Jump to content

Recommended Posts

ειπα να παρουσιασω τον λυκο.... tongue.gif ειναι το gt 170 hp...φιμε τζαμια, αναρτηση bielstain με χοντρο εμβολο και ελατηρια HR..μασκα gti, οχι για να το παιξω εξυπνος και να παραμυθιαζομαι οτι εχω gti,,αλλα μου αρεσει, και πλαινους μασπιεδες, φιμε φαναρια πισω, και τα διακριτικα...ειμαι ευχαριστιμενος απο την αναρτηση και απο το αμαξι...σκευτομαι για προγραμμα και εξατμιση...καλο καλοκαιρι σε ολους!!! grin.png

post-9458-1245316620_thumb.jpg

post-9458-1245316751_thumb.jpg

post-9458-1245316850_thumb.jpg

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο φιλε το golfaki σου να το χερεσαι! τα φαναρια πισω ειναι βαμμενα η αλλα;

θα σου προτινω κατι τελειως φιλικα επιδη και εγω το εχω κανει εχω κανει δλδ αλαγη σε gti look

βγαλε το μπροστα logo gti ειναι πιο ωραιο κατα τη γνωμη μου!

αποφαση δικη σου

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο...Ναι βγαλε το Gti και βαλε Gt ή τπτ απλα..

ή άλλαξε αυτά τα απαίσια ασημί φανάρια με τα μαύρα για να είσαι τουλάχιστον πιό πειστικός GTIης tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

(για μπροστά λέω)

Link to comment
Share on other sites

ή άλλαξε αυτά τα απαίσια ασημί φανάρια με τα μαύρα για να είσαι τουλάχιστον πιό πειστικός GTIης tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

(για μπροστά λέω)

katarxhn den thelo na eimai gtiηs......xixixi!!! loipon akoyste bre paidia ti egine me to thema tis maskas na mou peite thn gnomh sas...otan phga sthn karenta na topothetiso thn maska epiasa ton ypethino k tou eipa ta eksis....oti thelo thn maska apo to gti alla na meinh to shmataki to diko mou ..to gt dhl....otan phga na to paralabo moy leei....file den analambanoume na to bgaloyme to shma epiedh den koumponei to allo se ayth thn maska k alla tetoia...k mou leei...kopsto me ena xontro koftaki...!!! k tou leo pas kala??? edosa 400 eyro gia na bazo koftes k malakies????? k etsi to afhsa pano gia na mhn kano zhmia...ta fanaria einai alla k oxi bamena...gia ton filo pou me rothse. ;)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου ωραίο το Golfaki άλλα καθότι μαύρο θα ταίριαζαν πολύ και τα μπροστινά φανάρια του GTi/ GT sport (επειδή είναι μαύρα). Λογικά θα βρείς και μεταχειρισμένα άμα ψάξεις αλλιώς δες τίποτα με led για καινούργια......

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου ωραίο το Golfaki άλλα καθότι μαύρο θα ταίριαζαν πολύ και τα μπροστινά φανάρια του GTi/ GT sport (επειδή είναι μαύρα). Λογικά θα βρείς και μεταχειρισμένα άμα ψάξεις αλλιώς δες τίποτα με led για καινούργια......

file xare.... :D kathoti k to amaksi moy einai ola mayra san to xaro....exeis dikio se ayto pou les gia ta fanaria...apla den tha einai panakriba apo thn antiprosopeia...????? :excl: ...gia metaxeirismena den to exo skeftei,,,tha koitakso mhpos bro k apo do apo to foroun...

Link to comment
Share on other sites

tou gt sport den ine mayra. ta dika mu tulaxiston den ine

Δηλαδή έχεις gt sport και τα φανάρια σου είναι ασημένια σαν του φίλου μας του KOSSI1?

Κάτι δεν πάει καλά......

Μεταχειρισμένα κανα 150αρι θα τα βρείς πιστεύω. Βάλε μια αγγελία ζήτησης και θα βρεις.

Αν πάλι θες καινούργια πάνε σε κάτι με led θα σου πρότεινα. Για δες εδώ:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=28829

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο φιλε,τα ελατηρια ειναι 3 ποντους η 5,τα κοκκινα?

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο φιλε,τα ελατηρια ειναι 3 ποντους η 5,τα κοκκινα?

ta 5 einai file sotiri ta kokkina...exo ton anhpsio mou pou douleuei se anarthseis k mou ekane teleia douleia....to amaksi empaine etsi k allios alla tora einai apisteyta kalo!

Link to comment
Share on other sites

eipa k go na paroysiaso ton lyko..... tongue.gif einai to gt 170 hp...exei fime tzamia, anarthsh bielstain me xontro embolo k elathria HR..topothetisa thn maska apo to gti, oxi gia na to paikso eksipnos k na paramythizomai oti exo to gti,,alla mono epeidh moy arese h maska, opos k toys plainoys maspiedes, fime fanaria piso, k ebgala k ta diakritika...eimai poly eyxaristhmenos genika apo thn anarthsh poy ebala k genika apo to sygkekrimeno aytokinhto...tora skeftomai gia programma k eksatmish...ante kalo kalokairi se oloys!!! ;)

φιλαρακαι να προσεξεις πολυ που θα κανεις το προγραμμα...το αμαξι σου δε σηκωνει καθολου

λαθη μ ενα compresor κ ενα turbo μαζι...! να εισαι πολυ προσεκτικος! αν θελεις μπορω να σου

προτεινω κατι μονο με pm ! καλο καλοκαιρι και σε σενα!

Link to comment
Share on other sites

φιλαρακαι να προσεξεις πολυ που θα κανεις το προγραμμα...το αμαξι σου δε σηκωνει καθολου

λαθη μ ενα compresor κ ενα turbo μαζι...! να εισαι πολυ προσεκτικος! αν θελεις μπορω να σου

προτεινω κατι μονο με pm ! καλο καλοκαιρι και σε σενα!

nai ame k bebaia na moy protineis..! k go fobamai giati ksero oti hdh einai piesmeno to moter moy....o andrianakis me eipe 30 eos 35 ipoys k kostizei 750 eyro!!!!!! xoris eksatmish bebaia. an balo k eksatmish tha exo sun 8.....

Link to comment
Share on other sites

nai ame k bebaia na moy protineis..! k go fobamai giati ksero oti hdh einai piesmeno to moter moy....o andrianakis me eipe 30 eos 35 ipoys k kostizei 750 eyro!!!!!! xoris eksatmish bebaia. an balo k eksatmish tha exo sun 8.....

na h apanthsh tou andrianaki se erothsh pou ekana gia to programma...Καλησπερα,

Μπορουμε να επαναπρογραμματισουμε τον εγκεφαλο του αυτοκινητου σας προσφεροντας 30-35 ιππους παραπανς καθως και αυξηση της ροπης κατα 6kgm. Ακομα μπορουμε να βελτιωσουμε την αποκριση της ηλεκτρικης πεταλουδας γκαζιου και να αυξησουμε τον κοφτη στροφων.

Το κοστος αυτης της αναβαθμισης ειναι 750 ευρω η 850 ευρω μαζι με δυναμομετρηση πριν και μετα απο την βελτιωση. Στην πρωτη περιπτωση η εργασια μπορει να γινει οποιαδιποτε στιγμη ενω αν θελετε και δυναμομετρηση θα πρεπει να κλεισουμε καποιο ραντεβου. Η εξατμιση δεν ειναι απαραιτητη αλλα μπορει να δωσει 5-8ιππους παραπανω.

Με εκτιμηση,

Γιαννης Ανδριανακης

Link to comment
Share on other sites

tou gt sport den ine mayra. ta dika mu tulaxiston den ine

Κάπου κάνεις λάθος φίλε, όλα τα gt-sport έχουν τα μπροστά φανάρια μαύρα.

Link to comment
Share on other sites

ναι δεν καταλαβα τι ακριβως λεγατε νομιζα οτι ενωουσατε τελιως μαυρα.

ολο το φαναρι tongue.gif γιαυτο το ειπα. μετα παρατηρισα το gt του φιλου και καταλαβα!

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οτι η μασκα του gti δεν παει με αυτες τις ζαντες του gt.Απλα δεν μου κολλάει με τίποτα!!

Αν και οι ζάντες είναι πολύ ομορφες. Νομίζω με μια αλλάγη ζαντων θα είναι πολύ πιο όμορφο.

Φιλικα

Link to comment
Share on other sites

Χαιρεται και απο εμενα.....πολυ ωραιο το GOLF φιλε μου.....ιδιο ανκριβως και σε μαυρο εχει και εμενα ο θειος μου...τωρα το πηρε.....ειναι γερο μπορω να πω.......και εξωτερικα ειναι παρα πολυ ομορφο.....να το χαιρεσαι....

προσωπικη μου αποψη μονο μια ζαντα πιο ωραια να το βαλεις.....

Link to comment
Share on other sites

Χαιρεται και απο εμενα.....πολυ ωραιο το GOLF φιλε μου.....ιδιο ανκριβως και σε μαυρο εχει και εμενα ο θειος μου...τωρα το πηρε.....ειναι γερο μπορω να πω.......και εξωτερικα ειναι παρα πολυ ομορφο.....να το χαιρεσαι....

προσωπικη μου αποψη μονο μια ζαντα πιο ωραια να το βαλεις.....

k go thelo na balo zantes paides....! alla ta oikonomika den to epitrepoun.....k eidika gia 18ara poy thelo me lastixa mazi....asta na pane... :D

Link to comment
Share on other sites

Guest basilis81

αφησε τη ζαντουλα εκει που καθεται..αλλοι παρακαλανε να βρουνε ζαντες απο GT.Απο τις λιγες ζαντες που δεν τις βρισκεις σε replica.

Link to comment
Share on other sites

αφησε τη ζαντουλα εκει που καθεται..αλλοι παρακαλανε να βρουνε ζαντες απο GT.Απο τις λιγες ζαντες που δεν τις βρισκεις σε replica.

na sai kala re basilh!!!! xixixi :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.