Jump to content
mourh

Συνάντηση Μελών Βορείου Ελλάδος

Recommended Posts

καλησπερα και απο εμενα.θα κατεβω και εγω το σαββατο με ενα φιλο μου να δωσουμετο παρων στην πολη της Βεροιας...!!!!

Ωραία !! Θα σας περιμένουμε !!

Σας υπενθυμίζω τα παρακάτω :

Σημείο Συνάντησης Μελών Από Θεσσαλονίκη : 10:30 ΜΕΤΑ τα διόδια των Μαλγάρων στα δεξιά του δρόμου !

Αφού φτάσουμε στη Βέροια θα συναντηθούμε με τα υπόλοιπα μέλη στον χώρο στάθμευσης του Carrefour Μαρινοπουλος στη Βέροια.

Σημείο Συνάντησης Μελών Από Λοιπή Ελλάδα : 11:45 στο χώρο στάθμευσης του Carrefour Μαρινοπουλος @ Βέροια Χάρτης

Τα μέλη από την υπόλοιπη Ελλάδα καθώς και τα μέλη που θα έρθουν από Θεσσαλονίκη θα συναντηθούν 11:45 στο χώρο στάθμευσης του Carrefour Μαρινοπουλος στη Βέροια

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Όλοι Θα Πάρετε Τις Γυναίκες Σας Μαζί Σας;;;;

Το Λέω Γιατί Υπάρχει Μια Περίπτωση Να Έρθω Μόνος.

Θα Περάσει Κανείς Μήπως Απο Διαβατά;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Όλοι Θα Πάρετε Τις Γυναίκες Σας Μαζί Σας;;;;

Το Λέω Γιατί Υπάρχει Μια Περίπτωση Να Έρθω Μόνος.

Θα Περάσει Κανείς Μήπως Απο Διαβατά;;;;;;

Ναι , όλοι θα τις πάρουμε μαζί μας , εσύ γιατί δεν την θέλεις ?? :blink:

pngiotara + 3 :)

:thumbsup: Θα σας περιμένουμε κι εσάς !! Για τον τόπο και την ώρα συνάντησης δείτε εδω : http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=36257&view=findpost&p=386951 ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα... Τελικά μάλλον με έχουν ματιάξει!!! 2η φορά που προσπαθώ να έρθω σε συνάντηση και την τελευταία στιγμή κάτι συμβαίνει... Spooky +1 δε θα μπορέσουμε να έρθουμε... Ελπίζω (και εύχομαι) την επόμενη φορά να τα καταφέρω, ακόμα και αν θα είναι βόλτα για καφέ!!! Πάω για ξεμάτιασμα και ευχέλαιο!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα την φέρω την γυναίκα. Φέρτε κ κανένας άλλος, μην είναι μόνη της, κ ποιος την ακούει μετά!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα που ακυρώνονται συμμετοχές ..... με την "γυναίκα" μου κι εγώ αύριο !

Link to comment
Share on other sites

Αφρος η συναντηση !!! Ανε περιμενω msn , face book , Τ.Κ. , e-mail κτλ να τα λεμε πιο συχνα !!! Τουμπανο το gti σου ....

Τούμπανο εμφάνιση?

Γιατί απο επιδόσεις είναι κλασσική περίπτωση θύματος.... :thumbsup::clapping::lol:

Αλλά τι πρόβλημα να έχεις και σύ με 230,5hp??

AXxxx!!! Δεν την κάνουν τη διαφορά τα άλογα....τη διαφορά την κάνει ένα γράμμα...'s'!

Link to comment
Share on other sites

Τούμπανο εμφάνιση?

Γιατί απο επιδόσεις είναι κλασσική περίπτωση θύματος.... :thumbsup::clapping::lol:

Αλλά τι πρόβλημα να έχεις και σύ με 230,5hp??

AXxxx!!! Δεν την κάνουν τη διαφορά τα άλογα....τη διαφορά την κάνει ένα γράμμα...'s'!

Απο εμφανιση σωστα !!! S απο tSi ?

Link to comment
Share on other sites

ειναι μυθος τελικα αυτη η s στα δικα μας η οχι ? Για την ωρα εχω δει μονο 1 που ισχυριζεται οτι την φοραει

Επομένως όποιος ισχυρίζεται πως την έχει περάσει...έχει ανοιχτή πρόσκληση για Βόλο... hearts.gif

Link to comment
Share on other sites

dsc01534f.jpg

Περάσαμε πολύ ωραία πιστεύω !! Ελπίζω το ίδιο κι όλοι σας !! :D Όσοι δεν ήρθαν απλά έχασαν !! Στρίψαμε λίγο και τις σαύρες μας και γουστάραμε λιγάκι driving.jpg;) , είχαμε ανάβαση και κατάβαση :thumbsup: Περισσότερες φωτογραφίες μόλις δημιουργηθεί η gallery :)

Τέλος να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλα τα μέλη τα οποία μας τίμησαν με την παρουσία τους , τόσο όσους ήρθαν από κοντά όσο κι αυτούς που ήρθαν από μακριά :thumbsup:

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

ωραια περασαμε!!!

+1000 περασαμε πολυ ωραια :) αντε και την επομενη φορα να ειμαστε ακομα περισσοτεροι

Link to comment
Share on other sites

ε κουμπωσε την ρε bbp αφου μπορεις

eisai sigouros oti den einai koumpomenh???(sory gia ta greeklish alla apo dw kai pera me to neo lap top mono greeklish mporw na grapsw..:)

Link to comment
Share on other sites

Σαν "οικοδεσποτης" μαζι με τον Νεστορα θα ηθελα να ευχαριστησω θερμα οσους βρεθηκαν σημερα στην εκδρομη που πραγματοποιηθηκε μετα απο πολυ καιρο στη Β.Ελλαδα... Η επαρχια εδωσε δυναμικο παρων σημερα και πιστευω ηταν μια ευχαριστη νοτα απο τα συνηθισμενα προτυπα συναντησεων..

Προσωπικα θα ηθελα να ευχαριστησω, τον nano, Ane-fastrabbit που τιμησαν την προσκληση μου καθως κ τα υπολοιπα μελη που ηρθαν απο μακρια και κοντα... Δυστυχως λογω και της ημερας (οι περισσοτεροι εργαζοταν) δεν καταφεραν να παρευρεθουν μελη απο Βεροια, Κατερινη και γυρω περιοχες σε συνομιλια που ειχα μαζι τους..

Οι υπολοιποι που δεν ηρθαν, οπως ειχαμε προγραμματισει στην τελευταια συναντηση και δηλωσαν παρων, απλα εχασαν... (Το στροφιλικι ηταν απολαυση!!)

YΓ. Nestora εξηγηθηκες ωραια.. Το φαγητο πλουσιο και ...οικονομικο! :)

ΥΓ2. Jimtic μεγειες ρε φιλε!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.