Jump to content
Nikos_Passat_2.0T

Golf 6 - Led Πίσω Φανάρια.

Recommended Posts

Φίλε έψαξα σε forum του εξωτερικού και λένε περί κωδικοποίησης. Οπότε θα χρειαστεί να ψάξεις για επιλογή ενργοποίησης των φώτων με την βοήθεια της τελευταίας αυθεντικής έκδοσης του VAG-COM.

Υ.Γ. Βάλε και καμία photo ! smile.gif

Παιδια ευχαριστω για τη βοηθεια ,ανεβαζω κα ι2 φωτο

post-11248-1267201925,5_thumb.jpg

post-11248-1267201936,32_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Με γειά, τα σπάνε τα φώτα. ¶ντε σειρά μας τώρα ! thumbsup.gif

Παιδια τα φαναρια δεν παιζονται το βραδυ, μιλαμε για τρομερο φως!!!! και φοβερο σχεδιο!!.Μαλλον θα κυκλοφορω μονο βραδυ.

post-11248-1267210008,65_thumb.jpg

post-11248-1267210024,36_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τα φαναρια δεν παιζονται το βραδυ, μιλαμε για τρομερο φως!!!! και φοβερο σχεδιο!!.Μαλλον θα κυκλοφορω μονο βραδυ.

Πολύ όμορφα & πολύ καλύτερα από τα απλά εργοστασιακά!! Μακάρι να λύσεις και το πρόβλημα της λυχνίας.

Link to comment
Share on other sites

πανέμορφα φαίνονται!!!!!!! ειδικά στο μαύρο φαίνονται πολύ ωραία!!! μόλις βρεθούν και τα χρήματα θα τη σκεφτώ περισσότερο την πρόταση της dectane!!!

Link to comment
Share on other sites

πανέμορφα φαίνονται!!!!!!! ειδικά στο μαύρο φαίνονται πολύ ωραία!!! μόλις βρεθούν και τα χρήματα θα τη σκεφτώ περισσότερο την πρόταση της dectane!!!

Αφου ρε παιδια ξέρω τι σας προτείνω... new_spam.gif

:clapping:

Link to comment
Share on other sites

Miltos είσαι αρχηγός που τα ξετρύπωσες στον internet.

Παρεπιπτόντως η τιμή τους είναι 279¤ + έξοδα αποστολής. Σε κάποιο site υπήρχε όμως νομίζω εταιρεία που τα αντιπροσώπευε, αν δεν κάνω λάθος ήταν η Celestial.

Η Dectane πάντως έχει παρουσιάσει και μπροστινά φανάρια για το Golf VI με ενσωματομένα led (με τιμή 450¤) :

dectanegolfvifront.jpg

Link to comment
Share on other sites

Off Topic

ναι, τα έχουμε βάλει στο άλλο topic [http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=34029]!!!! η τιμή αυτή όμως δεν ξέρουμε αν είναι σκετο το φανάρι, ή με τα xenon και τις λάμπεσ κτλ..... (sorry για το offtopic)
Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Miltos είσαι αρχηγός που τα ξετρύπωσες στον internet.

Παρεπιπτόντως η τιμή τους είναι 279¤ + έξοδα αποστολής. Σε κάποιο site υπήρχε όμως νομίζω εταιρεία που τα αντιπροσώπευε, αν δεν κάνω λάθος ήταν η Celestial.

Η Dectane πάντως έχει παρουσιάσει και μπροστινά φανάρια για το Golf VI με ενσωματομένα led (με τιμή 450¤) :

dectanegolfvifront.jpg

Κωλολένε και τα μπροστινά και τα πίσω... Δεν με βλέπω να βάζω πρόγραμμα...

:drinks:

Link to comment
Share on other sites

Έχουνε βγει και τα παρακάτω φανάρια!!

http://cgi.ebay.de/Rueckleuchten-VW-Golf-6-VI-Limo-LED-schwarz-Neu_W0QQitemZ280492467610QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item414ea7659a

1997k.jpg

Edited by ACE2007
Link to comment
Share on other sites

λοιπον η παραγγελια εγινε απο το site της kufatec.de και απο εκει πηρα ολο το σετ φαναρια και ανταπτορες στα 509 ευρω +45 τοποθετηση στην KARENTA και κωδικοποιηση του εγκεφαλου για να "διαβασει" οτι φοραει τα LED. παραθετω φωτογραφια του προιοντος απο το site.

παρεπιπτοντως αναφερω οτι αναγνωριζονται πληρως απο το αμαξι και δεν εχω ουτε ενδειξη καμμενης λαμπας ουτε κανενα αλλο error και ολα αυτα χωρις ΚΑΜΜΙΑ ΠΑΤΕΝΤΑ.

post-9983-127568651149_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

οσο για φωτογραφια του αμαξιου με καλυπτει πληρως αυτη που εχει αναρτηθει στην αρχη του ποστ μιας και το δικο μου ειναι κι αυτο κοκκινο GTI και πανομοιοτυπο με αυτο που βλεπετε στην αρχη.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον η παραγγελια εγινε απο το site της kufatec.de και απο εκει πηρα ολο το σετ φαναρια και ανταπτορες στα 509 ευρω +45 τοποθετηση στην KARENTA και κωδικοποιηση του εγκεφαλου για να "διαβασει" οτι φοραει τα LED. παραθετω φωτογραφια του προιοντος απο το site.

παρεπιπτοντως αναφερω οτι αναγνωριζονται πληρως απο το αμαξι και δεν εχω ουτε ενδειξη καμμενης λαμπας ουτε κανενα αλλο error και ολα αυτα χωρις ΚΑΜΜΙΑ ΠΑΤΕΝΤΑ.

Στα αυτοκίνητα πριν τον Νοεμβρίο του 2009, βγάζει σφάλμα γιατί δεν τα αναγνωρίζει ο εγκέφαλος. Το δικό σου τι ημερόμηνία κατασκευής έχει ?

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

οσο για φωτογραφια του αμαξιου με καλυπτει πληρως αυτη που εχει αναρτηθει στην αρχη του ποστ μιας και το δικο μου ειναι κι αυτο κοκκινο GTI και πανομοιοτυπο με αυτο που βλεπετε στην αρχη.

Με γεια!! sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

Στα αυτοκίνητα πριν τον Νοεμβρίο του 2009, βγάζει σφάλμα γιατί δεν τα αναγνωρίζει ο εγκέφαλος. Το δικό σου τι ημερόμηνία κατασκευής έχει ?

Ετσι γραφει στο site αλλα στην πραξη δεν ειναι ετσι ! εγω το παρελαβα Αυγουστο του 2009 και κατασκευαστηκε τον Μαιο του 2009 και οπως ειπα, προβλημα ουδεν !! επιχειρηστε το !

Link to comment
Share on other sites

Ετσι γραφει στο site αλλα στην πραξη δεν ειναι ετσι ! εγω το παρελαβα Αυγουστο του 2009 και κατασκευαστηκε τον Μαιο του 2009 και οπως ειπα, προβλημα ουδεν !! επιχειρηστε το !

Και εμένα τον Μάιο του 2009 είναι κατασκευασμένο. Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση.

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Τοτε δεν θα εχεις κανενα θεμα! παρεπιπτοντως σκοπευω να βαλω σε αγγελια ορισμενα πραγματα που μου εχουν περισσεψει μετα απο αλλαγες που εχω κανει. Αυτα ειναι :

ΣΕΤ φαναρια μπροστα απο GTI 6

ΣΕΤ φαναρια πισω (φιμε) απο GTI 6

ΣΕΤ προβολακια ομίχλης μπροστά απο GTI 6

και τελος, Μασκα μπροστά με λογοτυπο GTI απο το 6αρι GTI επισης.

Αν τυχόν υπάρχει ενδιαφέρον για κάτι από αυτα μου λετε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.