Jump to content
Panos277

Vw Polo 6R Gti 2010 - Εντυπώσεις [Γενική Συζήτηση]

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ...ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΛΑΔΙΟΥ...ΑΛΛΑΞΑΝ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ???ΑΝ ΝΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΕΙΧΕ ΑΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ Ή ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΤΑ ΒΑΣΑΝΑ???

Edited by POLO GTI SX
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ...ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΛΑΔΙΟΥ...ΑΛΛΑΞΑΝ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ???ΑΝ ΝΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΕΙΧΕ ΑΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ Ή ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΤΑ ΒΑΣΑΝΑ???

Λίγο λαδάκι τσιμπάει ...σιγά τα βάσανα. Μια χαρά είναι το αμάξι Ασ σταματήσουμε την καραμέλλα.

Link to comment
Share on other sites

φιλε εμενα ο κριτωνας ετσι μου περασε το προγραμμα. και νομιζω το ιδιο και στον τσολια. οτι υπαρχει ρισκο υπαρχει... αλλα δεν μπορουσε να γινει και αλλιως γτ ο εγκεφαλος ειναι κλειδωμενος και δεν γινεται μεσα απο την obd θυρα.. αλλα το καλο ειναι οτι το counter παραμενει μηδεν.. που σημαινει οτι δεν φαινεται πουθενα οτι εχεις βαλει προγραμμα μονο αμα δουν τι πιεσεις σηκωνεις.. ενω αμα βαλεις προγραμμα μεσω obd και το ψαξουν μπορει να εχεις θεμα με εγγυηση.. (βεβαια το counter μπορει να αλλαξει και αμα πας σε αντιπροσωπεια για update... οποτε και να σου πουν τπτ εισαι καλυμενος...) ελπιζω να βοη8ησα..

Link to comment
Share on other sites

οκ...σ ευχαριστω....βεβαια θα ξεκινησω με τα υπολοιπα...τα παρηγγειλε σημερα...θα παω την αλλη βδομαδα να τα βαλουμε..κ αν δεν εχει βγαλει ακομα θα ανοιξει εγκεφαλο...

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα... αμα δεν πηγαινα στον κριτωνα 8α πηγαινα σε εκεινον.. πιστευω πως νοιαζεται περισσοτερο για τα αυτοκινητα που φτιαχνει απο οτι η αλλη unitronic.

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα... αμα δεν πηγαινα στον κριτωνα 8α πηγαινα σε εκεινον.. πιστευω πως νοιαζεται περισσοτερο για τα αυτοκινητα που φτιαχνει απο οτι η αλλη unitronic.

εσενα ποσο στο βγαλε ο κριτωνας??

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πόσο σας πήγε το πρόγραμμα ?

Διαφορές με πριν που έχετε δει , κατανάλωση ?

εμενα θα παει περιπου 1200....

2 σταδιο κ 240hp+

διαφορες θα σου πω οταν ξεμπερδεψω...

(εχω αλλαξει κ εξατμιση οποτε στο συνολο υπολογισε 2700)

Link to comment
Share on other sites

οχι μονο προγραμμα...σκαστρα..μια πλακετα για να παρουμε υποπιεση για μπαρομετρο..intercooler..φιλτρο κ το προγραμμα...

α σετακι θα το πας...ωραιος :thumbsup: σκαστρα?forge?γιατι δεν εχω ακουσει κατι αλλο για τον tsi

Link to comment
Share on other sites

ειναι ο,τι καλυτερο εχω ακουσει απο παιδια με κουπρα που εχτος απο ωραιο ηχο βοη8αει στ να κραταει και σταθερη πιεση..ειναι μεσα στα σχεδια μου και μενα μολις βαλω προγραμμα ;)

παρε βιντεακι να την ακουσεις μακρο :thumbsup:

στην ελλαδα την εχω βρει εγω στα 250..

Link to comment
Share on other sites

καινούρια? έχουμε κάνα σαιτ να την δούμε? τιμή?

στο site της forge λογικα θα την εχει...ειναι κλειστου τυπου...εμενα θα μου παει 270 μαζι με την πλακετα για υποπιεση...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.