Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

καλός ήρθατε στην παρέα μας! καλά ποσταρίσματα!

Link to comment
Share on other sites

Hello k από μένα παιδιά.

Λέγομαι γιώργος είμαι από λάρισα k σπουδάζω θεσσαλονίκη αυτοματιστης...

Πριν 2 εβδομάδες ήρθε το καινούργιο όχημα ένα golf mk4 (2002) 1400cc 16V...

Αγοράστηκε από μια δικηγόρο στην αθηνα με 25.000 χιλιόμετρα..K όπως καταλαβαίνετε είναι ακόμη τέρμα μανισιο..

Πολύ καλο για μένα αυτό το forum για να μπορώ να ρωτάω k να μαθαίνω περισσότερα πράματα για το καρο μου..

c για around παίδες

Θα σε παρακαλουσα να χρησιμοποιεις μικρους ελληνικους χαρακτηρες συμφωνα με τους ορους χρησης του forum.

Edited by konstantinos passat
@To post μεταφραστηκε στα Ελληνικα
Link to comment
Share on other sites

Καλωσορισατε στην παρεα του vw club παιδια

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα σας παιδια!! Χαιρομαι πολυ που κι εγω πλεον ειμαι μελος αυτου του club.

Γραφτηκα πριν λιγες μερες και διαβαζω ανελλιπως απο τη μερα που γραφτηκα πληθωρα διαφορετικων θεματων.

Με λενε Μανθο και ειμαι μονιμος κατοικος Αθηνας. Ειμαι βιολογος και μου αρεσουν γενικοτερα παρα πολυ τα αυτοκινητα και οι συζητησεις γυρω απο αυτα. Επισης μου αρεσει πολυ να χαιρομαι το αυτοκινητο μου πηγαινοντας το εκδρομες σε επαρχιακους δρομους, οπου και μπορω να κανω πολλα χιλιομετρα και ευχαριστες διαδρομες, αλλα και γενικοτερα η οδηγηση μου αρεσει παρα πολυ.

Εχω ηδη μιλησει με καποια παιδια εδω μεσα απο ενα αλλο forum, αλλα πιστευω εδω θα τα λεμε ακομα καλυτερα.

Το δικο μου αυτοκινητο ακομα δεν το εχω, αλλα πιστευω μεχρι να το παραλαβω σε κανα τριμηνο θα εχω ηδη μαθει παρα πολλα γι αυτο.. ;)

Εχω παραγγειλει ενα κοκκινο τετραπορτο Golf GT μαζι με καποια εξτρας. Αυτο που με προβληματισε παρα πολυ ηταν το χρωμα, καθως μου αρεσε εξισου παρα πολυ και το candy white.

Παλιοτερα οι γονεις μου ηταν κατοχοι ενος Golf 2 , το οποιο κρατησαμε για 12 συναπτα ετη! Ετσι λοιπον η τρελα δε ξεχνιεται και το γονιδιο της VW ενεργοποιηθηκε παλι ωστε να ερθει ξανα στα χερια μας ενα Μk 5.

Να σημειωσω επισης οτι την επιλογη αυτοκινητου την εκανα, αφου προηγηθηκε test drive στα αυτοκινητα της ιδιας κατηγοριας και φιλοσοφιας, Seat Leon 1,8 TSI, Opel Astra 1,6T, Fiat Bravo T-jet 150ps. Το GT μου φανηκε ενα κλικ καλυτερο σε καποια κρισιμα στοιχεια και με κερδισε ωστε να το προτιμησω εναντι των αλλων. Οποτε τυχει θα μιλησω περι διαφορων και εντυπωσεων και απο τα αλλα αμαξια.

Αυτα προς το παρον, καλο βραδυ σε ολους!! B)

Edited by RedGolfGT
Link to comment
Share on other sites

Ωραιος ρε man!! B)B)B) Πολυ χαιρομαι που βρηκα εδω μεσα συναδελφο και μαλιστα με το καλημερα!! Τελικα ειναι μικρος ο κοσμος!

Οπως και βλεπω εισαι του '83, οπως και εγω, επομενως να υποθεσω κιολας ειμασταν την ιδια χρονια, που μπηκαμε(2001) κιολας?? :D Επομενως πρεπει να σε ξερω...

Link to comment
Share on other sites

Γεια και απο εμένα. Είμαι ο Βαγγέλης απο Ξυλόκαστρο και έχω ένα Polo 6n2 100ps. Μπήκα στο club για τους ίδιους λόγους με όλα τα υπόλοιπα μέλη. Θα προσπαθήσω να είμαι online συχνά και να βοηθάμε ο ένας τον άλλον.See you :D

Link to comment
Share on other sites

Καλός είρθατε παιδια και καλα να περάσετε στο vwclub.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμενα παιδιά!

Το όνομά μου είναι Πάνος , 22 χρονών και είμαι από Σαλόνικα, επίσης λέω πώς σπουδάζω επιστήμη υπολογιστών (Ηράκλειο Κρήτης).

Πριν 3 μήνες έγινα επιτέλους και εγώ κάτοχος ενώς Golf V (TSI GTsport 140) !!! Θα προσπαθήσω να είμαι online όσο μπορώ και να βοηθήσω

το community με κάθε τρόπο.

Link to comment
Share on other sites

Ωπ... καινούριος κόσμος... η παρέα του VWClub μεγαλώνει!!!

Καλωσήρθατε παίδες!

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα και απο μενα σημερα πηρα χαμπαρι

οτι επρεπε να συστηθω.σορυ.

με λενε πανο ειμαι 30χρ απο αθηνα

και εχω ενα golf fsi 1600 mama του 2004

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα & από εμένα με λένε Δημήτρη είμαι 37 ετών δεν είμαι κάτοχος VW αλλά ανήκω στο group όπως βλέπεται & από το nickname μου

Σκοπός εγγραφής μου στο club είναι η ανταλλαγή πληροφοριών και γνώσεων γύρω από τα αυτοκίνητα μας

Ελπίζω να τα λέμε συχνά

Καλώς σας βρήκα :cry::lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στα παιδιά όλα!

Βασίλης λέγομαι από την καταραμένη Αθήνα 22 χρονών,σπουδαζω Διοίκηση Επιχηρησεων στο Τει Αθηνών και έχω ανα polaki του 98 1.4 8v.

Sorry αν δεν συστήθηκα πιο πρίν και Λαλακια μου μεγαλη που δεν μπηκα πιο νωρίς στο forum γιατί ήδη εχω βρει πάρα πολλές χρήσιμες πληροφορίες!!!

Παντα τέτοια να είστε καλά!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς είρθατε Βασίλη, Πάνω, Δημητρή καλά να περάσετε με την παρέα του VWClub

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.