Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Την Κυριακή η λεσχη με τα scirroco κανει ομαδική δυναμομέτρηση στο maha των Σπατών! Έχω δηλώσει συμμετοχή οπότε Κυριακή θα μάθω!

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

Την Κυριακή η λεσχη με τα scirroco κανει ομαδική δυναμομέτρηση στο maha των Σπατών! Έχω δηλώσει συμμετοχή οπότε Κυριακή θα μάθω!

Αυτο ειναι το καλυτερο πραγμα γιατι και θα δεις την συνολικη σου ισχυ αλλα και αν ολα αυτα τα περιφερειακα που εχεις βαλει συνεργαζονται ομαλα με αποτελεσμα το κερδος σε δυναμη/ροπη!περιμενουμε τα αποτελεσματα!

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

Ψήνομαι να πάω, αλλά είναι Κυριακή και είναι η μόνη μέρα που σαπίζω στο κρεβάτι, χαχα.

Τελικά θα έρθεις, ε; 45¤ θα είναι! :whistling:

Link to comment
Share on other sites

κερασα astra opc στη μαραθωνος χθες.μαζευε λιγο στην ευθεια στη στροφη εφευγα τοσο που να μαι και στην επομενη ευθεια μπροστα.αρχισαμε απο πικερμη νεα μακρη με ειχε χασει

Link to comment
Share on other sites

κερασα astra opc στη μαραθωνος χθες.μαζευε λιγο στην ευθεια στη στροφη εφευγα τοσο που να μαι και στην επομενη ευθεια μπροστα.αρχισαμε απο πικερμη νεα μακρη με ειχε χασει

τι αμάξι έχεις ;

Link to comment
Share on other sites

golf gt με miltek φιλτρο προγραμμα Intercooler pss10 Powerflex κτλ ευθεια με παιρναγε στην αρχη στροφη με στροφη φτασαμε μετα απο ωρα να στριβω και να τον βλεπω στο τελειωμα!μιλαμε για πολυ ωρα και οχι drag ευθεια δηλαδη

Link to comment
Share on other sites

Χθες εκανα ανοιγματα με ενα golf v 122 με overload + εισαγωγη + dsg. Εγω μονο προγραμμα. Με το καπακι στο φιλτροκουτι.

Απο εκκινηση του εφευγα αρκετα. Απο ρολλ παλι εγω αρκετα μπροστα..εκει που ανοιγα πολυ ειναι 3η-4η

Υ.Γ ειπα και γω ενα βραδυ να το βγαλω μια βολτα να φυγει η σκουρια απο τα φρενα και παλι με παρεσυραν!

Link to comment
Share on other sites

Χθες εκανα ανοιγματα με ενα golf v 122 με overload + εισαγωγη + dsg. Εγω μονο προγραμμα. Με το καπακι στο φιλτροκουτι.

Απο εκκινηση του εφευγα αρκετα. Απο ρολλ παλι εγω αρκετα μπροστα..εκει που ανοιγα πολυ ειναι 3η-4η

Υ.Γ ειπα και γω ενα βραδυ να το βγαλω μια βολτα να φυγει η σκουρια απο τα φρενα και παλι με παρεσυραν!

απο σταση με DSG χωιρς LC δεν πατας. κλεβεις εκκλησια.

απο ρολλ δεν ξερω τι να πω ισως ειναι ποιο δυνατο το δικο σου. 122αρι scirocco , golf 5-6 ? τι?

Link to comment
Share on other sites

60 Αλογα διαφορα πανω κατω λογικη η διαφορα

αφου 122αρι εχει και ο φιλος μας ο diMake.

ΥΓ: πρεπει να πατησουμε και μαζι diMake πριν αλλαξω αμαξι γιατι με Revo και sp power που πατησα ηταν μπροστα το δικο μου (εστω και για λιγο, οποτε μπορει να ηταν θεμα οδηγου) αν και απο οτι εχω καταλαβει και απο το Μακη το εξε που φορας πρεπει να ειναι ποιο επιθετικο απο το δικο μου

Edited by poen
Link to comment
Share on other sites

αφου 122αρι εχει και ο φιλος μας ο diMake.

ΥΓ: πρεπει να πατησουμε και μαζι diMake πριν αλλαξω αμαξι γιατι με Revo και sp power που πατησα ηταν μπροστα το δικο μου (εστω και για λιγο, οποτε μπορει να ηταν θεμα οδηγου) αν και απο οτι εχω καταλαβει και απο το Μακη το εξε που φορας πρεπει να ειναι ποιο επιθετικο απο το δικο μου

σου εχω ενα 16αρι fsi ψιλοκροτιδα που με εχει ζαλισει ν αανοιξει με ενα 122 tuned ...θες να στον στειλώ να τα πειτε ?

Edited by peolinio
Link to comment
Share on other sites

σου εχω ενα 16αρι fsi ψιλοκροτιδα που με εχει ζαλισει ν αανοιξει με ενα 122 tuned ...θες να στον στειλώ να τα πειτε ?

ασφαλως αστειευεσαι

Link to comment
Share on other sites

γιατι ρε Τασουλι??αν ειναι κανενα gti η gt tuned με αυτοκολητα 1.6 φσι οπως εγω??ξερεις τι γελιο εχει να πεσει???χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

γιατι ρε Τασουλι??αν ειναι κανενα gti η gt tuned με αυτοκολητα 1.6 φσι οπως εγω??ξερεις τι γελιο εχει να πεσει???χαχαχαχαχα

εσυ μην μιλας με την νεκροφορα σου , πανε αλλαξε καμια ζαντα καιρο τις εχεις εκλεισαν μηνα χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

σου εχω ενα 16αρι fsi ψιλοκροτιδα που με εχει ζαλισει ν αανοιξει με ενα 122 tuned ...θες να στον στειλώ να τα πειτε ?

Θελω να το δω ΤΩΡΑ !!!!!!! Κανονισε να τον φερεις στην επομενη συναντηση ..... μην σου πω θα ερθω καμια εκδρομουλα εκει πανω ....

εσυ μην μιλας με την νεκροφορα σου , πανε αλλαξε καμια ζαντα καιρο τις εχεις εκλεισαν μηνα χαχαχα

χαχαχα ελεος ! :pardon::(

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξυ αν και το αμαξι δεν το λυπαμαι απο 2α σε 3η παω ηηηηηρεμα και παντα αφηνω γκαζι στην αλλαγη.

Δεν συμφερει κατα την γνωμη μου να μην αφησω γκαζι γιατι (τσεκαρετε τωρα υπολογισμο ΔΙΚΟ ΜΟΥ ε...)

Εγω π.χ εχω κοφτη περιπου 6900.. Αναλογα την ταχυτητα μου 2α-3η-4η αλλαζω απο 6600 μεχρι και 6000.

Τωρα Αν εγω αλλαξω στις 6000 χωρις να αφησω γκαζι παει αυτοματος 6900(με το που πατησω συμπλεκτη). Μπαινει η ποιο μεγαλη ταχυτητα απο τις 6000 που αλλαξα θα ειναι στις 5000?(χοντρικα) οποτε εχουμε 2000 κενο 5000σαλ με 6900(που κοφτιαζει μεχρι να κανω την αλλαγη) Οποτε μια δυο κοντρουλες και παει το δισκοπλατο. Δεν ειναι τοσο ευαισθητο? Οκ 10-20 κοντρουλες. Ενα βραδυ δηλαδη :)

Poen δεν θα ειχα κανενα προβλημα να βαλουμε αλλα το θεμα ειναι τα 100+χλμ που μας χωριζουν.. Τα οποια δν τα κανω για οικονομικους λογους protest.gif Ντι ες τζι εισαι?

Link to comment
Share on other sites

ναι dsg με χερια και ποδια!!!!

χαχαχαχααχ οχι manual ειμαι! αμα τα πουμε σε κανα meeting για φιλικο παντα ειμαι μεσα

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΑΧΑΧΑΑΧΑΑ....new_iloveyou.gif

Λυπάμαι αλλά δεν τον έχω δει ... στην επόμενη οπωσδήποτε να τον φέρεις ! sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο πατηματάκι με πανέμορφο Golf 6 GTi σήμερα. Δεν ξέρω αν ο φίλος είναι και μέλος, αλλά το αυτοκίνητό του ηταν κουκλί.

Ανοίξαμε από 2ες μεσαίες μέχρι περίπου 4ες μεσαίες και ήμουν 2-3 αυτοκίνητα μπροστά. Αν το παιδί είναι μέλος, ας γράψει κιόλας. Είχε και τουρμπόκαιρο σήμερα.

Επίσης, πήγε να γίνει ωραίο άνοιγμα με 6άρι TSi 160 (έδειχνε μαμά, αλλά φαινόταν δυνατό), αλλά δυστυχώς μας τα χάλασε η 3η μου...Η οποία δεν κούμπωσε ποτέ! thumbsdown.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.