Jump to content
kouliss

Πανελλήνια Συνάντηση στα Ιωάννινα

Recommended Posts

Πάρτε μια ιδέα για το τι συμβαίνει από την κάμερά μου στα Γιάννενα γενικότερα όπως το βλέπω από το σπίτι μου. Διακρίνεται η λίμνη και το Μιτσικέλι απέναντι από την πόλη όπως ερχόταν ο δρόμος από Θεσσαλονίκη.

Webcamera

Ξύπνα γκλομπαλιάρη!!!

Webcamera

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ρε παυλάρα με τις κάμερες σου....Τριανταφυλόπουλος έχεις γίνει....

Έχουν φορτωθεί 4 αυτοκίνητα για να μεταφέρουν όλον τον εξοπλισμό και τα δώρα της ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑΣ..........

Τα υπόλοιπα από κοντά....Οπότε όσοι δεν ρθειτε απλά θα χάσετε....Περιμένω να περάσει η ώρα να την κάνω και γω από το μαγαζί.......

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ......

ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΟΣΟΥΣ ΕΡΘΟΥΝΕ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΝΑ ΠΑΡΚΑΡΟΥΝ ΤΑ ΑΜΑΞΙΑ ΣΤΟ ΔΕΣΜΕΥΜΕΝΟ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΝΙΣΤΗΚΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΙΟ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΜΑΖΙ....

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Έχω άλλα 2 ζευγάρια, αλλά είναι σαν τα δικά σου...

αυτα ειναι τα καλα.... B):D :D

Πάνο έχουν και τα κινέζικα γυαλιά!Θα τα βρεις τζάμπα! :D

Δημήτρη ευχαριστούμε για την ενημέρωση!

Θα σας ενημερώσω το βράδυ από Καλαμπάκα.

τα ξερεις καλα τα κινεζικα βλεπω..... :D :D :D

εφτασε και για εμενα η ωρα........

σε κανα 2 ωρο ξεκιναω για τα Γιαννενα........

ΕΡΧΟΜΑΙ....... tongue.giftongue.giftongue.gif (μαλλον...)

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

Ρε τρελοί και οι 2 σας. Θα είμαστε 2 άτομα σε 2 δίκλυνα γιατι και ο φίλος μου θα έρθει μόνοις του τελικά!!!

Εύχομαι να γίνεις καλά και να έρθεις φίλε.

Ε τοτε να βρειτε 2 Ρωσιδακια...... B)tongue.giftongue.giftongue.gif
Link to comment
Share on other sites

Ούτε 100m απέναντι από το ξενοδοχείο στον κόμβο της Εγνατίας δίπλα υπάρχει το καινούριο και ανανεωμένο Moulin Rouge

xxx....

Και κοντά και εγγυημένα!!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια εδω στη φλωρινα εχει ριξει πολυ χιονι και συνεχιζει να ριχνει....ευχομαι αυριο να μην αντιμετοπισουμε κανενα προβλημα εμεις απο βορεια..

Link to comment
Share on other sites

Αντε ας ξεκινησω και εγω σιγα σιγα για επανω......τα λεμε παιδακια καλα να περασουμε,προβατινες σας ερχομαι!!! tongue.gifB)

Link to comment
Share on other sites

Ε τοτε να βρειτε 2 Ρωσιδακια...... :lol:tongue.giftongue.giftongue.gif

Αρρώστησε ο φίλος μου και παίζει να έρθω μόνος μου Γιάννενα. Θα ξέρω στις 22:00 σίγουρα να σας πω ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

alexd,activous,doctordim αρτι αφιχθεντες στο ξενοδοχειο.Το πόσο καταπληκτικό είναι το είπαν και τα παιδιά πριν.

Σας περιμένουμε και τους υπόλοιπους!!!!! ;):D :D

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, φτάσαμε κι εμείς... Αλλά..... Με έπιασε το bitch μου, και αρχίζω....

1. Θα έχουμε Αρχηγούς Αστυνομίας, Στρατού, Υπουργούς, και τον Πρόεδρο της Δημοκρατίας, κι όχι μόνο τον Πρόεδρο... Αρα πολαπλή αποστείρωση σήμερα!

2. Είναι τέρμα Θεού το δωμάτιό μου... Οποιος θέλει να με βρει, μπορεί... Τουλάστιχον βλέπω το αμάξι μου! ;)

3. Καλώδιο για LAN, είναι μάλλον σενάριο επιστημονικής φαντασίας...

4. WiFi σύνδεση, είναι επίσης σενάριο επιστημονικής φαντασίας....

5. Σήμα 3G, ας μην το αναλύσουμε... Με τη Mobile Connect στα 42KBps, καλά είναι;;;

6. Εχω και τη γυναίκα μου άρρωστη.....

Link to comment
Share on other sites

alexd,activous,doctordim αρτι αφιχθεντες στο ξενοδοχειο.

αμεσως να τα μαρτυρησεις ολα εσυ!!! ;)

ωραια η διαδρομη κ το χιονισμενο τοπιο, στην καταρα δεν υπηρχε προβλημα το απογευμα,περναει ανετα.

σημερα θα ασχοληθω με τις κοινωνικες μου υποχρεωσεις, αυριο ομως θα ειμαι κοντα σας! :D

Link to comment
Share on other sites

θα σου δώσω καλώδιο εγώ ρε γκρινιάρη!

Όντως καλή διαδρομή είχαμε και καθαρό καιρό καιρό.

Edited by alexd
Link to comment
Share on other sites

Ηδη τα πρωτα νεα εχουν φτασει απο τα Ιωαννινα, και συμφωνα και με τα λεγομενα των παιδιων οπυ ειναι ηδη εκει, θα περασουμε φανταστικα :D

Για οσους ξεκινησουμε αυριο το πρωι απο Αθηνα, να υπενθυμισω οτι η ωρα αναχωρησης μας απο τα Διοδια της Ελευσινας ειναι στις 07:55.

Φροντιστε να ειστε ολοι εκει για να ξεκινησουμε στην ωρα μας, να ακολουθησουμε το προγραμμα μας σωστα, ωστε στις 14:00 να βρισκομαστε στο ξενοδοχειο. Η διαδρομη θα ειναι Αθήνα, Αιγιο, Ριο, Αντιρριο, Αμφιλοχια, Αρτα, Ιωαννινα.

Ελεγξτε τα οχηματα σας, να ειναι συντηρημενα και πληρως εξοπλισμενα με ολα τα απαραιτητα, φροντιστε να εχετε μαζι σας χοντρα ρουχα και φυσικα αλυσιδες χιονιου, PMR οσοι διαθετετε, και τελος πριν ξεκινησετε ριξτε αλλη μια ματια στον καιρο αλλα και σε αυτο το topic για τυχον νεοτερες πληροφοριες.

Τα λεμε το πρωι ;)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν τέρμα τ'αστεία.Ήρθε η ώρα. Σάββατο ξημερώματα ξεκινάω και εγώ με γυναίκα και 2 φιλαράκια. Τα λέμε πάνω. Δώστε χαιρετίσματα στο Κάρολο αν δεν τον προλάβω. ;):D:D

Link to comment
Share on other sites

Κατα της 23:00 θα ξεκινήσω και εγω από Καλαμάτα τελικά μόνος. Δεν έχω αλυσίδες. Ελπίζω να μην χρειαστούν. Τα λέμε Γιάννενα ;)

Edited by Σπύρος
Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

λοιπον οι γνωστοι αγνωστοι 2 το μεσημερι εφτασαν ιωαννινα,το ξενοδοχειο ειναι φανταστικο!!! το μεσημερι πηγαμε για φαι με τον παγουριστα επεσε πολυ γελιο και τωρα ετοιμαζομαστε για την βραδινη εξοδο ο καιρος πολυ καλος με λιακαδα αλλα τσουχτερο κρυο!σιγα σιγα φτανουν ολο και περισοτερα παιδια,καλη συνεχεια σε ολους!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σας ενημερώνουμε πως το ξενοδοχείο είναι ΤΕΛΕΙΟ. Η διάθεση είναι στα high της!!! Όσοι δεν ήρθατε χάνετε...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!! ξεκιναμε και εμεις απο φλωρινα σε λιγα λεπτα ο καιρος ειναι καλος με ηλιο στους 0 βαθμους.ελπιζω να μην μας δημιουργησει προβλημα στη διαδρομη!τα λεμε στα γιαννενα!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλό ταξίδι σε όλους!!!!

Φανούκο!!!!!!!ου ου!!! :D :D :rolleyes: :rolleyes:

Πού είσαι τρελό αγόρι;Είσαι έτοιμος για αναχώρηση; :D

Link to comment
Share on other sites

Δεδομένου ότι κάποιοι φίλοι ήθελαν αλλά δεν μπόρεσαν να είναι παρόντες θα προσπαθήσουμε αύριο να μεταδώσουμε απ'ευθείας μέσω Internet την εκδήλωση της κοπής της πίτας μας.

Μπορείτε να συνδεθείτε στη σελίδα μας http://live.vwclub.gr για να μας παρακολουθήσετε. Κάνουμε προσπάθειες ώστε να αντιμετωπιστούν όποια τεχνικά προβλήματα πιθανό να υπάρξουν.

Τις επόμενες ώρες μπορείτε να παρακολουθήσετε δοκιμαστικές εκπομπές.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους... εδώ στα Ιωάννινα έχει πολύ κρύο. Γίνονται οι τελευταίες ετοιμασίες... Ραντεβού στις 11:00 στην ρεσεψιόν για να ξεκινήσει η εκδήλωση μας στις 11:30.

Όσοι είστε κοντά και ακόμα δεν έχετε ξεκινήσει... σας περιμένουμε!

Επίσης όσοι έχετε φωτογραφίες... μπορείτε να τις ανεβάζετε στο άλμπουμ της εκδρομής που θα βρείτε εδώ:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=250

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.