Jump to content
mitsosjetta

Αλλαγή Εγκεφάλου ¶νεσης

Recommended Posts

Καλημέρα παιδιά!!

Μια ερώτηση σε όλους σας, αν σας έχει τύχει τέτοιο ( όχι σοβαρό από ότι μου είπαν ) πρόβλημα. :) :) :)

Πήγα για μια δουλειά στην αντιπροσωπεία και τους είπα ότι τα παράθυρα δεν ανεβαίνουν ούτε κατεβαίνουν από το κλειδί κρατώντας πατημένω το ανάλογο κουμπί.

Το ψάξανε το βάλανε στον υπολογιστή και τελικά κατέληξαν στο ότι ΜΑΛΛΟΝ κάηκε ο εγκέφαλος άνεσης.

Σας έχει τύχει κάτι τέτοιο???

Σας ευχαριστώ και καλή σας μέρα!!

Link to comment
Share on other sites

κατι τετοιο μου ειχε συμβει στο fabia, κανε το εξης : κατεβασε τα παραθυρα ταυτοχρονα και μετα ανεβασε τα ολα μαζι και κρατα τα πατημενα τα κουμπια για λιγο αφου ανεβουν, ισως να φτιαχτει.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά!!

Μια ερώτηση σε όλους σας, αν σας έχει τύχει τέτοιο ( όχι σοβαρό από ότι μου είπαν ) πρόβλημα. B):lol: :lol:

Πήγα για μια δουλειά στην αντιπροσωπεία και τους είπα ότι τα παράθυρα δεν ανεβαίνουν ούτε κατεβαίνουν από το κλειδί κρατώντας πατημένω το ανάλογο κουμπί.

Το ψάξανε το βάλανε στον υπολογιστή και τελικά κατέληξαν στο ότι ΜΑΛΛΟΝ κάηκε ο εγκέφαλος άνεσης.

Σας έχει τύχει κάτι τέτοιο???

Σας ευχαριστώ και καλή σας μέρα!!

Αν έχει καεί όπως λένε ο εγκέφαλος άνεσης, πιθανολογώ ότι δεν θα παρουσιαζόταν μόνο αυτό το σύμπτωμα.

Πάρε και μία δεύτερη άποψη από άλλο συνεργείο ή βρες κάποιον με vag com και δες τι παίζει.

Link to comment
Share on other sites

κατι τετοιο μου ειχε συμβει στο fabia, κανε το εξης : κατεβασε τα παραθυρα ταυτοχρονα και μετα ανεβασε τα ολα μαζι και κρατα τα πατημενα τα κουμπια για λιγο αφου ανεβουν, ισως να φτιαχτει.

Θα το κάνω και μακάρι να στρώσει

Αύριο θα σας πω τι έγινε

Πάντως σε ευχαριστώ πολυ !! B):lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

κατι τετοιο μου ειχε συμβει στο fabia, κανε το εξης : κατεβασε τα παραθυρα ταυτοχρονα και μετα ανεβασε τα ολα μαζι και κρατα τα πατημενα τα κουμπια για λιγο αφου ανεβουν, ισως να φτιαχτει.

Τελικά φίλε μου δεν έστρωσε οπότε περιμένω τον καινούργιο

Πάντως σε ευχαριστώ!!!!!! :o;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια.

Αυτο το πραγμα γινετε οταν τα παραθυρα "βρουν" 2-3 φορες στο ανεβασμα , μετα μπαινουν σε safe mode.

Πρεπει να τα ανοιγοκλεισεις 2-3 φορες με το χερι και οχι στον αυτοματο και μετα παιζουν καλα.

Το κανει εμενα συχνα γιατι εχω ανεμοθραυστες και κολλανε καμοια φορα.

Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια.

Αυτο το πραγμα γινετε οταν τα παραθυρα "βρουν" 2-3 φορες στο ανεβασμα , μετα μπαινουν σε safe mode.

Πρεπει να τα ανοιγοκλεισεις 2-3 φορες με το χερι και οχι στον αυτοματο και μετα παιζουν καλα.

Το κανει εμενα συχνα γιατι εχω ανεμοθραυστες και κολλανε καμοια φορα.

μαγκες να ρωτησω....εαν κατεβασω ελαχιστα ενα απο τα 2 παραθυρα κ στην συνεχεια παω να τα ανεβασω τοτε κατεβαινουν μονα τους μεχρι την μεση κ μετα πρεπει να ξανα πατησω για να ανεβουν. ξερει κανεισ τι παιζει?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.