Jump to content
stavros1926

Βοηθεια Με Το Νεο Polo!

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΠΡΙΝ 3 ΜΕΡΕΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ ΝΕΟ POLO HIGHLINE 1.4 85PS ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΤΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΤΟ ΕΚΛΕΙΣΑ ΑΣΠΡΟ ΤΙ ΛΕΤΕ?

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΠΡΙΝ 3 ΜΕΡΕΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ ΝΕΟ POLO HIGHLINE 1.4 85PS ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΤΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΤΟ ΕΚΛΕΙΣΑ ΑΣΠΡΟ ΤΙ ΛΕΤΕ?

Καλώς μας ήρθες κατ' αρχάς , έλα να μας πεις ενα γεια κι εδώ http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=32110&st=1660 ! Κατά δεύτερον να σ' ενημερώσω ότι απαγορεύονται τα κεφαλαία γράμματα .

Κατά τρίτον η γνώμη μου είναι οτι το μαύρο , το γκρι σαν το united grey του golf , το ασημί και το λευκό του πάνε τρελά .

photos0096.jpg

photos0097.jpg

photos0063p.jpg

photos0062.jpg

photos0074.jpg

photos0066t.jpg

photos0067.jpg

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

απλά τέλειο! μην το σκεύτεσαι... ;)

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω για την βοηθεια....

Μιας και είσαι από Θεσσαλονίκη ετοιμάζουμε "απόδραση" αυτήν την Κυριακή στις Σέρρες .... http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=32019&st=0 , εαν δεν μπορέσεις να έρθεις εύχομαι να σε δούμε σε καμιά συνάντηση . Τις συναντήσεις μας τις κανονίζουμε εδώ : Night Cruisin'? @ Θεσσαλονίκη

Πότε με το καλό το παραλαμβάνεις ?

Link to comment
Share on other sites

απλά τέλειο! μην το σκεύτεσαι... ;)

+1000

παρότι αγαπημένο μου το μαύρο που το είδα πρόσφατα και από κοντά στην αντιπροσωπεία λευκό, δεν παίζεται απλά! καλορίζικο φιλαράκι! ;)

Link to comment
Share on other sites

να σαι καλα φιλε μου αντε να περασει ο καιρος...:)

άντε φίλε με το καλό να το δεχτής ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς μας ήρθες κατ' αρχάς , έλα να μας πεις ενα γεια κι εδώ http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=32110&st=1660 ! Κατά δεύτερον να σ' ενημερώσω ότι απαγορεύονται τα κεφαλαία γράμματα .

Κατά τρίτον η γνώμη μου είναι οτι το μαύρο , το γκρι σαν το united grey του golf , το ασημί και το λευκό του πάνε τρελά .

photos0096.jpg

Καλημέρα!

Να ρωτήσω και εγώ κάτι..

Η ζάντα εδώ στη φωτογραφία είναι 17άρα?

Πολύ χαμηλωμένο μου φαίνεται :thumbsup:

Υπάρχει η ίδια ζάντα σε 16άρα?

Τα καθίσματα στις φωτογραφίες δερμάτινα/alcantara?

Το κόκκινο σαν χρώμα του πάει?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Να ρωτήσω και εγώ κάτι..

Η ζάντα εδώ στη φωτογραφία είναι 17άρα?

Πολύ χαμηλωμένο μου φαίνεται :whistling:

Υπάρχει η ίδια ζάντα σε 16άρα?

Τα καθίσματα στις φωτογραφίες δερμάτινα/alcantara?

Το κόκκινο σαν χρώμα του πάει?

Ναι είναι 17άρα , κι αν θυμάμαι καλά στο Link που τις είχα βρει πρέπει να έλεγε ότι φορούσε την KW V1 ... δεν πιστεύω να βγαίνει σε 16" .

Για 16άρα είναι μόνο αυτή εδώ(Cartagena) υπάρχει : dsc01815.jpg

Το κόκκινο δεν με πολυτρελαίνει κιόλας , αλλά να σου πω κάτι .. γούστα είναι αυτά !

http://www.volkswagen.com/vwcms/master_public/virtualmaster/en2/models/polo/Polo_A05/features___colors.html :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Το κόκκινο δεν με πολυτρελαίνει κιόλας , αλλά να σου πω κάτι .. γούστα είναι αυτά !

και εμενα δεν με πολύ τρέλαινε το polo σε κόκκινο όταν το είδε στο προσπεχτους! αλλα όταν το πήρα και το είχα στα χεργια μου! ήτανε τέλειο! το κόκκινο πιστεύω πως σε μερικούς μήνες αν του κάνω ένα χαμήλωμα 4 με 5 εκατοστά και του βάλω ζάντα 17άρα και 2μπούκο! θα φαίνεται πολύ επιθετικό... άλλο που θα είναι 85 Hp

Edited by Malousgr
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Να ρωτήσω και εγώ κάτι..

Η ζάντα εδώ στη φωτογραφία είναι 17άρα?

Πολύ χαμηλωμένο μου φαίνεται :)

Υπάρχει η ίδια ζάντα σε 16άρα?

Τα καθίσματα στις φωτογραφίες δερμάτινα/alcantara?

Το κόκκινο σαν χρώμα του πάει?

εγώ έχω το κόκκινο αλλα το confortline

θα το δείτε σε μερικούς μήνες πως θα δείχνει όταν θα είναι χαμηλωμένο με ζάντα 17άρα και 2 εξάτμισης

σαν του GTI που θα βγει το 2011

Link to comment
Share on other sites

εγώ έχω το κόκκινο αλλα το confortline

θα το δείτε σε μερικούς μήνες πως θα δείχνει όταν θα είναι χαμηλωμένο με ζάντα 17άρα και 2 εξάτμισης

σαν του GTI που θα βγει το 2011

Αν και έχει περάσει καιρός.. :whistling:

Μήπως μπορείς να βάλεις καμιά φωτογραφία από το δικό σου?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.