Jump to content
activious

Συνάντηση Μελών Κεντρικής Ελλάδας

Recommended Posts

Η Ελληνική Αγωνιστική - Αυτοκινητιστική Λέσχη Φίλων και Κατόχων Volkswagen προσκαλεί...

τους κατόχους αλλά και τους φίλους των VW αυτοκινήτων σε εργοστασιακή ή μη "μορφή", από τον Βόλο, τη Λάρισα, τα Τρίκαλα, την Καρδίτσα, από όλη την Θεσσαλία γενικά και οχι μόνο... για φαγητό & καφέ στην περιοχή του Βόλου.

H συνάντηση θα πραγματοποιηθεί στον Βολο την Κυριακή 25 Απριλίου 2010 και ωρα 12:00 στο parking του Δημοτικού Θεάτρου Βόλου, απέναντι από την Οικονομική Εφορία και το Volos Palace...

51729893.th.jpg

Ερχόμενοι προς το λιμάνι στρίβετε αριστερά στο φαναρι της οδού Παπαδιαμάντη και αμέσως μετά δεξιά στην οδό Ξενοφώντος.

Μετά θα παμε για φαγητό & καφέ στην Γατζέα, 10 λεπτά εξω απο τον Βόλο.

Τα μελη απο Λαρισα-Τρικαλα-Καρδιτσα κ τις γυρω περιοχες θα συναντηθουν στο παρκινγκ του Pantheon Plaza στη Λαρισα στις 11, ωστε κατα τις 11.20 να αναχωρησουν ολοι μαζι προς Βολο.

τηλ. επικοινωνίας: activious-6946995183

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

+1 Παιδιά είμαι μέσα!!!Αν και δεν θα είμαι Τρίκαλα όπως υπολόγιζα θα έρθω από Θήβα!

Link to comment
Share on other sites

Φανη,η συναντηση θα παει στην Γατζεα...ιδια αποσταση αλλα πολυ καλυτερο μερος για τα αυτοκινητα και για τις foto καταπληκτικη θεα......

ενημερωθηκε το αρχικο post.

Link to comment
Share on other sites

Η Ελληνική Αγωνιστική - Αυτοκινητιστική Λέσχη Φίλων και Κατόχων Volkswagen προσκαλεί...

τους κατόχους αλλά και τους φίλους των VW αυτοκινήτων σε εργοστασιακή ή μη "μορφή", από τον Βόλο, τη Λάρισα, τα Τρίκαλα, την Καρδίτσα, από όλη την Θεσσαλία γενικά και οχι μόνο... για φαγητό & καφέ στην περιοχή του Βόλου.

H συνάντηση θα πραγματοποιηθεί στον Βολο την Κυριακή 25 Απριλίου 2010 και ωρα 12:00 στο parking του Δημοτικού Θεάτρου Βόλου, απέναντι από την Οικονομική Εφορία και το Volos Palace...

51729893.th.jpg

Ερχόμενοι προς το λιμάνι στρίβετε αριστερά στο φαναρι της οδού Παπαδιαμάντη και αμέσως μετά δεξιά στην οδό Ξενοφώντος.

Μετά θα παμε για φαγητό & καφέ στην Γατζέα, 10 λεπτά εξω απο τον Βόλο.

τηλ. επικοινωνίας: activious-6946995183

τέλεια θα ειμαι και εγω εκει...coming soon

προσοχη με τα greeklish

Edited by activious
greeklish
Link to comment
Share on other sites

Μεσα κ εγω!ευκαιρια να γνωρισω κ μερικους απο εσας μιας κ ειμαι καινουργιος.κ η γατζεα ειναι ωραιο μερος για φαγητο,καφε,κοντα στο βολο κ το πιο βασικο ευκολο κ γρηγορο παρκαρισμα!

Link to comment
Share on other sites

μεσα και εγω...Ας ενημερωσουν τα μελη απο Λαρισσα τι ωρα θα ξεκινησουν και απο που για να παμε ολοι μαζι.... :):lol:

Link to comment
Share on other sites

μεσα κι εγω, εκτος εξαιρετικου απροοπτου!

αν προκυψει κατι μεσα στην εβδομαδα, θα ενημερωσω. βλεπετε νεος στη δουλεια κ δεν ξερω ακομα ακριβως το προγραμμα των εφημεριων..

μεσα κ ο stavros_mk4 απ' οτι μου ειπε πριν λιγο που μιλησαμε! αντιμετωπιζει καποια προβληματα με την εμφανιση του φορουμ κ γι αυτο δεν εχει ποσταρει.

χρηστο εκανα edit στο αρχικο ποστ, προσυναντηση στις 11 στο παρκινγκ του pantheon plaza στη λαρισα!

Link to comment
Share on other sites

Ψίνομαι να έρθω μιας που κατα πάσα πιθανότητα θα είμαι Λάρισα την Κυριακή, poen ;;

Link to comment
Share on other sites

εγω μπορει να σας βρω στο pantheon! για Βολο δεν ξερω αν τελικα παιξει προσυναντιση πανθεον θα ειμαι εκει με το batmobile

Link to comment
Share on other sites

ελατε ολοι ,θα εχει χαβαλε....

επισης καλο ειναι να γνωριζουμε τον αριθμο των συμμετοχων για να ενημερωσω το μαγαζι...

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειμαι και εγω μεσα θα τα πουμε την Κυριακη στις 11 στο PANTHEON..Μπορει να ερθουν και αλλοι δυο φιλοι..

Link to comment
Share on other sites

οποτε εχουμε και λεμε.....

activious

gravedigger

alexd +1???

aristi.athina

tolis edition30

loopo +1???

chris_pologti

doctordim

stavros_mk4

dgs???

poen???

nikodimos

aris-vr6- +1

badjesgt +2

........

οποτε μεχρι τωρα ειμαστε περιπου 14 ατομα...

ξεχασα κανεναν???

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

ξεχασα κανεναν???

Δεν πήρες το μήνυμα μου Πάνο;Και εγώ μέσα εννοείται με +2 άτομα.

Αύριο ο καιρός παροδικά νεφελώδης αυξημένη προς το μεσημέρι.Λογικά δεν θα έχουμε πρόβλημα.

Υ.Γ. Πέτυχα χτες και τον Παντελή και του είπα για την συνάντηση δεν ήξερε όμως αν θα έρθει η όχι.

Link to comment
Share on other sites

λογω καποιας υποχρεωσης που προεκυψε την τελευταια στιγμη δεν θα μπορεσω να ερθω τελικα παιδια.. καλα να περασετε,ελπιζω να εχει καλο καιρο,θα τα πουμε στην επομενη!

α,κ μια παρακληση,καποιο μελος απο λαρισα η τρικαλα ας παραλαβει τρια αυτοκολλητα που εχει ζητησει ο θανασης απο το φανη!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον,

εδω εχει καλο καιρο.ηλιο και ζεστη.οποτε ολα καλα..........

Link to comment
Share on other sites

εχασες...

αν δεν ηταν η μεγαλυτερη ,τοτε ηταν η δευτερη μεγαλυτερη συναντηση που εχει γινει στην Κ.Ελλαδα...

ηταν πολυ ωραια..απο το φαγητο μεχρι και τον καφε χορτασαμε και στο γελιο και στο "ματι".....

Link to comment
Share on other sites

εχασες...

αν δεν ηταν η μεγαλυτερη ,τοτε ηταν η δευτερη μεγαλυτερη συναντηση που εχει γινει στην Κ.Ελλαδα...

ηταν πολυ ωραια..απο το φαγητο μεχρι και τον καφε χορτασαμε και στο γελιο και στο "ματι".....

και ματι?? κατσε να βρω την ευη!!

λογω καποιων υποχρεωσεων δεν μπορεσα να ερθω

σορυ στα παιδια που δεν απαντησα στις κλησεις λογω οτι δεν ειχα το κινητο μου

τα λεμε στην επομενη συναντηση που δεν προκειται να λειψω :p:p:p

περιμενουμε φωτογραφιες

Link to comment
Share on other sites

ηταν πολυ οραια σημερης οντως εχασες που δεν ηρθες..... φαγαμε δεν ηπιαμε οδηγουσαμε και χτηπησαμε και την φραπα μας στο vanilla στην παραλια του Βολου....

Παναγιωτη μπραβο αυτη την φορα ειμασταν πολοι.. αν θυμαμε καλα γυρο στα 20 αμαξια???

ηταν φοβερα τα περασα ΤΕΛΕΙΑ

Link to comment
Share on other sites

εχασες...

αν δεν ηταν η μεγαλυτερη ,τοτε ηταν η δευτερη μεγαλυτερη συναντηση που εχει γινει στην Κ.Ελλαδα...

ηταν πολυ ωραια..απο το φαγητο μεχρι και τον καφε χορτασαμε και στο γελιο και στο "ματι".....

αν κ ηταν η πρωτη μου φορα περασα πολυ καλα κ γνωρισα αρκετα απο τα παιδια,μπραβο παναγιωτη!χαρηκα παιδια κ πιστευω να τα ξαναπουμε συντομα!

Link to comment
Share on other sites

και ματι?? κατσε να βρω την ευη!!

λογω καποιων υποχρεωσεων δεν μπορεσα να ερθω

σορυ στα παιδια που δεν απαντησα στις κλησεις λογω οτι δεν ειχα το κινητο μου

τα λεμε στην επομενη συναντηση που δεν προκειται να λειψω :):):)

περιμενουμε φωτογραφιες

Σταυρο εχασες!!!Περασαμε πολυ καλα..Κοντεψαμε να σκασουμε απο το φαγητο (R-ZOO activious :rolleyes::lol: :lol: )

Τωρα για φωτογραφιες θα πρεπει νε περιμενεις ποτε θα τις ανεβασει ο Προδρομος knife.gifknife.gif

Link to comment
Share on other sites

Τωρα για φωτογραφιες θα πρεπει νε περιμενεις ποτε θα τις ανεβασει ο Προδρομος knife.gifknife.gif

:) :) :)

το 2011 θα δουμε την συναντηση....

:rolleyes::lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.