Jump to content
playmaker

Προφυλαχτηρας

Recommended Posts

παιδια δεν ξερω πως αλλα μαλλον ενας μ@λ@κ@ς μου κανε στη γωνια 3 γρατσουνιουλες σαν να το χεις κανει με το νυχι σκληρα θελει να πας κοντα για να δεις...

φτιαχνεται?στο paint bull μου παν 50 ευρο (75κανει καινουργιος)του gti εχω..

τι να κανω?να μη το φτιαξω με τιποτα?να αλλαξω τωρα?η αργοτερα?

Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν ξερω πως αλλα μαλλον ενας μ@λ@κ@ς μου κανε στη γωνια 3 γρατσουνιουλες σαν να το χεις κανει με το νυχι σκληρα θελει να πας κοντα για να δεις...

φτιαχνεται?στο paint bull μου παν 50 ευρο (75κανει καινουργιος)του gti εχω..

τι να κανω?να μη το φτιαξω με τιποτα?να αλλαξω τωρα?η αργοτερα?

ελα πανο! ασε εκανα κ εγω μια γρατζουνια πισω στο φτερο χτες, ακριβως εκει που τελειωνει το σποιλερ δεξια κ σε νιωθω!!πονεσε η καρδια μου!!

οτι κ να ειναι σιγουρα φτιαχνεται.. δικο σου θεμα ειναι το τι θα κανεις, αν σε ενοχλει στο ματι κ το σκεφτεσαι συνεχεια πηγαινε δωσε το 50αρικο κ φτιαξτο να τελειωνει η υποθεση! καποιος μπορει να σου πει σιγα το πραγμα,πως κανεις ετσι για μια γρατζουνια,αστο οπως ειναι,αλλα εσυ αποφασιζεις..

δεν καταλαβα αυτο που λες 75 ευρω καινουριο ?ποιο κομματι του προφυλακτηρα κανει 75 ευρω?

Edited by doctordim
Link to comment
Share on other sites

ελα πανο! ασε εκανα κ εγω μια γρατζουνια πισω στο φτερο χτες, ακριβως εκει που τελειωνει το σποιλερ δεξια κ σε νιωθω!!πονεσε η καρδια μου!!

οτι κ να ειναι σιγουρα φτιαχνεται.. δικο σου θεμα ειναι το τι θα κανεις, αν σε ενοχλει στο ματι κ το σκεφτεσαι συνεχεια πηγαινε δωσε το 50αρικο κ φτιαξτο να τελειωνει η υποθεση! καποιος μπορει να σου πει σιγα το πραγμα,πως κανεις ετσι για μια γρατζουνια,αστο οπως ειναι,αλλα εσυ αποφασιζεις..

δεν καταλαβα αυτο που λες 75 ευρω καινουριο ?ποιο κομματι του προφυλακτηρα κανει 75 ευρω?

το σποιλερ ρε το κατω το πλαστικο εκει ειναι το προβλημα :drinks:

σε νιωθω φιλε μπορει να μη το βλεπει κανενας αλλα το μυαλο σου ολο εκει θα ναι

Link to comment
Share on other sites

το σποιλερ ρε το κατω το πλαστικο εκει ειναι το προβλημα 8)

σε νιωθω φιλε μπορει να μη το βλεπει κανενας αλλα το μυαλο σου ολο εκει θα ναι

ετσι οπως τα λες ειναι! το ματι παει μονο εκει!

καταλαβα τι λες.. βαμμενο η αβαφτο το εχεις?

αν ειναι βαμμενο, ευκολα ξαναβαφεται, αν οχι μπορει να επισκευαστει με στοκαρισμα τοπικα κ βαφη ολοκληρου του σποιλερ με σπρει μαυρο ματ,αφου προηγουμενως το τριψεις ολο με ενα σφουγγαρακι(σα scotch brite).

Edited by doctordim
Link to comment
Share on other sites

Επειδη ευκολα μπορει να το ξαναπαθεις παρε μονο το κιτακι της βαβης απο αντιπροσωπεια, κανα 10αρικο κανει, και περασε το εκει που εχει φυγει η βαφη.

Αν το 50αρικο δεν ειναι προβλημα καντο στο μαστορα αλλα να εισαι σιγουρος οτι ειτε απο αλλον ειτε απο εσενα θα ξαναγινει.Αυτα βεβαια αν μιλαμε για βαμμενη ποδια.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια κι εγω ειμαι καπως υποχονδριος μ'αυτες τις μικρογρατζουνιες και τις

προαλλες που το χα δωσει σε εναν να μου κανει τοπικη βαφη, στα σημεια που ηταν

αυτες οι γρατζουνιες μαλλον δεν εχει πιασει καλα το χρωμα και εχει αφησει 2-3 σταμπες

ενω επισης απο λαθος στο χρωμα που χει κανει ο τυπος εχει εμφανη διαφορα ο προφυλακτηρας

με το χρωμα του λοιπου αμαξωματος.

Ξερει μηπως κανεις ποσο κοστιζει βαφη προφυλακτηρα σε αντιπροσωπεια ή τελος παντων σε κανα αξιοπρεπες φανοποιειο?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια κι εγω ειμαι καπως υποχονδριος μ'αυτες τις μικρογρατζουνιες και τις

προαλλες που το χα δωσει σε εναν να μου κανει τοπικη βαφη, στα σημεια που ηταν

αυτες οι γρατζουνιες μαλλον δεν εχει πιασει καλα το χρωμα και εχει αφησει 2-3 σταμπες

ενω επισης απο λαθος στο χρωμα που χει κανει ο τυπος εχει εμφανη διαφορα ο προφυλακτηρας

με το χρωμα του λοιπου αμαξωματος.

Ξερει μηπως κανεις ποσο κοστιζει βαφη προφυλακτηρα σε αντιπροσωπεια ή τελος παντων σε κανα αξιοπρεπες φανοποιειο?

90 ευρώ έβαψα εγώ τον GTi σε τοπικό λαμαρινά που δουλεύει με VW

Edited by christakos_tsi
Link to comment
Share on other sites

οι πρωτες γρατσουνιες ειναι που πονανε.....

¶στα να πάνε και όσο το κοιτάς τόσο ανακαλύπτεις και νέες.

Link to comment
Share on other sites

90 ευρω ε?ενδιαφερον...η δουλεια ειναι καλη?Σε ποια περιοχη βρισκεται αυτος ο λαμαρινας

να δω αν βολευει?

Κιλκίς

Edited by christakos_tsi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.