Jump to content
argikara

Παραδοση - Παζαροπουλος

Recommended Posts

Έχει εμημερωθεί κανένας άλλος για παρα΄δοση του αυτοκινήτου του μ'εσα στην εβδομάδα....εγώ εξόφλησα 9/2 αλ δεν με έχει ειδοποιήσει κανένας ακομα

[

Καλημέρα και απο εμένα έναν απο τους 250 , συγνώμη 249 που περιμένουν .Τί ?

Κομβόι απο νταλίκες ανεβαίνει το ποτάμι και ουρά 1,5 χλμ σηματίζεται στην Καποδιστρίου !!!!!!!

250 αυτοκίνητα μέχρι την Μ Πέμπτη !!!!!.

Για να μην σαλτάρουμε ας το διασκεδάζουμε καλύτερα και ΥΠΟΜΟΝΗ .

Μετά ούτε απέξω ....

Edited by page
Link to comment
Share on other sites

????

Τους πήρα εγώ.Θα με ενημερώσουν λένε για την παράδοση μόλις έχουν τα έγγραφα στα χέρια τους.

Τίποτα βέβαια επίσημο ή δελτίο τύπου.Με Kosmocar έχει μιλήσει κανείς ?

Link to comment
Share on other sites

με πηραν σημερα τηλεφωνο και μου παν οτι το αυτοκινητο θα ρθει πεμπτη-παρασκευη....!!!!!11(ουσιαστικα απο δευτερα γιατι δεν θα προλαβουν να μου το δωσουν...)..!!αλλα ειναι δυνατον να μην εχει βγει επισημη ανακοινωση..!!!υπομονη και θα δειξει..!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πότε εξόφλησες???

με πηραν σημερα τηλεφωνο και μου παν οτι το αυτοκινητο θα ρθει πεμπτη-παρασκευη....!!!!!11(ουσιαστικα απο δευτερα γιατι δεν θα προλαβουν να μου το δωσουν...)..!!αλλα ειναι δυνατον να μην εχει βγει επισημη ανακοινωση..!!!υπομονη και θα δειξει..!!!!

Link to comment
Share on other sites

με πηραν σημερα τηλεφωνο και μου παν οτι το αυτοκινητο θα ρθει πεμπτη-παρασκευη....!!!!!11(ουσιαστικα απο δευτερα γιατι δεν θα προλαβουν να μου το δωσουν...)..!!αλλα ειναι δυνατον να μην εχει βγει επισημη ανακοινωση..!!!υπομονη και θα δειξει..!!!!

Παρασκευή σίγουρα!!! πρίν ή μετά τον επιτάφειο; :yahoo:)

Αν όχι μορέ Δευτέρα με το σούβλισμα.

Καλα πέυτει πολύ δούλεμα!!!

Δε σκέφτοντε καν τι λένε!!!

Link to comment
Share on other sites

Πότε εξόφλησες???

Ξοφλησα γυρω στις 10 Φεβρουαριου..!!!!Πεμπτη - Παρασκευη ερχεται θεσσαλονικη..και μεχρι να το ετοιμασουν..συναγερμο,αισθητηρες παρκαρισματος...θα το παρω δευτερα...παντως δεν νομιζω να εμπαιναν στον κοπο να επαιρναν τοσους πελατες τηλεφωνο και να μην τα παραδοσουν και παλι τα αυτοκινητα..!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ξοφλησα γυρω στις 10 Φεβρουαριου..!!!!Πεμπτη - Παρασκευη ερχεται θεσσαλονικη..και μεχρι να το ετοιμασουν..συναγερμο,αισθητηρες παρκαρισματος...θα το παρω δευτερα...παντως δεν νομιζω να εμπαιναν στον κοπο να επαιρναν τοσους πελατες τηλεφωνο και να μην τα παραδοσουν και παλι τα αυτοκινητα..!!!!

Δεν θελω να σε στεναχωρήσω.... αλλα Δευτερα είναι 100% αργία... αντε Παρασκευη να το πιστεψουμε οτι θα κανουν μεταφορα.... αλλα Δευετερα......

Link to comment
Share on other sites

Δεν θελω να σε στεναχωρήσω.... αλλα Δευτερα είναι 100% αργία... αντε Παρασκευη να το πιστεψουμε οτι θα κανουν μεταφορα.... αλλα Δευετερα......

Γιατι το λες αν δεν προλαβουν την Μ.Παρασκευη μπορει το Μ.Σαββατο ή την Κυριακη του Πάσχα, αυτες? γιατι δεν τις λετε?

Edit

Τελειωσανε τα προβληματα

http://troktiko.blogspot.com/2010/03/blog-post_2047.html

Edited by nikoskallithea
Link to comment
Share on other sites

Τι νέκρα είναι αυτή σήμερα ρε παιδία?? Υπάρχουν νεότερα...ας πουν αυτοί που πήραν τα αυτοκίνητα αν έχουν και κανένα νέο και από πότε είχαν εξιφκήσει να δούμε πότε θα πάρουμε και εμείσ σειρά..εμένα μου είπαν για μετά το Πάσχα..αλλά δεν ξέρουν πότε ακριβώς

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα αν λογικά κάποιος πήρε το αυτοκίνητο σήμερα, πίστεψε με σήμερα ΔΕ θα μπει καθόλου στο forum... ¶λλα θα σκέφτεται και θα κάνει όλη την ώρα :nea:.

Link to comment
Share on other sites

Με πήραν και εμενα.

Παραλαμβάνω αύριο το απόγευμα. ;)

(εξόφληση 24/01)

Με το καλό να πάρετε σειρά όλοι το ταχύτερο δυνατόν.

Και μετά τις πρώτες βόλτες πάλι εδω.... αντε να γράψουμε και σε κανένα άλλο topic new_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Με πήραν και εμενα.

Παραλαμβάνω αύριο το απόγευμα. ;)

(εξόφληση 24/01)

Με το καλό να πάρετε σειρά όλοι το ταχύτερο δυνατόν.

Και μετά τις πρώτες βόλτες πάλι εδω.... αντε να γράψουμε και σε κανένα άλλο topic new_lol.gif

Με το καλό να βολτάρετε!!! :p

Εσύ φίλε πώς ποστάρεις και δείχνει πως έχεις 0 ποστς??????ΧΑχαχχαχα!!Ποτς γενεν αυτό???? new_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό να βολτάρετε!!! :D

Εσύ φίλε πώς ποστάρεις και δείχνει πως έχεις 0 ποστς??????ΧΑχαχχαχα!!Ποτς γενεν αυτό???? new_lol.gif

Χαχα!! Δεν θα περίμενα ποτέ να δω την έκφραση "ΠΟΤΣ ΓΕΝΕΝ ΑΥΤΟ" γραμμένη σε αυτό το φόρουμ! Ωραίος ο Ογκουνσότο εεε!?!? Χαχαχα!! Σε νέο-εγγεγραμμένους χρήστες δεν φαίνεται το σύνολο των ποστ τους εάν δεν ξεπεράσουν κάποιο αριθμό (10 νομίζω?!). Με το καλό παίδες να παραλάβετε και καλές βόλτες!!

Edited by Andreas-77
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Εγω παρέλαβα χθές τελικά!! :yahoo:

Κατευθείαν πήγα γέμισα το ρεζερβουάρ... 71 ευρω!!!Τότε σκέφτηκα να το γυρίσω πίσω.. καλύτερα ήμουν με τα πόδια sillyhorse1rb5.gif

Παζαρόπουλος.... λόγω της ταλαιπωρίας μου είπαν το πρώτο service δωρεάν :) (Και μου το έγραψαν και σε χαρτί)

Μην ανησυχείτε και οι υπόλοιποι.... είδα περίπου 100 ζευγάρια πινακίδων κυκλοφορίας να είναι εκεί... οπότε και οι άλλοι έτοιμοι είστε....

Όσο για το αμάξι... δεν το συζητάω...απλά τέλειο... έλεγα να κοιμηθώ μεσα χθές..αλλα δεν βόλευε και πάρα πολύ.

Έφυγα για βόλτεεεεεεεεςςςςςςςςςςςςς........

Ελπίζω γρήγορα και άλλοι να το παραλάβετε..

Καλό Πάσχα σε όλους, καλή ανάσταση.....και μετά το αρνί να πλύνετε τα χέρια σας μην λερώσετε τα καθίσματα :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι ΝΕΑ !!! Χαίρομαι πολύ για όλους σας παίδες !! Με το καλό να παραλάβετε όσοι δεν έχετε ακόμη παραλάβει και καλοτάξιδα και καινούργια σας αυτοκίνητα !! :yahoo::thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

ps: πάντως καλά ξυγήθηκε ο Παζαρο(μέχρι στιγμής στον nikosathens) ... το 1ο service δωρεάν ! :)

Link to comment
Share on other sites

Α ρε παλιοκουφ.... Να το χαίρεσαι!!!!!! emoticon_42.gif:thumbsup::):drinks: Ξέρεις αν δε λες ψέματα (Πρωταπριλιά σήμερα) χάρηκα κι εγώ απίστευτα ξέρωντας ότι κι εγώ κάποια στιγμή θα το πάρω τώρα... :yahoo::D.

ΑΝΤΕ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Μεγειές σε όλους. Η αναμονή και η αγωνία έκαναν την παράδοση ακόμα πιο απολαυστική-ανακουφιστική. Τελικά τίποτε δεν συγκρίνεται με την παράδοση ενός καινούριου τουτού, πόσο μάλλον να είναι vw.

Link to comment
Share on other sites

Μεγειές σε όλους. Η αναμονή και η αγωνία έκαναν την παράδοση ακόμα πιο απολαυστική-ανακουφιστική. Τελικά τίποτε δεν συγκρίνεται με την παράδοση ενός καινούριου τουτού, πόσο μάλλον να είναι vw.

Αντε με το καλο να απολαύσετε ολοι τα αυτοκίνητα σας, οσοι τα πήρατε και οσοι θα τα πάρετε.

ΚΑΛΟΤΆΞΙΔΑ.

Εδιτ

..και το τελος αυτης της ταλαιπωρίας

Kosmocar Α.Ε.

Σχετικά με τα δημοσιεύματα των τελευταίων ημερών, η Kosmocar A.E., Αποκλειστικός Εισαγωγέας Volkswagen & Audi στην Ελλάδα, με υψηλό αίσθημα ευθύνης και της κοινωνικής της προσφοράς ανέλαβε να διασφαλίσει, για λόγους ηθικού καθήκοντος, την παράδοση αυτοκινήτων στους πελάτες της Σ. Κ. Παζαρόπουλος Α.Ε., που βρέθηκε σε δυσχερή θέση ως προς την εκπλήρωση των υποχρεώσεών της. Η Kosmocar A.E., με μοναδικό της μέλημα το καταναλωτικό κοινό, τους εργαζομένους στον συγκεκριμένο έμπορο καθώς και τη διασφάλιση της φήμης των αυτοκινήτων που εκπροσωπεί, παρενέβη, για να εξασφαλίσει τη μη διατάραξη της αξιοπιστίας των σημάτων Volkswagen & Audi. Η λήψη της σημαντικής αυτής απόφασης έγινε ταυτόχρονα με την εξασφάλιση ρητής δέσμευσης του συγκεκριμένου εμπόρου για την τήρηση του αυστηρού πλαισίου συνεργασίας και των υποχρεώσεών του.

Edited by nikoskallithea
Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση παιδιά σε όσους έχουν παραλάβει. Πότε είχατε κάνει την παραγγελία σας; Γιατί εγώ την είχα κάνει 18/12/2009 και ακόμη περιμένω να το φέρουν Ελλάδα (τουλάχιστον έτσι μου λέει ο πωλητής)!!!

Ενώ από kosmocar μου λένε ότι όσοι είχαν παραγγείλει τον Δεκέμβριο τα αυτοκίνητα τους είναι όλα Ελλάδα! Ποιον να πιστέψω ρε παίδες;

Από kosmocar όταν τους λέω ΟΚ να σου δώσω αριθμό πλαισίου να μου πεις αν έχει έρθει και το δικό μου, μου λέει δε χρειάζεται είναι εδώ και υπεκφεύγει να το ψάξει στο πρόγραμμα ώστε να σιγουρευτώ κι εγώ!

Edited by Z3RatuL
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.