Jump to content
Panos277

Vw Polo 6R Gti 2010 - Εντυπώσεις [Γενική Συζήτηση]

Recommended Posts

Γεια κ απο εμενα,μολις εκανα εγγραφη στο φορουμ!Εχω παραγγειλει και εγω το πολακι ασπρο τετραπορτο με φιμε και απενεργοποιηση αεροσακου συνοδηγου.Το αμαξι θα ειναι με κοκκινες πινακιδες,τωρα ειναι στο τελωνειο και περιμενω να το παρω συντομα!!Απο οσο ξερω στη βασικη εκδοση του πολο γλιτωνεις περιπου 1400 ευρω αλλα και για καθε εξτρα που βαζεις εχεις επισης χαμηλοτερη τιμη.Εσυ με τι εξτρα το παρειγγηλες και σου βγαινει στα -1789?

με xenon και πακετο ligth and sight τιμη (αναπηρικο)

Link to comment
Share on other sites

Εεεεεεερχετε.

Με πήρε ο dealer. Το αυτοκίνητο κατασκευάζεται την 2η εβδομάδα του Νοέμβρη και έρχεται μέσα στο Δεκέμβρη. Με ΟΡΟΦΗ παρακαλώ...... sillyhorse1rb5.gifnew_sugkrotima.gifnew_killother.gifnew_killother.gif

Τι λες τώρα φίλε μου...αντε με το καλό....:clapping::rolleyes:

Ποτέ το παρήγγειλες αν επιτρέπεται?

Link to comment
Share on other sites

Εεεεεεερχετε.

Με πήρε ο dealer. Το αυτοκίνητο κατασκευάζεται την 2η εβδομάδα του Νοέμβρη και έρχεται μέσα στο Δεκέμβρη. Με ΟΡΟΦΗ παρακαλώ...... sillyhorse1rb5.gifnew_sugkrotima.gifnew_killother.gifnew_killother.gif

Καλώς να το δεχτείς αρχηγέ και καλορίζικο. Την άλλη βδομάδα θα έχω το κλειδί στο χέρι και θα σας πω εντυπώσεις!!! ¶ντε να αρχισουμε να γινόμαστε πολλοί!!!

sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι λες τώρα φίλε μου...αντε με το καλό....:clapping::rolleyes:

Ποτέ το παρήγγειλες αν επιτρέπεται?

17 Αυγούστου....μέχρι χθες σκεφτόμουν να ακυρώσω αφού δεν έβλεπε καμια εξέλιξη στο θέμα ηλιοροφή αλλά σήμερα με πήρε ο dealer και μου είπε τα νέα. Όλα καλά

Link to comment
Share on other sites

Sorry αλλα εγω δεν το διατυπωσα σωστα μιλαω για τα χειριστηρια ηχου κλπ. Το GTI που ειδα εγω ηταν με τετοιο τιμονι και ο dealer μου ειπε οτι ηρθε κατα λαθος Ελλαδα με αυτο το τιμονι..............δεν με πειθει αυτη η απαντηση. Σε ολη την Ευρωπη απο οτι βλεπω απο το youtube εχει το τιμονι με χειριστηρια ηχου κλπ.

Έχεις δίκιο αρχηγέ σε αυτό το θέμα! Εγώ όσα έχω δει στην αντιπροσωπία είναι χωρίς χειριστήρια ήχου. Το θέμα είναι ότι δεν υπάρχει κάτι και στα προαιρετικά. Πάντως εγώ το προτιμώ χωρίς χειριστήρια γιατί πες αργότερα ότι θέλεις να βάλεις ένα καλύτερο ηχοσύστημα...Θα πρέπει να βάλεις και ειδικό αντάπτωρα για χειρίζεσαι και από το τιμόνι και απότι ξέρω είναι λίγο ακριβοί!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα! Παρακολουθώ το θέμα αρκετό καιρό και είμαι και εγώ(όπως πολλοί άλλοι) εν αναμονή της πολάρας.

Θα ήθελα όμως να δω εντυπώσεις, σχόλια ,κριτικές από αυτούς που το έχουν στα χέρια τους και γενικά να ανεβάσουν βίντεο και φωτογραφίες.

Τελικά ρε παιδιά είναι τόσο τέλειο όσο φαντάζομαι???

Link to comment
Share on other sites

Εεεεεεερχετε.

Με πήρε ο dealer. Το αυτοκίνητο κατασκευάζεται την 2η εβδομάδα του Νοέμβρη και έρχεται μέσα στο Δεκέμβρη. Με ΟΡΟΦΗ παρακαλώ...... sillyhorse1rb5.gifnew_sugkrotima.gifnew_killother.gifnew_killother.gif

Πάρε κασκόλ, σκούφο, ζακέτες, μπουφάν, πατατούκα, δερμάτινα, πέτσινα, αντιανεμικά κλπ γιατί σε βλέπω από τον ενθουσιασμό να χιονίζει και να οδηγάς με ανοιχτή την οροφή και να την αρπάζεις χειμωνιάτικα! new_lol.gif

:) :) :)

Με το καλό πάντως να το παραλάβεις και να το χαρείς!!

Edited by ACE2007
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα! Παρακολουθώ το θέμα αρκετό καιρό και είμαι και εγώ(όπως πολλοί άλλοι) εν αναμονή της πολάρας.

Θα ήθελα όμως να δω εντυπώσεις, σχόλια ,κριτικές από αυτούς που το έχουν στα χέρια τους και γενικά να ανεβάσουν βίντεο και φωτογραφίες.

Τελικά ρε παιδιά είναι τόσο τέλειο όσο φαντάζομαι???

Οχι δεν είναι τέλειο! Είναι πιο πέρα από τέλειο!!

Link to comment
Share on other sites

17 Αυγούστου....μέχρι χθες σκεφτόμουν να ακυρώσω αφού δεν έβλεπε καμια εξέλιξη στο θέμα ηλιοροφή αλλά σήμερα με πήρε ο dealer και μου είπε τα νέα. Όλα καλά

ZUperrrrrrrrrr sillyhorse1rb5.gif

Χαίρομαι αφάνταστα, είχα αρχίσει και εγώ να απογοητεύομαι για την οροφή… Εγώ το παρήγγειλα πριν από 10 μέρες άσπρο 5door, οροφή, bi-xenon, cruise control/park pilot….οπότε τέλη Φεβ το περιμένω με το καλό...:):yahoo:

Link to comment
Share on other sites

ZUperrrrrrrrrr sillyhorse1rb5.gif

Χαίρομαι αφάνταστα, είχα αρχίσει και εγώ να απογοητεύομαι για την οροφή… Εγώ το παρήγγειλα πριν από 10 μέρες άσπρο 5door, οροφή, bi-xenon, cruise control/park pilot….οπότε τέλη Φεβ το περιμένω με το καλό...:):yahoo:

σου δωσανε βδομαδα παραγωγης?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ειμαι καινουργιο μελος

Σημερα πηγα στην καρεντα και παραγγειλα το νεο πολο GTi

Τιμη αυτοκινητου 19390€

Πινακιδες + εξοδα 490€

Επιπλεον

1) WXE [bI XENON] 710€

2) ΜΑΥΡΟ ΜΕΤΑΛΙΚΟ 420€

3) PS1 [ΗΛΙΟΡΟΦΗ] 815€

4) ΥΠΟΒΑΧΙΟΝΙΟ 300€

5) ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΣΑΛΟΝΙ ΚΟΝΟΛΙ 700€

6) PLA [LIGHT & SIGHT] [ΔΩΡΟ]

7) ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ [ΔΩΡΟ]

:) Parktronic [Καρεντα] [ΔΩΡΟ]

9) 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΓΓΥΗΣΗ [ΔΩΡΟ]

10) ΝΑVI ZENEC 2010+ KAMERA 1000€ [e-bay] Απο Αγγλια [Εδω εχει 1250 +150 ευρω η καμερα]

ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΑ ΣΤΟ ΤΙΜΟΝΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΟΥΝ

ΚΑΙ ΓΙΑ ΘΕΡΜΕΝΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΧΙ

4-5 ΜΗΝΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

Edited by TSIKIS
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ειμαι καινουργιο μελος

Σημερα πηγα στην καρεντα και παραγγειλα το νεο πολο GTi

Τιμη αυτοκινητου 19390€

Πινακιδες + εξοδα 490€

Επιπλεον

1) WXE [bI XENON] 710€

2) ΜΑΥΡΟ ΜΕΤΑΛΙΚΟ 420€

3) PS1 [ΗΛΙΟΡΟΦΗ] 815€

4) ΥΠΟΒΑΧΙΟΝΙΟ 300€

5) ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΣΑΛΟΝΙ ΚΟΝΟΛΙ 700€

6) PLA [LIGHT & SIGHT] [ΔΩΡΟ]

7) ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ [ΔΩΡΟ]

:) Parktronic [Καρεντα] [ΔΩΡΟ]

9) 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΓΓΥΗΣΗ [ΔΩΡΟ]

10) ΝΑVI ZENEC 2010+ KAMERA 1000€

ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΑ ΣΤΟ ΤΙΜΟΝΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΟΥΝ

ΚΑΙ ΓΙΑ ΘΕΡΜΕΝΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΧΙ

4-5 ΜΗΝΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

καλως ηρθες και καλη υπομονη

full η polara? nice!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι το μονο που θελω ειναι τα χειριστηρια στο τιμονι

Υπαρχει κανενα νεο?

Αυτο που ειπαν σημερα οτι βγηκε κωδικος για υποβραχιονιο και εχει 300 ευρω

Link to comment
Share on other sites

300 ευρω το υποβραχιονιο????

δεν ειμαστε καλα.......χρυσο ειναι?

κανα 100αρικο το πολυ απο e bay κ αντε γεια.....

Αρα οσοι εχουνε παραγγειλει με ηλιοροφη πρεπει να εχουν παρει εβδομαδα παραγωγης......

Link to comment
Share on other sites

πηρα σημερα τιμη..

20200 με οροφη , bi xenon , rns310

με κοκκινες πινακιδες.

ειμουν ετοιμος να καν το deal σημερα αλλα περιμενω το χαρτι για να μπορεσω να το παρω με κοκκινες.

1800 ευρο λιγοτερα ειναι αρκετα..

22 ειχε 20200 θα βγει δεν θα παρω ουτε ενα δωρο εκτως απο 2 χρονια + εγγυιση και θα κατεβασω κιαλο την τιμη. ισως βαλω και αλκανταρα.

μεχρι το τελος του χρονου θα κανω την παραγγελια ισως και ποιο νωρις αν παρω το χαρτι.

golf 5 tsi 122 ΦΠ on sale λεμε!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ειμαι καινουργιο μελος

Σημερα πηγα στην καρεντα και παραγγειλα το νεο πολο GTi

Τιμη αυτοκινητου 19390€

Πινακιδες + εξοδα 490€

Επιπλεον

1) WXE [bI XENON] 710€

2) ΜΑΥΡΟ ΜΕΤΑΛΙΚΟ 420€

3) PS1 [ΗΛΙΟΡΟΦΗ] 815€

4) ΥΠΟΒΑΧΙΟΝΙΟ 300€

5) ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΣΑΛΟΝΙ ΚΟΝΟΛΙ 700€

6) PLA [LIGHT & SIGHT] [ΔΩΡΟ]

7) ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ [ΔΩΡΟ]

;) Parktronic [Καρεντα] [ΔΩΡΟ]

9) 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΓΓΥΗΣΗ [ΔΩΡΟ]

10) ΝΑVI ZENEC 2010+ KAMERA 1000€ [e-bay] Απο Αγγλια [Εδω εχει 1250 +150 ευρω η καμερα]

ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΑ ΣΤΟ ΤΙΜΟΝΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΟΥΝ

ΚΑΙ ΓΙΑ ΘΕΡΜΕΝΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΧΙ

4-5 ΜΗΝΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

Νομιζω πως αυτό είναι από τα πιο λουσάτα πολάκια μέχρι στιγμής :p θέτει υποψηφιότητα για star-polaki 2011 :D

Με το καλό να τα παραλάβετε όλοι και καλορίζικα! αρχίζουμε και γινόμαστε πολλοί! :lol:

Edited by emerald
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως αυτό είναι από τα πιο λουσάτα πολάκια μέχρι στιγμής ;) θέτει υποψηφιότητα για star-polaki 2011 :p

Με το καλό να τα παραλάβετε όλοι και καλορίζικα! αρχίζουμε και γινόμαστε πολλοί! :D

μ αυτα τα λεφτα θα επαιρνε scirocco r...... :lol:

Link to comment
Share on other sites

scirocco ειναι σαν βατραχος δεν μου αρεσει καθολου

Όντως είναι σαν βάτραχος new_lol.gif χαχαχα

karne εσύ πότε θα παραγγείλεις? ποτέ δε θα βρεις την ιδανική - απόλυτη σχέση τιμής-αξίας. Το value for money είναι μια ψευδαίσθηση πάντα κάπου θα μπάζει έστω και μια χαραμάδα.

Link to comment
Share on other sites

5) ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΣΑΛΟΝΙ ΚΟΝΟΛΙ 700¤

:p Parktronic [Καρεντα] [ΔΩΡΟ]

5) λογικα ειναι αφτερμαρκετ αυτο που λες ετσι γιατι η επιλογη που εχει ειναι μονο αλκανταρα που λογικα θα βαλω.

:D το ΟΕΜ της VW η καποιο αφτερ μαρκετ δωρο του dealer που το πηρες?

με το καλο να παραλαβεις φιλε μου.

πολλα τα βλεπω τα πολακια gti θα γινουν ποιο πολλα και απο τα λευκα scirocco νομοιζω...

αντε αυτα ειναι καλα νεα..και νομιζω φιλε οτι το polo gti σου ταιριαζει!! ;)

να εισαι καλα Ανεστη ευχαριστω πολυ.

η αληθεια ειναι πως για αυτα που μπορω να δωσω ειναι πραγματικα αυτο που μου τεριαζει.. το θεμα ειναι το μικρο tuning potential αλλα πιστευω με το βαρος του και το DSG7 να με καλυψει για μια 4ετια το λιγοτερο... με ενα καλο πρωτο σταδιο + i/c και οτι αλλο μπορεσω να βαλω.

να φυγουμε και απο την μεγαλη κριση να παρω καποια στιγμη ενα τερας 2000-2500 CC Big turbo οπως ονειρευομαι..

ΥΓ: εχει cruise control το πολο?

Edited by poen
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.