Jump to content
_Mr_A_

Υαλοκαθαριστήρας Και Όπισθεν..

Recommended Posts

Όπως θα καταλάβετε το θέμα αυτό το άνοιξα γιατί όταν βάζω την

όπισθεν και έχω ανοιχτούς τους υαλοκαθαριστήρες ανοίγει και ο πίσω.. πως απενεργοποιείτε ??

Link to comment
Share on other sites

Όπως θα καταλάβετε το θέμα αυτό το άνοιξα γιατί όταν βάζω την

όπισθεν και έχω ανοιχτούς τους υαλοκαθαριστήρες ανοίγει και ο πίσω.. πως απενεργοποιείτε ??

Δεν γνωριζω αν απενεργοποιειται αλλα γιατι σε ενοχλει;Προφανως βρεχει.Δεν θες να βλεπεις πισω;

Link to comment
Share on other sites

Είναι λίγο σπαστικό αυτό … Δεν μου αρέσει και αναγκάζομαι να κάνω αυτό που είπε ο φίλος πριν … να τους κλείνω αλλά δεν γίνεται δουλεία έτσι … πρέπει με κάποιο τρόπο να το απενεργοποιήσω…. καμία άλλη πρόταση ?? Εκτός από να τον (απενεργοποιήσω πλήρως)..

Link to comment
Share on other sites

Όπως θα καταλάβετε το θέμα αυτό το άνοιξα γιατί όταν βάζω την

όπισθεν και έχω ανοιχτούς τους υαλοκαθαριστήρες ανοίγει και ο πίσω.. πως απενεργοποιείτε ??

Aλλος απο δω...Φιλε μαλλον λαθος αμαξι πηρες.. Η Κια τους εχει απενεργοποιημενους..

Link to comment
Share on other sites

Είναι λίγο σπαστικό αυτό … Δεν μου αρέσει και αναγκάζομαι να κάνω αυτό που είπε ο φίλος πριν … να τους κλείνω αλλά δεν γίνεται δουλεία έτσι … πρέπει με κάποιο τρόπο να το απενεργοποιήσω…. καμία άλλη πρόταση ?? Εκτός από να τον (απενεργοποιήσω πλήρως)..

Δηλαδή για να καταλάβουμε, όταν κινείσαι προς τα εμπρός θέλεις καθαρό παρμπρίζ για να βλέπεις αλλά όταν κινείσαι με την όπισθεν το θεωρείς περιττό;

Link to comment
Share on other sites

Κάτι δεν πάει καλά τον τελευταίο καιρό...Αυξάνονται επικινδύνως τα περιστατικά...

Ποια περιαστατικά; Τι εννοείς, γιατί δεν κατάλαβα;

Link to comment
Share on other sites

Τα περιστατικά όπως λες αυξάνονται γιατί όλα είναι περίεργα .. με μερικούς απλά θέλουν το σχολείο να το πουν άμα δεν ξέρουν να μην λένε … Εγώ ρωτήσω αν ξέρει κανένας τώρα το τι το θέλω εγώ είναι δικό μου θέμα … Και το θέμα γιατί δεν πείρα Κ.Ι.Α αυτό πρέπει να ρωτήσω εσένα γιατί δεν πείρες εσύ??

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου κι εμενα δυστυχως μου σπαει τα νευρα αυτο το συστημα και επειδη δεν νομιζω να υπαρχει καποιος τροπος οταν εχεις ενεργοποιημενους τους μπροστινους γυαλοκαθαριστηρες να απενεργοποιειται ο πισω το μοναδικο πραγμα που μπορεις να κανεις ειναι πριν κανεις οπισθεν να τους απενεργοποιεις....προφανως ο φιλος εχει το ιδιο κολλημα με εμενα δεν θελει να φαινεται αυτο το "τοξο" που σχηματιζεται οταν ενεργοποιειθει ο πισω γυαλοκαθαριστηρας οταν ειναι ψιλοβρωμικο το αμαξι θελει να φαινεται ομοιομορφο ;)

Link to comment
Share on other sites

Ποια περιαστατικά; Τι εννοείς, γιατί δεν κατάλαβα;

Ειρωνικο ηταν.Ειναι που δεν ποσταρει συχνα τελευταια ο DIS αλλιως δεν θα σου χε παρει καιρο να τον καταλαβεις :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Παντως εχω δει αρκετους τυπαδες οι οποιοι τους πισω υαλοκαθαριστηρες ΤΟΥΣ ΒΓΑΖΟΥΝ ΕΝΤΕΛΩΣ και καλυπτουν την τρυπα με ενα καλαισθητο καπακι...Ισως αυτη ειναι η λυση για ολους εσας που δεν θελετε να βλεπετε πισω οταν πηγαινετε σε βρεγμενο με πανω απο 40 km /h :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.