Jump to content
polo_6566

επιλογη οχηματος για την εκθεση...

Recommended Posts

επιλεχτηκε το οχημα 2 για την εκθεση(οπως ανακοινωθηκε) ενω το οχημα 3 εχει παρει τις περισσοτερες ψηφους των μελων.μηπως εχετε κανει καποιο λαθος;τα αποτελεσματα του poll δεν συμβαδιζουν με την αποφαση και τα λεγομενα του kouliss.

απλα μπερδευτηκα...

Link to comment
Share on other sites

επιλεχτηκε το οχημα 2 για την εκθεση(οπως ανακοινωθηκε) ενω το οχημα 3 εχει παρει τις περισσοτερες ψηφους των μελων.μηπως εχετε κανει καποιο λαθος;τα αποτελεσματα του poll δεν συμβαδιζουν με την αποφαση και τα λεγομενα του kouliss.

απλα μπερδευτηκα...

το 2 με το 3 στο πληκτρολόγιο είναι κοντά , οπότε μάλλον κάποιο λάθος θα έγινε εκ παραδρομής ! ;)

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

και παλι!αφου δινει και τα χαραχτηριστικα του οχηματος και το ονομα!μονο εγω το βλεπω ρε παιδια; ;)

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το βλέπω . Αλλά εάν αυτή είναι η απόφαση που πήρε το Δ.Σ. , τότε μου γενάτε το ερώτημα : Ποιος ο λόγος ύπαρξης της ψηφοφορίας εδώ και μέρες ?

Κι εάν έχουν αλλάξει τα πράγματα για τις ψηφοφορίες , δεν θα έπρεπε να έχουν ανακοινωθεί ?

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

σωστα!προς τι η ψηφος τοτε;ποια ειναι τελικα τα κρικτηρια;50+ μελη ψηφισαν το αμαξι του Αρη για καποιο λογο,γιατι δεν μετρησε η γνωμη/προτιμηση τους; ;)

Link to comment
Share on other sites

σωστα!προς τι η ψηφος τοτε;ποια ειναι τελικα τα κρικτηρια;50+ μελη ψηφισαν το αμαξι του Αρη για καποιο λογο,γιατι δεν μετρησε η γνωμη/προτιμηση τους; ;)

Μάλλον εδώ πρέπει να πάρει θέση και να απαντήσει η Διοίκηση . Κανένας δεν μπορεί να ξέρει τι έγινε εκτός από Αυτήν .

Link to comment
Share on other sites

το βλεμμα της αγελαδας το ξερεις;

ε!αυτο εχω και εγω!

ξερεις γιατι το εχει;

γιατι καθε μερα τις πιανουν τα βυζια αλλα μονο μια φορα τον χρονο κανει sex....

Link to comment
Share on other sites

το βλεμμα της αγελαδας το ξερεις;

ε!αυτο εχω και εγω!

ξερεις γιατι το εχει;

γιατι καθε μερα τις πιανουν τα βυζια αλλα μονο μια φορα τον χρονο κανει sex....

ααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Aυτο ρωτησα εγω χτες μεσω πμ τον kouliss:"Καλα πως βγηκε να παει το 2ο οχημα στο ATS αφου το oχημα 3 εχει τις περρισοτερες ψηφους!"

Kαι η απαντηση:

"Καλησπέρα,

όπως είχαμε ανακοινώσει, στο αρχικό δημοσίευμα, από τις συμμετοχές θα εκλεγούν τα 3 πρώτα οχήματα. Απο αυτά το Δ.Σ. θα αποφασίσει πιο τελικά θα μας εκπροσωπήσει ώστε να ελέγξει και άλλες παραμέτρους όπως την διαθεσιμότητα του οδηγού στην έκθεση, την εμπρόθεσμη ταυτοποίηση του οδηγού σύμφωνα με την διοργανώτρια εταιρεία, και άλλα απαραίτητα στοιχεία.

Έτσι μετά απο συνέλευση του Δ.Σ. επιλέχθηκε το 2ο όχημα και όχι το 1ο.

Ελπίζω να βοήθησα στην επίλυση της απορίας.

Με εκτίμηση."

Link to comment
Share on other sites

απαραδεκτο να γινονται τετοια πραγματα δεν πιστευω οτι καποιος απτους υπευθυνους το εκανε εσκεμενα.καποιο λαθος θα εγινε στο πληκτρολογιο.κωσταααααααααααααααααααααααα βοηθησε την κατασταση...,προεδρεεεεεεεε.......

Link to comment
Share on other sites

απαραδεκτο να γινονται τετοια πραγματα δεν πιστευω οτι καποιος απτους υπευθυνους το εκανε εσκεμενα.καποιο λαθος θα εγινε στο πληκτρολογιο.κωσταααααααααααααααααααααααα βοηθησε την κατασταση...,προεδρεεεεεεεε.......

:lol: :lol: :lol: :lol: :wacko: :wacko: :wacko::blink: :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

oti na einai dld ma kai persi V GTI phge, tpt apo golf den paizei?

(sorry to pda ean grapso kanonika ellika bgenei oti na einai!)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.