Jump to content
Panos277

Vw Polo 6R Gti 2010 - Εντυπώσεις [Γενική Συζήτηση]

Recommended Posts

1) εχει καλυτερη ροπη αποτελεσμα τησ καλυτερησ καυσης.γιατι εμεισ εκμεταλευσομαστε το 35% τησ θερμικησ αξιας τησ βενζινησ που ειναι υδρογοναθρακας και το υπολοιπο πηγαινει στον καταλυτη και καιγεται για να βγει στην ατμοσφαιρα. ενω τωρα με το υδρογονο περιπου το 80% ΜΕ 90%.

2)αναψε λαμπακι εβαλα εικοσι ευρω εβγαλε 143 χιλιομετρα πηγα το εβαλα γεμισα στα 150 μετρα πρατηριο και εκανε μεχρι να αναψει λαμπακι στισ ιδιεσ συνθηκεσ οδηγησης εκανε 189 χιλιομετρα 32% οικονομια. και χωρις να εξοικιωθει ο εγκεφαλος με το νε καυσιμο. πιστευα αν γινει αυτο θα φτασουμε περιπου το 40-45%

3)Ανεφοδιασμο κανεις μονο σου προσθετοντας απιονοσμενο νερο εοντα βεβαια μεσα και τον υπαρχον ηλεκτρολητη.

4) η βενζινη δεν καταργειται ειναι συμπληρωματικο συστημα.

δεν εβαλα γκαζι γιατι δεν εχει βγει ακομα για tsi σε υγρη φαση. οι εταιριες που ο βγαζουν ειναι η icom και η vialle. Κοστος η πρωτη 2200 και η αλλη 2600 συν φαπα. ακομα βεβαι υπαρχει προβλημα γιατι δεν το εχουν φερι στα ισια του. με την εγγυηση αυτο το κιτ αν κατι παθει ο κινητηρας πραγμα αδυνατον γιατι ειναι επιπροσθετο δεν φαινεται πουθενα οτι τι εχεισ σε πεντε λεπτα αποσενδεεται και ολα καλα. αν το κανεις με κουμποματα οπως εγω μπορεις και το μεταφερεις σε δυο λεπτα απο ενα αμαξι στο αλλο.

Φιλε Γιαννη τα λες πολυ αναλυτικα και ευχαριστουμε ολοι εδω στο φορουμ αλλα θελω να κανω καποιες συμπληρωματικες ερωτησεις αν σου ειναι ευκολο:

1.δε καταλαβαινω αυτο που λες για την οικονομια και εχω επισημανει πιο πανω...εβαλες 20ε βενζινη και εκανε 143χλμ μετα τι?εβαλες 20ε νερο και εκανε παραπανω..?δε καταλαβαινω αν θες επιφτησε μας

2.που το προσθετεις το απιονισμενο νερο..?

3.δουλευει ταυτοχτονα με τη βενζινη ή μονο του το νερο..?

ευχριστω εκ των προτερων

ααα και κατι τελευταιο ρε συ Γιαννη αν χρειαστει να ανεβω για να κανω τη τοποθετηση μπορουμε να κανονισουμε συναντηση για να με κατατοπισεις και να με βοηθησεις γιατι ειμαι απο αθηνα...?ευχαριστω...

Edited by mecengin
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Γιαννη τα λες πολυ αναλυτικα και ευχαριστουμε ολοι εδω στο φορουμ αλλα θελω να κανω καποιες συμπληρωματικες ερωτησεις αν σου ειναι ευκολο:

1.δε καταλαβαινω αυτο που λες για την οικονομια και εχω επισημανει πιο πανω...εβαλες 20ε βενζινη και εκανε 143χλμ μετα τι?εβαλες 20ε νερο και εκανε παραπανω..?δε καταλαβαινω αν θες επιφτησε μας

2.που το προσθετεις το απιονισμενο νερο..?

3.δουλευει ταυτοχτονα με τη βενζινη ή μονο του το νερο..?

ευχριστω εκ των προτερων

ααα και κατι τελευταιο ρε συ Γιαννη αν χρειαστει να ανεβω για να κανω τη τοποθετηση μπορουμε να κανονισουμε συναντηση για να με κατατοπισεις και να με βοηθησεις γιατι ειμαι απο αθηνα...?ευχαριστω...

εφυγα και μπηκα στο πρατηρια με αναμενο λαμπακι εβαλα 20 ευρω και εκανα 143 χιλομετρα γιατι μολισ εφτασα κοντα στο μαγαζι στην θεσσαλονικη κανοντας βεβαια και καμοια βολτα παραπανω για να φτασει να αναψει λαμπακι. και καναμε την τοποθετηση. βγαινοντας απο το συνεργειο βρηκα πρατηριο στα 300 μετρα και εβαλα 20 ευρω βενζινα ξανα ( ειχα αναμενο λαμπακι)και εκανα παραπανω χιλομετρα περιπου 35%.

2. απιονισμανο νερο απο το σουπερμακετ βαζεισ μονο σου ενα ποτηρι καθε 600 χιλιομετρα εσυ το βαζεισ μονο σου εχει σταθμη. ανοιγεια μια ταπα και βαζεις.

3. αν ανεβεις θα κανονισουμε η να παμε μαζι αν μπορω εκεινη την μερα ή θα σου δωσω να εποικοινωνησεισ με τον κυριο που τα πουλαει και τα τοποθετει και πας και μονος σου θα σε παραλαβει αυτος οπως εμενα εξω απο θεσσαλονικη και θα σε οδηγισει στο μερος τοποθετησης.και σε μια ωρα θα εισαι ετοιμος τοσο εκανα εγω

Edited by GIANNIS75
Link to comment
Share on other sites

εφυγα και μπηκα στο πρατηρια με αναμενο λαμπακι εβαλα 20 ευρω και εκανα 143 χιλομετρα γιατι μολισ εφτασα κοντα στο μαγαζι στην θεσσαλονικη κανοντας βεβαια και καμοια βολτα παραπανω για να φτασει να αναψει λαμπακι. και καναμε την τοποθετηση. βγαινοντας απο το συνεργειο βρηκα πρατηριο στα 300 μετρα και εβαλα 20 ευρω βενζινα ξανα ( ειχα αναμενο λαμπακι)και εκανα παραπανω χιλομετρα περιπου 35%.

2. απιονισμανο νερο απο το σουπερμακετ βαζεισ μονο σου ενα ποτηρι καθε 600 χιλιομετρα εσυ το βαζεισ μονο σου εχει σταθμη. ανοιγεια μια ταπα και βαζεις.

3. αν ανεβεις θα κανονισουμε η να παμε μαζι αν μπορω εκεινη την μερα ή θα σου δωσω να εποικοινωνησεισ με τον κυριο που τα πουλαει και τα τοποθετει και πας και μονος σου θα σε παραλαβει αυτος οπως εμενα εξω απο θεσσαλονικη και θα σε οδηγισει στο μερος τοποθετησης.και σε μια ωρα θα εισαι ετοιμος τοσο εκανα εγω

ευχαριστω πολυ ρε αγορινα....και ποσο το εβαλες...?αξιζει λες...?για το κινητηρα τι λες...?θα αντεξει...?

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ ρε αγορινα....και ποσο το εβαλες...?αξιζει λες...?για το κινητηρα τι λες...?θα αντεξει...?

1200 ευρω με τοποθετηση , βεβαια αξιζει μεγακη οικονομια, γιατι να μην αντεξει δεν κανεις τιποτα κακο στον κινητηρα ισα ισα τον καθαριζεισ απο τα καταλοιπα που αφηνει η βενζινη ποιο καθαροσ θα ειναι και ποιο μακροζωια θα εχει. τωρα ανεβασα στο youtude το βιντεακι θα ελεγχθει και θα το βαλουν και μετα θα το βαλω και εδω για να δεις γιατι μιλαω λιγω υπομονη μονο.

Link to comment
Share on other sites

1200 ευρω με τοποθετηση , βεβαια αξιζει μεγακη οικονομια, γιατι να μην αντεξει δεν κανεις τιποτα κακο στον κινητηρα ισα ισα τον καθαριζεισ απο τα καταλοιπα που αφηνει η βενζινη ποιο καθαροσ θα ειναι και ποιο μακροζωια θα εχει. τωρα ανεβασα στο youtude το βιντεακι θα ελεγχθει και θα το βαλουν και μετα θα το βαλω και εδω για να δεις γιατι μιλαω λιγω υπομονη μονο.

Πολυ ωραιος φιλε Γιαννη....λιγες διευκρινιστικες....η τιμη της βενζινης στο 2ο βενζιναδικο ηταν ιδια με της πρωτης?γιατι σημασια εχουν τα λιτρα και αυτο που δε μπορω να καταλαβω ειναι πως καιει το υδρογονο μαζι με τη βενζινη?ξερεις λεπτομερειες?πιο πανω εχεις γραψει για την ενεργειακη αποδοση των βενζινοκινητηρων που πολυ σωστα ειναι στο 30-35% πως την εκτοξευει στο 90%...?αφου παλι βενζινη καιει..?αν ξερεις βοηθησε μας και αν θελεις στειλε μου και με πμ το τηλ επικοινωνιας του να τον παρω να δω τι γινεται ρ συ...?ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιος φιλε Γιαννη....λιγες διευκρινιστικες....η τιμη της βενζινης στο 2ο βενζιναδικο ηταν ιδια με της πρωτης?γιατι σημασια εχουν τα λιτρα και αυτο που δε μπορω να καταλαβω ειναι πως καιει το υδρογονο μαζι με τη βενζινη?ξερεις λεπτομερειες?πιο πανω εχεις γραψει για την ενεργειακη αποδοση των βενζινοκινητηρων που πολυ σωστα ειναι στο 30-35% πως την εκτοξευει στο 90%...?αφου παλι βενζινη καιει..?αν ξερεις βοηθησε μας και αν θελεις στειλε μου και με πμ το τηλ επικοινωνιας του να τον παρω να δω τι γινεται ρ συ...?ευχαριστω

τηλ επικοινωνιασ 6940776681 σωτηρης για καθε απορια

Πολυ ωραιος φιλε Γιαννη....λιγες διευκρινιστικες....η τιμη της βενζινης στο 2ο βενζιναδικο ηταν ιδια με της πρωτης?γιατι σημασια εχουν τα λιτρα και αυτο που δε μπορω να καταλαβω ειναι πως καιει το υδρογονο μαζι με τη βενζινη?ξερεις λεπτομερειες?πιο πανω εχεις γραψει για την ενεργειακη αποδοση των βενζινοκινητηρων που πολυ σωστα ειναι στο 30-35% πως την εκτοξευει στο 90%...?αφου παλι βενζινη καιει..?αν ξερεις βοηθησε μας και αν θελεις στειλε μου και με πμ το τηλ επικοινωνιας του να τον παρω να δω τι γινεται ρ συ...?ευχαριστω

1) τιμη στο ενα 1,655 και στο αλλο 1,66

2) κανει ποιο καλη καυση οποτε εκμεταλευεσαι περισοτερη θερμικη ενεργεια τησ βενζινης. απο 35% στο 90%

TSOLIA ΜΗΝ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΕΜΑΙΛ ΕΠΟΙΚΙΝΩΝΗΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ sΤΟ ΤΗΛ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ o ΣΩΤΗΡΗΣ

Edited by GIANNIS75
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΑΠΑΠΑΜ ΤΟ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΥΔΡΟΓΟΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΣΕ POLO GTI ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ

Ρε συ Γιαννη μιλησα με το σωτηρη και μου ειπε ολες τις λεπτομεριες και φαινεται πολυ καλη ιδεα αλλα ειναι ολοκληρη κατασκευη,εκτος του οτι χανεις ολο το πορτ παγκαζ οταν το ανοιγεις ειναι σαν να βλεπεις το γενικο χημειο του κρατους...και δε μου φαινεται και πολυ ασφαλες αν γινει οτιδηποτε και μπερδευτουν οι ηλεκτρολυτες θα κανει τρελο μπουμ....σαν αποδοση πως σου φαινεται και στη πραξη μετα απο 2 μερες..?

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Γιαννη μιλησα με το σωτηρη και μου ειπε ολες τις λεπτομεριες και φαινεται πολυ καλη ιδεα αλλα ειναι ολοκληρη κατασκευη,εκτος του οτι χανεις ολο το πορτ παγκαζ οταν το ανοιγεις ειναι σαν να βλεπεις το γενικο χημειο του κρατους...και δε μου φαινεται και πολυ ασφαλες αν γινει οτιδηποτε και μπερδευτουν οι ηλεκτρολυτες θα κανει τρελο μπουμ....σαν αποδοση πως σου φαινεται και στη πραξη μετα απο 2 μερες..?

O ηλεκτρολυτης ειναι ενας πως να μπερδευτει. ενοεις οτι το ενα μπουκαλακι που περιεχει υδρογονο και το αλλο οξυγωνο. αμ σπασουν πως θα γινει μπαμ η ενωση δημιουργει νερο και υστερα δεν υπαρχει αποθηκευση αεριου οτι παραγει το δινει στον κινητηρα . εγω το εβαλα εκει εσυ μπορεις να το βαλεις ποιο δεξια και να εισαι οκ. με το υγραεριου που θα ειχεσ τη ρεζερβα τι θαγινοταν. σαν οικονομια δεν το μετραω καθε μερα τωρα σε καθε γεμισμα. φαινεται σαν χημειο αυτο ειναι το ωραιο που το βλεπει αλλος και χαζευει.

Link to comment
Share on other sites

αν χτύπα ξύλο γίνει καμιά στραβή, και γίνει κανα μπούμ κτλ κτλ, ποιος θα αναλάβει την ευθύνη?

Εγγύηση σου εχει δώσει? και αν ναι για ποια εξαρτήματα?

εχει κάποιο μαγαζί που μπορείς να απευθυνθείς, γιατι ΑΝ κατάλαβα καλα δεν εχει έγκριση τύπου, διοτι ειναι κάτι σαν εκρηκτικό δλδ παράνομο και επικίνδυνο οχι μονο για σένα αλλα και για τους δίπλα σου.

http://www.youtube.com/results?search_query=hho+fail&aq=f

http://www.youtube.com/results?search_query=hho+explosion&aq=f

http://www.youtube.com/results?search_query=hho+car+explosion&aq=f

δε σου τη λέω, σε καμία περίπτωση , απλα λίγο απο αυτα που είδα φοβήθηκα..

Link to comment
Share on other sites

αν χτύπα ξύλο γίνει καμιά στραβή, και γίνει κανα μπούμ κτλ κτλ, ποιος θα αναλάβει την ευθύνη?

Εγγύηση σου εχει δώσει? και αν ναι για ποια εξαρτήματα?

εχει κάποιο μαγαζί που μπορείς να απευθυνθείς, γιατι ΑΝ κατάλαβα καλα δεν εχει έγκριση τύπου, διοτι ειναι κάτι σαν εκρηκτικό δλδ παράνομο και επικίνδυνο οχι μονο για σένα αλλα και για τους δίπλα σου.

http://www.youtube.com/results?search_query=hho+fail&aq=f

http://www.youtube.com/results?search_query=hho+explosion&aq=f

http://www.youtube.com/results?search_query=hho+car+explosion&aq=f

δε σου τη λέω, σε καμία περίπτωση , απλα λίγο απο αυτα που είδα φοβήθηκα..

μην τρομαζεισ τον κοσμο οταν δεν γνωστησ συτα

Link to comment
Share on other sites

μπορει το ύφος μου στο προηγούμενο πόστ να ηταν κάπως, αλλα πραγματικά εχεις σκεφτει αν μια στις χιλιες κάτι δεν πάει καλα?

θα βρεις το δίκιο σου, και αν το βρεις απο που?

Μακάρι να ειναι απροβλημάτιστο, στο ευχομαι απο την καρδιά μου.

Ερώτηση γιατι πραγματικά δεν ξέρω...Στην ελλάδα-μπανανία δεν πωλούνται στις μεγαλουπόλεις απο αντιπροσωπίες ως ΙΧ, αυτοκίνητα που χρησιμοποιούν πετρέλαιο-υγραέριο-υδρογόνο. Στις χώρες που ειναι νόμιμο το πετραίλαιο-υγραέριο, το υδρογόνο ειναι νόμιμο?

Edited by panaua
Link to comment
Share on other sites

μπορει το ύφος μου στο προηγούμενο πόστ να ηταν κάπως, αλλα πραγματικά εχεις σκεφτει αν μια στις χιλιες κάτι δεν πάει καλα?

θα βρεις το δίκιο σου, και αν το βρεις απο που?

Μακάρι να ειναι απροβλημάτιστο, στο ευχομαι απο την καρδιά μου.

Ερώτηση γιατι πραγματικά δεν ξέρω...Στην ελλάδα-μπανανία δεν πωλούνται στις μεγαλουπόλεις απο αντιπροσωπίες ως ΙΧ, αυτοκίνητα που χρησιμοποιούν πετρέλαιο-υγραέριο-υδρογόνο. Στις χώρες που ειναι νόμιμο το πετραίλαιο-υγραέριο, το υδρογόνο ειναι νόμιμο?

το δικιο σου δεν το βρισκεις πουθενα και να πεθαινεις. αυτο που λες ειναι αλλο παπα ευαγγελιο. με πετρελαιο και υγραεριο φιλε μου εκεινα κινουνται αποκλειστικα και μονο με αυτο. οποτε ειναι αλλες οι πιστοποιησεις εδω μιλαμε για βελτιωτικο καυσης επιπροσθετο. γιαυτο και δεν ειναι παρανομο αν κινουταν μονο με υδρογονο τοτε θα ηταν παρανομο αν δεν ειχε ποιστοποιησεις. σαν να λες δηλαδη αν βαλεις φρενα μπραμπο ειναι παρανομο γιατι βελτιωσες το φρεναρισμα σου. οσο γιαυτο το κιτ ειναι πιστοποιημενο απο το πανεπιστιμιο θεσσαλινικης και ο κατασκευαστης ειναι επικουρος καθηγητης. ειναι λιγοτερο επικυνδυνο 50% απο την βενζινη και οταν κατι βγαινει στην αγορα δοκιμαζεται πρωτα δεν βγαζουν βομβεσ για να σκοτωσουν κοσμο. δηλαδη αν γινει κατι δεν υπαρχει η μαρτυρια που μπηκε το κιτ,το καταθετηριο,το μαγαζι εγκαταστασης, οποτε αυτος φυλακη. λες να του αρεσει να παει? ασε που εγω δεν με ενδιαφερει αν θα βαλει καποιος αλλος. απλως υπερασπιζομαι την αγορα μου.

Edited by GIANNIS75
Link to comment
Share on other sites

Θελω να το προσπερασω αυτο το βιντεο γιατι μ δημιουργει καμια χιλιαδα αποριες..

Link to comment
Share on other sites

ωταν βρω χρονο θα γραψω αναλυτικα και απλα μερικα πραγματα για τις κυψελες καυσιμου πως λειτουργει και θα σας παραθεσω και ενα πειραμα με μετρησεις που εκανα πριν το πασχα πανω στις κυψελες καυσιμου

Link to comment
Share on other sites

Μιασ και ειμαι τελειως ασχετος με αυτο το θεμα προσωπικα εγω ψιλοφοβαμαι να κανω κατι τετοιο , ισως φταιει και η μουσικη που ειχε το βιντεακι μου θυμισε και λιγο x files μου θυμισε και την χημεια που την μισουσα. Πραγματικα δεν ξερω σαν πειραμα μου φαινεται και τρωγομαι που τρωγομαι που καιει λαδια το αμαξι αν βαλω και κατι τετοιο και γινει τιποτα δυσκολα τα πραγματα.. Φυσικα μπορει να ειναι κατι πολυ απλο και πολυ βολικο απο αποψη οικονομιας κτλπ αλλα .. ?

ΥΓ : το ποστ μου αν θεωρηθει περιττο ασ διαγραφει απλα ειπα την γνωμη μου ως ατομο που βλεπει κατι τετοιο πρωτη φορα :blink::whistling:

Link to comment
Share on other sites

αν χτύπα ξύλο γίνει καμιά στραβή, και γίνει κανα μπούμ κτλ κτλ, ποιος θα αναλάβει την ευθύνη?

Εγγύηση σου εχει δώσει? και αν ναι για ποια εξαρτήματα?

εχει κάποιο μαγαζί που μπορείς να απευθυνθείς, γιατι ΑΝ κατάλαβα καλα δεν εχει έγκριση τύπου, διοτι ειναι κάτι σαν εκρηκτικό δλδ παράνομο και επικίνδυνο οχι μονο για σένα αλλα και για τους δίπλα σου.

http://www.youtube.com/results?search_query=hho+fail&aq=f

http://www.youtube.com/results?search_query=hho+explosion&aq=f

http://www.youtube.com/results?search_query=hho+car+explosion&aq=f

δε σου τη λέω, σε καμία περίπτωση , απλα λίγο απο αυτα που είδα φοβήθηκα..

τα βιντεο που εχεισ βαλει βαζουνε φωτια στην εξοδο του υδρογονου και γινεται η εκρηξη η οποια οπως βλεπεισ περιοριζεται μεσα στο μπουκαλακιδιοτι δεν υπαρχει αποθυκευση υδρογονου . πως θα παρει φωτια εκει στην εξοδο του υδρογονου το σωληνακι στην εισαγωγη αερα, εκτος αν το βαλεις εσυ. με την ιδια λογικη αν βαλεις φωτια σε ενα σωληνακι με γεματο βενζινη η φωτια θα οδηγηθει στη δεξαμενη και μπαμ. υστερα στην δικη μου εξοδο βγαινει μονο υδρογονο οπουε ειναι δυσκολο να κανει ακρηξη γιατι χρειαζεται και οξυγονο μαζι να υπαρχει στο σωληνακι. αυτα τα βιντεακια ειναι αλλες περιπτωσεις. οπως μπορω και εγω να σου βρω περισσοτερες ακομα με την βενζινη. και πολυ περισοτερες με το υγραεριο.

Link to comment
Share on other sites

http://www.auto91.gr/full_product.php?prod_id=15010&page=1

μπηκε σήμερα!!μπορώ να πω ότι έχει διαφορα στον αέρα ακούγεται πιο πολυ η μηχανή ( όχι πιο βαριά) πιο πολυ!

αν και εγώ του λέγα να μου το αφήσει χωρίς καθόλου φίλτρο :thumbsup:

Edited by ιωνας
Link to comment
Share on other sites

Μετά από 5000 km σε ένα μήνα να πω και εγώ τις εντυπώσεις μου

Πρώτον το αμαξι είναι άψογο αλλά

1. άρχιζε να τρίζει ο ουρανός.Προφανώς κάτι παίζει με την ηλιοροφή.Μεγαλο ξενερωμα

2. Εκαψε 500 ml λάδακι

3. είναι πιο γρήγορο από mini cooper s, audi tt 225, typer fn2.Το μόνο θέμα είναι από στάση όπου η εκκινηση ειναι καταδικασμένη.

4. Aπό κατανάλωση μεσα στην πολη με αρκετη κινηση είναι στο 10lt/100km

Σε επαρχιακή διαδρομή πετυχα και 5.5 ανετα και σε ταξίδι με 140-160 8lt/100km.Μέση κατανάλωση μεχρι στιγμής 8.1

5. Τα 17αρια κοπανάνε αρκετά σε λακούβες

6. Το DSG μπερδευτηκε δύο φορές και με αφησε με νεκρό και από 7η εκανε 3-4 δευτερόλεπτα να βάλει 3η...αλλά την έβαλε!

Σε γενικές γραμμές πάρα πολύ ικανοποιημένος ! Οποιοι το περιμενουν, αξίζει η αναμονή!

Link to comment
Share on other sites

τιμουλα?

650 και είπανε ότι θα φανεί σε 2 μέρες,

από κατανάλωση είπανε ότι σε χαλαρή οδήγηση θα καίει λιγότερο αλλιώς περισσότερο,

αυτό που είδα εγώ ήταν ότι από εκεί που είχα 7 τώρα έχω γύρο στο 11 και σταματημένο από 0,6 τώρα έχω 0,9-1.0

Link to comment
Share on other sites

Πάτα παρατεταμένα το πάνω κουμπάκι του trip computer (δεξιά μοχλός) και θα μπεις στις ρυθμίσεις .... εκεί μπορείς να αλλάξεις και την γλώσσα (σε μένα στην αρχή ήταν στα γερμανικά) καθώς και να βάλεις να φαίνονται τα τραγούδια στην οθόνη του κοντερ και να αλλάζεις τραγούδια από το trip..thumbsup.png

καλά όλα αυτά τα βρήκαμε αλλα το okay πως το πατάμε??? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.