Jump to content
Black Widow

2o Hellenic Vw Festival 2009! The Underground Show

Recommended Posts

και του χρόνου παιδιά με περισσότερο κόσμο στο event.

Οσο για το στήσιμο? tongue.gif ποιος ειχε την ιδεα να αντιγράψει τα μπαλόνια που είχαμε? tongue.gif (Αρηηη?)

Φίλε μου επειδή δεν ξέρεις μάλλον κάποια πράγματα και προτρέχεις να σου υπενθυμίσω ότι σε κάθε έκθεση το περίπτερο μας το κοσμούν μπαλόνια με ίλιον ώστε μετά με το πέρας της έκθεσης να γίνεται και ο απαραίτητος χαβαλές και ακόμα και στην ΛΑΡΙΣΑ στο περίπτερο μας (την ίδια χρονική στιγμή) είχε ο στολισμός μπαλόνια....Το να λες για αντιγραφή είναι άτοπο χωρίς να αναφέρεις τί και πώς και από πού (σε ποιο περίπτερο εννοείς ότι σας αντιγράψαμε).....Αυτά προς αποκατάσταση της αλήθειας και των γεγονότων.....

όσο για την αυτήν καθ αυτήν έκθεση να πω ότι περάσαμε υπέροχα και εμείς οι της αθήνας που ανεβήκαμε για το event αυτό....Η φιλοξενία από τον άρη και τον χρόνη ήταν πολύ καλή καθ'ως και η ιωάννα με την μπουμπού βοήθησαν ώστε να μην μας λείψει κάτι.....Το όλο σκηνικό ωραίο και εντυπωσιακό με το να φέρνει κάτι σε TOKYO DRIFT αλλά απαράδεκτα για μένα και την οργάνωση του event ήταν τα σημεί όπου:

α) μαρσάρανε σε κλειστό χώρο οι μηχανές με αποτέλεσμα το καυσαέριο να έκανε την ατμόσφαιρα αποπνιχτική,

β) η οργάνωση ήθελε και άλλο προσοχή μιας και είχε κάποια κενά (αλλά ένας μόνος του δεν φέρνει την άνοιξη....),

γ) και ο μεγάλος απών ήταν ο κόσμος.....Για μένα δεν είχε κοσμό εκτός από το σάββατο μεσημέρι με απόγευμα....

Τα υπόλοιπα καθώς και λεπτομέρεις για το night cruise που κάναμε στην παραλία της SALONICAS και πιο συγκεκριμένα στα μπαράκια της από κοντά γιατί έχουμε πολλά πολλά να πούμε....

Να αναφέρω μόνο ότι ο πρόεδρος κυριακή ξημερώματα έκανε γύρους σε όλα τα bar & τα clubs της θεσσαλονίκης γιατί κάποιος τον είχε αποκλείσει από το δωμάτιο του.......!!!!!!!

ο κοσμάς πέρασε υπέροχα και νομίζω ότι άφησε ανοιχτούς λογαριασμούς....!!!!!!

εγώ με τον ανδρέα ήμασταν φρόνιμα παιδιά....

Εγώ άνετα ξανανεβαίνω πάντως......Πολλά λευκά παντελόνια ρε παιδί μου....Μήπως ήταν επηρεασμένες όλες από τον Λευκό τον Πύργο????Τί να πω....Αμάρτησα ο δόλιος....

ΧΑΡΗΚΑ πολύ που είδα μετά από καιρό τον Χρόνη τον τρελό, τον παγουρίστα με το παγουρίνο του και γνώρισα και άλλα άτομα που απλά τα χα δει μέσα στο forum....Ο Κοσμάς και ο mourh υποσχέθηκαν ότι θα την ανεβάσουν την θεσσαλονίκη και το ελπίζω μιας και τους είδα αποφασισμένους.....Έτσι παιδιά....ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ.....

Και ειδική αναφορά θα κάνω σε 2 άτομα που είχα να τα δω χρόνια και ήταν από τα πρώτα μέλη που στήριξαν και που ακόμα στηρίζουν το vwclub....

Ο serraios και ο boulis.......Ηλία τα αυτοκόλλητα δεν θα τα ξεχάσω φίλε στο υπόσχομαι...Όσο για τον χρήστο μεγάλωσε ο μικρός μας.....και ήρθε και με το caddy...χιχιιχιχιχι

Να στε καλά παιδιά.....Και του χρόνου ακόμα περισσότεροι.....

Και τέλος εκ μέρους πιστεύω όλου του Δ.Σ. να ευχαριστήσουμε τον άρη,τον λευτέρη, τον γιώργο και τον γιάννη που διαθέσανε μαζί με του κώστα και του ανδρέα τα αυτοκίνητα τους για τις ανάγκες της έκθεσης......

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κι εγώ χάρηκα πολύ που σας είδα από κοντά και τα είπαμε, τρελά τα εργαλεία του club του Τάσου όμως έλειπε tongue.gif ελπίζω να τα ξαναπούμε σύντομα πιο ήσυχα και να συζητήσουμε για το θέμα της Θεσσαλονίκης.

Μπράβο σε όλους όσους βοήθησαν και ταλαιπωρήθηκαν αυτές τις δυό μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με τη σειρά μου να δώσω τα εύσημα στο Κο doumasj ( και φυσικά σε όλο το υπόλοιπο team) ο οποίος εκτός από το όλο τρέξιμο για το στήσιμο, είχε μαζί του και εκπαιδευτικό υλικό :D.

(οποίος κατάλαβε, κατάλαβε).

Ο Κοσμάς δε από τους ανθρώπους που το παρακολούθησαν με μεγάλη προσοχή και αφοσίωση!!!! tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Edited by Vento_Furious
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου επειδή δεν ξέρεις μάλλον κάποια πράγματα και προτρέχεις να σου υπενθυμίσω ότι σε κάθε έκθεση το περίπτερο μας το κοσμούν μπαλόνια με ίλιον ώστε μετά με το πέρας της έκθεσης να γίνεται και ο απαραίτητος χαβαλές και ακόμα και στην ΛΑΡΙΣΑ στο περίπτερο μας (την ίδια χρονική στιγμή) είχε ο στολισμός μπαλόνια....Το να λες για αντιγραφή είναι άτοπο χωρίς να αναφέρεις τί και πώς και από πού (σε ποιο περίπτερο εννοείς ότι σας αντιγράψαμε).....Αυτά προς αποκατάσταση της αλήθειας και των γεγονότων.....

πρώτον ειμαι φίλη και δεύτερον χαλάρωσε γιατι κάνουμε χιούμορ σε περίπτωση που δεν το κατάλαβες:D

Link to comment
Share on other sites

To crystallyn ειναι γυναίκα με πόρτες Lambo (απ'τη χαρά μου, λάμπω, όταν σε βλέπω, κτλ κτλ κτλ!!!!), και εννοείται πως αν δε με πιάσει ψιλό γαζί σε συνάντηση ή event, θα της πέσουν τα ζυζιά..... Οπότε, η μικρή, ταπεινή και ανόητη με το 14άρι top gun, είπε να μας κατηγορήσει για αντιγραφή! Τσσσσσ.....

Ετοίμασε το ICC Μαράκι, έρχεται πάλι μπανάκι φέτος τον Ιούνιο! Και προς Χαλκιδική αυτή τη φορά, για να μην τραβάμε πάλι Κατερίνη όπως πέρσυ :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί φίλοι,

Το διοικητικό συμβούλιο της Ελληνικής Αγωνιστικής - Αυτοκινητιστικής Λέσχης Φίλων και Κατόχων Volkswagen, στα πλαίσια του 2ου Hellenic VWFestival 2009 που διεξήχθει 9 και 10 Μαϊου:

- συγχαίρει θερμά όλα τα μέλη που βοήθησαν στην δημιουργία και καθημερινή συντήρηση του περιπτέρου,

- εκτιμά ιδιαίτερα τα μέλη της κοινότητας που δάνεισαν το όχημα τους για την παρουσία της λέσχης στην έκθεση,

και τέλος

- ευχαριστεί όλους, τους επισκέπτες και τα μέλη που υποστήριξαν αυτή την προσπάθεια.

Με εκτίμηση,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Link to comment
Share on other sites

πρώτον ειμαι φίλη και δεύτερον χαλάρωσε γιατι κάνουμε χιούμορ σε περίπτωση που δεν το κατάλαβες:D

1ον δεν το ήξερα

2ον χαλαρός είμαι απλά αυτά περί αντιγραφών δεν μου αρέσουν....... ο νοών νοήτω.....

και πάλι σόρυ γιατί κατάλαβα ποια είσαι τώρα που ειπώθηκαν όλα αυτά....ibiza club με το μαύρο εργαλείο....χεχεχεχε

όσο για σένα ιωάννη (vento) έπρεπε να σε μυήσω και σένα στα άδυτα αυτά και σκοτεινά μονοπάτια...ο κοσμάς περιμένει πώς και πώς να μπει στο αμάξι μου για το μέρος 2ο.........χαχαχχα

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

όσο για σένα ιωάννη (vento) έπρεπε να σε μυήσω και σένα στα άδυτα αυτά και σκοτεινά μονοπάτια...ο κοσμάς περιμένει πώς και πώς να μπει στο αμάξι μου για το μέρος 2ο.........χαχαχχα

Θα έρθει και η σειρά μου :D

Link to comment
Share on other sites

To crystallyn ειναι γυναίκα με πόρτες Lambo (απ'τη χαρά μου, λάμπω, όταν σε βλέπω, κτλ κτλ κτλ!!!!), και εννοείται πως αν δε με πιάσει ψιλό γαζί σε συνάντηση ή event, θα της πέσουν τα ζυζιά..... Οπότε, η μικρή, ταπεινή και ανόητη με το 14άρι top gun, είπε να μας κατηγορήσει για αντιγραφή! Τσσσσσ.....

Ετοίμασε το ICC Μαράκι, έρχεται πάλι μπανάκι φέτος τον Ιούνιο! Και προς Χαλκιδική αυτή τη φορά, για να μην τραβάμε πάλι Κατερίνη όπως πέρσυ ;)

οχι αλλο topless ΕΛΕΟΣ!

να ρθει μπανακι να ρθει φιλε.. επίσης σε περιμενει εσενα και την γυναικα 2ημερο λιτοχωρο (παιζει και σπιτακι) οπου περιλαμβάνεται μπανάκι, και ψησταρια;) κανονησεεεεεεεεεεε

και μπες msn να σου στειλω φωτος της γυναικας!

και ΔΕΝ ΕΧΩ 14ΑΡΙ! 12αρι εχωtongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν... ρε Μαρία πως και δεν σε είδα εγώ;;;;; Που γυρνούσες και δεν συναντηθήκαμε πουθενά;

2ον ο doumas με την λέξη αντιγραφή παθαίνει αμόκ, γι'αυτό αντέδρασε έτσι.. χαχαχαχαχα

Λοιπόοον... τι να πω... ότι πέρασα τέλεια; Το λέω κάθε φορά που γυρνάω από Θεσσαλονίκη... ότι ερωτεύτηκα ξανά; Επίσης κάθε φορά το λέω αυτό (κάτι γίνεται με τις Θεσσαλονικιές και μας μαγεύουν!!).

Στο όλο festival περάσαμε πάρα πολύ καλά, χάρηκα πολύ που γνώρισα επιτέλους τόσο κόσμο από κοντά που όντως μόνο μέσω forum τα λέμε (Κοσμάς, Mourh, itseto, k3rn3l). Χάρηκα φυσικά που είδα και παιδιά που τα έχουμε ξαναπεί μόνο στα festivals αλλά και αγαπημένους φίλους/γνωστούς που τα λέμε και ποιο συχνά (¶ρης, Ιωάννα, Χρόνης).

Και φυσικά χάρηκα που είχαμε και επισκέπτες από άλλες πόλεις που βολτάρανε προς εμάς και μας τιμήσανε με την παρουσία τους

Γνωρίσαμε νέο κόσμο, τρελαμένους Θεσσαλονικείς και όπως είπα και πριν... ερωτεύτηκα για μία ακόμη φορά! (Ρε βρείτε μου μια δουλειά να έρθω να μείνω εκεί ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε)!!!!

¶ντε με το καλό να δυναμώσει η Θεσσαλονίκη και να είμαστε full από κόσμο σε meetings etc.!!!

Υ.Γ.1

Ο Κοσμάς μου έκανε έξωση μέχρι τις 4-5 ξέρω εγώ αλλά ευτυχώς πήγαινα για "δικό μου θέμα" αλλού και κατέληξα να γυροβολάω μαζί της σε clubs μέχρι τις 8 το πρωί... (Α ρε Θεσσαλονίκη με την νυχτερινή ζωή σου σε πάω!!!)

Υ.Γ.2

Θα σας ξανάρθω σε 3 weeks με 1 μήνα... be prepared!!!

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ.1

Ο Κοσμάς μου έκανε έξωση μέχρι τις 4-5 ξέρω εγώ αλλά ευτυχώς πήγαινα για "δικό μου θέμα" αλλού και κατέληξα να γυροβολάω μαζί της σε clubs μέχρι τις 8 το πρωί... (Α ρε Θεσσαλονίκη με την νυχτερινή ζωή σου σε πάω!!!)

Τι να έκανα ρε σύ δημόσιες σχέσεις είναι αυτές !!! tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif Ο πρόεδρος φταίει ;) ;)

Οχι ότι σε χάλασε από ότι βλέπω...

Link to comment
Share on other sites

Doggy δεν εχω ιδεα καρδια μου! Διαγώνια απο εσας ημασταν και εκτος απο τον Αρη δεν ειδα κανεναν αλλον;)

Βασικα ετρεχα αρκετα οποτε δεν εκανα ουτε την τυπικη βολτα γυρω απο τον χωρο της εκθεσης

ΔΕΝ ΕΧΩ 12ΑΡΙ...SEAT DIABLO ΕΧΩ με 670 αλογακιαtongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ηταν πολυ καλα η ολη φαση στην underground κατασταση που ειχαν ετοιμασει.το Σαββατο το που ημουν πανω ειδα κοσμο.τωρα δεν ξερω αν ειχε λιγο κοσμο τις αλλες μερες .

χαρικα που τα ειπαμε απο κοντα με τα παιδια(κωστα,Κοσμα,Γιαννη,Αρη,με τον "κοψτε το,δεν μπορουμε να παρουμε ανασα απο το καυσαεριο" tongue.gif )

και με τα αλλα παιδια.....

πολυ καλο το club μας για ακομα μια φορα.......

υγ: καλα ,αν δεν σας φωναζα δεν θα ειχατε παρει πρεφα το show με την κοπελα???(ξερετε εσεις ποιοι......)

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Τι να έκανα ρε σύ δημόσιες σχέσεις είναι αυτές !!! tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif Ο πρόεδρος φταίει <_< <_<

Οχι ότι σε χάλασε από ότι βλέπω...

E?!?!?!

Λάθος Κοσμάς, Κοσμά... ο Κοσμάς που λέω εγώ είναι ο Kouliss...!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

doggy απο τον πολυ το κοσμο μπερδευτικαν ρε οι κοσμαδες μη δινεις σημασια

Link to comment
Share on other sites

ηταν πολυ καλα η ολη φαση στην underground κατασταση που ειχαν ετοιμασει.το Σαββατο το που ημουν πανω ειδα κοσμο.τωρα δεν ξερω αν ειχε λιγο κοσμο τις αλλες μερες .

χαρικα που τα ειπαμε απο κοντα με τα παιδια(κωστα,Κοσμα,Γιαννη,Αρη,με τον "κοψτε το,δεν μπορουμε να παρουμε ανασα απο το καυσαεριο" tongue.gif )

και με τα αλλα παιδια.....

πολυ καλο το club μας για ακομα μια φορα.......

υγ: καλα ,αν δεν σας φωναζα δεν θα ειχατε παρει πρεφα το show με την κοπελα???(ξερετε εσεις ποιοι......)

γιατι λες ψεμματα , εμενα δε με ειδες? ...καφε σε ποιον εκανες και ολη την ωρα εριχνες κλεφτες ματιες! να τα λες ολα!

Link to comment
Share on other sites

γιατι λες ψεμματα , εμενα δε με ειδες? ...καφε σε ποιον εκανες και ολη την ωρα εριχνες κλεφτες ματιες! να τα λες ολα!

NA TA NA TAAAAAAAAAAA!!!!!!!!! tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

γιατι λες ψεμματα , εμενα δε με ειδες? ...καφε σε ποιον εκανες και ολη την ωρα εριχνες κλεφτες ματιες! να τα λες ολα!

tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

επισης εσενα ζαλισα ποιο πολυ για το θεμα του αλλου(με τα ροζ αυτοκολλητα) και τελικα δεν ειπα τιποτα για εσενα.......... :D;):lol:

σεειδα και στην Λαρισα αλλα μαλλον δεν με καταλαβες.......

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.