Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Πατηματακι με rx8 cosmo αυτο με τα 230 αν δεν κανω λαθος. Ρολλ 2ες 50χιλ. μεχρι 4ες 3 αμαξια μπροστα το GT μου.το παληκαρι βεβαια μου ειπε οτι ψηλα θα με μαζευε αλλα δυστηχως δεν το επετρεπε ο δρομος για να δουμε τι και πως.

Link to comment
Share on other sites

Πατηματακι με rx8 cosmo αυτο με τα 230 αν δεν κανω λαθος. Ρολλ 2ες 50χιλ. μεχρι 4ες 3 αμαξια μπροστα το GT μου.το παληκαρι βεβαια μου ειπε οτι ψηλα θα με μαζευε αλλα δυστηχως δεν το επετρεπε ο δρομος για να δουμε τι και πως.

192 πρέπει να ήταν γιατί έχω πατήσει με rx8 230hp και έκατσε πολύ καλά μέχρι τα 220 που είχαμε πατήσει. περίπου 1.5 αμάξι πίσω

Link to comment
Share on other sites

οχι φιλε..με τα 230 αλογα το Cosmo ητανε.Δεν ητανε καποιος που απλα σηναντησα στο δρομο.Ημασταν σε κοινη παρεα τα λεγαμε καμια ωρα και κανονηστηκε το πατηματακι.και οπως ειπα μεχρι 4ες δικες μου πατησαμε γτ ειχε κινηση,μετα μπορει να αλλαζανε τα δεδομενα..μπορει και οχι.. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Πρωινο τσαγακι χτες απο S3 που πετυχα απο παραλιακη κ πηγαιναμε κουβαρια ολο το ποταμι μεχρι την εξοδο για λυκοβρηση, οσο μπορουσαμε λογω κινησης δλδ. Μιλησαμε οταν κοψαμε για να στριψουμε στην εξοδο, ειχε φπε εγω μονο εξατμιση.

Η APR, εχει μια προσφορα για προγραμμα αυτο τον μηνα νομιζω.... :whistling::afro:

Link to comment
Share on other sites

260

του τεστινκ 260 μαμα +προγραμμα=310-320 αλογα αυτος....μια καροτα αν σου ριξε ειναι γυρω στα 10 αλογα οπως ακουω,εκει επαιξες?

Link to comment
Share on other sites

του τεστινκ 260 μαμα +προγραμμα=310-320 αλογα αυτος....μια καροτα αν σου ριξε ειναι γυρω στα 10 αλογα οπως ακουω,εκει επαιξες?

ΦΠΕ λεει οποτε ηταν πανω απο 320... Στα χαρτια δεν μπορουμε να υπολογισουμε ποσα ειναι ή πως παει...Αν ηταν ετσι ολες οι κοντρες θα γινονταν στα χαρτια και δεν θα βλεπαμε πατηματα!Δεν ξερουμε με τι συνθηκες πατησε το s3 και με τι το R οπως πχ ταχυτητα-ποιος πατησε πρωτος κτλπ!Πεζουν πολλα ρολο...Επισης απο οτι καταλαβαινω δεν εγινε συννενοημενο πατημα οποτε και ειναι ψιλοακυρο γιατι αν με ΦΠΕ πηρε μονο ενα αμαξι απο μαμα κατασταση τοτε ειναι ασυμφερο...

Link to comment
Share on other sites

δεν ανοιξαμε κανονικα, απλα σε ανοιγματα οταν καθαριζε λιγο η κινηση εβλεπες οτι εφευγε, που ειναι λογικο αλλωστε εφοσον θεωρητικα εκεινος ειναι κοντα 320 κ εγω περιπου 275-280

Link to comment
Share on other sites

λοιπον επειδη βλεπω οτι μερικοι δεν καταλαβαινουμε,απο ποιο πανω ρωταω εγω το φιλο με τι ειχε τρεξει.ηταν με σ3 με 260 αρχικη ιπποδυναμη+φπε και τελικη δυναμη 320 ενω αυτος με γολφ6 ρ με εξατμιση μονο και 280...κομπρεντε?

Link to comment
Share on other sites

λοιπον επειδη βλεπω οτι μερικοι δεν καταλαβαινουμε,απο ποιο πανω ρωταω εγω το φιλο με τι ειχε τρεξει.ηταν με σ3 με 260 αρχικη ιπποδυναμη+φπε και τελικη δυναμη 320 ενω αυτος με γολφ6 ρ με εξατμιση μονο και 280...κομπρεντε?

Kαι που ξερεις οτι ηταν 320?Δυναμομετρηση και στα χαρτια? :whistling: :whistling:

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup: ελα και εσυ τωρα ειπαμε μαξιμουμ τα 320 απο ποιο πανω ...αυτα ειναι στανταρακια στο χωρο μας...μην αναλυουμε την τριχα και την κανουμε τριχια...αντι αυτου αντε να δοκιμασει κανενας μας με τον ανταγωνισμο...πολυ νεκρα εχει πεσει...μα μιλαμε τετοια ησυχια ουτε σε νεκροταφειο... Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Η βενζινη εχει φτασει στο θεο. Τερμα τα ανοιγματα. χαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχχα

Link to comment
Share on other sites

:whistling: ελα και εσυ τωρα ειπαμε μαξιμουμ τα 320 απο ποιο πανω ...αυτα ειναι στανταρακια στο χωρο μας...μην αναλυουμε την τριχα και την κανουμε τριχια...αντι αυτου αντε να δοκιμασει κανενας μας με τον ανταγωνισμο...πολυ νεκρα εχει πεσει...μα μιλαμε τετοια ησυχια ουτε σε νεκροταφειο...

Να γραψω εγω τοτε... :whistling:

Πριν 3-4 βδομαδες πατησα με scirocco 2lt 255 αλογα ροδα μετρημενο ανδριανακη και απο γεφυρα σε γεφυρα στο Ολυμπιακο Χωριο ειμουν 2.5-3 κενα μπροστα απο 3ες...

Link to comment
Share on other sites

Να γραψω εγω τοτε... :unsure:

Πριν 3-4 βδομαδες πατησα με scirocco 2lt 255 αλογα ροδα μετρημενο ανδριανακη και απο γεφυρα σε γεφυρα στο Ολυμπιακο Χωριο ειμουν 2.5-3 κενα μπροστα απο 3ες...

εσυ ποσα εισαι?

(κοκκινο mk2 με s3 setup εχεις?)

Link to comment
Share on other sites

εσυ ποσα εισαι?

(κοκκινο mk2 με s3 setup εχεις?)

Ναι..

σε υπολογιζω κανα 300 με 330....++++

Ουτε καν ρε...Η τουρμπινα μου δεν παει με τιποτα τοσο ψηλα! 230 ροδα το υπολογιζω!Απλα λογω χαμηλου βαρους(1050 κιλα περιπου ισως και λιγο παραπανω ή και λιγοτερο) και καλου προγραμματος- dsg χερι :unsure: παει μπαλα το 2αρι μου!

Edited by Golf_Mk2
Link to comment
Share on other sites

Ναι..

Ουτε καν ρε...Η τουρμπινα μου δεν παει με τιποτα τοσο ψηλα! 230 ροδα το υπολογιζω!Απλα λογω χαμηλου βαρους(1050 κιλα περιπου ισως και λιγο παραπανω ή και λιγοτερο) και καλου προγραμματος παει μπαλα το 2αρι μου!

μεγαλη διαφορα αν εισαι μονο τοσα.τα scirocco ποσο ειναι 1100-1150κιλα δεν ειναι η κανω λαθος?πολυ καλα εκατσες μπραβο στην γκολφαρα σου.

(παταγες προχθες με ενα ibiza fr ασημι στην καβουριου?)

Edited by tsi.xristos
Link to comment
Share on other sites

μεγαλη διαφορα αν εισαι μονο τοσα.τα scirocco ποσο ειναι 1100-1150κιλα δεν ειναι η κανω λαθος?πολυ καλα εκατσες μπραβο στην γκολφαρα σου.

(παταγες προχθες με ενα ibiza fr ασημι στην καβουριου?)

Οχι δεν ειμουν εγω..Δεν παω εκει κατω!Ειναι μακρια..Κανενα ΟΧ-BP παω!

Το scirocco ειναι πιο βαρυ...1300 πρεπει να ειναι μην σου πω και παραπανω!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.