Jump to content
Panos277

Vw Polo 6R Gti 2010 - Εντυπώσεις [Γενική Συζήτηση]

Recommended Posts

Τι λες τωρα? Δεν ειναι σοβαροι μου φαινεται.Να πας και να τους κραξεις !

Και τα καλλυματα τα χρωμιομενα κανουν 110 ευρω στην audi για A3,δεν μπορει να κανουν 150 για το πολακι!

μην το αφησεις ετσι γιατι σε κλεβουν και ασε που δειχνει ακομα πιο ωραιο με τις χρωμιομενες πισω!

ρε παιδιά δεν γίνεται αυτό....αφού όλα έρχονται χρωμιωμένα και εκτός από αυτό ακόμα και στο προσπέκτους αναφέρεται στον βασικό εξοπλισμό....ΝΑ ΤΟ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΤΣΑΜΠΑ

Link to comment
Share on other sites

Καλές προσπεράσεις σου εύχομαι.

Μην αφήσεις καμία Mercedes....

Και τις σταματημένες προσπέρασέ τις, δεν πειράζει. Μετράνε κι αυτές.

Μόνο κράτα μας ενήμερους για το σκορ...έτσι κάνει και το 6χρονο ανιψάκι μου κάθε φορά που πάμε βόλτα. Βέβαια αυτό είναι μικρό ακόμα και δεν ξεχωρίζει Mercedes και μαλακίες....τα λέει όλα αμάξια.

Ρε παιδιά έλεος.... χαλαρώστε...

να είμαστε ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΑΔΕΡΦΙΑ.... :pardon:

Link to comment
Share on other sites

δεν νομίζω.....το έκλεισα 16/10....εσύ????.....και για να μην παρεξηγηθώ ...μιλάω για λευκό......και ήταν το τελευταίο....αυτό τουλάχιστον μου είπαν.... new_lol.gif

Το εκλισα στης 19/11 καταλευκο... :pardon:love.gif

Edited by ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Οι γερμανοί νομίζω οτι κάνανε πατάτα.

Εαν προσέξεις θα δεις οτι δεξιά έχουν βάλει ενα μπαούλο για 3 εργαλεία & έχουν ανεβάσει πάρα πολύ το πάτωμα (10εκ.), ενώ θα μπορούσαν να τα βάλουν στην ρεζέρβα οπως είναι στο απλό. Ολο και καποιο DYI θα το βελτιώσει.

Tεσπα λεπτομέρειες αλλα χτυπάνε...

Μα δεν μπορουσαν να τα βαλουν στην ρεζερβα γιατι στην ρεζερβα εχει την μπαταρια!!!!!

αυτο λεω.

δεν εχει την μπαταρια μπροστα αλλα πισω!!!

Είσαι κ ο πρώτος! Ωραίο βιντεάκι...Πάντως όντως πρόσεξέ το λίγο με τα alcantara... Στην αντιπροσωπία που το πήρα μου είπαν ότι μπορούν να βάλουν απλό δερμάτινο σαλόνι από μια εταιρία που συνεργάζονταν και ακόμα και διχρωμία αν ήθελα. Μου είπαν και αυτοί ότι είναι καλύτερα από alcantara και πιο φθηνό.

και όμως έχουν δώσει... Το δικό μου!!! Ωρε θα τους πάρει ο διάολος! Πάντως όταν είχα ρωτήσει μου είπαν ότι και καλά πάει στον extra εξοπλισμό και μάλιστα ότι έχουν 150 Ευρώ. Ωραία θα γίνουμε μπίλιες πάλι!!!

Σχετικα με την εξατμιση να κανεις ταραχη μεγαλη.

ειναι στον στανταρ εξοπλισμο του polo gti.

Σχετικα με το Alcantara αν δεν το βαλω δεν θα βαλω τιποτα.

Τα δερματα δεν μου αρεσουν τοσο..

θελει τελικα αρκετη προσοχη και φροντιδα και δεν ξερω αν ειμαι για τετοια..

ισως δεν τα βαλω και τα 900 ευρο που θα εχω στην τσεπη θα τα σκασω για Recaro bucket με μαυρη καρο διχρωμια..

μιας και ειναι το μονο που με χαλασε ωταν μπηκα στο polo..

Οχι τα χρωματα φυσικα που ειναι φοβερα αλλα η στηριξη απο το καθισμα

ΥΓ: # Interests:ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ/DRUMMING/FAST CARS

GOOD OLE CLASSIC ROCK

ισως σε χρειαστω για εφαρμοσμενα μαθηματικα μπας και παρω ποτε πτυχιο!!! :pardon:

Edited by Dynamite
Link to comment
Share on other sites

Το εκλισα την Δευτερα 22/11 καταλευκο... :whistling:love.gif

OXIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! new_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gif

να σου πώ όμως κάτι....???????

Θα το παραλάβω πρώτος...... :yahoo: :yahoo: :pardon::clapping: :clapping: love.giflove.giflove.gif

13....'η 17 του μηνα........ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::baby:

Link to comment
Share on other sites

OXIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! new_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gif

να σου πώ όμως κάτι....???????

Θα το παραλάβω πρώτος...... :yahoo: :yahoo: :unsure::clapping: :clapping: love.giflove.giflove.gif

13....'η 17 του μηνα........ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::baby:

Kωστα μου δεν καταλαβες το παρηγγειλα στης 19/11 για την ακριβεια και οδηγω την Τριτη δηλαδη σε τρεις μερες απο σημερα. :thumbsup:

αν θες σε παω και βολτα... :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν μπορουσαν να τα βαλουν στην ρεζερβα γιατι στην ρεζερβα εχει την μπαταρια!!!!!

αυτο λεω.

δεν εχει την μπαταρια μπροστα αλλα πισω!!!

Οταν θα πας αντιπροσωπία τσέκαρε αυτο που σου λέω...

Το αυτοκίνητο το έχω δεν μιλάω απο μνήμης. Η μπαταρία είναι κάτω απο την ρεζέρβα (& δεν είναι το μόνο αυτοκίνητο που έχει την μπαταρία πίσω π.χ BMW 316)

Oταν το πάρεις με το καλό θα δεις & στο manual oti τα εργαλεία ( τριγωνο, μπουλόνι & για την ρυμούλκηση αυτα βρίσκονται μόνο δίπλα στην ρεζέρβα) θα μπορούσαν να τοποθετηθουν στην ρεζέρβα και να βελτιώσουν τον μειωμένο αποθηκευτικό χώρο όπως στο απλό.

Το Polaki είναι τρέλλα αλλά να είμαστε & αντιμκειμενικοί.

Edited by GEORGETDM
Link to comment
Share on other sites

επισις παω και εγω δευτερα αντιπρωπεια να παραγγειλω το λευκο που μου ειπαν σημερα οτι υπαρχει ετοιμοπαραδοτο και μου ειπαν οτιν θα το εχω σε 10 μερες δηλαδη καπου στις 10-15 δεκεμβρη.ακριβως πανω στη γιορτη μου

Link to comment
Share on other sites

οκ παιδιά! Εγω και ο dis γίναμε λίγο μπίλιες εχθές αλλά οκ τώρα, προσωπικά για μένα! Ευχαριστώ για τις απαντήσεις ! Εννοείτε ότι θα κάνω ταραχή για την εξάτμιση!!! Μάλιστα θα απαιτήσω και πρόσθετο δωράκι....

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν μπορουσαν να τα βαλουν στην ρεζερβα γιατι στην ρεζερβα εχει την μπαταρια!!!!!

αυτο λεω.

δεν εχει την μπαταρια μπροστα αλλα πισω!!!

Σχετικα με την εξατμιση να κανεις ταραχη μεγαλη.

ειναι στον στανταρ εξοπλισμο του polo gti.

Σχετικα με το Alcantara αν δεν το βαλω δεν θα βαλω τιποτα.

Τα δερματα δεν μου αρεσουν τοσο..

θελει τελικα αρκετη προσοχη και φροντιδα και δεν ξερω αν ειμαι για τετοια..

ισως δεν τα βαλω και τα 900 ευρο που θα εχω στην τσεπη θα τα σκασω για Recaro bucket με μαυρη καρο διχρωμια..

μιας και ειναι το μονο που με χαλασε ωταν μπηκα στο polo..

Οχι τα χρωματα φυσικα που ειναι φοβερα αλλα η στηριξη απο το καθισμα

ΥΓ: # Interests:ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ/DRUMMING/FAST CARS

GOOD OLE CLASSIC ROCK

ισως σε χρειαστω για εφαρμοσμενα μαθηματικα μπας και παρω ποτε πτυχιο!!!  -_-

Ευχαρίστως να σε βοηθήσω! Πάντως τα recaro θα του τεριάζαν γάντι!!! Βάλε αυτά με το μαύρο και λίγο γκρι χρώμα!

Link to comment
Share on other sites

Kωστα μου δεν καταλαβες το παρηγγειλα στης 19/11 για την ακριβεια και οδηγω την Τριτη δηλαδη σε τρεις μερες απο σημερα. :thumbsup:

αν θες σε παω και βολτα... -_-

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

πέρα από την πλάκα, πως και τόσο γρήγορα, εμένα μου είπαν 20 εργάσιμες....

Link to comment
Share on other sites

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

πέρα από την πλάκα, πως και τόσο γρήγορα, εμένα μου είπαν 20 εργάσιμες....

Aπο που το παρΗγγειλες ρε κωσατ και αλλος ενας ποιο πισω 10 εργασιμες του ειπαν.... μηπως εχεις κανει ιδιαιτερη παραγγελια? 8)

Link to comment
Share on other sites

Aπο που το παρΗγγειλες ρε κωσατ και αλλος ενας ποιο πισω 10 εργασιμες του ειπαν.... μηπως εχεις κανει ιδιαιτερη παραγγελια? :whistling:

Αστα μαν......... από Ρώρρη....

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν υπαρχει χειροτερος... πηρα και εγω απο εκει το Golf μου... εβγαλα καντηλες μεχρι να το παρω... ααααα!! να προσεξης αν εχεις πει να σου βαλουν δωρο τουσ αισθητηρες, γιατι εμενα ο μλκ ο τεχνικος που τουσ εβαλε, τριπησε το πισω αριστερα φαναρι απο μεσα για να περασει την καλοδιοση new_grrrr.gifnew_grrrr.gif , και με το 1ο πλισημο πηρε νερα και ενοητε οτι μου το αντικατεστησαν, αλλα τουσ ξεχεσα.... rocket.gifrocket.gifrocket.gif ΠΡΟΣΟΧΗ!!!

Link to comment
Share on other sites

ΤΩΡΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΣΤ ΣΟΥ...!!!

ΑΡΧΗΖΩ ΚΑΙ ΦΟΡΤΟΝΩ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΤΩΡΑ.... new_grrrr.gifnew_grrrr.gifnew_grrrr.gif

ΛΟΙΠΟΝ ΣΕ ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΑΝ ΠΟΥΛΙΟΥΝΤΑΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΧΙ, ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΚΟΥΣΕ ΠΩΣ ΜΟΥ ΤΟ ΑΙΤΙΟΛΟΓΙΣΑΝ....

ΜΟΥ ΛΕΕΙ, ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΛΗΣΩ ΕΝΑ ΑΜΑΞΗ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟΥ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΑΧΗΤΗΤΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΛΕΒΓΕ 500 ΑΤΟΜΑ, ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΣΕΙ ΣΤΑ ΚΑΘΗΣΜΑΤΑ ΑΛΛΟΙ 500, ΕΧΟΥΝ ΑΝΟΙΓΑΚΛΕΙΣΕΙ ΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ 1000 ΦΟΡΕΣ?????

ΚΑΙ ΣΚΕΥΤΙΚΑ ΕΓΩ Ο ΑΦΕΛΕΙΣ, ΚΟΙΤΑΞΕ ΤΙ ΚΑΛΟΙ ΕΠΑΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ.... rocket.gifrocket.gifrocket.gif

ΠΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΕΧΩ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΩΡΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ!!!! ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ ΝΑ ΤΟΥΣ.............

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι πραγματικα μακαρι να μην ειναι τιποτα και να ειναι λογικο.. Σας παρακαλω πολυ ριξτε μια ματια στις φωτογραφιες..

img068201.jpg

img06850.jpg

Αυτα τα λαδια που τα ανακαλυψα σημερα με ενα φακο (ευτυχως που ηθελα να εξερευνησω την μηχανη..) ειναι λογικα ? Να σταζουν λαδια απο τα πλαινα ? Περα απο αυτο , περιτο να πω οτι εκανα 1400 χιλιομετρα και ξαναεκαψε γυρω στα 500 ml το αμαξι , γιατι κοιταξα τα λαδια. Ειναι λογικα αυτα?

Link to comment
Share on other sites

SORRY ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΟΣΗ.... ΑΝΤΙΠΡΟΣΟΠΙΑ ΚΑΤΕΥΘΙΑΝ..... ΕΓΟ ΕΧΟ ΚΑΝΕΙ 3.000ΧΙΛ ΚΑΙ ΔΝ ΕΧΩ ΚΑΨΕΙ ΣΤΑΛΑ...!!

Edited by GolfOnMe
Link to comment
Share on other sites

Τα πρωτα 500 ml που εκαψε μου ειπαν οτι ηταν λογο του στρωσιματος τωρα ξανα εκαψε.. Και αυτα τα λαδια στο πλαι τι ρολο βαρανε ? Πο δεν μπορει να ειμαι τοσο γκαντεμης..

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΣΤΡΩΣΗΜΟ... ΜΟΥΦΑ! ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΛΑΔΙΑ ΔΕΝ ΧΕΡΩ... ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΠΡΙΝ 1 ΧΡΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟ ΤΟ AUDI A5 2.000 CABRIOLET... 50.000, ΦΕΥΓΕΙ ΤΑΞΙΔΗ ΣΕΡΡΕΣ ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΨΕΙ ΛΑΔΙΑ, ΤΟΥ ΕΙΠΑΝ ΤΟ ΙΔΙΟ, ΑΚΟΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙΕΙ ΛΑΔΙΑ, ΕΠΙΔΕΙ ΕΚΛΙΣΕ Ο ΠΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΜΩΣ, ΠΗΓΕ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΟΠΟ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΞΕΚΙΝΙΣΕΙ ΜΕΤΡΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝ ΔΟΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΣΥΝΗΧΕΙΣΗ ΝΑ ΚΑΙΕΙ ΘΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΜΟΤΕΡ, ΕΝΤΟΣ ΕΓΓΥΗΣΗΣ ΒΕΒΑΙΑ..... ΤΙ ΑΜΑΞΗ ΕΧΕΙΣ??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.