Jump to content
dimosthenes

Ζάντες Vw Replica

Recommended Posts

Εδώ και καιρό, μιας και ταξιδεύω πολύ, σκέφτομαι να κρατήσω τις 16άρες που φοράω για χειμερινά και να πάρω ένα καινούριο σετ με 17'' ή 18''. Η αλήθεια είναι πως θα προτιμούσα μία «μαμά» ζάντα (κυρίως 18) ;) . Ρωτώντας σε αντιπροσωπείες οι τιμές για 17άρες κοντεύουν τα 1500ευρώ ενώ για 18άρες φθάνουν τα 2500 thumbsdown.gif . Εκεί λοιπόν που αρχίζεις να κοιτάς στο εμπόριο για μια όμορφη ζάντα, πέφτεις επάνω στις replica :) . Φαίνονται ολόιδιες αλλά τι γίνεται με την ποιότητα :nea: ;

π.χ.post-10945-125967332392_thumb.jpgpost-10945-125967339286_thumb.jpgpost-10945-125967342017_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και καιρό, μιας και ταξιδεύω πολύ, σκέφτομαι να κρατήσω τις 16άρες που φοράω για χειμερινά και να πάρω ένα καινούριο σετ με 17'' ή 18''. Η αλήθεια είναι πως θα προτιμούσα μία «μαμά» ζάντα (κυρίως 18) ;) . Ρωτώντας σε αντιπροσωπείες οι τιμές για 17άρες κοντεύουν τα 1500ευρώ ενώ για 18άρες φθάνουν τα 2500 thumbsdown.gif . Εκεί λοιπόν που αρχίζεις να κοιτάς στο εμπόριο για μια όμορφη ζάντα, πέφτεις επάνω στις replica :nea: . Φαίνονται ολόιδιες αλλά τι γίνεται με την ποιότητα ;) ;

π.χ.post-10945-125967332392_thumb.jpgpost-10945-125967339286_thumb.jpgpost-10945-125967342017_thumb.jpg

Δήμο, δεν ξέρω αν έχεις δει, αλλά πουλάω τις 18άρες τις ζάντες μου, τις Samarkand (γνήσιες). Είναι η μεσαία φώτο από αυτές που δείχνεις. Αν σε ενδιαφέρει πες μου. Εγώ τις δίνω 500€ (μόνο 2.000€ λιγότερο από την αντιπροσωπεία!!) :)

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και καιρό, μιας και ταξιδεύω πολύ, σκέφτομαι να κρατήσω τις 16άρες που φοράω για χειμερινά και να πάρω ένα καινούριο σετ με 17'' ή 18''. Η αλήθεια είναι πως θα προτιμούσα μία «μαμά» ζάντα (κυρίως 18) ;) . Ρωτώντας σε αντιπροσωπείες οι τιμές για 17άρες κοντεύουν τα 1500ευρώ ενώ για 18άρες φθάνουν τα 2500 thumbsdown.gif . Εκεί λοιπόν που αρχίζεις να κοιτάς στο εμπόριο για μια όμορφη ζάντα, πέφτεις επάνω στις replica :) . Φαίνονται ολόιδιες αλλά τι γίνεται με την ποιότητα :nea: ;

π.χ.post-10945-125967332392_thumb.jpgpost-10945-125967339286_thumb.jpgpost-10945-125967342017_thumb.jpg

Γειά σου Δήμο!!!Πάρε του Νίκου είναι σε πολύ καλή κατάσταση:http://www.vwclub.gr...showtopic=32031

Sorry Νίκο δεν είδα το post σου.;)

Edited by Professor
Link to comment
Share on other sites

Δήμο, δεν ξέρω αν έχεις δει, αλλά πουλάω τις 18άρες τις ζάντες μου, τις Samarkand (γνήσιες). Είναι η μεσαία φώτο από αυτές που δείχνεις. Αν σε ενδιαφέρει πες μου. Εγώ τις δίνω 500€ (μόνο 2.000€ λιγότερο από την αντιπροσωπεία!!) :)

SOLD :thumbsup: Στείλε μου mail για να συναντηθούμε, Παρασκευή απόγευμα και Σάββατο είμαι Θεσσαλονίκη, δώσε ένα τηλ για να συνεννοηθούμε καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

SOLD :thumbsup: Στείλε μου mail για να συναντηθούμε, Παρασκευή απόγευμα και Σάββατο είμαι Θεσσαλονίκη, δώσε ένα τηλ για να συνεννοηθούμε καλύτερα.

Σου έστειλα pm... :p

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και καιρό, μιας και ταξιδεύω πολύ, σκέφτομαι να κρατήσω τις 16άρες που φοράω για χειμερινά και να πάρω ένα καινούριο σετ με 17'' ή 18''. Η αλήθεια είναι πως θα προτιμούσα μία «μαμά» ζάντα (κυρίως 18) B) . Ρωτώντας σε αντιπροσωπείες οι τιμές για 17άρες κοντεύουν τα 1500ευρώ ενώ για 18άρες φθάνουν τα 2500 thumbsdown.gif . Εκεί λοιπόν που αρχίζεις να κοιτάς στο εμπόριο για μια όμορφη ζάντα, πέφτεις επάνω στις replica :( . Φαίνονται ολόιδιες αλλά τι γίνεται με την ποιότητα <_< ;

π.χ.post-10945-125967332392_thumb.jpgpost-10945-125967339286_thumb.jpgpost-10945-125967342017_thumb.jpg

φιλε καλησπερα.κοιτα επειδη κ γω εχω σκεφτει να βαλω replicas ρωτησα σε μαγαζια με ζαντες κ μου ειπαν οτι ναι μεν ειναι ιδιες με τις γνησιες αλλα οτι πληρωνεις παιρνεις...κυριως οι διαφορα ειναι οτι οι "μη γνησιες" δεν εχουν την ιδια αντοχη κ σε μια λακουβα για παραδειγμα μπορει να στραβωσει η κ να σπασει ακομα,πολυ πιο ευκολα απο την γνησια...τωρα αν νομιζεις οτι θα προσεχεις τις λακουβες τοτε αξιζει να τις βαλεις..αλλιως τα σκας κ βαζεις μια γνησια vw ζαντα η αλλη γνωστη μαρκα...

Link to comment
Share on other sites

φιλε καλησπερα.κοιτα επειδη κ γω εχω σκεφτει να βαλω replicas ρωτησα σε μαγαζια με ζαντες κ μου ειπαν οτι ναι μεν ειναι ιδιες με τις γνησιες αλλα οτι πληρωνεις παιρνεις...κυριως οι διαφορα ειναι οτι οι "μη γνησιες" δεν εχουν την ιδια αντοχη κ σε μια λακουβα για παραδειγμα μπορει να στραβωσει η κ να σπασει ακομα,πολυ πιο ευκολα απο την γνησια...τωρα αν νομιζεις οτι θα προσεχεις τις λακουβες τοτε αξιζει να τις βαλεις..αλλιως τα σκας κ βαζεις μια γνησια vw ζαντα η αλλη γνωστη μαρκα...

Και για να μη τα σκάσει, έδωσε κάτι "συμβολικό" και πήρε τις δικές μου τις 18άρες τις μαμά.... :(<_<B)

Link to comment
Share on other sites

φιλε καλησπερα.κοιτα επειδη κ γω εχω σκεφτει να βαλω replicas ρωτησα σε μαγαζια με ζαντες κ μου ειπαν οτι ναι μεν ειναι ιδιες με τις γνησιες αλλα οτι πληρωνεις παιρνεις...κυριως οι διαφορα ειναι οτι οι "μη γνησιες" δεν εχουν την ιδια αντοχη κ σε μια λακουβα για παραδειγμα μπορει να στραβωσει η κ να σπασει ακομα,πολυ πιο ευκολα απο την γνησια...τωρα αν νομιζεις οτι θα προσεχεις τις λακουβες τοτε αξιζει να τις βαλεις..αλλιως τα σκας κ βαζεις μια γνησια vw ζαντα η αλλη γνωστη μαρκα...

Ευτυχώς βρήκα εύκολα πολύ καλή μαμά 18΄΄ ζάντα από το φίλο Νίκο. Σου προτείνω να ρίξεις μια ματιά στις αγγελίες του forum, συχνά πωλούνται μαμά (μεταχειρισμένες) ζάντες, που είναι σίγουρα καλύτερες από replica. (ρίξε μια ματιά, υπάρχει μια 17άρα siena) ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.