριο θα ερθει στην ελλαδα το 2010-2011.αν ειχε σκεφτει να κανει κατι τετοιο δεν θα εκανε αυτες τις κινησεις.

Χθες ομως ηταν πιθανο tongue.giftongue.giftongue.gif !!!

Link to comment
Share on other sites

Χθες ομως ηταν πιθανο tongue.giftongue.giftongue.gif !!!

αααα ετσι merlin???και εγω πηρα να ρωτησω για το προγραμμα αν ηρθε και ρωτησα και για αυτο!!!

Link to comment
Share on other sites

<_<B) !Θα ερχοταν καποιο προγραμμα?τι παιζει?

ναι ηρθε ενα προγραμμα για τα cc αλλα οχι για ολα.ειναι της revo και μας παει στα 200 αλογα με αρκετα κιλα ροπης.....φυσικα ισχυει εγγυηση κανονικοτατα.

Link to comment
Share on other sites

ναι ηρθε ενα προγραμμα για τα cc αλλα οχι για ολα.ειναι της revo και μας παει στα 200 αλογα με αρκετα κιλα ροπης.....φυσικα ισχυει εγγυηση κανονικοτατα.

Τιμη σου ειπαν?

Link to comment
Share on other sites

Τιμη σου ειπαν?

1000 με δοκιμη και αν δεν ειμαι ικανοποιημενος μου το βγαζουν.κατι ασχετο απλα το γραφω για οσους εχουν cc,αλλαξα λαμπες ψυρες,μεσαια και προβολακια και εβαλα crystal vision(philips).οποιος εχει σκοπο να αλλαξει προτεινω με κλειστα τα ματια αυτες.φαινεται κατασπρο το φαναρι επαθα πλακα.θελω να ευχαριστησω τον professor για τις συμβουλες του και την προταση για αυτες τις λαμπες,thanks.

Edited by black-magic golf
Link to comment
Share on other sites

1000 με δοκιμη και αν δεν ειμαι ικανοποιημενος μου το βγαζουν.κατι ασχετο απλα το γραφω για οσους εχουν cc,αλλαξα λαμπες ψυρες,μεσαια και προβολακια και εβαλα crystal vision(philips).οποιος εχει σκοπο να αλλαξει προτεινω με κλειστα τα ματια αυτες.φαινεται κατασπρο το φαναρι επαθα πλακα.θελω να ευχαριστησω τον professor για τις συμβουλες του και την προταση για αυτες τις λαμπες,thanks.

Καλή φάση το πρόγραμμα!!! Όσο για τις λάμπες, crystal vision έβαλες για τις σκάλες. Οι ψύρες είναι bllue vision;

Link to comment
Share on other sites

Καλή φάση το πρόγραμμα!!! Όσο για τις λάμπες, crystal vision έβαλες για τις σκάλες. Οι ψύρες είναι bllue vision;

πολλη καλη φαση αλλα και τα 1000 πολλα ρε γαμωτο ε??οχι εβαλα crystal vision ψειρες ηταν δωρο με τις Η7 και τισ Η11 εχει πολυ καλο αποτελεσμα.

Link to comment
Share on other sites

οχι εβαλα crystal vision ψειρες ηταν δωρο με τις Η7 και τισ Η11 εχει πολυ καλο αποτελεσμα.

Η11 που φοράμε; Στα φώτα για τις στροφές;Πόσο σου πήγε το πακέτο αλήθεια;

Link to comment
Share on other sites

Η11 που φοράμε; Στα φώτα για τις στροφές;Πόσο σου πήγε το πακέτο αλήθεια;

H7 φοραμε στα μεσαια και μεγαλα και Η11 στα προβολακια.στα φωτα στροφης πρεπει να φοραμε Η7 αλλα δεν τα αλλαξα αυτα.τα Η7 τα βρηκα με 28 το ζευγαρι και τα Η11 33 το ζευγαρι.αλλαξε ολη η εικονα πραγματικα.

Link to comment
Share on other sites

Θα περάσουν.... δύσκολα..... :huh:

Το δικό μου κατασκευάζεται 17ή εβδομάδα (τέλη Απριλίου), Ελλάδα 21ή (τέλη Μάιου) και βάλε και 1-2 εβδομάδες ακόμη.....

Με το καλό 2ή εβδομάδα του Ιουνίου - 2 μήνες δηλαδή.....

Καψούρεμα χοντρό φίλε. :rolleyes:

Edited by George_K
Link to comment
Share on other sites

H7 φοραμε στα μεσαια και μεγαλα και Η11 στα προβολακια.στα φωτα στροφης πρεπει να φοραμε Η7 αλλα δεν τα αλλαξα αυτα.τα Η7 τα βρηκα με 28 το ζευγαρι και τα Η11 33 το ζευγαρι.αλλαξε ολη η εικονα πραγματικα.

Αυτο ειναι το φαναρι για αυτα που δεν φορανε ΧΕΝΟΝ?

post-9923-1238867507_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Θα περάσουν.... δύσκολα..... :huh:

Το δικό κατασκευάζεται 17ή εβδομάδα (τέλη Απριλίου), Ελλάδα 21ή (τέλη Μάιου) και βάλε και 1-2 εβδομάδες ακόμη.....

Με το καλό 2ή εβδομάδα του Ιουνίου - 2 μήνες δηλαδή.....

Καψούρεμα χοντρό φίλε. :rolleyes:

κατσε μισο λεπτο.δηλαδη συνολικα απο την ημερα παραγγελιας σου μετα απο ποσο καιρο

θα το εχεις?

Link to comment
Share on other sites

οκ.οποτε μαλλον πιανει και εσενα και εμενα η μειωση των τελων ταξινομησης.

ξερεις μηπως ποσο θα ειναι η μειωση?εγω υπολογιζω γυρω στα 2300.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.