Jump to content
Guest Scorpio

Spoiler + Πλαϊνά για Golf Iv

Recommended Posts

ΞΕχασα να σας γράψω οτι αυτο που βλέπετε μπροστα δεν είναι άλλος προφυλαχτ αλλα είναι κατι σαν πρόσθετο πάνω στην μαμα μάσκα και σε κάνει να νομίζεις οτι είναι ολόκληρη μάσκα (σαν φλίδα) βέβαια αν πασ κοντα φένεται οτι είναι διαφορετικό αλλα το κόστος είναι πολύ μικρότερο απο μια μάσκα.

Link to comment
Share on other sites

Hello everyone,

Ποιός διαθέτει αυτόν τον Sexy Κωλαράκι  hearts.gif  ???

Κάποιες πληροφορίες;;; Reiger υποθέτω;;;

Κόστος;;;

Thanxxx

ΡΕ ΠΑΙΔΕΣ!!!

ΑΥΤΟ ΤΟ GOLFAKI ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ MEETING TOU CLUB ΜΑΣ!

ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ...ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΕΧΕΙ;;;

*ΤΟ ΟΕΤΤΙNGER ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΚΡΙΒΟ...ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΠΙΣΗΣ...ΜΑΜΑΕΙ...

ANYWAY,ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΣΗΜΙ ΚΩΛΑΡΑΚΙ...ΝΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΕΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ :whistling:

ΚΑΛΑ ΓΚΑΖΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΣΕ ΟΛΟΥΣ...

Edited by MARINE
Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Hello MARINE!

Είναι του παιδιού:

gallery_54_48_38626.jpg

Γιάννης λέγεται αλλά δεν θυμάμαι το nick του! :whistling: Αν το θυμάται κάποιος ας το πεί ρε παιδιά! withstupid.gif

Check και την μούρη του...

gallery_54_48_35175.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Είδα σήμερα στο δίκτυο αυτή την φώτο:

VW_JettaGLI_Lip1.jpg

Λένε ότι είναι γνήσιο κομμάτι VW από το Bora GLi. Ξέρουμε αν μπαίνει σε Golf?

Να και μια 2η φώτο:

VW_JettaGLI_Lip2.jpg

Δεν είναι γαμάτο?

Link to comment
Share on other sites

Τον φοραει και αυτοκινητο στη Θεσσαλονικη, γνωστο στα λημερια του Πανοραματος...Κριμα που και αυτο, αλλα και κανα δυο ακομα πολυ καλα 4αρια, δεν ειναι στο club ρε γμτ...Δεν μπορω να καταλαβω το γιατι...Τεσπα... :)

Link to comment
Share on other sites

Εννοια σου Μαρινο, και εδωσα, αλλα δεν ειναι οπως τα νομιζεις τα πραγματα...Βλεπω να μην αξιολογουν σωστα το club, και δεν μπορω να το καταλαβω...Τεσπα :) Καλη καρδια...

Link to comment
Share on other sites

AN MPOREIS BALE MIA PIO KALH FOTO

GIA NA MPORESO NA SE BOITHISO

Δεν ξέρω γιατι δεν με αφήνει το σύστημα να βαλω φώτο μεγαλύτερη απο την προηγούμενη που έβαλα πρίν!!! :thumbsup:

Μέχρι πόσα Κb μπορούμε να έχουμε για μία φώτο;;; Παράξενο μού φαίνεται... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω γιατι δεν με αφήνει το σύστημα να βαλω φώτο μεγαλύτερη απο την προηγούμενη που έβαλα πρίν!!! :thumbsup:

Μέχρι πόσα Κb μπορούμε να έχουμε για μία φώτο;;; Παράξενο μού φαίνεται... :rolleyes:

Ανέβασέ τη κάπου αλλού και βάλε link!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Να ρωτήσω: ξέρει κανείς που θα βρώ αυτο το side skirt??? hearts.gif

Tο είδα στο Athens Tuning Show...

Thankssssss

:blush:

MOTODROME πολυεστερικά αν δεν κάνω λάθος γύρω στα 110-130€ το set :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ε όχι και αρχή μετά από 2 σχεδόν χρόνια

Παίζει και το ενδεχόμενο να μην έχουν ιδέα από Η/Υ

Link to comment
Share on other sites

kal;ispera,,,kai sorry gia ta greeklish alla ta paikse o pc mou,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,loipon ton allo mina pao ollandia kai pithanotata tha gyriso ellada me lefta stin tsepi gia to neo moy body kit,,,,,,,,,,,,,,,,,i skepsi mou einai stin rieger kapos etsi.................gia prosta kai piso kathos kai plaina,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,kserete antiprosopoys kai times ,,,,,,,,,,,eyxaristo ek ton protervn matrix

a,,,,kai gia mprosta.....................

Link to comment
Share on other sites

kal;ispera,,,kai sorry gia ta greeklish alla ta paikse o pc mou,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,loipon ton allo mina pao ollandia kai pithanotata tha gyriso ellada me lefta stin tsepi gia to neo moy body kit,,,,,,,,,,,,,,,,,i skepsi mou einai stin rieger kapos etsi.................gia prosta kai piso kathos kai plaina,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,kserete antiprosopoys kai times ,,,,,,,,,,,eyxaristo ek ton protervn matrix

a,,,,kai gia mprosta.....................

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12/08/2005, 02:29 Post #11

Χαιρετώ και πάλι...

Σήμερα πήρα πάλι τους δρόμους..............και φυσικά πέρασα τελικά και απο το Sportcenter.............Rieger Tuning...

Τι μάθαμε:

1) Εμπρός προφυλακτήρας: 580 Ευρά (και για τους 2, ισχύει η ίδια τιμή)

2) Πίσω προφυλακτήρας: 340 Ευρά

3) Side Skirts: 2x190 Eυρά

4) Τοποθέτηση + Βαφή: 300 Ευρά

5) Φρυδάκι...κάτω απο τον προφυλακτήρα: 170 Ευρά

Η γνώμη του κ. Παύλου Μαγκώνη, ήταν να πάω για τον εμπρός προφυλακτήρα τον τελευταίο της Reiger...αυτόν που δείχνει ο φίλος Golf R32...και όχι τον άλλον με τα προβολάκια....................και πίσω την κλασική πρόσθετη φέτα...όχι το πίσω μέρος που είναι στην φώτο του R32.

***Αρκεί να πώ, ότι η εξυπηρέτηση ήταν άψογη...όπως και η σχετική ενημέρωση!

Αυριο λέω να περάσω και απο Οettinger..

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Φίλε Matrix...δεν είχα δεί την ερωτησή σου... :thumbsup:

Λόιπόν όπως βλέπεις και επάνω...εγώ είχα πάει στο Sportcenter/Rieger Tuning...και είχα μάθει τιμές και τέτοια.........αλλα δεν έχω αποφασίσει ακόμα :lol:

Για ότι άλλο, στείλε μου ΠΜ.

Τα λέμε παίδες...

Edited by MARINE
Link to comment
Share on other sites

εχω παρει κ εχω βαλει εδω κ καιρο το μπροστα σποιλερ του v64motion τοβαψα και εβαψα και το μαμα μου πισω. καλο ειναι αλλα θελω κατι πιο χαμηλο μπροστα. εχει δει κανεις ενα που δινει η motodrome? μου ψιλοαρεσει αλλα δεν τοχω δει κ καλα,ασε που ταμαξι εκει ειναι σαν κατσικι ψηλο.κα εχει 130 ευρω.τι λετεεσεις?καμια λυση?

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας,

Προς ενημέρωση

Μόλις κατέβασα τις φωτογραφίες που έβγαλα απο το Parking της Εκθεσης Αυτοκινήτου, απο ένα Golfaki, με μάσκα Oettinger!

Και αυτό γιατί, είχα μία συζήτηση (μία απο τις πολλές ^_^ ) με τον κ. Δήμο/ Autopainter, αναφορικά με την τοποθέτηση της συγκεκριμένης μάσκας, μιας και δεν την είχε στα υπόψην.

Οπότε.....αφού η φωτογραφική είναι πάντα οπλισμένη... :xmas: ...και αφού σίγουρα θα ενδιαφέρει αρκετους ακόμα...ακτός απο εμένα...μπορείτε να τις δείτε στο:

Album-VW Cars Photos-Golf

Αυτά...για την ώρα... :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.