Jump to content
perros

Scirocco 1,4 Tsi 160hp

Recommended Posts

Πραγματικά είναι καλες..κ αναβαθμίζουν το εσωτερικό πάρα πολυ!!οχι οτι είναι ασχημο βέβαια..

Συν οτι στην προσφορά μου κάνει δώρο τον συναγερμό και αισθητήρες παρκαρίσματος..

Συναργεμό και αισθητήρες εργοστασιακά? ή αυτά που βάζουν εδώ?

Link to comment
Share on other sites

αυτα που βάζουν εδω..

Καλησπέρα φίλε μου εγώ εχω το 160αρι, χωρίς τίποτα μόνο επέκταση εγγύησης, χρώμα λευκό το οποίο του πάει και πάρα πολύ. Στην θέση σου το 160αρι θα έπερνα.

Link to comment
Share on other sites

εγω πηρα το 122....

γιατι πιστευω πως θα ειμαι ικανοποιημενος.... ξερω πανω κατω πως θα ειναι το αυτοκινητο

αλλα λεμε αν.. αν βρε παιδια θελει καποιος κ αλλη δυναμη.. γινεται να σ βαλουν τον κομπρεσορα και να τ κανεις κ εσυ 160???

η δε παιζει??

μη ρωτησετε γιατι δ τ παιρνεις με τα 160 αλογα... πρωτο αμαξι ειναι.. μη τ θεμε ολα δικα μας :D

Link to comment
Share on other sites

εγω πηρα το 122....

γιατι πιστευω πως θα ειμαι ικανοποιημενος.... ξερω πανω κατω πως θα ειναι το αυτοκινητο

αλλα λεμε αν.. αν βρε παιδια θελει καποιος κ αλλη δυναμη.. γινεται να σ βαλουν τον κομπρεσορα και να τ κανεις κ εσυ 160???

η δε παιζει??

μη ρωτησετε γιατι δ τ παιρνεις με τα 160 αλογα... πρωτο αμαξι ειναι.. μη τ θεμε ολα δικα μας :D

Φιλαράκι είμαι σίγουρος οτι τα 122 είναι υπεράρκετα,πόσο μάλλον για πρώτο αμάξι :(.Να ξερες μόνο πόσοι θα το ήθελαν για πρώτο τους (και όχι μόνο) αμάξι :lol: .Αν και λατρεύω το δικό μου :lol: .Καλορίζικο παλικάρι!!!

Link to comment
Share on other sites

και εγω ετσι πιστευω.....

ισως με επηρεαζουν οι απαιτητικοι..... :D^_^

ναι οντως.. και αισθανομαι πολυ πολυ τυχερος :D

καλα κ το δικο σ ειναι.. αλλη κλαση... καλυτερη επιλογη για καποιον ωριμοτερο.. αλλα και μη iconcool5lw.gificoncool5lw.gif:whistling:

Link to comment
Share on other sites

Θα βάλω photo σύντομα για να δείτε το χρώμα(σαμπανιζέ).

Το αυτοκίνητο μετα απο μια εβδόμαδα οδήγησης με έχει ξετρελάνει ακόμη περισσότερο!

¶σε που τραβάει τα βλέματα στο δρόμο σα μαγνήτης! Πραγμάτικο γεγονός: πέζός καρφώθηκε σε σημματοδότη γιατί ενώ προχωρούσε είχε γυρίσει το κεφάλι και κοιτούσε το αμάξι μου, πολύ γέλιο! B)

Link to comment
Share on other sites

prepei na kanonisoume mia sunanthsh oloi emeis pou to perimenoume telos aprili. oi kserostaliasmenoi sciroccakides.

Μέσα για την συνάντηση...κ εγώ τέλος Απρίλη..!!4 μήνες..θα περάσουν..

Link to comment
Share on other sites

Πειράζει να έρθω κι εγω κι ας μην έχω?Ετσι για βολτούλα μόνο ,να τα δώ :excl::excl:

Εννοειται πως δεν πειραζει. Τιμη μας θα ειναι!! :ninja:

Εμεις θα εχουμε και την ευκαιρεια να δουμε κανα after-market προιον πανω στα δικα σας tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Και εγω το περιμενω ...... 4η βδομαδα του 2009 κατασκευη!!!!

Μαυρο scirocco 1.4 160hp dsg

με σπορ πακετο, xenon και 18"

Α!Εχουμε την ιδια εβδομαδα παραγωγης...ποτε παρηγγειλες?Εγω 10/11

Link to comment
Share on other sites

και εγω ειμαι μεσα στην συνάντηση "ξεροσταλιασμενοι sciroccακιδες"!!!!!!!!!! πεφτω για ύπνο και το σκεφτομαι. ξυπνάω και το σκεφτομαι. καθε μερα όλη μέρα. ειναι τρέλα το αμαξι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Α!Εχουμε την ιδια εβδομαδα παραγωγης...ποτε παρηγγειλες?Εγω 10/11

Εγώ ρε παιδιά που το έλκεισα 15/11 γιατί έχω πιθανή εβδομάδα παραγωγής την 7η του 09;;;

To έκλεισα με

160

DSG

xenon

σπορ πακέτο

δηλαδή τίποτα άξιο καθυστέρησης.

Θέλω κι εγώ το Scirocco μου νωρίιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιις!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ρε παιδιά που το έλκεισα 15/11 γιατί έχω πιθανή εβδομάδα παραγωγής την 7η του 09;;;

To έκλεισα με

160

DSG

xenon

σπορ πακέτο

δηλαδή τίποτα άξιο καθυστέρησης.

Θέλω κι εγώ το Scirocco μου νωρίιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιις!!!!!!!

Λογω dsg... :o

Link to comment
Share on other sites

Λογω dsg... :o

Κι όμως ο blackadder στην αρχή της σελίδας έχει 4η εβδομάδα παραγωγής για DSG.

Aπ ότι μου είπαν η παραγωγή DSG ξεκινάει Φλεβάρη. ¶λλαξε κάτι;;;

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα εχω τα μεγαλα μεσα!!! εγω το εδωσα παραγγελια 21/11/08 :)

Πέρα από τα μέσα ή την ημερομηνία παραγγελίας, ο αντιπρόσωπος μου διάβασε μέμο της VW που μιλούσε για έναρξη παραγωγής τον Φλεβάρη του 09.

¶λλαξε κάτι ως προς αυτό;;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παράγγειλα το 160αρι με DSG7 και έβαλα έξτρα το sport πακέτο + Έλεγχο πίεσης ελαστικών + Criuise Control + Bluetooth Premium + DCC + Πακέτο καθρεπτών, επιπλέον του (PLA) + Ράδιο -CD RCD510 300W. Και μου δίνει δώρα τους αισθητήρες παρκαρίσματος, τον συναγερμό, τα Xenon και μια κουκούλα. Για το χρώμα, σήμερα ακύρωσα την παραγγελία και το έκανα Κόκκινο. :blush: Μόλις το είδα σε ένα φόρουμ γερμανικό, έπαθα. :blink: Το παράγγειλα από το Autonet στο Κορωπί και τον φίλο τον κ. Γιαννακόπουλο. ;) Υ.Γ και εμένα μου είπανε ότι η παραγωγή θα αρχίσει τον Φεβρουάριο και παράδοση Απρίλη και στην χειρότερη περίπτωση Μάιο. :blush:

Υ.Γ. Σας επισυνάπτω και τον τιμοκατάλογο!

Siroccoprosfora2.jpg

Edited by archery
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.