Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Καλως ηρθες Λευτερη! Ευχομαι καλα και ασφαλη χιλιομετρα με το jetta σου!

Καλο πασχα κ σε ολους τους "νεους" :D

Link to comment
Share on other sites

καλος σας βρηκα παιδια...

(προμηθευτικα vag-com usb Καλωδιο απο ebay , μονο που δεν κανει τιποτα αλλο εκτος απο no response from controller)

Edited by lefteris_TSI
Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε παίδεεες!

Link to comment
Share on other sites

Eλατε ρε σεις και εψαχνα κανενα dj για τον γαμο μου και οχι τιποτα αλλο να την βγαλω και τζαμπα tongue.giftongue.giftongue.gif:rolleyes: !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Eλατε ρε σεις και εψαχνα κανενα dj για τον γαμο μου και οχι τιποτα αλλο να την βγαλω και τζαμπα tongue.giftongue.giftongue.gif:rolleyes: !!!!!

θα το αναλάμβανα εγώ αλλά χωρίς μαρούλι δεν κάνω τπτ.....ούτε για τα μούτρα σου...!!!!!ΤΣΙΦΟΥΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

Καλώς ήρθατε νέες και νέοι στο καλύτερο και πληρέστερο club αυτοκινήτων για VW....

Καλά ποσταρίσματα και σύντομα σε κάποιο από τα meeting μας ανά την ΕΛΛΑΔΑ......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Με λένε Αποστόλη και είμαι νέος κάτοχος Golf TSi. IT Consultant στο επάγγελμα.

Το αυτοκίνητο απλά φυσάει. Το ίδιο πιστεύω θα φυσάει και το φορουμ μιας και το βλέπω αρκετά ενεργό :lol:

Link to comment
Share on other sites

θα το αναλάμβανα εγώ αλλά χωρίς μαρούλι δεν κάνω τπτ.....ούτε για τα μούτρα σου...!!!!!ΤΣΙΦΟΥΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

Καλώς ήρθατε νέες και νέοι στο καλύτερο και πληρέστερο club αυτοκινήτων για VW....

Καλά ποσταρίσματα και σύντομα σε κάποιο από τα meeting μας ανά την ΕΛΛΑΔΑ......

Α να χαθεις ρε θα βρω που θα παει μαλλον ο Πολακιας θα ειναι.....!!! tongue.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Με λένε Αποστόλη και είμαι νέος κάτοχος Golf TSi. IT Consultant στο επάγγελμα.

Το αυτοκίνητο απλά φυσάει. Το ίδιο πιστεύω θα φυσάει και το φορουμ μιας και το βλέπω αρκετά ενεργό ^_^

[/quote

Οντως το φορουμ φυσαει... Καλως μας βρηκες λοιπον...!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Έχω ένα παντελώς "μαμά" Peugeot 307 XSI του 2002 και αποφάσισα να μπω στην παρέα σας μετά την είσοδό μου σε ένα Golf TSI καλής και όμορφης συναδέλφου!

Α, είμαι πληροφορικάριος, και επίσης αιώνια ερωτευμένος με κάθε έκδοση της 911...

Τάκης ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλως μας ηρθες Τακη, ελπιζω να αλλαξοπιστισεις και -εκτος απο την πανεμορφη συναδελφο σου- να αποκτησεις και εσυ ενα VW! (και γιατι οχι? ΚΑΙ την συναδελφο σου! ;) )

Edited by mkiv
Link to comment
Share on other sites

χαιρετω και γω αν και αργοπορημενα στο συγκεκριμενο ποστ ολα τα μελη.

Ονομαζομαι Κωστας ειμαι απο Αθηνα,εργαζομαι σε ΚΕΠ και ειμαι κατοχος εδω και λιγες βδομαδες ενος golf tsi se grey united.

Ελπιζω να σας δω συντομα και απο κοντα σε καποια συναντηση!

Link to comment
Share on other sites

καλως σας βρηκα

Με λενε Γιαννη ειμαι 29 χρονων και εχω ενα γκολφ 4 1,6 (100 αλογα το οχταβαλβιδο) του 1998 με 120Κ. Ειναι τελειως μαμα και να πω την αληθεια δεν ενδιαφερομαι για βελτιωση.

Απο μια γρηγορη πλοηγηση που εκανα στο φορουμ φαινεται οτι υπαρχουν αρκετα ενδιαφεροντα θεματα.

Θα τα πουμε στις συζητησεις!!

ΥΓ εχω ποσταρει στα συνεργεια μιας και ψαχνω εναν καλο μηχανικο για να το "συμμαζεψω" λιγο

Link to comment
Share on other sites

καλως σας βρηκα

Με λενε Γιαννη ειμαι 29 χρονων και εχω ενα γκολφ 4 1,6 (100 αλογα το οχταβαλβιδο) του 1998 με 120Κ. Ειναι τελειως μαμα και να πω την αληθεια δεν ενδιαφερομαι για βελτιωση.

Απο μια γρηγορη πλοηγηση που εκανα στο φορουμ φαινεται οτι υπαρχουν αρκετα ενδιαφεροντα θεματα.

Θα τα πουμε στις συζητησεις!!

ΥΓ εχω ποσταρει στα συνεργεια μιας και ψαχνω εναν καλο μηχανικο για να το "συμμαζεψω" λιγο

καλώς ήρθες Jonny tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Έχω ένα παντελώς "μαμά" Peugeot 307 XSI του 2002 και αποφάσισα να μπω στην παρέα σας μετά την είσοδό μου σε ένα Golf TSI καλής και όμορφης συναδέλφου!

Α, είμαι πληροφορικάριος, και επίσης αιώνια ερωτευμένος με κάθε έκδοση της 911...

Τάκης :blink:

Ερωτααααα :blink::blink::blink:new_iloveyou.gifnew_love.gif εεεερωταααααααα.... :blink::blink: Καλως ηρθες στο club ψησε και την συναδελφο σου να γραφτει...

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ το Club. Νέο μέλος κι εγώ, ας συστηθώ λοιπόν

Με λένε Χρήστο, είμαι 25, απο Ιωάννινα και είμαι Ελ. Επαγγελματίας. Το αμάξι ειναι ένα Polo 9N 1.4 75hp 2002 μαμά (εκτώς και αν ο κοτσαδόρος θεωρείται tuning :D )

Συγχαρητήρια για το φόρουμ, είναι κυριολεκτικά πολύ καλό

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.