Jump to content
GraveDigger

Συνάντηση μελών Κεντρικής Ελλάδας

Recommended Posts

Την Κυριακή 26 Απριλίου τα μέλη του vw-club από την ευρύτερη περιοχή της Θεσσαλίας θα συναντηθούμε στο Βόλο για να πιούμε το καφεδάκι μας και να συζητήσουμε τα τρέχοντα θέματα.

Εκτός από τις Πασχαλινές συζητήσεις και τα ανδραγαθήματα των εύσωμων μελών της παρέας όσον αφορά την κατανάλωση αμνοεριφίων κ.τ.λ., έχουμε να συζητήσουμε και τις εξελίξεις πάνω σε όσα συζητήσαμε στην προηγούμενη συνάντηση.

Θα συναντηθούμε στις 16:00 στο parking του Δημοτικού Θεάτρου Βόλου, απέναντι από την Οικονομική Εφορία και το Volos Palace, και ανάλογα τον καιρό (ο οποίος για την ώρα προβλέπεται αίθριος) θα πάμε ή στην Αγριά ή θα ανηφορίσουμε για Πήλιο.

Αν επαληθευτούν οι προβλέψεις των μετεωρολόγων θα πάμε Αγριά που είναι και κοντά!

Αν εξακολουθεί να μας βρέχει θα πάμε Πήλιο, δεν είμαστε για θάλασσα!

Σύντομα θα βάλω και έναν χάρτη από το parking και οδηγίες για να μην ψάχνεστε, είναι πολύ εύκολο να το βρει κανείς.

Εσείς απλά δηλώστε συμμετοχή.

Link to comment
Share on other sites

μιας και θα ειμαι λαρισα αυτο το σκ θα ερθω γιατι παει καιρος απο την τελευταια φορα[θα δοκιμασω και το καινουριο μου παιχνιδι(cruise control)]

Link to comment
Share on other sites

μαλλον θα ερθω και εγω μιας και θα ειμαι ο οικοδεσποτης....... tongue.giftongue.giftongue.gif

θελω να με ειδοποιησετε αν θα εχει κοπελες η παρεα για να δω αν θα ερθω μονος ή με παρεα :( ........

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

μαλλον θα ερθω και εγω μιας και θα ειμαι ο οικοδεσποτης....... tongue.giftongue.giftongue.gif

θελω να με ειδοποιησετε αν θα εχει κοπελες η παρεα για να δω αν θα ερθω μονος ή με παρεα ;) ........

πιστευω να μπορεσω να ερθω, αν και δουλευω μεχρι τις 16.30, παιζει να με ειδοποιησει καποιος αν δεν σας προλαβω κατα που να ερθω?

Link to comment
Share on other sites

Ναι, γι' αυτό έχουμε τα κινητά: 6976081312 ή 6948038041. Φάνης.

Αν και απ' ότι βλέπω όλα τα sites συμφωνούν πως θα έχει μια ασθενή βροχόπτωση στον Βόλο οπότε θα ανηφορίσουμε λίγο στο Πήλιο. :lol:

Link to comment
Share on other sites

πιστευω να μπορεσω να ερθω, αν και δουλευω μεχρι τις 16.30, παιζει να με ειδοποιησει καποιος αν δεν σας προλαβω κατα που να ερθω?

εχεις και το δικο μου.δεν το εχεις.αν ειναι παρε εμενα τηλεφωνο.....

Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν θα μπορεσω να ερθω οπως ξαναειπα, γινομαι κουμπαρος το μεσημερι της κυριακης.

καλα να περασετε, ελπιζω να εχει καλο καιρο. ανεβαστε κ καμια φωτο!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μαλλόν και εγώ δεν θα μπορέσω ήρθα Τρίκαλα το Σ.Κ. λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων.Πάντως Φάνη είμαι μέσα για την έκθεση στην Λάρισα θα προσπαθήσω να δουλευώ πρωινά την εβδομάδα αυτή για να βοηθήσω από κοντά όσο μπορώ.Καλά να περάσετε!

Link to comment
Share on other sites

Ναι, γι' αυτό έχουμε τα κινητά: 6976081312 ή 6948038041. Φάνης.

Αν και απ' ότι βλέπω όλα τα sites συμφωνούν πως θα έχει μια ασθενή βροχόπτωση στον Βόλο οπότε θα ανηφορίσουμε λίγο στο Πήλιο. ;)

Ακουσα για μια εκθεση.Τι προκειται να γινει??

Μπορεις να μας ενημερωσεις?Αν προλαβω αυριο θα ερθω.

Edited by PAGOURISTAS
Μεταφραση στα Ελληνικα
Link to comment
Share on other sites

εννοειται.οι πιο δεν το γραφουν.και στην Λαρισα ειχαν δηλωση 8 ατομα και ημασταν 30(περιπου..... :) )

Link to comment
Share on other sites

επ να με και εγώ σε συζήτηση.... ;)

καταρχήν να ευχαριστήσω τον ''activious'' που με ενημέρωσε πρώτος για την συνάντηση μας... :angry::(

χάρηκα που γνώρισα νέα άτομα μαζί με αυτούς και τον φάνη.... :lol::D

περάσαμε πολύ καλά και ενημερωθήκαμε από τον φάνη για την έκθεση στη Λάρισα.... που εννοείτε δεν θα παραλείψω να έρθω....

Edited by GraveDigger
Μετάφραση των greeklish σε ελληνικά.
Link to comment
Share on other sites

περασαμε πολυ καλα.πηγαμε σε ενα πολυ ωραιο μερος για τον καφε μας (ξενοδοχειο 5 αστερων,που σας πηγα παλι.... tongue.giftongue.giftongue.gif )

χαρικα που γνωρισα τα νεα ατομα που ηρθαν στην συναντηση.

ep na me kai egw se shzhtish.... :D

katarxhn na euxaristiso ton ''activious'' pou me enimerose protos gia thn sinadish mas... :whistling::lol:

xarika pou gnorisa nea atoma mazi me autous kai ton fanh.... B)B)

perasame poli kala kai enimerothikame apo ton fanh gia thn ekthesh sth larisaa.... pou enoite den tha paralipsw na ertho....

να εισαι καλα Σπυρο.

απλα προσπαθησε να γραφεις με μικρους και ελληνικους χαρακτηρες,συμφωνα με τους κανονες του forum..... :ninja::rolleyes::whistling:

Link to comment
Share on other sites

Σιγά σιγά, όλα θα γίνουν! Ακόμα χρωστάω τις φωτογραφίες από το προηγούμενο meeting, αυτό της Λάρισας...

Link to comment
Share on other sites

οποτε τελος καλοκαιριου θα το εχουμε...... tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

δηλαδη μετα απο καθε συναντηση θα εχουμε μεσο χρονο αναμονης για τις φωτο 3 μηνες machinegun.gif

Edited by STAVROS#MK4
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη μετα απο καθε συναντηση θα εχουμε μεσο χρονο αναμονης για τις φωτο 3 μηνες machinegun.gif

τωρα που το λες σταυρο, εχω κι εγω καμποσες φωτογραφιες απο διαφορες συναντησεις που πρεπει να ανεβασω! tongue.gif

με την πρωτη ευκαιρια οταν τις συγκεντρωσω θα τις ανεβασω. μεσα για την εκθεση κι εγω, θα μιλησουμε για περισσοτερες λεπτομερειες.

φανη ποσα ατομα θα βρισκονται στο περιπτερο μας ως εκπροσωποι? με ελευθερας(πασο) θα μπαινουν καθε φορα?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.