Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Τα παιδiα παίζει.....

 

Φήμες λένε ότι είδε τις αλλαγές ο "Καταραμένος" και αποφάσισε να μην ξαναοδηγήσει αυτοκίνητο...

Link to comment
Share on other sites

xaxaxaxaxaxaxa θελω πισω τα 30 δευτερολεπτα μου......


Ένα  βίντεο  προς  επιβεβαίωση  όσων  γράφονται  δεν  υπάρχει;
Εδώ  έχουμε  την  πλήρη  εφαρμογή  της  παροιμίας  ‘’Γιάννης  κερνάει, Γιάννης  πίνει’’.
Α και  μην  ξεχάσω:  οι  καταδιώξεις  αποφεύγονται  για  να  μην  κατηγορηθούν  τα  όργανα  ότι  ανάγκασαν  τον  χερά  σε  extreme  αποφάσεις  που  μπορεί  να  οδηγήσουν  σε  ατύχημα. 
 

γιατι να μην εχουμε και μεις μια αγαντα στο σιροκο εχουν πολλα παιδια που ειναι ασφαλεια και διας...τι σκατα εμεις στο πηγαδι κατουρησαμε

Link to comment
Share on other sites

Τα παιδiα παίζει.....

 

DSG Ειναι αυτο βρε παιδια? 

Τρελα χερια μλκα αλλα μν τ σπας ετσι τ καημενο μωρε κρατα τις δυναμης του σαζμαν γ τς κοντρες!

Link to comment
Share on other sites

Τα παιδiα παίζει.....

 

o Xρηστος κανει κοντρα με το φως με διαφορα 2 καροτσες υπερ του ''γδυμενου'' passat!!!!εξου κ το βιντεο ειναι σκοτεινο! ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ena ττ καινουργιο παναγεια βουνο με καλαμπακα ευθειες μεχρι τρικαλα επαιζα μαζι του...απλα για να περναει η ωρα,μαμα ηταν..εντυπωση εκανε η αεροτομη αυτοματη η πισω που εβγαινε πανω απο καποια χλμ..

κατι κομπρεσοορ απο μπρελο και μετα ...τιποτα αδεια η εθνικη....

Link to comment
Share on other sites

ena ττ καινουργιο παναγεια βουνο με καλαμπακα ευθειες μεχρι τρικαλα επαιζα μαζι του...απλα για να περναει η ωρα,μαμα ηταν..εντυπωση εκανε η αεροτομη αυτοματη η πισω που εβγαινε πανω απο καποια χλμ..

κατι κομπρεσοορ απο μπρελο και μετα ...τιποτα αδεια η εθνικη....

Κριση βλεπεις ???? !!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τυχαια κοντρα στν Εθνικη Κατερινη/Σαλονικη στα διοδια αιγινιου οπου ημασταν με 2ες κ καμια 50ρια χαω μεχρι πολλα.. Μπροστα τ γκολφ αρκετα μπορω να πω αλλα πατησαμε για 1-2 χιλιομετραicon_razz.gif 

Μ ειπε Φ.Ε κ οτι ειναι 160+ 
Εγω ειμαι 122ρι ΦΠΕ..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πηγα να τραβηξω βιντεακι αν θελει ο θεος....1 μαλακια εχω ξεχασει πως το ξεκινανε...γαματα δεν σηκωνε στροφες με τιποτε...κατι κανω λαθος...

2.κραταγα με το ιδιο χερι κινητο και τιμονι και αλλαζω σε καποια φαση δυο φορες ταχυτητες χωρις λογω..αυτο ματο ειναι το γαμημενο...

3.εχει φουσκωσει η τουρμπινα επειδη αλλαξα απο λαθος σε επομενη σχεση και βαραει το boost controller alarm επειδη φουσκωσε και ξεπερασε το 1.8..μ ετην μικρη ανοιγα...

 

 

λοιπον δεν με αφηνει να το ανεβασω το βιντεακι ετσι

 

το γραφω http://s223.photobucket.com/user/quicksilver7109/media/20140206_0050027

 

 

20140206 005027 sto youtube

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

χτες το βραδυ γυρνώντας απο τη συνάντηση στο σχιστό opel corsa d 1.4 diporto στεκομε διπλα του, μονος του αυτος εγω με αλλο 1 ατομο. ρολλ τριτες μεχρι το τελος της ταχυτητας του χα ριξει 1 αμαξι, απο 4η και μετα του απλωνα αργα και σταθερα! :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πηγα να τραβηξω βιντεακι αν θελει ο θεος....1 μαλακια εχω ξεχασει πως το ξεκινανε...γαματα δεν σηκωνε στροφες με τιποτε...κατι κανω λαθος...

2.κραταγα με το ιδιο χερι κινητο και τιμονι και αλλαζω σε καποια φαση δυο φορες ταχυτητες χωρις λογω..αυτο ματο ειναι το γαμημενο...

3.εχει φουσκωσει η τουρμπινα επειδη αλλαξα απο λαθος σε επομενη σχεση και βαραει το boost controller alarm επειδη φουσκωσε και ξεπερασε το 1.8..μ ετην μικρη ανοιγα...

 

 

λοιπον δεν με αφηνει να το ανεβασω το βιντεακι ετσι

 

το γραφω http://s223.photobucket.com/user/quicksilver7109/media/20140206_0050027

 

 

20140206 005027 sto youtube

...βαλε ενα τετοιο ...να σωθεις...

http://www.ebay.de/itm/New-GoPro-HD-Hero3-Silver-Edition-Hero-3-PLUS-CHDHN-302-Action-Sports-Camera-/231072337837

Link to comment
Share on other sites

Ας αναφέρω κάτι σοβαρό. Εχθές το απόγευμα έκανα βόλτες με το αμάξι ωραία θερμοκρασία 4 βαθμούς μουσικούλα (τέρμα) και σκισιματακια μέσα στην πόλη.

Σε μια φάση πετυχενο ένα γκρι Α4. με ακολουθούσε και κάναμε πλακιτσες στα φανάρια. Τον αφήνω έρχεται μπροστά βλέπω s4 3.0T 2 διπλές μπουκες. Λέω εδώ ήμαστε το εργαλείο... Με πήρε πρέφα που μαλακιζομουν και άρχισε και αυτός της μαλακιες στα φανάρια να σπινιαρη με τα 4. Μαμά 333ps.

Βγαίνουμε προς Autobahn που δεν έχει κάμερες και πάμε για πατήματα. από τα 100χλμ 3 μέσα 3 φορές κόρνα και πατάει γκάζι πιο γρήγορα το S4 κάνει ένα αμάξι υπέρ και σε πάτημα μέχρι τα 240 ήρθα δίπλα του και μισό αμάξι μπροστά.

Χειροκίνητο το S4 και δεν είχε πρόγραμμα αλλιώς 400ps θα τον έψαχνα. κόβουμε από τα 80 τώρα και δεύτερα εγώ τα δίνουμε στην τρίτη κόρνα πεταγομαστε μαζί μέχρι τα 210 και ήμασταν μαζί.

Μέσα στην χαρά εγώ ξαναμπαινουμε στην πόλη μέσα και ο καθένας συνεχησε τον δρόμο του.

Είναι ωραία όταν πατάνε ισοδύναμα αμάξια μεταξύ τους και πάνε κομμάτια μαζί.

Link to comment
Share on other sites

καθος πάω στην δουλειά μπροστά μου έχω ολόιδιο αμάξι με το δικό μου ίδιο χρώμα με 2 εξατμίσεις. Όπα λέω ώρα για δοκιμές. στο φανάρι εγώ από πίσω του ξεκινάμε με πρώτη δευτερα με καμία 40 και το πατάει, ακούγεται ένα ωραίο γουργουρητο, πρώτη φορά άκουσα r36...
από πίσω εγώ ο δρόμος ανοίγει σε 2 λωρίδες αυτός αριστερά με με 60 χλμ εγώ τον προσπερνάω από δεξιά σκάω δευτερα την ώρα που τον περνάω αλλαγή σε τρίτη τρώει στα μούτρα τον αντιλαλο της σκαστρας πάω μέχρι 110 και μένω εκεί. Τον βλέπω έρχεται δίπλα μου σφαίρα κόβω με 70 κάθεται δίπλα μου και με κοιτάει. Εγώ χαλαρά σαν να μην συμβαίνει τίποτα. Τώρα αυτός είδε μια εξάτμιση ελληνικές πινακίδες λέει WTF (Βελτιωμένα Γερμανία δεν παίζουν). το πατάει απότομα φεύγει μπροστά και κόβει τον φτάνω κόβει ήμαστε με 80 χλμ 3 μέσα εγώ λέω από μέσα μου σε γαμ...σα.
το πατάει πρώτος αλλά ήμουν σε εγρήγορση πατάω και εγώ πετάγομαι μπροστά τεταρτη μέχρι 160 και τον έχω αφήσει όπως κατάλαβα από τα φώτα 2-3 αμάξια. φτάνω δουλειά και πρέπει να στριψω.κοβω στο φανάρι αυτός πήγαινε ευθεία είχε πράσινο αλλά σταμάτησε και κοιτούσε τον κοιτάω και εγώ με ένα ωραίο χαμόγελο και πατάει το γκάζι τέρμα και φεύγει. Άμα είχαμε βάλει κόντρα κανονικια μετά τα 180 τα αμάξια θα γινόντουσαν καρότσες. καλό το R36 αλλά μέχρι ένα σημείο.
 

Edited by Cj Georgio
Link to comment
Share on other sites

καθος πάω στην δουλειά μπροστά μου έχω ολόιδιο αμάξι με το δικό μου ίδιο χρώμα με 2 εξατμίσεις. Όπα λέω ώρα για δοκιμές. στο φανάρι εγώ από πίσω του ξεκινάμε με πρώτη δευτερα με καμία 40 και το πατάει, ακούγεται ένα ωραίο γουργουρητο, πρώτη φορά άκουσα r36...

από πίσω εγώ ο δρόμος ανοίγει σε 2 λωρίδες αυτός αριστερά με με 60 χλμ εγώ τον προσπερνάω από δεξιά σκάω δευτερα την ώρα που τον περνάω αλλαγή σε τρίτη τρώει στα μούτρα τον αντιλαλο της σκαστρας πάω μέχρι 110 και μένω εκεί. Τον βλέπω έρχεται δίπλα μου σφαίρα κόβω με 70 κάθεται δίπλα μου και με κοιτάει. Εγώ χαλαρά σαν να μην συμβαίνει τίποτα. Τώρα αυτός είδε μια εξάτμιση ελληνικές πινακίδες λέει WTF (Βελτιωμένα Γερμανία δεν παίζουν). το πατάει απότομα φεύγει μπροστά και κόβει τον φτάνω κόβει ήμαστε με 80 χλμ 3 μέσα εγώ λέω από μέσα μου σε γαμ...σα.

το πατάει πρώτος αλλά ήμουν σε εγρήγορση πατάω και εγώ πετάγομαι μπροστά τεταρτη μέχρι 160 και τον έχω αφήσει όπως κατάλαβα από τα φώτα 2-3 αμάξια. φτάνω δουλειά και πρέπει να στριψω.κοβω στο φανάρι αυτός πήγαινε ευθεία είχε πράσινο αλλά σταμάτησε και κοιτούσε τον κοιτάω και εγώ με ένα ωραίο χαμόγελο και πατάει το γκάζι τέρμα και φεύγει. Άμα είχαμε βάλει κόντρα κανονικια μετά τα 180 τα αμάξια θα γινόντουσαν καρότσες. καλό το R36 αλλά μέχρι ένα σημείο.

 

Ωραίο σκηνικό !

Την άλλη φορά που θα τον δεις πες του αφου το χει που το χει ας του ριξει ενα τετοιο να βγαζει γουστα..

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο σκηνικό !

Την άλλη φορά που θα τον δεις πες του αφου το χει που το χει ας του ριξει ενα τετοιο να βγαζει γουστα..

Τα λεφτά μόνο που θέλει η εταιρεία για το κιτ και την εργασία μαζί με το αμάξι σαν σύνολο βγαίνει πιο ακριβά από το να πάρει κάποιος ένα Audi rs6 και να το πάει 700ps με Φ.Π.Ε.

Gallardo turbo να κάνεις το ίδιο κόστος θα σου βγει.

Γιαυτό και δεν το πέρασε το κιτ και κανένας.

Αντε να το πέρασαν μετρημένοι στα δάχτυλα.

Link to comment
Share on other sites

Τα λεφτά μόνο που θέλει η εταιρεία για το κιτ και την εργασία μαζί με το αμάξι σαν σύνολο βγαίνει πιο ακριβά από το να πάρει κάποιος ένα Audi rs6 και να το πάει 700ps με Φ.Π.Ε.

Gallardo turbo να κάνεις το ίδιο κόστος θα σου βγει.

Γιαυτό και δεν το πέρασε το κιτ και κανένας.

Αντε να το πέρασαν μετρημένοι στα δάχτυλα.

xaxaxa για πλάκα στο εγραψα CJ !! :frantics::laugh: :laugh:

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

xaxaxa για πλάκα στο εγραψα CJ !! :frantics::laugh: :laugh:

 

Δουλεύω ωραίες ώρες που βγαίνουν όλα τα άτακτα αγορια....

Link to comment
Share on other sites

Εχθές καθώς πάω στην δουλειά πετυχένω ένα μαύρο CC με μονή εξάτμιση και είμαι από πίσω του..

Κάθομαι τον χαζέυω και λέω τι άσχημο αμάξι που είναι σε μάυρο......

Το πλησιάζω από δίπλα τον περνάω να δω αν τσιμπάει..

Τίποτα.....

Λέω κανένα Diesel θα είναι.....

Δεύτερη μέρα στην σειρά που πέτυχα CC..

 

Πάω στην δουλειά στο ξεφώρτομα περνάνε από τα χέρια μου 2 λευκές κούτες APR ορθογόνιες περίπου στα 35 κιλά.ΑΧΧΧΧΧΧΧ για ποιον να να είναι??

 

Στον γυρισμό γυρνάω κατά της 2 και μισή σπίτι μου οι δρόμοι άδειοι..

Φτάνω στην πόλη μόνο εγώ και τα φανάρια..

 

Το μυαλό μου αρχίζει και βασανίζεται...

Εικόνες έρχονται στο μυαλό μου..

Λέω την κάμερα την αγόρασα τραβάει και μπροστά και πίσω ταυτόχρονα τα μοιράζει στην ίδια οθόνη..

Φοράω και ένα καπελάκι.

Βγάζω πινακίδες 

και........

Link to comment
Share on other sites

Σκοτάδια λοιπόν,πάτημα απο καιρό "ηρεμίας"......

 

Ibiza 1.2 Tsi Overload 100ron 137hp,Suzuki Grand Vitara 2.0 150 hp vs Vw passat 1.8 125 hp.

 

Mε το Ibiza πρώτο πάτημα απο 2ες 60 μέχρι τα 180 3 αμάξια μπροστά το ibiza.

Δεύτερο πάτημα απο 2ες 65 μέχρι τα 190 2.5-3 αμάξια μπροστά το Ibiza.

 

Με το Vitara.

 

2ες 65 μέχρι τα 180 περίπου 2 αμάξια μπροστά το Passat.

 

Υ.Γ Το Passat χωρίς πίσω πλάτες.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σκοτάδια λοιπόν,πάτημα απο καιρό "ηρεμίας"......

 

Ibiza 1.2 Tsi Overload 100ron 137hp,Suzuki Grand Vitara 2.0 150 hp vs Vw passat 1.8 125 hp.

 

Mε το Ibiza πρώτο πάτημα απο 2ες 60 μέχρι τα 180 3 αμάξια μπροστά το ibiza.

Δεύτερο πάτημα απο 2ες 65 μέχρι τα 190 2.5-3 αμάξια μπροστά το Ibiza.

 

Με το Vitara.

 

2ες 65 μέχρι τα 180 περίπου 2 αμάξια μπροστά το Passat.

 

Υ.Γ Το Passat χωρίς πίσω πλάτες.

to επιβεβαιωνω και εγω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.