Jump to content

Recommended Posts

παιδια γεια σας και απο μενα!!! ονομαζομαι Γιαννης ειμαι απο Ροδο και ειμαι κατοχος ενος λευκου golf mkv tsi πρωην 140hp μοντελο 2008 με 16000 χλμ με μονο extra τον τεμπελη... φυσικα δεν το αφησα μαμα αλλαζοντας σχεδον τα παντα :)

λοιπον εχουμε και λεμε:

ΜΟΤΕΡ:

Προγραμμα Revo

Forge spacer

Ελευθερο φιλτρο K&N

cat back GTI

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ:

Πισω προφυλακτηρας GTI

Πλαινα σποιλερ GTI

Εμπρος σποιλερ GTI

Ζαντες 17" original GTI (look gti vi)

Πισω φαναρια look R32

Φιμε sanTec

ΗΧΟΣΥΣΤΗΜΑ:

Πηγη JVC KD-AVX 810

3-way sound system HERTZ

ΔΙΑΦΟΡΑ:

λαστιχα goodyear eagle f1 asymmetric

Xenon HID 6000K

Led

Aισθητηρες παρκαρισματος(στην πινακιδα)

Δερμα στον τεμπελη (το γνησιο υφασμα ηταν για τον π%%$%$σο)

αυτα μεχρι στιγμης και συνεχιζουμε...

dsc01622i.jpg

dsc01651h.jpg

2gtq.jpg

dsc01669g.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τι γραφει το αυτοκολλητάκι στο καπω?

kaklios design γραφει, εχω βαφειο αυτοκινητων :)

φιλε panos18 αν ολα πανε καλα θα ρισκαρω με μια μεγαλυτερη τουρμπινα... sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

ωραιο να το χερεσαι!

οποσδηποτε μπρος πισω μαυρο σημα VW και θα ειναι τζετ.

και σιγουρα αναρτιση

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο φιλαράκο να το χαίρεσαι το αμάξι σου το ασπρο του πάει πολύ , αντε και με μια μεγαλύτερη τουρμπίνα machinegun.gifmachinegun.gifmachinegun.gif

Link to comment
Share on other sites

file wraio t amaksi s..na rwthsw poso phgane ta plaina spoilerakia k o pisw profylakthras;;;

Ο φιλος μας ο κακλιος εχει βαφειο αυτοκινητων!!! :D αν εννοεις για το χρωμα που ειναι βαμενα

Edited by NickmanGT
Link to comment
Share on other sites

file wraio t amaksi s..na rwthsw poso phgane ta plaina spoilerakia k o pisw profylakthras;;;

Ο φιλος μας ο κακλιος εχει βαφειο αυτοκινητων οπως ειπε και πιο πανω το σιγουρο ειναι πως δεν τα πηγε σε φαναρτζη new_lol.gif !!! :D

Link to comment
Share on other sites

παιδια πρωτα απ'ολα σορρυ γιατι τωρα ειδα οτι εχω κανει δυο φορες παρουσιαση το αμαξι, ας σβηστει αυτο το θεμα εχω κανει λαλακια :thumbsup:

NickmanGT φιλε θα σε παρω για μαρκετινκ, με διαφημιζεις πολυ :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Μιας και πρόκειται για μια ολοκληρωμένη παρουσίαση, το θέμα κλειδώνει και θα ανοιχθεί μόνο με αίτημα του δημιουργού του, εφόσον θα έχει κάτι νεότερο να συμπληρώσει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.