Jump to content
playmaker

Aναρτηση Gt Tuned

Recommended Posts

Προκειτε να αλλαξω αναρτηση στο gt.Σκεφτομαι τι κλασικη λυση(bilstein eibach exw sto golf 4)τα βρισκω σκληρα χωρις ιδιαιτερους κραδασμους.Αν βαλω π.χ. pps9 τι τι θα κερδισω?(η ανεση δεν με νοιαζει οθτε χαμηλωμα μικροτερο απο 3.5.η αντιστοιχη ρυθμιση των pps9 θα ναι καλυτερη σε κρατημα απο bilstein sprint kai eibach?(ιδιο χαμηλωμα και ιδια σκληρωτητα).η τα παραπανω euro Πανε στη πολυτελεια του ρυθμισματος και μονο.απο αντοχη?μπορω και τα ριθμιζω και μονος?Θα μπαινω καλητερα?μικροτερες κλισεις?πολλα πιο πολλα κμ?

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

το αυτοκίνητο το ρυθμίζεις εσύ πόσο σκληρό θες να είναι έχει τρομερή απόσβεση δεν έχει κοπάνιμα, μπορείς να παίξεις όπως θες με το ύψος μπορείς την σκληρότητα να την ρυθμίζεις μόνος σου, το αυτοκίνητο δεν σκέφτεται καν να γύρει στις στροφές, απλά μετά με αυτές τις αναρτήσεις είσαι αλλού B) θα έχεις τρομερό κράτημα στις στροφές θα μπαίνεις αέρα με αρκετά κμ παραπάνω... δεν έχω να πω τπτ άλλο PSS9 / PSS10 και KW2 / KW3 / Tein είναι οι κορυφαίες εκ των κορυφαίων....

Link to comment
Share on other sites

δεν έχω να πω τπτ άλλο PSS9 / PSS10 και KW2 / KW3 / Tein είναι οι κορυφαίες εκ των κορυφαίων....

Συμφωνώ απόλυτα...αξίζουν και με το παραπάνω!

Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι και εγω για αναρτηση αλλα 1000+ ευρω ειναι πολλα για να τα δωσω και απετησεις δεν εχω τρελες απλα θελω να βαλω αναρτηση καλυτερη απο την δικη του.το θελω λιγο πιο σφυχτο αλλα δεν θελω να χανω σε ανεση πολυ.

σκεφτομαι για την koni fsd με eibach ελατηρια εχω διαβασει στο νετ πολυ καλα λογια εχει κανενας αποψη???

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧ καταραμένη KW street comfort είσαι πανάκριβη αλλά πού θα μου πάει θα σε φορέσω!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εγώ θα σας πρώτινα να κάνετε λίγο υπομονή μαζέψτε χρήματα και βάλτε ένα καλό Coilover Kit και να είναι Full ρυθμιζόμενη και να έχετε το κεφάλι σας ύσιχο :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται και τη χρήση. Τι να το κάνει ο άλλος το coilover στην Αθήνα και στις λακούβες που κυκλοφορεί αν βγαίνει για γρήγορα

χιλιόμετρα δυο φορές το χρόνο.

Προσωπικά και γω θα ήθελα Variant 2 - ή pss9/10 αλλά αρκέστηκα σε Bilstein + H&R

Με την pss9 έχω καλές εντυπώσεις στο Leon για αρκετά χιλιόμετρα.

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.